ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 37
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    در مورد اس اس دی، گارانتی حرف اول رو میزنه دوستان! اس اس دی های موجود در بازار از نظر کارایی تفاوت محسوسی ندارن!
    پس می مونه بحث گارانتی که در این حوزه A-DATA حرف اول رو میزنه و 5 سال گارانتی تعویض داره!! اونم چه گارانتی؟! گارانتی آونگ که واقعاً اگر بهترین گارانتی موجود در کشور ما نباشه، دست کم یکی از بهترین هاست!
    والا منم با گارانتی آونگ خریدم اما 3 سال بیشتر گارانتی نداره این 5 سال از کجا اومد؟؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilia نمایش پست ها
    خیلی ممنون فقط این قطعات روی کیس هایی که از انر مکس معرفی کردید سوار می شند مخصوصا اون واتر کولری که حسام معرفی کرد؟
    اگر از نظر ظاهری مورد پسندتون هست مدل CM690، از نظر فنی سازگاری کامل داره با اون کولر و سایر قطعات.

نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    والا منم با گارانتی آونگ خریدم اما 3 سال بیشتر گارانتی نداره این 5 سال از کجا اومد؟؟
    A-DATA اینقدر به این اس اس دیش اطمینان داشته که 2 سال هم افزایش داده! ;)
    این نشان از عمر بالای اس اس دی و ادعای کمپانی سازنده داره! هر چند مدل هایی هستن که عمر بالاتری داشته باشن! اما گارانتی تعویض به این زمان بلند مدت ندارن که به نوعی برگ برنده ای دست A-DATA به حساب میاد و از این حیث وزنه ی برتری به سمت این برند سنگینی می کنه!

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    اگر از نظر ظاهری مورد پسندتون هست مدل CM690، از نظر فنی سازگاری کامل داره با اون کولر و سایر قطعات.

A-DATA اینقدر به این اس اس دیش اطمینان داشته که 2 سال هم افزایش داده! ;)
    این نشان از عمر بالای اس اس دی و ادعای کمپانی سازنده داره! هر چند مدل هایی هستن که عمر بالاتری داشته باشن! اما گارانتی تعویض به این زمان بلند مدت ندارن که به نوعی برگ برنده ای دست A-DATA به حساب میاد و از این حیث وزنه ی برتری به سمت این برند سنگینی می کنه!

پس فقط سری 910 این 5 سال رو داره چون من sx900 خریدم و 3 سال دقیق گارانتی داره
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    پس فقط سری 910 این 5 سال رو داره چون من sx900 خریدم و 3 سال دقیق گارانتی داره
    بـــــــله.
    امتیازها
    264
    سطح
    5
    9
    کاربر جدید
    اقا حسام در مورد قیمت اون کارت گرافیک گیگابایت مطمئنید داخل سایت قیمت 2g رو زده 1.940! در ضمن ایا این کارت روی مادربرد ایسوس میشینه؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    اقا حسام در مورد قیمت اون کارت گرافیک گیگابایت مطمئنید داخل سایت قیمت 2g رو زده 1.940! در ضمن ایا این کارت روی مادربرد ایسوس میشینه؟
    4 گیگ هست عزیز. نه 2 گیگ. بله. مشکلی نیست.
    اما دو قطعه رو از یک برند بخرید، بهتر هست.
    اون کیس کولر مستر رو پسندیدید؟
    امتیازها
    264
    سطح
    5
    9
    کاربر جدید
    من دوست دارم کیسی بگیرم تهویه خوبی داشته باشه همچنین امکانات ارتباطی خوبی داشته باشه حداقل یک قسمتش شیشه ای باشه و خود کیس ساده و زیبا باشه(نه مثل x6 ) که تقریبا این هارو توی x7 دیدم اینم یک عکس از یک کیس عالی از نظر من :

حالا شما نظرتون روی کولر مستر و احتمالا به خاطر کیفیت بهترشه شما میتونید یک کیس نزدیک به خواسته من با کیفیت خوب معرفی کنید؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    همون ایکس 7 عالی هست. بعضی از دوستان گلگی می کنن از کیفیتش، عجیبه!
    اما چیزی که من از نزدیک این کیس رو دیدم و لمس کردم، کیفیت ساختش خیلی فراتر از اون چیزی بود که تصور می کردم...!!
    ضمناً کارت 770 ایسوس هسته ی کوداش به اندازه ی 680 هست! با این وجود می تونید 680 4 گیگ ایسوس هم جایگزین کنید. میل خودتونه!

من پیشنهاد نهاییم رو برای شما در پُست دوم ارائه کردم. سعی کردم از علاقتون بیشتر استفاده کنم در لیستم.
    اگر بودجه ی بیشتری داشته باشید، به مراتب می تونید سیستم بهتری خریداری کنید.

موفق باشید./
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    من دوست دارم کیسی بگیرم تهویه خوبی داشته باشه همچنین امکانات ارتباطی خوبی داشته باشه حداقل یک قسمتش شیشه ای باشه و خود کیس ساده و زیبا باشه(نه مثل x6 ) که تقریبا این هارو توی x7 دیدم اینم یک عکس از یک کیس عالی از نظر من :

حالا شما نظرتون روی کولر مستر و احتمالا به خاطر کیفیت بهترشه شما میتونید یک کیس نزدیک به خواسته من با کیفیت خوب معرفی کنید؟
    اصلا خرابمون کردی با این عکس.
    خب برادر من این کیس دست ساز هست. یعنی از اول اینجوری نبوده یه آدمی اینجوریش کرده. اون اره رو ببین اونجا آویزونه :-bd
    امتیازها
    264
    سطح
    5
    9
    کاربر جدید
    بله میدونم دست سازه عکس های دیگش رو هم در حین ساخت دیدم من نگفتم دقیقا همین رو می خوام فقط میخواستم یک ذهنیت از اون چیزی که می خوام تو ذهن شما و حسام و دیگر دوستان درست شه شاید یک کیسی نزدیک به این پیدا کنید که هم موجود باشه وهم من باهاش برخورد نکرده باشم به هر حال ممنون!
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 37

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع