ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

سری H81 گیگابایت به فن آوری انحصاری AMP-UP مجهز شد

شرکت گیگابایت در راستای تکمیل گستره مادربردهای سری 8 مبتنی بر سوکت LGA 1150 خود، چندی پیش مادربردهای میان رده سری H81 را معرفی نمود که از امکانات نسل چهارم پردازنده های Core اینتل بهره می برند و در عین حال از قیمت متعادل تری نسبت به سری Z87 برخوردار هستند. به طور کلی گیگابایت در طراحی نسل جدید مادربردهای خود سعی بر این داشته که امکانات و قابلیت های پیشرفته را تنها به مادربردهای گران قیمت و High-end اختصاص ندهد و به نوعی محصولات میان رده خود را نیز به این ویژگی ها مجهز کند. از این رو، گیگابایت به تازگی جدیدترین مادربرد از سری H81 خود را معرفی نمود و آن را H81.AMP-UP نامگذاری کرد.
    از نام این مادربرد پیداست که گیگابایت در طراحی آن از فن آوری پیشرفته صوتی AMP-UP بهره برده که پیش از این در مادربردهای حرفه ای از جمله G1.Sniper 5 از آن استفاده کرده بود. این فن آوری مجموعه ای از چند قطعه سخت افزاری است که هر کدام به نوعی کیفیت، شفافیت و قدرت صدای خروجی از مادربرد را افزایش می دهند. از جمله این بخش ها می توان به کدگشای صوتی ALC898 اشاره کرد که با لایه محافظی از جنس طلا پوشانده شده است تا اختلالات الکترومغناطیسی روی کیفیت کاری آن تاثیر منفی نگذارد. همچنین قابلیت OP-AMP نیز در این مادربرد تعبیه شده که به واسطه آن می توان آمپلی فایرهای موجود روی مادربرد را تعویض کرده و جنس صدای خروجی را به نسبت کاربری های مختلف تغییر داد.
    ویژگی Gain Boost نیز به کاربران اجازه می دهد تنها با استفاده از یک سوئیچ تعبیه شده روی مادربرد، ضریب تقویت صدا را از 2.5 به 6 برسانند که نتیجه آن افزایش قدرت صدا برای بلندگوها و هدفون های حرفه ای خواهد بود. استفاده از خازن های پیشرفته صوتی ساخت شرکت Nichicon، رابط نویزگیر درگاه های USB تحت عنوان USB DAC-Up و لایه جدا کننده قطعات صوتی از دیگر بخش های مادربرد، از دیگر خصوصیات فن آوری انحصاری AMP-UP گیگابایت می باشند. علاوه بر این، H81.AMP-UP از طول عمر بالایی برخوردار است و از قابلیت های فن آوری Ultra Durable 4 Plus گیگابایت بهره می برد.

منبع : آواژنگ

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    این مادربرد به درد کسانی می خوره که با بودجه ی بسیار محدود، قصد خرید یک سیستم صدا و کار موسیقی رو دارن!
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    وای، چه خوشکله. دوستش میداریم.

این مادربرد بدرد من میخوره که موسیقی رو با صدای بلند گوش میدم. باید بخرمش.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    حالا کو تا آواژنگ به دلایلی تصمیم بگیره این سری رو وارد کنه ؟!!!! ( حسام جون بازی با کلمات رو کیف کردی ؟!!! :D ) البته بهتره بگیم بازی با لغت استراتژیک آواژنگ !!!
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/09/18 در ساعت 06:05

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    حالا کو تا آواژنگ به دلایلی تصمیم بگیره این سری رو وارد کنه ؟!!!! ( حسام جون بازی با کلمات رو کیف کردی ؟!!! :D ) البته بهتره بگیم بازی با لغت استراتژیک آواژنگ !!!
    من خودم بهت میگم رضا جان: آواژنگ: "بنا به دلایلی" قصد وارد کردن مادربرد مذکور را نداریم! :D

ما باید این واژه ی پر رنگ رو معروف کنیم! :D
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    من خودم بهت میگم رضا جان: آواژنگ: "بنا به دلایلی" قصد وارد کردن مادربرد مذکور را نداریم! :D

ما باید این واژه ی پر رنگ رو معروف کنیم! :D
    من که کردم این کار رو ! کلاً به نظرم آواژنگ باید اسم شرکتشو عوض کنه و بزاره بنا به دلایلی !!!! :D

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع