ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام دوست من، چرا دور خودتون میچرخید؟! دوستان راهنمایی های کاملی کردن. شما ابتدا باید از هارد یک Backup بگیرید و یا تمام اطلاعات رو کپی کنید و از روی هارد بردارید. سپس هارد رو FDisk کنید و دوباره پارتشین سازی کنید و بعدش هر پارتیشن رو فرمت کلی کنید سپس اگه مشکل حل شد که هیچ وگرنه باید به فکر یک هارد دیگه باشید. به پست آقا آرمین (Armin2012) هم دقت داشته باشید، بهتره اطلاعات رو بردارید و هارد رو بفروشید و یکی دیگه بخرید چون حتی اگه موقتی درست بشه ممکنه دوباره بعدا مشکل ساز بشه.
    امتیازها
    155
    سطح
    3
    1
    کاربر جدید
    هاردتون هم دبسکتور داره وهم ویروس w32
    راه حلش فرمت کامل هارد میباشد:-bd
    امتیازها
    652
    سطح
    13
    7
    کاربر جدید
    دوست عزیز از هاردت بک آپ بگیر بعد Low Level Format کن احتمال 99% مشکلت حل میشه!!! بهتر قبل از اینکار با HDD Regenrator چک کن هاردتو اگه Delay داشت هاردت با اینجور چیزا حل نمیشه ببر نمایندگی Firmware بزنه واست تا حل بشه مشکلت. دیدم که میگم.
    امتیازها
    4,501
    سطح
    42
    372
    کاربر انجمن
    سلام اگه میشه مشکل منو هم بگید چیه.
    منم هارد وسترن دارم حدود 1هفته پیش همین مشکل پیش اومد واسم.خودمو داغون کردم هر کاری گفتید کردم مثلا خواستم بک آپ بگیرم دیدم حدود چند روز طول میکشه بیخیال شدم.اومدم با HD tune pro اسکن کنم تا وسطاش رفت 7تا بد سکتور بپیدا کرد بیخیال شدم.خلاصه آخر سر دیگه چشامو بستمو فرمتش کردم از بیخ.مشکل حل شد ولی بعد 1روز دوباره سرعت خیلی اومد پایین(ولی نه به اندازه ی مال تو).دیگه اعسابم داغون نمیدونم گارانتی داره یا نه,رفتم شانسی کابل DVD RW رو با HDD عوض کردم درست شد!
    حالا نمیدونم دوباره اونجوره بشه یا نه ولی تا الان خوب کار کرده.بعد من یه جا خوندم که هارد های وسترن دیجیتال گرین تو ویندوز XP سرعتشون به طور وحشتناک میاد پایین که باید عملی به نام Align انجام بدی تا درست بشه.اگه ویندوز توهم xp هستش تو اینترنت search کن یه align کن.اگه دیگه حل نشد که دیگه bb.
    مشکل حتما سخات افزاریه.یا ضربه خورده یا زیادی تکون خورده یا صفحاتش اکسید شده یا...

آقایون اگه میشه بگن که هارد من مشکل داره یا نه؟
    من با برنامه ی HD tune pro تو تگ health قسمت current pending sector جلوش نوشته warning و تو توضیحات پایینش نوشته Number of unstable sectors:7 زده میشه بگید مشکل چیه؟
    امتیازها
    652
    سطح
    13
    7
    کاربر جدید
    دوست عزیز با HDD Regenrator میتونی بد سکتور های هاردت و Repair کنی. از این برنامه واسه بد سکتور استفاده کن.
    امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط scott نمایش پست ها
    آقایون اگه میشه بگن که هارد من مشکل داره یا نه؟
    من با برنامه ی HD tune pro تو تگ health قسمت current pending sector جلوش نوشته warning و تو توضیحات پایینش نوشته Number of unstable sectors:7 زده میشه بگید مشکل چیه؟
    برادر مشکل اینه که بد سکتور دارید و اون Warning هم نشان دهنده ی وجود بد سکتور روی هارده.

کارش تمومه باید زودتر یک هارد جدید تهیه بفرمایید.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    برادر مشکل اینه که بد سکتور دارید و اون Warning هم نشان دهنده ی وجود بد سکتور روی هارده.

یه راه دیگه هم هست که خودم انجام دادم که فکر کنم فقط برای هارددیسک هایی باشه که بد سکتور جدید ایجاد نکنن(من یه بار
    کابل هارد قبلیم رو موقع کار کردن کنده بودم و زده بودم سر جاش که باعث شد 3 تا بد سکتور ایجاد بشه )(این روش تقریبا موقتی نیست)

من جای بدسکتور ها (همون شماره یکتاشون) رو با یه نرم افزار فهمیدم (فکر کنم آکرونیس نسخه bootable بود) و درایو ها رو طوری چیدم که بدسکتور ها تو یه داریو بیفتن اما اون درایوی رو که توش بد سکتور داشت رو فرمت نکردم که اون درایو رو پرت هارد به حساب اوردم.
    من با همین روش از هاردم که بد سکتور داشت 3 سال استفاده کردم و تازه بعد از سه سال سرعتش داشت پایین میومد (اون موقع 7 سال بود که داشت کار میکرد) که هارد نو خریدم و هارد قبلیم رو بدون هیچ استفاده ای داخل کیسم رها کردم!

توجه کنید که اون هارد من قبل از قطع کردن کابل سالم بود و بعد از اون کار اشتباه و بعد از اون زرنگ بازی همیشه با hd-tune هاردم رو از لحاظ بدسکتور هاش بررسی می کردم.

البته فکر کنم این کار برای هارددیسک هایی که ظاهرا بدون هیچ دلیلی بد سکتور ساختن کارساز نباشه! (چون احتمال داره بد سکتور ها رو بیشتر کنن)
    امتیازها
    4,501
    سطح
    42
    372
    کاربر انجمن

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها

خیلی ممنون از دلداری تون.:-/
    There is No Knowledge That's Not Power
    امتیازها
    4,501
    سطح
    42
    372
    کاربر انجمن
    سلام.
    مشکل منم دقیقا همین بود یه کابل در آوردم و مشکل شروع شد.البته اینم بگم که یه هارد maxtor با رابط ide دارم که 7ساله کار میکنه و موقعی که اولین مشکل بوجود اومد,این هاردم براش همین مشکل بوجود اومد.
    سوال من از شما این بود که چطوری فهمیدید که بدسکتور ها کجای هارد هستن . پارتیشن کردید؟
    راستی اینم بگم که الان یادم اومد.اگه برق گاور 12ولت به کیس یا قسمتی از سیستم بخوره(سیم لخت) چی میشه؟چون همین اتفاق افتاده بود.سیم خورد به پاور و سیستم خاموش شد.یه بار دیگه هم خورد هارد maxtor.
    همونطور که گفتم maxtor هم با این خراب شد و وقتی که این هارد براش مشکل پیاد اینم همونجور میشه.یعنی هارده maxtor ide رو پیدا نمیکنه ولی بوت میشه و هاردwd رو پیدا میکنه و بوت نمیشه!
    یعنی همین که گفتم بعضی وقتا مشکل براش پیش میاد و بعضی وقته درست کار میکنهبه نظرتون میتونه مشکل از نادربوردی چیزی باشه؟یعنی اون 12ولت آسیب رسونده باشه؟
    با تشکر
    There is No Knowledge That's Not Power
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط scott نمایش پست ها
    خیلی ممنون از دلداری تون.:-/
    دوست عزیز پست من رو با پست آقا آرمین مقایسه نکنید!
    من هم با روش 007 اون هاردم رو برگردوندم! و
    اگه هارد بعد از اون روش من دوباره بد سکتور جدید بسازه باید برای آن هارد عزیز از دست رفته 1 دقیقه سکوت کرد و یه هارد جدید خرید!
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع