ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 47
    امتیازها
    3,842
    سطح
    39
    15
    کاربر انجمن

مشکل در خاموش و ریستارت شدن و مشکل در کم و زیاد شدن نور مانیتور به صورت اتوماتیک

با عرض سلام و خسته نباشید به همه بچه های فروم سخت افزار

CPU: Intel Core i7-3820
    VGA: ASUS GTX 770 OC DCU II
    MB: Asus RAMPAGE IV Extreme
    power: Green GP1000B-OC
    Cooler: Zalman CNPS12X
    Ram: CORSAIRE Vengeance 8 GB 1600
    Monitor:lg ips 22ea53
    SSD : ADATA SX900 64GB

من دو روز پیش کامپیوتری با مشخصات بالا خریدم و همون موقع خودم سرهمش کردم ولی بعد از نصب ویندوز 8 به دو مشکل برخوردم که این پایین خدمتتون عرض می کنم.

مورد اول:
    مشکل اول زمانی پیش اومد که من دی وی دی که داخل جعبه مادربورد بود رو تو کامپیوتر گذاشتم و همه نرم افزار ها و درایور هاش رو نصب کردم و بعد از اون هر موقع کامپیوتر رو خاموش و ریستارت و یا حالت اسلیپ رو انتخاب می کردم کامپیوتر فقط خاموش می شد اماهیچ کدام از فن های سی پی یو و کیس و ال ای دی های فن خاموش نمی شدند و کل قطعات همچنان فعال می مونن
    (و اگه بخوام تو اون حالت روشنش کنم فقط با زدن دکمه ریستارت روی کیس روشن می شه) تا زمانی که از پاور خاموش بشن.[این مشکل حل شد]

مشکل بعد ار نصب این دو قسمت شروع شد:

مورد دوم:
    دی وی دی که تو جعبه کارت گرافیک بود رو آوردم و همه برنامه هاش رو نصب کردم و بعد یک مشکل جدید به وجود اومد صفحه مانیتور یه خورده کدر شد و به صورت اتوماتیک نور صفحه مانیتور کم و زیاد می شد مثلا موقعی که یه صفحه روشن می آوردم روی مانیتورم نور صفحه زیاد می شد ولی وقتی یه صفحه تیره می آوردم نور صفحه کم می شد.
    راهی هست که بشه این حالت رو غیرفعال کرد؟

اینم از نرم فازار های که ریختم:

من دوبار ویندوزو از اول نصب کردم ولی بعد نصب اون دو دی وی دی که بالا خدمتتون عرض کردم این دو مشکل پیش می اومد.

البته دو مشکل دیگه هم داشتم

قابلیت fastboot چه طوری فعال می شه چون من نرم افزارش رو ریخته بودم ولی 20 تا 25 ثانیه طول می کشه که ویندوز بوت بشه در حالی که تو سایت ایسوس نوشته بود فقط دو ثانیه طول می کشه (از ssd استفاده می کنم ).

و همینطور bluetooh on board این مادربورد چه طوری فعال می شه اینم نرم افزارش رو ریختم ولی فعال نشده.
    ویرایش توسط Dante S : 2013/09/14 در ساعت 22:47
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    عزیز اگر بدون نصب این نرم افزار ها مشکلی ندارید، لطفا جدید ترین نسخه آنها را مخصوص ویندوز 8 از داخل سایت اسوس و به طور اختصاصی از بخش مربوط به نرم افزار های مادربورد خود دانلود کنید:

http://www.asus.com/Motherboards/RAM...rt_Download_36
    امتیازها
    3,842
    سطح
    39
    15
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    عزیز اگر بدون نصب این نرم افزار ها مشکلی ندارید، لطفا جدید ترین نسخه آنها را مخصوص ویندوز 8 از داخل سایت اسوس و به طور اختصاصی از بخش مربوط به نرم افزار های مادربورد خود دانلود کنید:

http://www.asus.com/Motherboards/RAM...rt_Download_36
    با تشکر از جوابتون
    روی جعبه مادربورد نوشته windows 8 ready ولی با این حال من نگاه کردم و همه driver ها و برنامه ها آپدیت بود به جز کارت صداش که فکر نکنم به اون ربطی داشته باشه

مورد دوم هم نمی شه اسمشو گذاشت مشکل، بیشتر شبیه به قابلیتی هست که بعد از نصب درایور ها فعال شده که من می خوام غیر فعال بشه ولی هر چی تو تنظیمات کارت گرافیک دنبالش گشتم نتونستم پیداش کنم
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dante S نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون
    روی جعبه مادربورد نوشته windows 8 ready ولی با این حال من نگاه کردم و همه driver ها و برنامه ها آپدیت بود به جز کارت صداش که فکر نکنم به اون ربطی داشته باشه

مورد دوم هم نمی شه اسمشو گذاشت مشکل، بیشتر شبیه به قابلیتی هست که بعد از نصب درایور ها فعال شده که من می خوام غیر فعال بشه ولی هر چی تو تنظیمات کارت گرافیک دنبالش گشتم نتونستم پیداش کنم
    یک زحمتی بکشید درایور فعلی انویدیا را حذف و نسخه 320.49 را نصب کنید. پشتیبانی بهتر از کارت های سری 600 و همچنین پیشتیبانی از کارت های سری 700 توسط درایور 320.49 صورت می گیرد.

http://www.sakhtafzarmag.com/downloa...049-64bit.html
    امتیازها
    3,842
    سطح
    39
    15
    کاربر انجمن
    یک زحمتی بکشید درایور فعلی انویدیا را حذف و نسخه 320.49 را نصب کنید. پشتیبانی بهتر از کارت های سری 600 و همچنین پیشتیبانی از کارت های سری 700 توسط درایور 320.49 صورت می گیرد.

http://www.sakhtafzarmag.com/downloa...049-64bit.html
    مورد اول با ریختن درایور نسخه 320.49 حل شد ولی مورد دوم که همون کم و زیاد شدن نور صفحه مانیتور هست هننوز حل نشده
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوست عزیز کلیه تنظیمات ذخیره شده برای مانیتور (با استفاده از کلید های روی پنل مانیتور وارد منو بشوید) و کارت گرافیک (از روی نرم افزار مدیریت کارت انویدیا) به حالت Defaults باز گردانید.
    به نظر می رسد این مانیتور شما یک فناوری برای تطبیق نور صفحه با نور محیط و تصاویر نمایشی دارد.
    امتیازها
    3,842
    سطح
    39
    15
    کاربر انجمن
    دوست عزیز کلیه تنظیمات ذخیره شده برای مانیتور (با استفاده از کلید های روی پنل مانیتور وارد منو بشوید) و کارت گرافیک (از روی نرم افزار مدیریت کارت انویدیا) به حالت Defaults باز گردانید.
    به نظر می رسد این مانیتور شما یک فناوری برای تطبیق نور صفحه با نور محیط و تصاویر نمایشی دارد.
    همه تنظیمات مانیتور و کارت گرافیک رو دستکاری کردم ولی به هیچ جایی نرسیدم
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    با ویندوز سون تست کردید؟
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه در واقع مشکل نیست!!!همون Dynamic Contrast هست!
    برای اینکار براحتی از منوی مانیتوز میتونید بجای داینمیک کنتراست یه گزینه دیگه رو انتخاب کنید!(Sport,movie,custom,....)
    امتیازها
    3,842
    سطح
    39
    15
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه در واقع مشکل نیست!!!همون Dynamic Contrast هست!
    برای اینکار براحتی از منوی مانیتوز میتونید بجای داینمیک کنتراست یه گزینه دیگه رو انتخاب کنید!(Sport,movie,custom,....)
    ممنون از پاسختون
    همچین گذینه ای تو تنظیمات مانیتور وجود نداره این مشکل از وقتی پیش اومد که درایور کارت گرافیکم رو ریختم

یه سوال دیگه هم برام پیش اومده بوده قابلیت fastboot چه طوری فعال می شه چون من نرم افزارش رو ریخته بودم ولی 20 تا 25 ثانیه طول می کشه که ویندوز بوت بشه در حالی که تو سایت ایسوس نوشته بود فقط دو ثانیه طول می کشه
    و همینطور bluetooh on board این مادربورد چه طوری فعال می شه اینم نرم افزارش رو ریختم ولی فعال نشده

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 47

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع