ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن

چاپ عکس با EPSON P50 و مشکلات آن!

سلام دوستان
    یک سری سوالاتی داشتم در مورد چاپ عکس!پار سال یدونه P50 خریدم که بعد از استفاده 1 ماهه خراب شد و چون تانک خورش کرده بودم فاقد گارانتی بود! بردم نمایندگی گفت هدش خرابه و 400 تومن پول هدشه منم گفتم 300 پول دستگاه دادم حالا 400 پول هدش بدم!!! خلاصه موند تو خونه و خاک خورد از 2روز پیش به سرم زد که بازش کنم خلاصه دلو رودش رو ریختم بیرون و دوباره سرهم کردمش و دیدم ای دل غافل ایراد از اینجاشه و درستش کردم!!!!!! حالا اگه گفتید ایراد کجا بود؟ خودم میگم: کارتریج مشکی سوراخ شده بود و وقت چاپ هنگام مکش از رنگ زرد بغلی کشیده بود و موقع چاپ به جای مشکی رنگ زردومشکی قاطی میزد و به علت نشت جوهر. جوهر کل کاغذ رو بر میداشت . با یکم چسب آکواریوم و شستن کارتریج با وایتکس مشکل حل شد!!!! این چه ربطی داشت به هد! من موندم :-/
    نمیدونم این پولایی که نمایندگی ها میخورن درسته یا نه! ولی فکرش رو کن من هم پول هد میدادم و هم پول تانک×! اونم برای یه چسب زدن!!!!!!!پ
    حالا بماند(کلی چیز میز حاشیه نوشتم!)
    یسری سوال دارم
    1- کاغذ گلاسه با فوتو گلاسه و ... چه تفاوت هایی دارن؟! این کاغذ کتد دیگه چیه؟!
    2- وزن کاغذ یعنی چی؟! اصلا چه تفاوتی تو کیفیت چاپ داره؟!
    3- این کد جوهر ها دیگه مال چیه؟ الان رو پیرینتر خورده T0801 برای رنگ مشکی ومن T0821 ریختم چه اشکالی داره؟!
    4- برای این که هد دستگاه خراب نشه باید چه نکاتی رو رعایت کنم؟!
    5- از چه برنامه برای چاپ بهتر عکس استفاده کنم؟!
    6-وظعیت تانک نسبت به دستگاه باید چجوری باشه؟! مال من الان 8 سانت ارتفاع تانک از چاپگر بیشتره!
    7- از تانک استفاده کنم بهتره یا از این کارتریج های قابل شارژ؟! برای آسیب نرسیدن به دستگاه میگم!
    8- و تجربه های شما دوستان در کار با چاپ گر
    9- مدیر عزیز شرمنده اگه تایپیک جای خودش نیست! آخه هرچی گشتم جای بهتری براش پیدا نکردم!!!
    کارکرد هم کار کرد خونگی هست و چاپ عکس هایی که با دوربین میگیریم!
    ببین چقدر سوال پرسیدم! پیشاپیش خسته نباشید میگم به اساتیدی که این بنده حقیر رو راهنمایی میکنن!!! چون اینقدر سوال بپرسم که کلافشون کنم!

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع