ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 45
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    واقعا خسته نباشید!!! @};-
    پیرینتر هم قابلتون رو نداره تا همین چند وقت پیش میخواستم بندازمش دور ولی وقتی دیدم 950 شده به سرم زد بازش کنم و....!(من خودم با تانک گرفتم 300 ولی طرف نامردی کرد و از خامی من استفاده و کاغذ ها و کارتریج فابریک رو برداشت!!)
    شما امر بفرما تا پستش کنم
    من یکی دارم مبارک خودت باشه به خوبی استفاده کنی
    راستی این گرماژ که تو وزن کاغذ گفتید یعنی چی؟!
    گرماژ همون گرم. وزن. به وزن کاغذ میگن گرماژ. 120 گرم 180 گرم 230 گرم
    با توضیحات شما من 4 نوع چاپ دارم
    1- عکس های خاص که عمری یادگاری بمون(عکس های سفارشی)
    2- عکس ها نیمه خاص که برای خودم میخوام
    این دو رو با فتو بزن. هم مات داره هم براق. عکاسی ها فقط فتو مصرف میکنن و میتونی اگر تو بازار پیدا نکردی از عکاسی ها بگیری اگه قیمت خون باباشون حساب نکنن. کاغذ های فتو اگر مرغوب باشند در برابر نفوذ مایعات هم مقاومند و بعضی شون حتی زد آبند. البته چاپ جوهر افشان در مقابل آب نابود میشه آب و مایعات روی عکسات نریزه. دست خیس بهشون نزنی
    3- عکس های ربع خاص (:دی که برای اطرافیان میزنم
    به اطرافیان میگی: کاغذشو از عکاسی بخرید بیارید من چاپ میکنم. اونوقت برای همیشه از دستشون راحت میشی مگر اینکه خیلی سمج باشند. برای نزدیکان عزیز شده هم خودت میدونی من دخالتی نمیکنم.
    4- عکس های 0خاص که بچه مچه میاره (این مورد داستانی داره ها!!)
    عمویی پرینترم خرابه پول ندارم درستش کنم الان. همین
    حالا چه کاغذ هایی با چه گرمی و مارکی باید بگیرم؟
    ببین چی گیرت میاد اینجا ایرانه سانفرانسیسکو نیست خدای ناکرده. برای عکس من 180 گرم رو مناسب میدونم البته برای فتوها 250 گرم مناسبه.برای متن هم همین 60 گرمی های فتوکپی که بیشتر مصرفتم از هموناست. تست و خرابکاری هات هم رو هموناست.
    آهان الان دیدم!
    این رو اصلاح کنید
    البته اون مشکی بزرگه همیشه فرق میکنه و مهم نیست واسه همین گفتم 4 رنگ
    پیرینتر من 6 رنگ هست . اوه بله 6 رنگه شرمنده مشکلات زیاده حواس ندارم که
    البته جسارت نباشه ها!!! گفتم تا دیگر دوستان اشتباه متوجه نشن

من زبون میخوام! یکمم از مغزش بفرمااااااااا
    نوش جان
    داداش من ببین هر برگه A4 رنگی الان هزینه چاپش 1500 تومنه. پرینت الکی نزن. باورم نمیشه T50 رو یک سال گذاشته بودی کنار. راستی سینی DVD هم داری؟ روی DVD های پرینتیبل هم میتونی چاپ بزنی. من فیلم میزنم در حد بوندسلیگا ;)
    ایستگاه چاپ صلواتی تو خونه راه نندازی اول کاری وگرنه بدجوری ضرر میکنی. چاپ مخف بزن :))
    ببین شما دو نوع عکس داری یکی اونا که میری بیرون یادگاری میندازی میخوای بذاری تو آلبوم. اونارو با فتو بزن
    یکی عکسایی که همینطوری مثلا از یه منظره خوشت اومده میخوای 1500 تومن به خودت حال بدی اونارو روی کتد 180 گرم بزن بذار لای نایلون که رطوبت نفوذ نکنه بهش. همیشه هم قبل عکس اصلی یه تست با کاغذ کپی بزن که اگه قراره خرابکاری بشه کاغذ فتو گرانبها به عضما نره
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    داداش من ببین هر برگه A4 رنگی الان هزینه چاپش 1500 تومنه. پرینت الکی نزن. باورم نمیشه T50 رو یک سال گذاشته بودی کنار. راستی سینی DVD هم داری؟ روی DVD های پرینتیبل هم میتونی چاپ بزنی. من فیلم میزنم در حد بوندسلیگا ;)
    مثل این که مشکلات واقعا زیاده p50 نه t50! گفتم که یکم روحیمون عوض شه! (:دی
    بله سینی dvd داره
    راستی خوب شد بازم یادم انداختید
    این dvd های قابل چاپ چندن؟! خرید اینها بصرفه تره یا خرید کاغذ برچسبی و چسباندن کاغذ بر روی dvd؟!

- عکس های ربع خاص (:دی که برای اطرافیان میزنم
    به اطرافیان میگی: کاغذشو از عکاسی بخرید بیارید من چاپ میکنم. اونوقت برای همیشه از دستشون راحت میشی مگر اینکه خیلی سمج باشند. برای نزدیکان عزیز شده هم خودت میدونی من دخالتی نمیکنم.
    خداروشکر اطرافیان خودشون در جریان هزینه ها و... هستن و شعور کافی رو دارن! برای همین پول چاپ رو میدن و من از اطرافیان نزدیک نمیگیرم و آنها بعد از دل خور شدن اقدام به تهییه کاغذ میکنن که در اینجا به علت بی اطلاعی پول رو میدن تا من براشون کاغذ بگیرم
    یه جورایی پول کاغذ رو خودشون میدن و تو تعداد بالا هزینه جوهر رو هم حساب میکنن
    البته برای بعضی از دوستان پول دادن برای چاپ مثل کتک زدن آدم میمونه! سالی یدفه عکس میاره بعد پولم میخواد بده! من خودم ناراحت میشم!
    4- عکس های 0خاص که بچه مچه میاره (این مورد داستانی داره ها!!)
    عمویی پرینترم خرابه پول ندارم درستش کنم الان. همین
    کاش من هم نه گفتن رو یاد میگرفتم :(
    ولی دارم روش کار میکنم

حالا از روی تجربه شما مات بهتره یا براق؟!
    برای چه سوژه هایی مات خوبه و برای چه سوژه هایی براق
    شرمنده اول صبحی هی سوال میپرسم! شما هر وقت خواستید برید! من بعدا هم مزاحمتون میشم

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    داداش من همین یه کارو بلدم بذار راهنماییمون رو بکنیم دیگه
    خب DVD پرینتیبل 4.7 گیگ معمولی قیمتش تو بازار تهران با دی وی دی خام ساده برابره البته بعضی جاها کلاهبردار هم هست که بالاتر میفروشه اما چون کسایی که معمولا اینهارو میخرن کاربلد هستند معمولا سرشون کلاه نمیره ولی شما بیتجربه ای مستعد شرایطی :P
    نمونه 9 گیگش ولی 4000 تومن کمتر من پیدا نکردم الان.
    کاغذ برچسبی ؟؟؟ :)) سراغش نریا سوالم نپرس فقط بهش فکر نکن خیلی فاجعست یکیش اینکه وقتی بچسبونیش DVD دیگه بالانس نیست و میزنه رایترتو موقع چرخش میترکونه کیفیت چاپشم که واااااااااای ولش کن ولش کن
    خب اگه اطرافیانت اینقدر با فرهنگن خدارو شکر کم نذار واسشون. ولی پول جوهرتم بگیر که بعدها حرف و حدیث پیش نیاد.
    برای نه گفته حتما تمرین کن که از هر 10 بار باید 9 بار نه بگی
    معمولا ما FACE رو روی فتو مات میزنیم. مثلا تو آتلیه از صورتش گرفته واسه قاب کردن روی دیوار اتاق. حالا رفتین سیزده بدر یا کوه و اینها و عکس دسته جمعی و تو منظره انداختین. اونارو رو فتوگلاسه بزنی قشنگتره
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    داداش من همین یه کارو بلدم بذار راهنماییمون رو بکنیم دیگه در حال ویرایش....
    آقا شما سروری :-bd
    بازم سوال (دیگه شورش رو در اوردم!)
    این نوع کاغذها توی تنظیمات برای چیه؟! اصلا یعنی چی؟ با فوتو گلاسه - گلاسه - کتد -(براق و مات) باید کدوم رو انتخاب کنم؟!

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    ببین از اول توضیح میدم
    اولی : همون کاغذهای فتوکپی دوزاری . متن و نوشته داشتی با اون بزن. سریع چاپ میکنه میده بیرون
    دومی: سومی : چهارمی: پنجمی: انواع گلاسه هستند. وقتی خریدی روی کارتنش نوشته البته اگه بسته ای بخری. الان تو بازار فقط پنجمی یعنی گلاسه ساده پیدا میشه. ولی اینم بگم باید تست کنی ببینی کدوم گزینه بهتر چاپ میکنه آیه قرآن که نیست میتونی تغییر بدی منفجر هم نمیشه. 6 و 7 و 8 مربوط به همون کتد میشه باز باید تست کنی ببینی پرینترت با کدوم بهتر میزنه تا قلش دستت بیاد. سخت ترین کار چاپ همین حفظ کردن گزینه مناسبه. اون گزینه استیکرز هم فکر میکنم مربوط به عکس های پرسنلی باشه که یه عکس میذاری خودش به روی کاغذ 3x4 6x4 چاپ میکنه واسه شناسنامه و مدارک و اینا
    DVD هم که مربوط به تنظیمات همون DVD پرینتیبل هست باید بشینی یه عالمه تست کنی یاد بگیری من خیلی اوایل تست میزدم تا اینکه اندازه دستم اومد. قطر بیرون و داخل رو دستی میدی که جوهر رو قسمت نامربوط نریزه. آخری رو هم نمیدونم :-??
    بعضی وقتا هم یه موردای عجیبی پیش میاد. مثلا مال من الان کتد رو روی گزینه اول خیلی بهتر از بقیه میزنه خودمم نمیدونم چرا
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    ببین از اول توضیح میدم
    اولی : همون کاغذهای فتوکپی دوزاری . متن و نوشته داشتی با اون بزن. سریع چاپ میکنه میده بیرون
    دومی: سومی : چهارمی: پنجمی: انواع گلاسه هستند. وقتی خریدی روی کارتنش نوشته البته اگه بسته ای بخری. الان تو بازار فقط پنجمی یعنی گلاسه ساده پیدا میشه. ولی اینم بگم باید تست کنی ببینی کدوم گزینه بهتر چاپ میکنه آیه قرآن که نیست میتونی تغییر بدی منفجر هم نمیشه. 6 و 7 و 8 مربوط به همون کتد میشه باز باید تست کنی ببینی پرینترت با کدوم بهتر میزنه تا قلش دستت بیاد. سخت ترین کار چاپ همین حفظ کردن گزینه مناسبه. اون گزینه استیکرز هم فکر میکنم مربوط به عکس های پرسنلی باشه که یه عکس میذاری خودش به روی کاغذ 3x4 6x4 چاپ میکنه واسه شناسنامه و مدارک و اینا
    DVD هم که مربوط به تنظیمات همون DVD پرینتیبل هست باید بشینی یه عالمه تست کنی یاد بگیری من خیلی اوایل تست میزدم تا اینکه اندازه دستم اومد. قطر بیرون و داخل رو دستی میدی که جوهر رو قسمت نامربوط نریزه. آخری رو هم نمیدونم :-??
    بعضی وقتا هم یه موردای عجیبی پیش میاد. مثلا مال من الان کتد رو روی گزینه اول خیلی بهتر از بقیه میزنه خودمم نمیدونم چرا
    آقا یه دنیا سپاس @};-
    یه کوه تجربه داشتیم و ما گرد جهان میگشتیم
    الان با این تجربیات به نظرم کم کم یه 100 تومنی ذخیره کردم!!! شایدم خرابی دستگاه!!!!
    فردا پسفردا میفتم دنبال کاغذ !
    بازم تشکر بابت وقت و تجربیات گران بهاتون که در اختیار این جانب گزاشتید
    انشا ال.. که بتونم جبران کنم
    ممنون@};-@};-@};-@};-

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    آقا یه دنیا سپاس @};-
    یه کوه تجربه داشتیم و ما گرد جهان میگشتیم
    الان با این تجربیات به نظرم کم کم یه 100 تومنی ذخیره کردم!!! شایدم خرابی دستگاه!!!!
    فردا پسفردا میفتم دنبال کاغذ !
    بازم تشکر بابت وقت و تجربیات گران بهاتون که در اختیار این جانب گزاشتید
    انشا ال.. که بتونم جبران کنم
    ممنون@};-@};-@};-@};-
    منم تازه وارد بودم تو تاپیک جغد شب خیلی سوال کردم ازت سر به سر. بازم سوال و مشکلی داشتی من در خدمتم. فعلا صبح بخیر. بیرم لالا
    امتیازها
    4,107
    سطح
    40
    23
    کاربر اخراجی
    پرینتر تو بهترین مارک موجود برای سایز a4 هستش ازش مراقبت کن و نگه ش دار که واقعاً دستگاه فوق العاده ای راستی اگه از پشتت مخزن جوهر درست نکردی واسه تمیز شدن هدش می تونی از سرم خالی استفاده کنی اینطوری راحت تر هدش تمیز می شه

امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط eswolf نمایش پست ها
    پرینتر تو بهترین مارک موجود برای سایز a4 هستش ازش مراقبت کن و نگه ش دار که واقعاً دستگاه فوق العاده ای راستی اگه از پشتت مخزن جوهر درست نکردی واسه تمیز شدن هدش می تونی از سرم خالی استفاده کنی اینطوری راحت تر هدش تمیز می شه

اوه اوه مساعل پزشکی هم مطرح شد!
    حالا یه سوال! هر چند وقت یک بار باید هدش رو تمیز کنم؟!
    نحوه تمیز کردنش چجوریاست؟! با رسم شکل توضیح دهید 2/75 نمره (:دی
    موقع تمیز کردن باید کارتریج و خارج کنم؟!
    عمل مکش باید انجام بشه (به وسیله سرنگ) یا همین میزان ارتفاع کار خودش رو انجام میده؟!
    و....

وتشکر بابت پست مفیدتون @};-

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    به نظر من هر 6 ماه کلا یه تمیز کاری بزن و این کار تخلیه جوهر اضافی رو هم انجام بده
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع