ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 59
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    برای گیم سی پی 8350 fx از سر کارت 780 هم زیاد هست !
    اگر میشد 7990 خرید داشتین بهتر بود ! حتی اگر 2 تا 7990 بود خیلی بهتر میشد :D

بنچمارک 780 در برابر 770

امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من تواین بنچ جز20درصداختلاف کارایی چیزی ندیدم که تازه اونم بامدل رفرنس ولی عوض30تا35درصدقیمت بیشاری داره همون سیستم حسام خوبه فقط من کیس کولرمسترk380روپیشنهادمیدم باخنک کننده enermax etd-60vبه قیمت 250000بقیه قطعات بااین بودجه بهترنمیشه پیشنهادهای حسام جان حرف نداره
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    دوست عزیز به شدت توصیه میکنم سی پی یو ت رو فدای گرافیکت نکن....من خودم همین کار رو کردم وبه شدت پشیمونم.....به طرافدارای ای ام دی اهانت نمیکنم ولی بازدهی سی پی یو های اینتل تو بازی بهتر از ای ام دیه تفاوت770 با 780 اونقدر زیاد نیست که شما تو بازی خیلی متوجهش بشید...بازم میگم سی پی یو رو فدای کارت گرافیک نکنید وحداقل یه اس اس دی 64 گیگابایت بخرید که روی سرعت بازی تاثیر به سزای میزاره!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    ssd هیچ تاثیر روی سرعت بازی نداره ! مگر اینکه بازی روی ssd نصب بشه در این صورت فقط سرعت لودینگ بالا میره .

780 به 770 حدود 900 نومن تفاوت قیمت داره
    اگر برات 30 درصد قدرت بیشتر به نسبت 900 تومن هزینه توجیه پذیر نیست بهتر همون 770 رو برداری !این رو هم در نظر داشته باش اگر روز روزگاری تصمیم داشتی sli کنی تک کارت 780 به نسبت 900 تومن هزینه بیشتر و راندمان 30 درصد خیلی با ارزش تر خواهد بود ! چون در sli نسبت هزینه به کارایی به مراتب پایین تر خواهد بود ، در نتیجه اگر از این زاویه ببینیم این 30 درصد خیلی بارزش هست !

با خرید سی پی یو fx8350 ویا 4670 برای گیم سی پی یو رو فدای کارت گرافیک نکردی ، بلکه هوشمندانترین خرید داشتی !
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    این 30درصداختلاف کارای کجاست که ما نمی بینیم مستتره بعدم توپست اولم گفتم این اخلاف با مدل رفرنس نه ocاختلاف یه کارت 780ocبا770ocبیشتراز1200000تومان است
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    درسته. 780 با 770 نهایت 20% بهتر هست و این 20% با توجه به قیمت 780 و بودجه ی نسبتاً محدود استارتر، خریدش توجیحه پذیر و منطقی نیست!
    چه بسا اینکه 770 اور شده، کمتر از 20% به 780 رفرنس نزدیک هست.
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    با اجازه بزرگان
    دوست عزیز 770 حدود 20 درصد از 780 ضعیف تره و این خودش رو هنگام SLI نشون میده ! شما ک نه قصد SLI داری ن بودجه ات اجازه میده ! یک برتری دیگر 780 پشتیبانی از مانیتور های بسیار بزرگ مثلا 27 ایچ هست ک قطعا باز هم به درد شما نمی خوره ! پس بهترین کارت میان قیمت برای بازی در جهان 770 هستش البته مدل اورکلاک شده ! من خودم این کارت رو داشتم والانم 780 رفرنس دارم ! واقعا هیچ فرقی برام نداره ! اگر مثل من قصد SLI کردن داشته باشی ک برای شما پیشنهاد نمیشه بهتره 780 باید بگیری ک اصلا با بودجه جور در نمیاد ! در ضمن کارت 770 OC WF3 حدود 10 درصد تو 3DMark قوی تر بود و در فریم دهی از مدل رفرنسش قوی تر بود ! حدودا 5 فریم بیشتر میده از مدل رفرنس 770 ک یعنی این کارت میتونه با 780 رفرنس رقابت تنگاتنگی رو داشته باشه

شما اگه غولی به اسم GTX 770 داشته باید رم ها و پردازنده سیستمت هم باید قوی باشند ! بهتره ک باس رم هات بیشتر از 1600 باشه و تایمینگ خوبی داشته باشند ! پردازنده هم i5 4670K برای کار شما عالیه ! همینطور مادر بورد ک به قول آقا حسام حکم مدیر رو داره طبق تحقیقاتی ک برای سیستم خودم انجام دادم حدود 15 درصد در فرم دهی و ثبت رکورد تاثیر داره !

سیستم پینهادی بنده (البته با اجازه بزرگان و استادان خدوم انجمن) :

سیستمی ک معرفی کردم خوراک گیم هستش ! قول میدم تا 3-4 سال آینده بتونی بازی
    های روز رو با بالا ترین تنظمیات اجرا کنی و تو بازی مثل METRO : Last Light حد اقل 45 فریم میده !
    اگر هم ی کولر ارزون مثلا 100 تومنی بخری در میاد حدود پنج ملیون و پناجه هزار تومن ! همچنین کیسی ک معرفی کردم هم بسیار زیباست و هم خنک کنندگی خوبی داره !

حسام جان با تمام احترام ایشون به کولری ک معرفی کردید نیازی ندارند چون اورکلاک نمیکنند ایشون ! من ک دو روز پیش سیستمم رو بستم (i7 Haswell 4770K) و اورکلاک کردم به 4.5 هنوزم دماش 71.6 درجه است با این کولر ! پس این دوستمون ب این کولری قوی نسبتا گرون نیازی نداره !
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    میل خودشونه. اگر کولر رو حذف کنن، می تونن مادربرد یا اس اس دی بهتری بخرن.

اما من نگرش زیر رو داشتم:
    اون مادربرد Z87 که نوشتید، به اندازه ی شاید حداکثر 10% بهتر عمل کنه!! چون مادربرد، در بازی های بسیار سنگین و سیستم های بسیار حرفه ای بیشتر خودش رو نشون میده تا این سیستم های رده میانی. در اونصورت به مراتب بیشتر از 10% در گیم موثر هست.

با توجه به موارد فوق خییییییلی به صورت محسوس مادربرد بهتر خریدن، دردی رو دوا نمی کنه. (مگر در آینده و بازی های سنگین. بعضاً سنگین تر از کراسیس که واقعاً به سیستم فشار بیاره!)
    امتیازها
    107
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید

adasd

دوستان ممنون از نظراتتون و وقتی که پای تاپیک میذارید؛

به سفارشتون بودجه رو تا 5.5میلیون افزایش دادم. منتها دوباره چندتا سوال برام پیش اومد:
    1. با 850هزار تومن بودجه بین چندتا Main موندم (قصد oc دارم) :
    Asus Z87-Pro
    AsRock Z87 Extreme 6 (اگه گیر بیاد)
    MSI Z87-GD65 Gaming
    اگر مدل بالا گیر نیومد:
    MSI Z87-GD45 Gaming
    به نظر شما کدوم ارزش خرید بیشتری داره و با 4670k راندمان بهتری رو ارائه میده؟ ؟ (performance/price)
    نظر خودم به Asus نزدیک تره! :D

2. چرا بین پاور گرین 650B-OC و 750B-OC انقدر اختلاف قیمت ناچیزی وجود داره؟

3. توی بازار تهران GTX 780 غیر رفرنس برند Evga گیر میاد؟ بین رفرنس ها تفاوتی در برند ها هست؟ (فکر کنم بین اینا هم Evga با Boost Clock بیشتر، بهتر باشه)

4. یکی بودن برند VGA و Main تاثیری روی عملکرد کارت داره؟

سیستم رو فعلا بدون Cooler میبندم و بعد از 1-2ماه یک کولر میندازم روش!
    بعد دوستان توجه کنید که این سیستم حداقل 3سال قرار عوض نشه! با اومدن کنسول های نسل بعد هم شاهد گیم با گرافیک های سنگین تری هستیم که فکر کنم اونجا این 20% خودش رو نشون بده! همین الان Battlefield 4 گرافیک پیشنهادیش 3GB Memory میخواد (هرچند این فاکتور توی خرید گرافیک اصلا برام مهم نیست)
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط The l3utch نمایش پست ها
    دوستان ممنون از نظراتتون و وقتی که پای تاپیک میذارید؛

به سفارشتون بودجه رو تا 5.5میلیون افزایش دادم. منتها دوباره چندتا سوال برام پیش اومد:
    1. با 850هزار تومن بودجه بین چندتا Main موندم (قصد oc دارم) :
    Asus Z87-Pro
    AsRock Z87 Extreme 6 (اگه گیر بیاد)
    MSI Z87-GD65 Gaming
    اگر مدل بالا گیر نیومد:
    MSI Z87-GD45 Gaming
    به نظر شما کدوم ارزش خرید بیشتری داره و با 4670k راندمان بهتری رو ارائه میده؟ ؟ (performance/price)
    نظر خودم به Asus نزدیک تره! :D

2. چرا بین پاور گرین 650B-OC و 750B-OC انقدر اختلاف قیمت ناچیزی وجود داره؟

3. توی بازار تهران GTX 780 غیر رفرنس برند Evga گیر میاد؟ بین رفرنس ها تفاوتی در برند ها هست؟ (فکر کنم بین اینا هم Evga با Boost Clock بیشتر، بهتر باشه)

4. یکی بودن برند VGA و Main تاثیری روی عملکرد کارت داره؟

سیستم رو فعلا بدون Cooler میبندم و بعد از 1-2ماه یک کولر میندازم روش!
    بعد دوستان توجه کنید که این سیستم حداقل 3سال قرار عوض نشه! با اومدن کنسول های نسل بعد هم شاهد گیم با گرافیک های سنگین تری هستیم که فکر کنم اونجا این 20% خودش رو نشون بده! همین الان Battlefield 4 گرافیک پیشنهادیش 3GB Memory میخواد (هرچند این فاکتور توی خرید گرافیک اصلا برام مهم نیست)
    خوبه. لیستم در صفحه ی اول ویرایش شد. بودجه تون راحت برای کولر می رسه. مشکلی نیست.
    پیشنهادم MSI هست.

3- کلاً EVGA داخل کشور موجود نیست و به این زودی ها هم موجود نخواهد بود. به برندهای موجود اکتفا کنید.

4- دلیل و مدارک علمی نداره که این نظریه رو توجیحه کنه. اما شنیده میشه که اگر یک برند باشن، بهتر و سازگار تر هست. اما باز هم میگم جنبه ی علمی و فنی نداره زیاد. ;)

برای 3 سال آینده هم عالیه. مشکلی نخواهید داشت.

کلاً GTX 780 رو فراموش کنید...! یک ساعته برای شما داستان تعریف نکردیم که عزیز... باز رفتید سر خونه ی اول و زحمات ما رو به باد دادید...؟!
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 59

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع