ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pumba نمایش پست ها
    من هم با حرف شما موافقم در سطح مشهد موسسات زیادی هستن که ....... نمیدونم چی بگم.
    بله مهر سازمان علوم وجود داره.
    دوست عزیز شما خودتان بین دانشگاه آزاد و آموزشکده یی که در آن درس می خوانید کدام را انتخاب میکنید ؟؟؟؟؟ ( بدون در نظر گرفتن هزینه نجومی دانشگاه آزاد ) ( فقط از نظر امکانات و سطح علمی مقایسه کنید )
    امتیازها
    533
    سطح
    10
    81
    کاربر جدید
    بازهم دانشگاه امام رضا چون از لحاظ امکانتات در سطح خوبی هست و هر روز امکانات بیشتری ارایه میشه.
    اما از لحاظ سطح علمی هم با اینکه 7 سال از شروع کارش گذشته سطح خوبی داره اینرو همه اساتید میگن.
    در ضمن این مقایسه کردن نادرست هست به هر حال دانشگاه آزاد چندین سال که در بخش آموزش کار کرده اما دانشگاه امام رضا نزدیک به ده ساله که شروع به کار کرده و 7 سال که رشته های مهندسی وارد دانشگاه شدن و هنوز جای پیشرفت هست.
    امتیازها
    1,936
    سطح
    26
    105
    کاربر انجمن
    به خدا ما ترمی 750 تومن شهریه میدیم ولی 5 درصد این امکانات و فضارو نداریم خدا کنه حالا که رئیس دانشگاه عوض شده یه فکری هم واسه ما بکنه
    فکر نکنم شهریه دانشجویان قزوین بیشتر از مال ما باشه
    امتیازها
    162
    سطح
    3
    5
    کاربر جدید
    چند واحد برداشتی ؟ من 20 واحد برداشتم این ترم شد 820 تومن !
    امتیازها
    1,936
    سطح
    26
    105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iostream نمایش پست ها
    چند واحد برداشتی ؟ من 20 واحد برداشتم این ترم شد 820 تومن !
    البته دقیقش 727 تومان شد من ترم 4 هستم این ترم 20 تا برداشتم ولی همه دروس اصلی هستش ترم دیگه تخصصی هام شروع میشه اون وقت میزنه رو 800 تومن به بالا
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum forumes hotel mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forume sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums univer universitu فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم نشریه فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سایت سخت افزار فروم سخت افزار قزوین ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه نشریه سخت افزار هتل هتل 5 ستاره هتل پنج ستاره پنج پنج ستاره آزاد آزاد قزوین بهشت تخصصي دانشگاه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد قزوین دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها