ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دانشگاه های فعلی فقط و فقط برای کسب درآمد بیشتر، در ترم هایی که نیاز به پول دارند، به صورت گروهی دانشجویان را مشروط می کنند. بنده به شخصه دو ترم قربانی این سیاست مالی شدم!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دانشگاه های فعلی فقط و فقط برای کسب درآمد بیشتر، در ترم هایی که نیاز به پول دارند، به صورت گروهی دانشجویان را مشروط می کنند. بنده به شخصه دو ترم قربانی این سیاست مالی شدم!
    آقا حسام این یه سیاست کوچیکه
    بزرگترین سیاستشون اینه
    دانشگاه آزاد ..... در مقطع ........ بدون کنکور دانشجو می پذیرد
    برای کسب اطلاع بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید ............

همین کار عامل اصلی در پایین اومدن کیفیته
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    ای کاش فقط دانشگاه آزاد بود، دانشگاه های غیرانتفاعی هم به این صورت دانشجو می پذیرند!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    ای کاش فقط دانشگاه آزاد بود، دانشگاه های غیرانتفاعی هم به این صورت دانشجو می پذیرند!
    آقا حسام تو هم داری همون اشتباهی رو میکنی که بقیه میکنن
    اصلا" چیزی به اسم دانشگاه غیر انتفاعی وجود نداره
    در واقع اونا آموزشکده های غیر انتفاعی هستن که مردم به اشتباه اسم دانشگاه بهش دادن
    این آموزشکده ها سطح بسیار پایینی دارن
    و عملا دلیل اینکه این همه دانشجو داره به دلیل هزینه پایین تر نسبت به دانشگاه آزاده
    ولی سطح علمی تو این دانشگاه بسیار بسیار پایینه
    من به شخصه از تعداد زیادی از اساتید دانشگاه خودمون و دانشجوهای دانشکده غیر انتفاعی در مورد سطح علمی این آموزشکده ها میپرسم همشون تنها چیزی که میگن اینه : هیچ وقت به موسسه غیر انتفاعی نرو

در واقع این وضعیت مالی دانشجو هست که اونو به آموزشکده های غیر انتفاعی میکشونه
    وگر نه دانشگاه آزاد به هیچ عنوان با این آموزشکده ها قابل مقایسه نیست
    ویرایش توسط *hit m@n* : 2011/11/29 در ساعت 19:16
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    در واقع اونا آموزشکده های غیر انتفاعی هستن که مردم به اشتباه اسم دانشگاه بهش دادن
    و عملا دلیل اینکه این همه دانشجو داره به دلیل هزینه پایین تر نسبت به دانشگاه آزاده
    من به شخصه از تعداد زیادی از اساتید دانشگاه خودمون و دانشجوهای دانشکده غیر انتفاعی در مورد سطح علمی این آموزشکده ها میپرسم همشون تنها چیزی که میگن اینه : هیچ وقت به موسسه غیر انتفاعی نرو

ولی به واقع سطح علمی در آموزشکده های غیرانتفاعی بسیار پایینه
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    سر فصل قدیمی چیه عزیزم
    درس دارم به اسم فیزیک مغناطیس استاد میاد کلاس وقتی میخاد درس بده اصلا نمیدونه موضوع درس چیه ؟؟؟؟؟
    نکته جالب اینجاست همین درس پیش نیاز یه درس تخصصی هست ولی استاد درس عمومی داره تدریس میکنه ( حدود 70 % مطالبش مربوط به رشته برقه بعد استاد فیزیک عمومی داره تدریس میکنه )؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    ترم قبل استادش یه استاده دروس تخصصی بود بعد این ترم یه استاده عمومی
    آخه من نمیدونم معیار انتخاب استاد چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز این ایراد از خود استاد نیست ایراد از جایگزینی یک استاد عمومی برای یک درس تخصصی میباشد به نظر شما این استاد عمومی میتوته اعتراض کنه البته که نمیتونه ببخشید جایگزینی هاشون هم کیلوئیه تازه باید تشکر وقدردانی کرد از اون استاد نه اینکه بیاییم ضایع کنیم اینجانب از کلیه اساتید محترم قدردانی میکنم شما توجه کنید از همین دانشگاههایی که به قول شما بی کیفیت هستند چه فرهیختگانی که بیرون نمیان وباعث سربلندی ایران وایرانی می شوند دوست من عیب جای دیگری هست نه استاد در وقت حالی فعلا وضعیت تدریس به گونه ای شده که خود دانشجو باید پیگیر مسائل درسی خودش باشه این ایراد هم به استاد برنمیگرده کل نظام آموزشی کشور یک قوانین دست وپاگیر و من در آوردی داره موفق باشید
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    ولی به واقع سطح علمی در آموزشکده های غیرانتفاعی بسیار پایینه
    شک نکن
    حتی خیلی از اساتید میگن مدارک این آموزشکده ها به درد هیچی نمیخوره فقط واسه کسایی خوبه که میخان این مدرکو به اداره یا سازمانی تحویل بدن تا افزایش حقوق داشته باشن چون در اینجور جاها طرف کارمنده و فقط به گرفتن مدرک جدید فکر میکنه
    شاید دانشگاه آزاد هزینه بالایی داشته باشه ولی 100 % از موسسه های غیر انتفاعی بهتره
    امتیازها
    533
    سطح
    10
    81
    کاربر جدید

دوست عزیز با نظرت مخالفم. من خودم دانشگاه امام رضا(ع) درس می خونم که یک دانشگاه غیر انتفاعی. باید بگم که سطح علمی دانشگاه در سطح خوبی و اساتید هم از دانشگاه فردوسی و آزاد مشهد هستند. سال گذشته از دوستان خودم در مقطع ارشد دانشگاه امیرکبیر- شریف - اصفهان - فردوسی و.. قبول شدن البته شاید این ها دلایل خوبی نباشه اما حداقل نشون میده بعضی از این موسسات غیر انتفاعی این جور که شما میگید نیستن.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pumba نمایش پست ها
    دوست عزیز با نظرت مخالفم. من خودم دانشگاه امام رضا(ع) درس می خونم که یک دانشگاه غیر انتفاعی. باید بگم که سطح علمی دانشگاه در سطح خوبی و اساتید هم از دانشگاه فردوسی و آزاد مشهد هستند. سال گذشته از دوستان خودم در مقطع ارشد دانشگاه امیرکبیر- شریف - اصفهان - فردوسی و.. قبول شدن البته شاید این ها دلایل خوبی نباشه اما حداقل نشون میده بعضی از این موسسات غیر انتفاعی این جور که شما میگید نیستن.
    دوست عزیز من با حرف شما موافقم ولی یه سوال چند درصد از آموزشکده های غیر انتفاعی کیفیت بالایی دارن ؟ مطمعا" درصد خیلی پایینی کیفیت خوبی دارن
    پس دلیل نمیشه چون چنتا از دانشکده ها غیر انتفاعی خوبن ما هم بگیم دانشکده های خوبی هستن

اصلا چرا راه دور میرین - یه مثال میزنم تا خودتون قضاوت کنین
    همین عکس های دانشگاه آزاد قزوین رو شما ببین
    آیا دلیل میشه چون این دانشگاه از کیفیت بالایی برخورداره بگیم تمامی واحد های دانشگاه آزاد با کیفیتن ؟؟؟؟؟؟
    مطمعا" جواب منفیه
    در مورد آموزشکده های غیر انتفاعی هم اینجوریه - چون چنتا از آموزشکده هاش خوبن دلیل نمیشه بگیم همه در سطح بالایی قرار دارن
    ( البته من به هیچ دانشجو و استادی بی احترامی نکردم و فقط نظر خودمو گفتم )

یه سوال ؟
    بالای مدرک شما مهر سازمان علوم وجود داره ؟؟ آخه یکی گفت وجود نداره ؟؟
    ویرایش توسط *hit m@n* : 2011/11/29 در ساعت 21:39
    امتیازها
    533
    سطح
    10
    81
    کاربر جدید
    من هم با حرف شما موافقم در سطح مشهد موسسات زیادی هستن که ....... نمیدونم چی بگم.
    بله مهر سازمان علوم وجود داره.
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum forumes hotel mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forume sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums univer universitu فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم نشریه فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سایت سخت افزار فروم سخت افزار قزوین ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه نشریه سخت افزار هتل هتل 5 ستاره هتل پنج ستاره پنج پنج ستاره آزاد آزاد قزوین بهشت تخصصي دانشگاه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد قزوین دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها