ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 35
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    به جای اینکه برای امکانات خرج کنند، بهتر است برای اساتید و تربیت درست دانشجویان برنامه ریزی کنند. و به جای کمیت به کیفیت فارغ التحصیلان فکر کنند.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    به جای اینکه برای امکانات خرج کنند، بهتر است برای اساتید و تربیت درست دانشجویان برنامه ریزی کنند. و به جای کمیت به کیفیت فارغ التحصیلان فکر کنند.
    منم موافقم ولی فکر کنم اگه بخان رو کیفیت دانشگاه و کیفیت تدریس دهی استادا برنامه ریزی کنند به نتیجه نمیرسن ( به دوستان برنخورد فقط نظرم را با این وضعیت فعلی دانشگاه آزاد گفتم )
    چون با این کیفیت بسیار پایینه دانشگاه آزاد کار بی هدف برای بالا کیفیت علاوه بر نتیجه ندادن شاید نتیجه عکس بده

خیلی معذرت میخام اینو میگم
    استادی که میاد کلاس در* دادن بلد نیست میخان چجوری کیفیت کار رو بالا ببرن؟؟؟؟؟؟؟؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    منم موافقم ولی فکر کنم اگه بخان رو کیفیت دانشگاه و کیفیت تدریس دهی استادا برنامه ریزی کنند به نتیجه نمیرسن ( به دوستان برنخورد فقط نظرم را با این وضعیت فعلی دانشگاه آزاد گفتم )
    چون با این کیفیت بسیار پایینه دانشگاه آزاد کار بی هدف برای بالا کیفیت علاوه بر نتیجه ندادن شاید نتیجه عکس بده

خیلی معذرت میخام اینو میگم
    استادی که میاد کلاس در* دادن بلد نیست میخان چجوری کیفیت کار رو بالا ببرن؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته سر فصل دروس هم بی تاثیر نیست، چون دروس بسیار قدیمی و بدون هیچ فایده ای به دانشجویان تدریس می شود.
    نکته جالب توجه در رشته کامپیوتر، یکسان بودن بسیاری از دروس تخصصی گرایش نرم افزار و سخت افزار است!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    البته سر فصل دروس هم بی تاثیر نیست، چون دروس بسیار قدیمی و بدون هیچ فایده ای به دانشجویان تدریس می شود.
    نکته جالب توجه در رشته کامپیوتر، یکسان بودن بسیاری از دروس تخصصی گرایش نرم افزار و سخت افزار است!
    سر فصل قدیمی چیه عزیزم
    درس دارم به اسم فیزیک مغناطیس استاد میاد کلاس وقتی میخاد درس بده اصلا نمیدونه موضوع درس چیه ؟؟؟؟؟
    نکته جالب اینجاست همین درس پیش نیاز یه درس تخصصی هست ولی استاد درس عمومی داره تدریس میکنه ( حدود 70 % مطالبش مربوط به رشته برقه بعد استاد فیزیک عمومی داره تدریس میکنه )؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    ترم قبل استادش یه استاده دروس تخصصی بود بعد این ترم یه استاده عمومی
    آخه من نمیدونم معیار انتخاب استاد چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط *hit m@n* : 2011/11/29 در ساعت 17:31
    امتیازها
    8,212
    سطح
    61
    55
    کاربر جدید
    دوستان اونطوریا هم که فکر میکنید نیست من خودم دانشجوی اینجام اما به نظر من هنوز با استانداردهای جهانی فاصله داره.

راجع به این که خرجی که واسه اینجا شده اجحاف در حق بقیه دانشگاه هاست باید بگم تمام هزینه ای که برای اینجا شده از محل درآمدهای خودشه و جالبه که بدونید چیزی در جدود 30 هزار دانشجو داره.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid4310 نمایش پست ها
    دوستان اونطوریا هم که فکر میکنید نیست من خودم دانشجوی اینجام اما به نظر من هنوز با استانداردهای جهانی فاصله داره.

راجع به این که خرجی که واسه اینجا شده اجحاف در حق بقیه دانشگاه هاست باید بگم تمام هزینه ای که برای اینجا شده از محل درآمدهای خودشه و جالبه که بدونید چیزی در جدود 30 هزار دانشجو داره.
    مجید جان چه رشته هایی دارد؟
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

ببخشید دوست عزیز 2 تا سوال
    1-منبع در آمد دانشگاه آزاد قزوین چیه ؟ از کجاست ؟
    2-حدود 30 هزار دانشجو یعنی کم یا زیاد ؟

با تشکر
    امتیازها
    8,212
    سطح
    61
    55
    کاربر جدید
    مجید جان چه رشته هایی دارد؟
    توی دانشکده های زیر اکثر رشته ها رو پذیرش داره البته تا مقطع کارشناسی . برای ارشد و دکترا تنوع رشته هاش کمتره.
    دانشکده عمران و معماری
    دانشکده صنایع و مکانیک
    دانشکده فنی و حرفه ای
    دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات
    دانشکده مدیریت و حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز 2 تا سوال
    1-منبع در آمد دانشگاه آزاد قزوین چیه ؟ از کجاست ؟
    2-حدود 30 هزار دانشجو یعنی کم یا زیاد ؟

با تشکر
    1- منبع درآمدش از شهریه های دانشجوهاست.
    2-به نظر من زیاده اگه متوسط شهریه هر ترم رو تو مقاطع مختلف 900 تومن در نظر بگیرم میتونید حساب کنید که تو هر ترم چقدر گردش مالی داره.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    توی دانشکده های زیر اکثر رشته ها رو پذیرش داره البته تا مقطع کارشناسی . برای ارشد و دکترا تنوع رشته هاش کمتره.
    دانشکده عمران و معماری
    دانشکده صنایع و مکانیک
    دانشکده فنی و حرفه ای
    دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات
    دانشکده مدیریت و حسابداری
    کارشناسی برق قدرت داره ؟ ( کارشناسی بیام اونجا :)>-)

1- منبع درآمدش از شهریه های دانشجوهاست.
    2-به نظر من زیاده اگه متوسط شهریه هر ترم رو تو مقاطع مختلف 900 تومن در نظر بگیرم میتونید حساب کنید که تو هر ترم چقدر گردش مالی داره.
    دوست عزیز درسته منبع در آمد دانشگاه از شهریه دانشجو هاست ولی آیا از اول دانشگاه آزاد قزوین این گردش مالی را داشت ؟؟ مطمعا" جواب خیر است چون از همان اول به دانشگاه آزاد قزوین رسیدگی کردند و با بودجه کلانی که در اختیار دانشگاه قرار دادند باعث این در آمد زایی شدند .
    پس اگر به بقیه دانشگاه ها هم از اول رسیدگی میکردند و بودجه در اختیارشان قرار میدادند آنهاا هم می توانستند با ساختن ساختمان های زیاد دانشجو بگیرند و گردش مالی خود را بالا ببرند

در مورد تعداد دانشجوهای دانشگاه هم که فرمودید زیاد هستند با ید عرض کنم که هیچ دانشگاهی از تعداد دانشجوی زیاد بدش نمی آید چون باعث بالا رفتن گردش مالی خود می شوند
    مثلا همین دانشگاه آزاد لاهیجان حدود 10 هزار دانشجو دارد ولی بازهم در حال ساختن ساختمان برای جذب دانشجوی بیشتر است.

پس ازهم به حرف اقا حسام میرسیم که میگه
    امتیازها
    8,212
    سطح
    61
    55
    کاربر جدید
    برق قدرت هم داره خوشحال میشم بیای.

حرفات کاملا درسته اما اونچیزی که به نظر من باعث شده این دانشگاه به اینجا برسه فقط یه نکته میتونه باشه اونم مدیریتشه، به جرئت میکم دکتر موسی خانی از بهترین مدیرای این کشوره.

حرف حسام جان هم درسته اما برای تربیت صحیح دانشجو قطعا به امکانات هم نیاز داریم.
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 35

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum forumes hotel mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forume sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums univer universitu فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم نشریه فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سایت سخت افزار فروم سخت افزار قزوین ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه نشریه سخت افزار هتل هتل 5 ستاره هتل پنج ستاره پنج پنج ستاره آزاد آزاد قزوین بهشت تخصصي دانشگاه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد قزوین دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها