ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 7 نخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mvz نمایش پست ها
    خوب امیراقااولااون تست رو ازکجااوردی حتما سایت گرین خوب توسایت انرمکی هم بلزده پاورخودش رو94%معرفی کرده 2-اولاپاورانرمکس مشخصاتش درمحدودهatxهست3-تست هایی هم مندیدم که افت ولتاژانقدرنبوده ولی خوب بیشترجاهابوده4-پاوربه معقوله ای داره ریپل ونویزکه مقایسه نکردی 5-چراتادیدی انرمکس یه پاورش یکم پایین زود سوارشدی بیا بااین که لینک میدم مقایسه کن
    http://www.hardwareheaven.com/review...onclusion.htmlاین برااون1200w
    http://www.hardwareheaven.com/review...c-testing.htmlاینم برا1200w
    http://www.hardocp.com/article/2012/...upply_review/9
    http://www.jonnyguru.com/modules.php...tory4&reid=307
    http://www.jonnyguru.com/modules.php...tory6&reid=307
    این 3تاهم برامدل 1350که شمابایدبااین مقایسه کنی این چیزی عجیبی نیست توپاورای انرمکس وقتی واتیج میره بالا تنزیم ولتاژیکم شل میشه تا راندمان بعضی چیزای دیگه حفظ شه بلاخره یه oemتازه کار البته براهمین پاورکه ضعیفtechpowerupنمره 8.9دادهگواهیhigly recmend بیشترازاین هم اگه خواستی بحث کنیم خصوصی درخدمتم
    البته به نظرمن یه 1000وات انرمکسبرااستارترکافی اینم لینک یکی برای evolatinویکیبرایplatimax
    http://www.kitguru.net/components/po...pply-review/6/این براریوولیشن
    http://www.jonnyguru.com/modules.php...tory3&reid=270برای ریولیشن
    http://www.jonnyguru.com/modules.php...tory3&reid=282اینم برای پلاتیمکس هردوتو12vفوق العادن تغیرات 1%میزان مصرف هم ازتومحاسبه گرشرکت انرمکس ببینید خودتون
    سلام دوست عزیز

در پست بالا به اکثر ســؤالات شما پاسخ دادم. ولی...

1) معلومه که انرمکس روی پاور Platimax 1200W خود، عدد 94 درصد را درج می کند، اما این بدین معنی نیست که این پاور در همه ی محدوده های لود، 94 درصد بــازده دارد، آیا شما اینگونه فکر می کنید؟ در ضمن استاندارد پلاتینیوم به این معنی است که پاور بتواند در همه ی رنج های لود، بازده را بالای 91 درصد نگه دارد.

اما چرا انرمکس نوشته 94 درصد؟ چون در بعضی از محدوده ها قادر بوده 94 درصد بازده داشته باشد، اما این 94 درصد با بالا رفتن آمپر و تحت لود رفتن سیستم به 91 درصد کاهش پیدا می کند. شــما حـتی درک درستی از استاندارد Platinum ندارید!

اما جالب این است که پاور 1200W Platimax بر اساس نموداری که از سایت TechPowerUP اخذ شده، اصلاً بازده 94 درصد را حتی لــمس هم نکرده، در بالا ملاحظه بفرمایید. ( درج 94% کارایی فقط جنبه ی تبلیغاتی دارد، که خوب هر شرکتی برای فروش بیشتر این کار را می کند. )

2) حــرف شما قــبــول!

3) تست هایی که شما از آن ها لینک داده اید سایت های معتبر و به نامی نیستند، تک تک اعضای این فروم از این حقیقت خبر دارند که بررسی های سایت TechPowerUp از معتبرترین بررسی هاست و از بقیه ی سایت ها به واقعیت نزدیک تر است. لــیــنــک بررسی پاور Platimax 1200W که از سوی TechPowerUP انجام گرفته است.

4) اگر شما برایتان زحمتی نیست شما هم به مقوله ی نویز و ریپل اشاره ای کنید تا دوستان اطلاعاتشان بالاتر برود.

5) در پاسخ شماره ی 3 جواب این سوال شما را دادم. ولی نمیدانم چرا شما به جای ارائه ی ادلّه ی محکم، فقط لینک و لینک بازی راه میندازید؟

در آخر هم باید بگویم، من سر محصولات انرمکس قسم میخورم، ولی خوب در این مورد پاوری بهتر از آن وجود دارد. کیفیت محصولات انرمکس بر کسی پوشیده نیست.
    فقط نمیدونم چرا به شما بر میخوره که یه برند ایرانی، در این مورد از انرمکس سر تره.

موفق باشی دوست عزیز
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    خوب شداتفاقامن می خواستم یه پاورخارجی که بردش بااین پاورگرین یکی باشه معرفی کنی خوب تست ازپاورZALMAN که گفتی موجوده من یادم نیست کجادیده بودم ولی خوب یه ریویوازپاور1000وات شرکت های پاوراست همون1000gb-goldقدیمی گرین که این همه تعریف شده که خوب افتضاح بودبه صرف oemکه نمیشه یه پاورتاییدکردseasonicهمبرای خودش هم براxfxپاورمی زنه هم قیمتا کدوم میخری شما؟همینcwtسریtomhawkانرمکس تولیدمی کرد که قدرنبود\به سازنده بردنیست چون شایدتوان پاورخوب باشه ام کیفیت لحیم کاری فن وخازن های ورودی خروجی چه طورایناروهم cwtمی زنه نه توشکوهیه قم سرهم میشه نزدیک خونمون حالا اگه اون ریویورودیدم می زارم
    امتیازها
    5,494
    سطح
    47
    10
    کاربر جدید
    عذر میخوام دوستان یعنی هیچ پاور دیگه ای نیس جز این دو مدل. باور کنید دیگه خسته شدم بس review این دو مدل رو تو سایتهای مختلف بررسی کردم
    شاید بگین در این حد نباس حساسیت ب خرج داد
    ولی ی نظریه هست ک میگه تا بهترین هست چرا بهتر رو انتخاب کرد ¡¿ ;-):-)
    ولی انگار revolution بهتر است حالا اگه نظری هست در خدمتم
    واقعا بابت وقتی ک می‌گذارید از همگی تشکر میکنم
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    خوب حالا که این طورشداولا platinum یعنی پاورتولود20%بتونه90%بازده درلود50%بتونه92%ودرفول لودبتونه89%بایدبازده داشته باشه درضمن خوداپدرتم بیامرزچه طورسایت انرمکس که مطلب میزاره جنب تبلیغاتی داره بدسایت گرین که پاوراش تستم نمیشا حرفش مستنده تبلیغاتی نیست بنده خودم این بازده 94روازعمدمطرح کردم که بگم بله تبلیغ درضمن من خودم رومحصولات کرسیرکهcwtبردش رومی زنه قسم می خورم وشما که روانرمکس قسم می خوری روlepaهم قسم می خوری انرمکس بردش روتولید می کنه درضمن من ازtech powerupلینک دادم نمره 8.9گرفته انرمکس higly recmendالکی که نگرفته درضمن گفتم دیگه اگه جایی بره بحث بود خصوصی ودراخرانرمکس بی شک بین 3برندبرتردنیاست
    seasonic
    corsair
    enermax
    اینابهترینان ولی گرین یه برند که یکی ازکارخونه های مونتاژاون نزدیک خونمون درغیر این صورت هیچکس پول روازسرراه نیاورده 500هزارتومان بیشتربده یه پاورضعیف تربخرهhttp://www.techpowerup.com/reviews/E...1200EWT/7.htmlاینم لینک براریپل کاملاقابل قبول سایت هایی هم که من ریویو گذاشتم مطمن باشید که ازسایت گرین که بایدمحصولش روتبلیغ کنه معتبرتره خصوصاhardocpشناخته شد است وبه پاورانرمکس موردبحث نشان نقره داده است وه اون روبه همراه پاوربسیارمعروف انتک وax1200iکرسیربهترین 1200وات دنیامعرفی کرده
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    محمد جان ممنونم ازت

دقیقاً تحقیقاتم کامل شد و به این نتیجه رسیدم که پاور GP1275B-OC که Board آن با پاور ZM-1250W Platinum یکی است، از فناوری C6/C7 پشتیبانی می کند. چـــرا؟ چون زالمن پشتیبانی می کنه! قاعدتاً گرین هم باید پشتیبانی کنه. احتمال 90 درصد.

ولی بحث اینجاست که آیا استارتر قادر به تهیه ی پاور از سایت های خارجی و خرید پستی آن خواهد بود؟ در اینصورت پاور انتخابی ایشان بهترین پــاور دنیا Corsair AX1200i خواهد بود. که با هم اتفاق نظر داریم رو این مورد.

اگر هم نتوانستند، می توانند بین دو مدلی که سر آن بحث کردیم یکی را انتخاب کنند.

وجود افرادی مثل شما با بار علمی بالا در این فروم، به ارتقای سطح علمی آن کمک بسزایی می کند. ممنون
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir99 نمایش پست ها
    محمد جان ممنونم ازت

دقیقاً تحقیقاتم کامل شد و به این نتیجه رسیدم که پاور GP1275B-OC که Board آن با پاور ZM-1250W Platinum یکی است، از فناوری C6/C7 پشتیبانی می کند. چـــرا؟ چون زالمن پشتیبانی می کنه! قاعدتاً گرین هم باید پشتیبانی کنه. احتمال 90 درصد.

ولی بحث اینجاست که آیا استارتر قادر به تهیه ی پاور از سایت های خارجی و خرید پستی آن خواهد بود؟ در اینصورت پاور انتخابی ایشان بهترین پــاور دنیا Corsair AX1200i خواهد بود. که با هم اتفاق نظر داریم رو این مورد.

اگر هم نتوانستند، می توانند بین دو مدلی که سر آن بحث کردیم یکی را انتخاب کنند.

وجود افرادی مثل شما با بار علمی بالا در این فروم، به ارتقای سطح علمی آن کمک بسزایی می کند. ممنون
    امير جان،

گرين بايد خودش يه تكونى به خودش بده و اگر كه پاورش C6/C7 هسول رو ساپورت ميكنه تو وب سايتش ذكر كنه و گرنه روى صحبت من و شما خريدار قبول نميكنه.
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    بحث سرپاورروبااراعه مدل های برتردرهر محدوده توان کامل می کنم
    1000وات-seasonic 1000platinum-evga supernova 1000gold-coolermaster1000platinum-revolatin,platinum-مدل هایking winوxfxهم که تولیدsuperflowerوسیوسونیک هستند
    1200وات-corsair ax1200i-hcp antec-platimax 1200-seasonic1250x-cooolermaster1200silentpro-1200revolatinکه زمان اومدنش به ایران رونمی دونم
    1300-evga supernova 1300-enermax 1350maxrevo/platimax
    1500-انرمکس maxrevo/platimaxبرعکس این که جاافتاده پاور1500وات evga360درجه بانسخه 1000و1300واتش فرق داره فقط 12vاون قوی وبقیه ریل هاهمه ازمحدوده atxخارجه
    دراخرباتوجه به موجودنبودن بیشتراین پاورها درایرن ومصرف ماکسیمم800وات شماواین که به اورعلاقه داریدپیشنهادبنده enermax 1000oc platimaxباقیمت1000000میلیون است که ریویوهاش هم گذاشتم
    درمردپاورهای گرین وانرمکس هم بحث خیلی سال که هست به نظرم بهترین راه این که مجله صحبت کنه ازهرکدوم یه پاوربگیره مقایسه کنیم
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    امير جان،

گرين بايد خودش يه تكونى به خودش بده و اگر كه پاورش C6/C7 هسول رو ساپورت ميكنه تو وب سايتش ذكر كنه و گرنه روى صحبت من و شما خريدار قبول نميكنه.
    آقا آرمین با شرکت گرین بخش R&D تماس گرفتم و درباره ی C6/C7 ســوال کردم، پاسخ دادند، ساپورت می کنه، به طور کامل!!!! @-)

طبق گفته ی ایشون کاملاً از CPU های Haswell و فناوری C6/C7 پشتیبانی می کنه! خواستم بپرسم، پس چــرا روی سایت درج نکردید؟

شماره: 88911378 021
    تحقیق و توسعه
    مدیر تحقیق و توسعه R&D
    آقای عمرانی
    152 - 150 داخلی

یکی دیگه هم بپرسه، بیاد یه ملت رو از نگرانی نجات بده.:))
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir99 نمایش پست ها
    آقا آرمین با شرکت گرین بخش R&D تماس گرفتم و درباره ی C6/C7 ســوال کردم، پاسخ دادند، ساپورت می کنه، به طور کامل!!!! @-)

طبق گفته ی ایشون کاملاً از CPU های Haswell و فناوری C6/C7 پشتیبانی می کنه! خواستم بپرسم، پس چــرا روی سایت درج نکردید؟

شماره: 88911378 021
    تحقیق و توسعه
    مدیر تحقیق و توسعه R&D
    آقای عمرانی
    152 - 150 داخلی

یکی دیگه هم بپرسه، بیاد یه ملت رو از نگرانی نجات بده.:))
    دمت گرم، امير جان. همون اى كاش ميگفتى روى سايت بزنن.
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    استارترعزیزاین ریولیشن که شمالینک دادی 2باربهترین پاوردنیاشده توفول لود11.96کمترنمیشه کاملاسایلنته ولی نه موجود نه استانداردای روزرو الان داره اگه خیلی بش علاقه دارین به نظرم 1200revolatin+87goldجانشین خلفی براش باشه البته هنوزریویویی ازاش نیست ولی باتوجه به چیزی که من دیدم پاورای جدیدانرمکس دارن توثبات درشاخه ها قوی ترمیشن وازنظردیگه هم که ضعفی بهشون واردنبود انرمکس فکرکنم تازه دارتکنولوژیdc-dcدروتوپاوراش استفاده می کنه این پاوررویه استعلام ازاقای شمیرانی بگیرید.
صفحه 7 از 7 نخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)