ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34
    امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی

راهنمايي براي خريد مادربورد

سلام . من به دليل استفاده زياد از اسلات PCI مي خواستم مادربورد P75 گيگا بگيرم . البته از لحاظ بودجه خيلي ضعف دارم !!! به نظر شما بين سه مدل موجود از اين مادربورد كدوم بهتره و آيا انتخاب اين مدل فقط به خاطر تعداد اسلات PCI بيشتر عاقلانه است و يا مدلهاي ديگري با كارايي بالاتر و تعداد اسلات مشابه و يا بيشتر وجود دارد ؟ و بعد از آن با توجه به شغلم كه كارهاي گرافيكي و بازي است CPU و RAM پيشنهادي شما با حداقل بودجه و بهترين كارايي چيه ؟
    حداكثر بودجه من به يك ميليون نمي رسه . فقط مي خوام مادربورد مناسبي انتخاب كنم كه اسلات PCI زيادي داشته باشه و بعد هم CPU و RAM مناسب با اون مادربورد .
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mashkanis نمایش پست ها
    سلام . من به دليل استفاده زياد از اسلات PCI مي خواستم مادربورد P75 گيگا بگيرم . البته از لحاظ بودجه خيلي ضعف دارم !!! به نظر شما بين سه مدل موجود از اين مادربورد كدوم بهتره و آيا انتخاب اين مدل فقط به خاطر تعداد اسلات PCI بيشتر عاقلانه است و يا مدلهاي ديگري با كارايي بالاتر و تعداد اسلات مشابه و يا بيشتر وجود دارد ؟ و بعد از آن با توجه به شغلم كه كارهاي گرافيكي و بازي است CPU و RAM پيشنهادي شما با حداقل بودجه و بهترين كارايي چيه ؟
    حداكثر بودجه من به يك ميليون نمي رسه . فقط مي خوام مادربورد مناسبي انتخاب كنم كه اسلات PCI زيادي داشته باشه و بعد هم CPU و RAM مناسب با اون مادربورد .
    سلام دوست خوبم

لطف میکنید بفرمایید دقیقا" چند تا کارت PCI نیاز دارید؟ و بعد فقط PCI هستند یا PCI-Express هم لازم دارید؟

مشخصات پاور و کارت گرافیکتون رو هم لطف میفرمایید بگید که دوستان در نظر داشته باشند.

هنوز مي خواستم از آقاي اشراقي كمك بخوام و بگم دارم پاس كاري مي شم . تاپيك جديد يعني چي ؟ مگه فرقي مي كنه ؟ عين اداره جات ايران . برو اين اطاق . برو طبقه بالا . برو اون ساختمان . اصلا تاپيك يعني چي ؟ چرا راهنمايي نمي كنيد ؟
    بله فرق میکنه، در همه ی انجمن ها بعضی تاپیک ها هستند که عمومی به حساب میان، همه میتونن در اون پست بدن. اما تاپیک هایی که مربوط به کاربران دیگه و در ارتباط با موضوع خاصی مطرح میشه اختصاصی مربوط به خود اون کاربره و کسی حق نداره راهنمایی های خودش رو در تاپیک اون شخص از بقیه بپرسه. مگر اینکه 100% عینا" همون مشکل صاحب تاپیک رو داشته باشه و 100% عین همون راهنمایی رو بپرسه.

تاپیک یعنی موضوع.

این ها باعث نظم دهی به انجمن میشه وگرنه یه چت روم درست میکردیم همه همونجا هر چی دلشون میخواد بپرسن. دیگه چه کاری بود انجمن درست کنیم.
    امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی
    با تشكر از شما . پاور سيستم من پاور کولر مستر GX650w و گرافيك Geforce 9500 GT هست . در حال حاضر از مادربورد گيگا GA-M51GM-S2G و CPU AMD Athlon 64 X2 5200 + استفاده مي كنم و رم سيستم دو گيگابايت DDR2 و هارد آن بيشتر از 5 ترابايت است . تعداد اسلات PCI مادربورد اگر چهار اسلات باشد خوب است . ولي در اكثر مادربوردها يكي از اين اسلاتها با فن كارت گرافيك گرفته مي شود و يكي ديگر هم به دليل همپوشاني قطعات برد PCI با قسمتهايي مثل سوكتهاي USB غيرقابل استفاده مي شود .
    ویرایش توسط mashkanis : 2013/08/30 در ساعت 14:38 دلیل: توضيحات اضافه
    امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی
    دوستان مثل اينكه رفتن تعطيلات عصر جمعه .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    با تشكر از شما . پاور سيستم من پاور کولر مستر GX650w و گرافيك Geforce 9500 GT هست . در حال حاضر از مادربورد گيگا GA-M51GM-S2G و CPU AMD Athlon 64 X2 5200 + استفاده مي كنم و رم سيستم دو گيگابايت DDR2 و هارد آن بيشتر از 5 ترابايت است . تعداد اسلات PCI مادربورد اگر چهار اسلات باشد خوب است . ولي در اكثر مادربوردها يكي از اين اسلاتها با فن كارت گرافيك گرفته مي شود و يكي ديگر هم به دليل همپوشاني قطعات برد PCI با قسمتهايي مثل سوكتهاي USB غيرقابل استفاده مي شود .
    آقا سعید گل ! با توجه به بررسی که کردم تنها مادربردی که مناسب شماست GA-P75-D3 با 4 اسلات PCI هست ! از سری P75 فقط همین مدل در بازار کشور ما موجوده !

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    شما میخواید چه کاری انجام بدید؟ مین بورد مورد نظر شما سوکت AM2 هست که سالهاست منقرض شده و شما میبایست دست دوم خریداری کنید. ما میتونیم از بین اجناس آکبند داخل بازار موردی پیشنهاد بدیم اما از موجودی دست دوم بازار خبر نداریم. شما کدوم شهر هستید؟
    (دوست عزیز شما 2 ساله عضو این فروم هستید و تا به حال از هیچ پستی تشکر نکردید. واقعا هیچ پستی اینجا برای شما مفید نبوده؟)
    امین جان این مادربردی که دوستمون ذکر کردند از سوکت AM2 مادربرد سیستم فعلیشون هست !

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    1) GIGABYTE P75-D3 1155 MB قیمت 360
    2) Intel® Core™ i3-3220 قیمت 400
    3) Kingstone HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3 که باید دو عدد تهیه کنید، میشه 250

جمعا" 1.010.000 تومن
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    آقای اشراقی ایشون سوکت AM2 میخواد اصلاح کن موردو
    امین جان دوباره بخون پستشون رو بهتر متوجه میشی ! ایشون در حال حاضر مادربردی با 4 اسلات دارند که میخوان ارتقاء بدن و یه مادربرد با 4 اسلات PCI بخرند همراه با CPU و رم !!
    کارت گرافیک های با فن بزرگ یک اسلات PCI مجاور رو هم اشغال می کنند که سه اسلات مفید خواهند داشت ! از طرفی گفتند کاربردشون بازی هست و کارت 9500 کارت ضعیفی هست برای بازی و کار گرافیکی ! بودجشون هم زیر یک میلیونه !!! کلاً همه چی با هم تناقض داره !!!

پست ایشون :

ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/08/30 در ساعت 16:34

امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی
    من يك مغازه خدمات كامپيوتري و كارهاي گرافيكي مثل فتوشاپ دارم . براي بازي هم از سيستم استفاده مي كنم . اما چون چند قطعه مثل كارت تبديل VHS دارم كه از اسلات PCI استفاده مي كنند اين اسلات براي من مهم شده . اصلا مهم نيست سوكت AM2 باشه يا جديد . البته جديد باشه خيلي بهتره . ولي كارايي بالا مد نظره . در مادربوردهاي جديد معمولا اسلات PCI يا نيست و يا خيلي كمه . به اين خاطر رفتم سمت قديما . البته P75-D3 زياد هم قديمي نيست . در مورد تشكر هم كم كم دارم دكمه اش رو پيدا مي كنم . :)) انشالله بهتر مي شم .
    امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی
    ظاهراً همين پيشنهاد آقاي آرمين بهترين پيشنهاده . كسي بهترش رو سراغ داره ؟ دوستان لطفاً كمك كنند .
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)