ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید

Smile مشاوره جهت خريد سيستم جديد فقط و فقط براي بازي.

سلام خدمت تمام دوستان.
    دوستان من تازه عضو سايت شدم و بعد از مدتها مي خوام يك سيستم بخرم اونم فقط و فقط و فقط و فقط براي بازي!
    دوستان من يك بنده خدايي يك سيستم بهم معرفي كرده كه به شرح زير هست و خواستم ببينم خوبه يا نه؟
    اول انتظارات من از سيستم:
    1- بازي ها رو بدون كوچكترين لگ و كندي و ضعفي بالا بياره در بالاترين حالت ممكن.
    2- به هيچ وجه تا دو سال خرجش نكنم و راحت بتونم هر بازي باهاش كنم.
    بودجه من 2/700 هست و مانيتور و اسپيكر و موس و كيبورد هم خودم دارم و نو هم هستن.
    حالا بريم سر وقت سيستم پيشنهادي و بعد از اون هم چند سوال:
    CPU : intel core i5 3570 ----------> 690 t
    Mainboard: asus P8H61 ----------> 215 t
    Ram: 2 * 4 gig kingstone 1600 ----------> 364 t
    Hard: 2 * 500 WD ----------> 370 t
    Power : green 530 ----------> 210 t
    VGA : ATI 7850 Saphaier ----------> 830 t
    Case : خودم دارم.
    DVS-RW : خودم دارم.پايونير هست.
    دوستان اين سيستم چطوره؟خوبه؟ بازي ها رو مثل آب خوردن بالا مياره؟مثلا كال آف ديوتي جديد يا نيدفور اسپيد جديد يا فيفا 14 و ...!يعني همه در حالت بهترين وضعيت نمايش باشن!
    حالا سوالات:
    1- من كيسم USB هاش يك مشكلي داره و اونم اينه كه بعضي اوقات كه بهش 2 يا 3 تا فلش ميزنيد نمي خونه و گير مي كنه!ايراد داره؟ميشه درستش كرد؟
    2- اين بنده خدا گفت دوتا هارد رو بگيرو بگو دوتا رو برات ريد(Rade) كنن كه سرعت لودش 2 برابر بشه!اين درسته؟توي اجراي بازي تاثير داره؟چون من همون 500 گيگ هم كافيم هست!
    3- كيس فعلي خودم رو چطور ميتونم بفروشم؟
    4- دوستان اين سيستم بالا كه ذكر كردم قشنگ جوابگوي بازيهاي جديد هست؟مثلا GTA V رو راحت اجرا ميكنه؟
    (سيستم فعلي من خيلي خيلي قديمه و گارانتي هم كلا نداره! CPU : pentium 4 3.00 - ram: 1.5 gig ddr1 - vga: Gforce 6500 256 - hdd: 320 gig )
    ببخشيد زياد سوال كردم.
    شاد و پيروز باشيد.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    امر دیگه ای نیست...؟! :D
    با این بودجه شدنی نیست! خودتون رو خسته نکنید!
    اون سیستم هم اصلاً منطقی نیست! طرف چیپست ضعیف H61 رو به شما معرفی کرده برای اینکه بتونه ضعف بودجه رو در کارت گرافیک پوشش بده که اصلاً منطقی نیست!
    قطعات فعلیتون رو هم هر چی دارید، بفروشید و همه رو نو بخرید! پیشنهاد نمی کنم بعضی هایی که فعلاً دارید رو استفاده کنید!
    ضمناً قیمت رم و پردازنده و هارد رو به شما بالا گفته! کمتر از این حرفاست...
    پردازنده 650 تومن هست حداکثر.
    رم حداکثر 300
    2 تا هارد هم 340

شما آخرش بتونی همچین سیستمی بخری... دیگه چیز بهتر با اون بودجه شدنی نیست!
    اما 3-4 برابر از سیستم فعلیتون قدرتمندتره! بودجه تون هم به رید نمی رسه! (اگر سیستمی با قطعات متوازن بخواید بخرید.)

امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    مرسي از توضيحاتتون حسام جان.
    خوب من چه كنم؟
    من فقط براي بازي كردن سيستم رو لازم دارم.اين موردي كه بهم معرفي كردين براي بازيهايي كه گفتم خوبه؟
    (توي سيستم خودم كه بهم معرفي هيچ كدوم از قطعات خوب نيست؟)
    من كيس خودم رو مي فروشم و اصلا هم ارتقا نميدم چون ميگن جا نداره واسه ارتقا
    شاد و برقرار باشيد.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    به نظرم بهترین شرایط هست اون کیس معرفی شده! کلاً چیز بهتر شدنی نیست و راه دیگه ای هم ندارید! مگر اینکه افزایش بودجه بدید.
    کلاً قطعات فعلیتون به درد استفاده ی شما نمی خوره! باید بفروشید یا بذاریدش کنار. چون عمر مفیدشون رو از دست دادن و قابل استفاده ی گیم های امروزی نیستن.
    البته این سیستمی که بهتون معرفی کردم در برابر سیستم شما یک غول به حساب میاد! :D
    امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    به نظرم بهترین شرایط هست اون کیس معرفی شده! کلاً چیز بهتر شدنی نیست و راه دیگه ای هم ندارید! مگر اینکه افزایش بودجه بدید.
    کلاً قطعات فعلیتون به درد استفاده ی شما نمی خوره! باید بفروشید یا بذاریدش کنار. چون عمر مفیدشون رو از دست دادن و قابل استفاده ی گیم های امروزی نیستن.
    البته این سیستمی که بهتون معرفی کردم در برابر سیستم شما یک غول به حساب میاد! :D
    ببخشيد حسام جان كه من هي سوال مي كنم و زحمتتون ميدم.شرمنده.
    پس يعني كيسي كه شما معرفي كردين توي لينك بالا به مراتب بهتر از موردي هست كه به من معرفي شده درسته؟
    قطعات اين كيس عتيقه خودم رو هم مي فروشم.
    حسام جان كيسي كه به من معرفي كردين تا چه حد در اجراي بازي هاي جديد مثل كال آف و نيدفور اسپيد و gta توانايي داره؟
    اگر زحمتي نيست يك مقدار بيشتر در اين مورد توضيح بديد.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad_jafari89 نمایش پست ها
    ببخشيد حسام جان كه من هي سوال مي كنم و زحمتتون ميدم.شرمنده.
    پس يعني كيسي كه شما معرفي كردين توي لينك بالا به مراتب بهتر از موردي هست كه به من معرفي شده درسته؟
    قطعات اين كيس عتيقه خودم رو هم مي فروشم.
    حسام جان كيسي كه به من معرفي كردين تا چه حد در اجراي بازي هاي جديد مثل كال آف و نيدفور اسپيد و gta توانايي داره؟
    اگر زحمتي نيست يك مقدار بيشتر در اين مورد توضيح بديد.
    خواهش می کنـــــــم... کارت گرافیکش قوی تر نیست! در عوض چیپست ضعیف H61 هم نیست!
    کال آف دیوتی و نیدفور اسپید رو در نهایت رزیولیشن و جزئیات گرافیکی اجرا می کنه و راحت و حداقل حداقل حداقل 50 فریم میده که کاملاً ایده آل و فوق العاده اس!
    جی تی ای رو هم روی رزیولیشن و جزئیات گرافیکی متوسط، خروجی فریم ریت خوبی میده و رضایت بخش هست. چون بازیش فوق العاده سنگین هست.

اطلاعات، تست های متعدد و نقد و بررسی این کارت گرافیک به طور کامل و 19 صفحه در لینک زیر موجود است:

http://www.tomshardware.com/reviews/...06,3318-3.html
    امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    پس سيستي كه شما معرفي كرديد به همراه گرافيك سافاير 7850 يك سيستم عالي هست درسته؟
    من تو يو تيوب ديدم كه همين گرافيك سافاير 7850 بازي هايي كه گفتم خدمتتون رو راحت و عالي اجرا كرده!
    حسام جان براي اجراي عالي بازيها مثلا همين gta صرفا گرافيك مهمه؟يعني گرافيك رو يكم مدل بهتر بگيرم مشكل حل ميشه؟(اگر گرافيكي مورد نظر داريد ممنون ميشم بهم معرفي كنيد)
    شرمنده من سوالاتم خيلي پيش پا افتاده هست آخه من توي كامپيوتر و موارد مربوطش سررشته و تجربه اي ندارم.
    پس سيستم به اين صورت شد:
    Cpu:Intel core i5 3570
    Main:gigabyte ga-h77
    Vga: sapphire 7850
    Hdd:WD 500
    Ram:corsair 2*4 gig
    Power: green 600
    درسته؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    عزیز اون کارتی که گفتید، قیمتش 830 هست همنطور که گفتید و قیمت سیستمتون بیش از 3 میلیون در میاد! افزایش بودجه براتون مقدور هست؟!

ضمناً منظورتون از بازی جی تی ای کدوم جی تی ای هست؟!
    امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    منظورم از gta همون آخري هست يعني GTA V!
    حسام جان من چون كيس و دي وي دي رام دارم پس عملا ديگه نياز به خريد كيس و دي وي دي رام ندارم و الان كه جمع زدم با گرافيك 7850 كلا شد 2/540 !
    حالا با اين احتساب خوبه؟يعني هنوز جا دارم 200 تومن ديگه خرج كنم!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    جی تی ای وی که قرار نیست حالا حالا ها برای کامپیوتر بیاد!! فقط برای کنسول هاست!
    گفتم کیس و هر چی که دارید رو بفروشید. نمی دونم چه عادت بدیه که همه نصف قدیم و نصف جدید سیستم می خرن! :|
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع