ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    حسام جان منم مواردي كه گفتم همه نو هستن ديگه!
    من كه عرض كردم كيس فعلي خودم داغونه و بدرد نمي خوره و بايد بره رد كارش ديگه!
    حسام جان جي تي اي قراره هفته سوم شهريور براي كامپيوتر هم بياد!
    حالا حسام جان چه كنم؟همين سيستمي كه دو پست بالاتر گفتم با گرافيك 7850 رو بخرم؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad_jafari89 نمایش پست ها
    حسام جان منم مواردي كه گفتم همه نو هستن ديگه!
    من كه عرض كردم كيس فعلي خودم داغونه و بدرد نمي خوره و بايد بره رد كارش ديگه!
    حسام جان جي تي اي قراره هفته سوم شهريور براي كامپيوتر هم بياد!
    حالا حسام جان چه كنم؟همين سيستمي كه دو پست بالاتر گفتم با گرافيك 7850 رو بخرم؟
    نو هست؟! مطمئنید؟!!
    مدل دقیق کیستون چیه؟!
    با مسئولیت خودتون باشه اگر میخواید بخرید.
    کارت گرافیک بهتر هم هست این: GV-N660OC-2GD حدود 1 میلیون تومن هست قیمتش.

در مورد جی تی ای فکر نمی کنم برای PC بیاد! اما در هر صورت برای این بازی روی حداکثر جزئیات گرافیکیش کار 1 و نیم میلیون تومنی هم کم هست!!! چه برسه به 7850!!
    امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    مدل دقيقش يادم نيست ولي چون كيس اولم خراب شده بود اين كيس تسكو رو سال پيش خريدم .
    كيس بدي نيست ولي مشكلش اينه كه يو اس بي هاش يكم بازي در مياره كه نميدونم از چيه!
    به هر حال شما از من خيلي واردتر هستيد و اگر شما صلاح بدونيد كيس رو هم عوض مي كنم.
    پس اين سيستم مورد تاييد شما هست:
    Cpu:Intel core i5 3570
    Main:gigabyte ga-h77
    Vga: sapphire 7850
    Hdd:WD 500
    Ram:corsair 2*4 gig
    Power: green 600
    براي بازي جواب ميده؟شما از 10 چه نمره اي به اين سيستم ميديد؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    پست قبلیم رو یکبار دیگه بخونید. ویرایش کردم! برای جی تی ای که روی حداکثر جزئیات بخواید بازی کنید، سیستم 5 میلیونی هم کمه برای شما!
    بـــــــله. ظاهراً از برند بی نام و نشون و غیر استانداردی هست که حتماً توصیه می کنم نو بخرید.
    اگر 300 افزایش بودجه بدین، می تونین یه کارت گرافیک بهتر بخرید. پیشنهادم از برند Nvidia هست و به AMD ترجیح میدم بر روی این سیستم.

اما در هر صورت همون سیستم هم خوبه و مشکل و ایراد فنیی نداره و می تونید بخرید و استفاده کنید.
    امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    سلام مجدد خدمت شما حسام جان!
    حسام جان خيلي ممنونم كه اينقدر با حوصله و دقيق و بدون كوچكترين عصبانيتي جواب سوالات من و ساير دوستان رو ميديد!اين حسن رفتار و كمك به هم نوع ، شما 1000 تا تشكر و 1000 بار تقدير داره.
    حسام جان من يك مشكل دارم خواستم اگه ممكنه بهم كمك كنيد!
    من از روزي كه كامپيوتر داشتم فقط و فقط يك مدت بازي ها رو درست و درمون و به قولي روون اجرا كردم كه روي فلاپي بودن!و از بعد از اون هر وقت خواستم با سيستم جديدم بازي كنم يا گرافيك بد بود ، يا CPU ضعيف بود ، يا مادر بورد چرند بود و يا رم كم بود و هميشه خدا هم مشكل كند بودن بازي و لگ داشتن و اجرا نشدن و ... داشتم!از اين رو هست كه دوست دارم يك سيستمي بخرم كه حداقل بتونم بازي ها رو روون اجرا كنم حالا نمي گم با گرافيك خيلي عالي!ولي ديگه در حد خيلي خوب باشه!براي همين هم هست كه هي از شما سوال ميكنم!
    حسام جان من سيستم بالايي رو كه خودتون معرفي كردين بخرم ديگه مشكلات اين چند ساله و به قولي اين جاده خاكي 15 - 17 ساله رو ندارم؟؟!!!
    من الان دوستم اين سيستم رو داره و خيلي عالي و روون بازي ها رو اجرا ميكنه و فقط ميگه يك سري بازي ها يك آيتمي دارن به نام فيزيك Nvidia كه فقط و فقط كارتها گرافيك Nvidia مي تونن اون فيزيك رو اجرا كنن،خلاصه كه تا الان هر بازي كه خريده روي بهترين و بالاترين حالت ممكن اجرا كرده!اين سيستمش هست ببينيد از ايني كه محبت كردين و به من معرفي كردين بهتره؟
    CPU:intel 2/6 core i7
    Main: fatality professional
    VGA: ATI 6970 sapphier
    Ram: 2*4 gig Adata فكر كنم باس رم ها 2000 باشه
    HDD: SSD Adata 500 gig + 500 gig sata 3
    Power: Green 1000
    حسام جان اين سيستمش هست!از سيستم پيشنهادي شما كدوم موارد بهتره؟
    در كل از مال من چقدر بهتره؟
    ببخشيد من زياد سوال ميكنم ولي شما به حساب بي تجربگي و غير فني بودن من بزاريد.
    شاد و پيروز باشيد.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    خواهش می کنـــــــــــم... نظر لُطف شماست.
    چون تجربه ی استفاده از چنین سیستم هایی رو نداشتید، طبیعه که براتون ممکنه سوال پیش بیاد! مشکلی نیست.
    در کل سیستم خوب و نسبتاً به روزی دارن دوست شما که از سیستم معرفی شده ی من قطعاً بهتر هست! البته 1000 وات پاور گرین برای اون سیستم خیلی زیاد هست و 600 وات هم زیاده واسش!!
    اس اس دی هم 500 گیگ ندارن! چون قیمتش نزدیک به 2 میلیون تومنه اس اس دی 500 گیگ و کمی بعید هست این حجم داشته باشن!

منتها عرض کردم ببینید بودجه تون یه طوری هست که چیز بهتر امکان پذیر نیست و شما شک نداشته باشید که هیچکسی نمی تونه بهتر از اون معرفی کنه با بودجه شما...!!!
    حالا یه وقت فکر نکنید از سیستمم قصد تعریف و تمجید دارم، خیر. جسارت نباشه به شما و افتخار شاگردی دارم در این فروم. منتها با تجربه ی اندکی که من دارم، چیز بهتر برای شما امکان پذیر نیست.
    3-4 سال دیگه همین سیستم جدید، ضعیف تلقی خواهد شد و تا نهایتاً سال 2015-2016 باید سیستم نسل جدید رو خریداری کنید! کلاً کامپیوتر همینه و باید همیشه آپگرید بشه از نظر سخت افزاری. هیچوقت نمی تونید سیستمی بخرید که بیش از 5 سال برای شما کار کنه و نهایت بازدهی رو هم داشته باشه!
    الان پلتفرم سیستم رو هم از سوکت 1150 می کنم + دی وی دی رایتر رو هم حذف می کنم.

در مورد بازی ها هم به شما گفتم که بازدهی اون کارت گرافیک چطور هست. خودتون هم واقف هستید که کارت Nvidia بهتر هست برای شما.

در پایان باز هم میگم خیالتون از این بابت 100% راحت باشه که با بودجه ای که دارید تقریباً سیستم بهتر، غیرممکن هست!

حدوداً 250 هزار تومن اگر افزایش بودجه بدید، خیلی عالی میشه!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام مجدد خدمت شما حسام جان!
    حسام جان خيلي ممنونم كه اينقدر با حوصله و دقيق و بدون كوچكترين عصبانيتي جواب سوالات من و ساير دوستان رو ميديد!اين حسن رفتار و كمك به هم نوع ، شما 1000 تا تشكر و 1000 بار تقدير داره.
    حسام جان من يك مشكل دارم خواستم اگه ممكنه بهم كمك كنيد!
    من از روزي كه كامپيوتر داشتم فقط و فقط يك مدت بازي ها رو درست و درمون و به قولي روون اجرا كردم كه روي فلاپي بودن!و از بعد از اون هر وقت خواستم با سيستم جديدم بازي كنم يا گرافيك بد بود ، يا CPU ضعيف بود ، يا مادر بورد چرند بود و يا رم كم بود و هميشه خدا هم مشكل كند بودن بازي و لگ داشتن و اجرا نشدن و ... داشتم!از اين رو هست كه دوست دارم يك سيستمي بخرم كه حداقل بتونم بازي ها رو روون اجرا كنم حالا نمي گم با گرافيك خيلي عالي!ولي ديگه در حد خيلي خوب باشه!براي همين هم هست كه هي از شما سوال ميكنم!
    حسام جان من سيستم بالايي رو كه خودتون معرفي كردين بخرم ديگه مشكلات اين چند ساله و به قولي اين جاده خاكي 15 - 17 ساله رو ندارم؟؟!!!
    من الان دوستم اين سيستم رو داره و خيلي عالي و روون بازي ها رو اجرا ميكنه و فقط ميگه يك سري بازي ها يك آيتمي دارن به نام فيزيك Nvidia كه فقط و فقط كارتها گرافيك Nvidia مي تونن اون فيزيك رو اجرا كنن،خلاصه كه تا الان هر بازي كه خريده روي بهترين و بالاترين حالت ممكن اجرا كرده!اين سيستمش هست ببينيد از ايني كه محبت كردين و به من معرفي كردين بهتره؟
    CPU:intel 2/6 core i7
    Main: fatality professional
    VGA: ATI 6970 sapphier
    Ram: 2*4 gig Adata فكر كنم باس رم ها 2000 باشه
    HDD: SSD Adata 500 gig + 500 gig sata 3
    Power: Green 1000
    حسام جان اين سيستمش هست!از سيستم پيشنهادي شما كدوم موارد بهتره؟
    در كل از مال من چقدر بهتره؟
    ببخشيد من زياد سوال ميكنم ولي شما به حساب بي تجربگي و غير فني بودن من بزاريد.
    شاد و پيروز باشيد.
    مهرداد جان کدوم بازی روی فلاپی جا میشه ؟!!!!! :-o فلاپی حجمش 1.44 مگه !!! یه دونه فایل ک *ر*ک بازی هم نمیشه ریخت روی قلاپی !!!
    اون سیستم دوستتون زمان خودش غولی بوده و نسبت به شرایط الآن و قطعات موجود بازار و معادلش 5 تومن آب میخوره !!!! شما اگه تا این حد بتونید افزایش بودجه بدید ما حرفی نداریم ! سیستم شما خوب بود سیستم آقا حسام هم همین طور !!!
    ضمناً همون طور که آقا حسام گفتن SSD با چنین حجمی قیمت بسیار بالایی داره و احتمالاً حجمش 50 یا 60 گیگ بوده !
    منتها امیدواریم همین سیستم از روی کاغذ به همین قطعات تبدیل بشه و همین قطعات با بودجه فعلی خریده بشه و فروشنده ها با چرب زبونی شما رو خام نکنند و به قول معروف مختون رو نزنن !!!! ;)
    امیدوارم جسارتی نشده باشه ! [-O<
    موفق باشید ! :)
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/08/29 در ساعت 19:22

امتیازها
    74
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    حسام جان و جناب اشراقي خيلي ممنون از توضيحات خوبتون!
    بسيار عالي بود.
    مي مونه سه مورد آخر!
    1- گرافيك 6970 دوستم از 7850 من بهتره؟ مثلا اگر از 10 به 6970 چه امتيازي ميديد؟به 7850 چطور؟
    2- اگر از 2/700 بودجه رو بكنم 3 ميليون تومن براتون زحمت نميشه يك سيستم ديگه بهم معرفي كنيد؟
    3- من تا الان هرچي گرافيك داشتم Gforce بوده به جز يك ATI 9250 اگر اشتباه نكنم كه 128 بود ولي در حد همين 256 خودم جواب ميداد!براي همين زياد خوش بين نيستم به Gforce ولي اگر شما با قاطعيت مي فرماييد مي قطعا Gforce مي خرم.
    باز هم از زحمات شما دوستان كمال سپاس رو دارم!توي 20 تا فروم ماشين عضو هستم ولي تا به الان نديم كسي مثل شما دو بزرگوار اينطوري جواب يك نفر رو با راهنمايي كامل و دليل و مدرك بده!
    شاد و پيروز باشيد.
    (حسام جان شرمندم!جسارتا سيستم پيشنهادي توي پست دوم رو تغيير داديد درسته؟چون مادربرد شده ايسوس ولي گيگا بود)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    بسيار عالي بود.
    مي مونه سه مورد آخر!
    1- گرافيك 6970 دوستم از 7850 من بهتره؟ مثلا اگر از 10 به 6970 چه امتيازي ميديد؟به 7850 چطور؟
    2- اگر از 2/700 بودجه رو بكنم 3 ميليون تومن براتون زحمت نميشه يك سيستم ديگه بهم معرفي كنيد؟
    3- من تا الان هرچي گرافيك داشتم Gforce بوده به جز يك ATI 9250 اگر اشتباه نكنم كه 128 بود ولي در حد همين 256 خودم جواب ميداد!براي همين زياد خوش بين نيستم به Gforce ولي اگر شما با قاطعيت مي فرماييد مي قطعا Gforce مي خرم.
    باز هم از زحمات شما دوستان كمال سپاس رو دارم!توي 20 تا فروم ماشين عضو هستم ولي تا به الان نديم كسي مثل شما دو بزرگوار اينطوري جواب يك نفر رو با راهنمايي كامل و دليل و مدرك بده!
    شاد و پيروز باشيد.
    خواهش می کنم ! :)
    با بودجه سه تومن بهترین گزینه برای گرافیک GV-N660OC-2GD هست به قیمت تقریبی 1 تومن که آقا حسام قبلاً زحمت معرفیشو خدمتتون کشیدن !

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    بسيار عالي بود.
    مي مونه سه مورد آخر!
    شاد و پيروز باشيد.
    اینو ببینید: http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-78...Radeon-HD-6970

حالا این رو ببینید: http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-78...72036849443853

لیست ویرایش شد./ الان دیگه عالی شده.

خواهش می کنـــــــــــم...

فقط خواهش می کنم از شما گول فروشنده ها رو نخورید! موقع خرید دقت کنید! اسم این مدل ها و گارانتی و قیمتشون دقیق هست و همین قیمت میدن الان!
    فروشنده ای گرون فروشی کرد، قطعه رو تعویض کرد و اینها، اصلاً توجهی نکنید! مبادا مختون رو فروشنده بزنه...! خییییییلی زرنگن! طوری مختون رو میزنن نفهمید از کجا خوردید!!!
    از این اتفاق ها کم نیوفتاده در این فروم ما! همین امروز شاهد یکیش بودیم!
    نذارید با تعریف و تمجید فروشنده، قطعات آشغال خودش رو به شما قالب کنه و با چاپلوسی گولتون بزنه! اینو به شما هشدار جدی میدم!
    غیرممکنه فروشنده ای بتونه قطعه ی بهتر از این ها به شما معرفی کنه!!! غیرممکن! اگر تونست اینکارو انجام بده، شما شک نکنید یه کاسه ای زیر نیم کاسه اس و یه جای کارش می لنگه...!!!
    همشون در بازار موجوده! اینو به شما 100% قول میدم و تضمین می کنم بابت قیمت و موجودی که دقیق هست! حالا قیمت 20 تومن بالا و پایین، مشکلی نیست.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع