ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32
    امتیازها
    2,083
    سطح
    27
    12
    کاربر جدید

مشاوره برای خرید سییتم بازی amd

سلام
    میخوام یه سیستم جمع کنم واسه بازی بیشترم می خوام amd باشه به نظرتون این خوبه تا 6 ملیونم پول میدم

AM3 - FX-8350 - 4.0GHz - X8
    ASUS - Crosshair V Formula-Z
    ASUS - ATI RADEON - HD 7770*2
    CORSAIR - Dual Channel 8GB - 2000-(2x4GB)
    ADATA XPG SX900 ASX900S3-128GB
    Western Digital - SATA 3 - 1 TeraByte / 64mb buffer*2 Raid
    GREEN - X-9
    با یه فن green حدود 350 تومن
    تو سایت رایانه صبا که قیمت کردم حدود 5.765.000 میشه
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سیاوش جان ! دوست خوبم لطفاً در هنگام استفاده از انجمن و ارسال تاپیک یا پست از قندشکن استفاده نکنید تا پستتون به انتظار تأیید نره !
    ضمناً شما که بودجتون مناسبه پیشنهاد می کنم از اینتل بگیرید !
    خرید یک کارت گرافیک قوی بهتر از دو کارت گرافیک ضعیف هست و استفاده از دو کارت اصلاً توصیه نمیشه !!
    شما که میخواهید SSD هم بخرید هیچ نیازی به RAID کردن هارد ندارید و می تونید هارد با حجم بیشتر بخرید RAID کردن هارد با وجود افزایش سرعت عیب بسیار بزرگی به نام امنیت حفظ اطلاعات داره که باید بهش توجه کرد !
    من سیستم زیر رو بهتون پیشنهاد میدم !

ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/08/26 در ساعت 11:57

امتیازها
    2,083
    سطح
    27
    12
    کاربر جدید
    چرا اینتل برای گیم میگن amd بهتر از اینتل است گه گرافیکی در حد 1300 خوب است؟
    چرا 2 گرافیک خوب نیست مگر پردازش موازی بهتر از پردازش معمولی نیس؟
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر
    این سیستم هست که خیلی ارزون تر پات در میاد

و در نتیجه میتونی گرافیک قویتری انتخاب کنی

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...یوتری-**
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashr74 نمایش پست ها
    چرا اینتل برای گیم میگن amd بهتر از اینتل است گه گرافیکی در حد 1300 خوب است؟
    چرا 2 گرافیک خوب نیست مگر پردازش موازی بهتر از پردازش معمولی نیس؟
    تعاد زیادی از بازی ها نمی تونند از دو تا کارت گرافیک پشتیبانی کنند و تنها از قدرت یک کارت استفاده می کنند یعنی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست و همچنین به پاور قدرتمندتری نیاز دارند !
    اگه بخواهید یه بازی سنگین رو با دو تا گرافیک انجام بدید و اون بازی نتونه از قدرت دو کارت استفاده کنه و از یک کارت استفاده کنه و اون کارت هم در حد 7770 باشه اصلاً نتیجه خوبی در برابر هزینه ای که کردید نمی گیرید !
    کارت در حد بودجه 1300 هم 760 انویدیا و 7950 ای ام دی در مدل های مختلف موجود هستند !

امتیازها
    2,083
    سطح
    27
    12
    کاربر جدید
    تعاد زیادی از بازی ها نمی تونند از دو تا کارت گرافیک پشتیبانی کنند و تنها از قدرت یک کارت استفاده می کنند یعنی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست و همچنین به پاور قدرتمندتری نیاز دارند !
    اگه بخواهید یه بازی سنگین رو با دو تا گرافیک انجام بدید و اون بازی نتونه از قدرت دو کارت استفاده کنه و از یک کارت استفاده کنه و اون کارت هم در حد 7770 باشه اصلاً نتیجه خوبی در برابر هزینه ای که کردید نمی گیرید !
    کارت در حد بودجه 1300 هم 760 انویدیا و 7950 ای ام دی در مدل های مختلف موجود هستند !
    حرف حق جواب نداره این قبول اما چرا می گید amd خوب نیس با قیمت 700 تومان می تونید یه پردازنده 8 هسته ای با سرعت 4 GHz بخرید اینتل i7 black که 6 هستش که قیمتش 3500
    7970 کلاکش 800 اما 7770 کلاکش 1
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    حرف حق جواب نداره این قبول اما چرا می گید amd خوب نیس با قیمت 700 تومان می تونید یه پردازنده 8 هسته ای با سرعت 4 GHz بخرید اینتل i7 black که 6 هستش که قیمتش 3500
    دوست عزیز هشت هسته ی 4 گیگاهرتزی برای شامل حال شما با بودجه ی 6 میلیون تومن نمیشه!
    ضمن اینکه بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره این حرکت AMD. شما کور آی 5 4670 رو با این 8350 مقایسه کنید! از این تعجب نمی کنید که چطور ممکنه در کارایی کور آی 5 4670 ـــی که 4 هسته ی 3.40 گیگاهرتزی داره، از 8350 ـــی که هشت هسته ی 4 گیگاهرتزی داره، بعضاً بهتره؟!

این پردازنده ای که فرمودید، خوب هست! منتها برای بودجه های زیر 3 میلیون و سیستم هایی که پردازش های گرافیکی مد نظر دارن، ایده آله. نه برای بودجه ی شما!
    کلاً AMD محصولات High End ـــی حداقل در کشور ما نداره و بین خوب و خوب تر قطعاً شما خوب تر رو انتخاب خواهید کرد، مگر اینکه متعصب AMD باشین!

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i...vs-AMD-FX-8350

سیستم مهندس اشراقی، نقصی نداره. پیشنهاد من هم همون هست به شما.
    البته اگر اهل اورکلاک باشید، می بایست 4770 از سری K خریداری کنید.

در مورد کلاک کارت گرافیک و این مسائل هم خیلی تخصصی هست و در اینجا نمی گنجه همه رو به شما توضیح بدیم که چرا اونی که کلاکش پایین تره، قوی تره!
    اما دوستان اینجا جزو اساتید و متخصصین این امر هستن و اکیداً توصیه می کنم نصیحت های دوستان گوش کنید. قطعاً ضرر نخواهید کرد!
    شما شک نکنید که مورد های مهندس اشراقی بهتر از موردهای انتخاب شما هستن! من اینو اگر خواستین براتون تضمین می کنم و امضا میزنم در این مورد!!!
    امیدوارم شکتون برطرف شده باشه و باشد که ایمان بیاورید. :D

شما اینجا نزد کاردان ها اومدید! از قدیم گفتن کار رو باید به کاردان سپرد. دیگه غمتون نباشه و چشم بسته، نیاز به تایید شماست جهت خرید. سیستم های خیلی بهتر و پایین تر از اون رو کاربران اینجا به سفارش و پیشنهاد دوستان خریدن و بسیار راضی هستن.
    ما هم خدایی نکرده اینجا قطعه ای رو به دیگران تحمیل نخواهیم کرد هرگز. شما کاملاً مختارید AMD بخرید. اما شخصاً دارم میگم خرید AMD با بودجه ای که دارید، اشتباه هست و نسبت به خرید Intel کاملاً ضرر خواهید کرد.

امتیازها
    2,074
    سطح
    27
    264
    کاربر انجمن
    AMD و بازی....! :-q

امتیازها
    2,083
    سطح
    27
    12
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    دوست عزیز هشت هسته ی 4 گیگاهرتزی برای شامل حال شما با بودجه ی 6 میلیون تومن نمیشه!
    ضمن اینکه بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره این حرکت AMD. شما کور آی 5 4670 رو با این 8350 مقایسه کنید! از این تعجب نمی کنید که چطور ممکنه در کارایی کور آی 5 4670 ـــی که 4 هسته ی 3.40 گیگاهرتزی داره، از 8350 ـــی که هشت هسته ی 4 گیگاهرتزی داره، بعضاً بهتره؟!

این پردازنده ای که فرمودید، خوب هست! منتها برای بودجه های زیر 3 میلیون و سیستم هایی که پردازش های گرافیکی مد نظر دارن، ایده آله. نه برای بودجه ی شما!
    کلاً AMD محصولات High End ـــی حداقل در کشور ما نداره و بین خوب و خوب تر قطعاً شما خوب تر رو انتخاب خواهید کرد، مگر اینکه متعصب AMD باشین!

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i...vs-AMD-FX-8350

سیستم مهندس اشراقی، نقصی نداره. پیشنهاد من هم همون هست به شما.
    البته اگر اهل اورکلاک باشید، می بایست 4770 از سری K خریداری کنید.

در مورد کلاک کارت گرافیک و این مسائل هم خیلی تخصصی هست و در اینجا نمی گنجه همه رو به شما توضیح بدیم که چرا اونی که کلاکش پایین تره، قوی تره!
    اما دوستان اینجا جزو اساتید و متخصصین این امر هستن و اکیداً توصیه می کنم نصیحت های دوستان گوش کنید. قطعاً ضرر نخواهید کرد!
    شما شک نکنید که مورد های مهندس اشراقی بهتر از موردهای انتخاب شما هستن! من اینو اگر خواستین براتون تضمین می کنم و امضا میزنم در این مورد!!!
    امیدوارم شکتون برطرف شده باشه و باشد که ایمان بیاورید.

شما اینجا نزد کاردان ها اومدید! از قدیم گفتن کار رو باید به کاردان سپرد. دیگه غمتون نباشه و چشم بسته، نیاز به تایید شماست جهت خرید. سیستم های خیلی بهتر و پایین تر از اون رو کاربران اینجا به سفارش و پیشنهاد دوستان خریدن و بسیار راضی هستن.
    ما هم خدایی نکرده اینجا قطعه ای رو به دیگران تحمیل نخواهیم کرد هرگز. شما کاملاً مختارید AMD بخرید. اما شخصاً دارم میگم خرید AMD با بودجه ای که دارید، اشتباه هست و نسبت به خرید Intel کاملاً ضرر خواهید کرد.
    مرسی با این وجود یک سییتم با بودجه ی من که بتواند تا چند سال بازی هارا با بهترین کیفیت و resolution اجرا کند چیست؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    مرسی با این وجود یک سییتم با بودجه ی من که بتواند تا چند سال بازی هارا با بهترین کیفیت و resolution اجرا کند چیست؟

دوست عزیز من بهتون تذکر دادم که از قندشکن یا چیز پی ان در زمان ارسال پست استفاده نکنید !!! شما همین پست رو 4 بار ارسال کردید که همگی رفت در انتظار تأیید و من سه تا رو حذف کردم و چهارمی رو تأیید کردم پست اولتون هم رفته بود در انتظار تأیید که باز بنده تأیید کردم !!!
    اگر به این سؤال پاسخ ندهید که از قند شکن استفاده کرده اید یا خیر و پستت های بعدیتون هم بره در انتظار تأیید براتون اخطار ثبت می کنم !!
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/08/26 در ساعت 12:52

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)