ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 48 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 476
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    داش علی لطفا یه چند تا از نتایج اورکلاک خودت با 6850 رو تو سایت قراربده. در ضمن تجربیات خودت رو درباره تبدیل بایوس کارتت به 6870 رو هم با ما به اشتراک بزار. لطفا ![-o
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط peon نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت
    دمای الانو گفتم مشکلشو در مورده کارت گرافیک هم اینجا انتخاب زیادی نداریم من دنبال 6870 از vtx بودم که 250 بود دو روز قبل از خریده من(هفته دوم بهم) تا من رفتم بگیرم تموم کرد(جلو چشمم اخریشو فروخت) مجبور شدم 6850 بگیرم cyclone msi 250 تومن همونجا 6790 سفایرو میداد 255!
    همی شنبه 6850 سفایرو 250 قیمت کردم 6790 xfx 270! خلاصه اینکه هر چی گیرمون بیاد باید بخریم(تابستون 6870 سفایر 250 وگلکسی s2 650 نخریدم تبدیل شدن به 6850 و arc s )
    دمای هسته هارو زده 0 ولی دمای cpu زده 28 درجه
    ببخشید اصلا حواسم نبود !

خب دمای 28 برای خود پردازنده خیلی خوبه ! انقدر اورکلاک کنید تا دما زیر تست ooct یا prime 95 به حدود 70 برسه (گفته سایت amd) ! فکر میکنم حداقل حاشیه امن شما 3.6 و فرکانس 24/7 که بتونید با اون خوب کار کنید 3.8 باشه ! (در حالت 4 هسته)

فقط باز هم تاکید میکنم استفاده شما (unlock core) و اورکلاک پردازنده باید با دقت انجام بشه و به دما و کولری که استفاده میکنید بستگی داره ، پس بنده و سایت سخت افزار هیچ مسولیتی در قبال استفاده ناصحیح قبول نمیکنیم !

با احترام - علیرضا !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir99 نمایش پست ها
    داش علی لطفا یه چند تا از نتایج اورکلاک خودت با 6850 رو تو سایت قراربده. در ضمن تجربیات خودت رو درباره تبدیل بایوس کارتت به 6870 رو هم با ما به اشتراک بزار. لطفا ![-o
    والا چی بگم !

من تا حالا 5 تا 6850 خریدم ! همه هم سافایر بوده ! یه بار هم با msi cyclone کار کردم !

کلا بعد این تجربیات به این نتیجه رسیدم که مموری های 6850 طاقت فرکانس بالا ندارند و فلش کردن 6850 کمی ریسک داره ! بهترین حالت اورکلاک اونهاست که با نرم افزار های trixx و msi afterburner بهترین نتیجه حاصل میشه !

کارت 6850 به راحتی تمام میتونه کورکلاک 950 و مموری 1100 را بگیره ! (البته به صورت 24/7) و اگر هم استفاده تون کوتاه مدت باشه کورکلاک 1025 و مموری 1125 قابل دستیابی است (با بازکردن پوشش کارت و قرار دادن یه فن اضافه )

یادآوری میکنم با اورکلاک کارت تا 950/1100 شما به راحتی کارت 6870 را با اختلاف حدودی 5 درصد جا گذاشتید ! (بدون فشار به گرافیک)

این هم یه 3dmark 11 performance و 3dmark 11 extreme از کراس فایر 6850 که حدود 8000 پوینت گرافیک در حالت 950/1075 میده !

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3dmark performance.JPG
مشاهده: 22
حجم: 70.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3dmark extreme .JPG
مشاهده: 24
حجم: 66.1 کیلو بایت
    Albert Einstein
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام ممنون از مقاله همون طور که در مقاله نوشته بود تنظیمات بایوس رو انجام دادم وقتی تنظیمات رو سیو می کنم و از بایوس خارج میشم کامپیوتر که ریستارت میشه دور فن کارت گرافیکم به شدت بالا میره (ازروی صداش میشه حدس زد چقدر بالا هست)و تا cmos مادربوردم رو پاک نکنم کارت تصویر نمیده و بعضی اوغات هم اصلا بوت نمیشه!برنامه ای که باهاش در محیط ویندوز اورکلاک کردم مال خود مادر بوردم هست بازم ایراد داره با اون اورکلاک کنم؟اصلا هر کاری کردم نشد با بایوس اورکلاک کنم!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    سلام ممنون از مقاله همون طور که در مقاله نوشته بود تنظیمات بایوس رو انجام دادم وقتی تنظیمات رو سیو می کنم و از بایوس خارج میشم کامپیوتر که ریستارت میشه دور فن کارت گرافیکم به شدت بالا میره (ازروی صداش میشه حدس زد چقدر بالا هست)و تا cmos مادربوردم رو پاک نکنم کارت تصویر نمیده و بعضی اوغات هم اصلا بوت نمیشه!برنامه ای که باهاش در محیط ویندوز اورکلاک کردم مال خود مادر بوردم هست بازم ایراد داره با اون اورکلاک کنم؟اصلا هر کاری کردم نشد با بایوس اورکلاک کنم!
    دوست من این که تصویر نمیده به خاطر کارت گرافیک نیست و چون پردازنده شناسایی نمیشه دور فن ها سیستم به بالاترین حد میرسه که راهش دو بار ریست کردن یا ریست cmos است !

اگر بتونید چند تا عکس از محیط بایوس به من بدید بهتر میتونم کمک کنم چون هر چی گشتم نتونستم دفترچه مادربورد شما را دانلود کنم !

اورکلاک یعنی بایوس ! نرم افزار ها هزار جور محدودیت دارند ! یا باید به همون میزان که با نرم افزار اورکلاک کردید قانع باشید یا دست به بایوس شوید ! از اونجایی که با تنظیمات بایوس هم دقیق آشنا نیستید پس من میتونم اگر عکس های کاملی از بخش هایی که حس میکنید به اورکلاک ربط داره بزارید کمک کنم !
    چون برد شما فاکسکان است و بایوس اون با این که استاندارد است ولی تغییراتی هم داره پس نمیتونم بدون دیدنش نظر بدم
    Albert Einstein
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    38
    کاربر جدید
    صبح بخیر!
    من یه چیزی نفهمیدم این الان دمای سطح cpu یا core cpu ؟ به نظرتون زیادی خنک نیست؟ دمای هسته هارو چرا هیچ نرم افزاری نشون نمیده؟ در مورده 6850 من وقتی طبق حرف شما اور کردم توی diablo2 warcraft3 رنگا قاطی میشد منم بر گردوندم حالت اول
    در مورد تایمینگ رم 8 8 7 پایین تر نیومد قبلا 9 9 9 بود
    pc من منفجر بشه میام یقه تورو میگیرم!:))
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط peon نمایش پست ها
    صبح بخیر!
    من یه چیزی نفهمیدم این الان دمای سطح cpu یا core cpu ؟ به نظرتون زیادی خنک نیست؟ دمای هسته هارو چرا هیچ نرم افزاری نشون نمیده؟ در مورده 6850 من وقتی طبق حرف شما اور کردم توی diablo2 warcraft3 رنگا قاطی میشد منم بر گردوندم حالت اول
    در مورد تایمینگ رم 8 8 7 پایین تر نیومد قبلا 9 9 9 بود
    pc من منفجر بشه میام یقه تورو میگیرم!:))
    آورین ! رم را خوب ست کردی !

6850 را روی 950/1075 با ولتاژ 1.285 ست کن ، من الان دو ماهی هست روی این فرکانس دارم 24/7 استفاده میکنم ! نباید مشکلی باشه

موافقم ، زیادی خنک است ! شما یا باید نرم افزارهای دیگه ای برای کنترل دمای سیستم را استفاده کنی (speedfan را امتحان کن) یا این که باید یه ترمومتر بزای و دما را تست کنی ! البته دمای بایوس هم معتبره ولی نمیشه زیر لود بردش !

اگر دستت به من رسید یقه من مال شما !
    Albert Einstein
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام این هم عکس هایی که از محیط بایوس گرفتمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCF0466.jpg
مشاهده: 27
حجم: 90.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCF0467.jpg
مشاهده: 30
حجم: 91.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCF0468.jpg
مشاهده: 25
حجم: 93.3 کیلو بایت
    اینهم لینک دانلود دفترچه راهنمای مادربوردم:http://www.foxconnsupport.com/downlo...eywords=&sort=
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    سلام این هم عکس هایی که از محیط بایوس گرفتمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCF0466.jpg
مشاهده: 27
حجم: 90.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCF0467.jpg
مشاهده: 30
حجم: 91.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSCF0468.jpg
مشاهده: 25
حجم: 93.3 کیلو بایت
    اینهم لینک دانلود دفترچه راهنمای مادربوردم:http://www.foxconnsupport.com/downlo...eywords=&sort=
    به fox central control unit برید سپس به fox intelligent stepping برید ، پردازنده شما بلک ادیشن هست پس نیازی به FSB دادن نیست (core clock) پس شما گزینه Cpu multiplier adjust را به عدد 20 تغییر بدید تا ضریب 20 شما در FSB که 200 است به شما فرکانس 4 گیگاهرتز را بده !
    در همون صفحه cpu nb ht link speed را برابر 11 بزارید (2200 باشه) ، و گزینه advanced clock calibration هم روی all core باشه

به صفحه voltage option برید و گزینه cpu voltage control رو روی 100 میلی ولت بزارید ! گزینه nb voltage control را هم روی +30 بزارید

در صفحه cpu configuration گزینه های amd cool and quit و c1e را خاموش کنید

تو صفحه advanced chipset option هم تنظیمات رم خودتون را بدون توییک انجام بدید ! (اورکلاک یا ست کردن تایمینگ رم را به بعد از اورکلاک پردازنده موکول کنید)

تنظیمات رو ذخیره کنید ! قاعدتا سیستم تصویر میده و ویندوز بالا میاد ، تست ooct به همراه کنترل دما برای 10 دقیقه با نرم افزار coretemp یا aida64 را فراموش نکنید !

اگر تصویر نبود بایوس را ریست کنید ، اگر ویندوز بالا نیومد ولتاژ بیشتر بدید ، اگر تست پاس نشد و دما هم مناسب بود ولتاژ بدید ولی nb را به ضریب 10 برگردونید
    Albert Einstein
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام ممنون!!!!!!!!!!!واقعا عالی بود عدد ها هم دقیق دقیق!این هم یک شات از دسکتاپبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2012-04-18_213759.jpg
مشاهده: 57
حجم: 127.6 کیلو بایت
    اگر ممکنه در مورد تنظیم cpu nb ht link speed-تنظیم ولتاژها(cpu voltage control-nb voltage control)یکم بیشتر توضیح دهید تا خودم بتونم تنظیمات رو انجام بدم و اینقدر مزاحم شما نشوم!وبتونم بیشتر اورکلاک کنم
    یک سوال:دما خوبه؟
    ویرایش توسط kamyar : 2012/04/18 در ساعت 20:30
صفحه 10 از 48 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 476

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع