ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 45 از 48 نخست ... 354344454647 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 476
    امتیازها
    2,841
    سطح
    32
    23
    کاربر انجمن
    سلام
    من یک عدد cori5 6400 خریدم به همراه مادربورد asus z170 a ...پاورم گرین 685 و هدسینک Enermax ETS-T40F-BK Black Twister رو دارم ...
    می خواستم از قابلیت ASUS Z170 Non-K Overclocking استفاده کنم... برا همین به سایت زیر مراجعه کردم:

http://overclocking.guide/asus-z170-.../#comment-4898

و مراحلش مثل اپدیت بایوس و تغییرات لازم و تغییر ولتاژ و غیره رو اعمال کردم ... منتها مشکل اینجاست که بعد از این کار سیستم حین بوت تو بخشی که لوگوی ماکروسافت میاد بالا گیر می کنه! در نهایت بایوس رو به ورژن قبلی و رسمی اپدیت کردم تا درست شد. دلیلش چی می تونه باشه!؟
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Argada نمایش پست ها
    سلام
    من یک عدد cori5 6400 خریدم به همراه مادربورد asus z170 a ...پاورم گرین 685 و هدسینک Enermax ETS-T40F-BK Black Twister رو دارم ...
    می خواستم از قابلیت ASUS Z170 Non-K Overclocking استفاده کنم... برا همین به سایت زیر مراجعه کردم:

http://overclocking.guide/asus-z170-.../#comment-4898

و مراحلش مثل اپدیت بایوس و تغییرات لازم و تغییر ولتاژ و غیره رو اعمال کردم ... منتها مشکل اینجاست که بعد از این کار سیستم حین بوت تو بخشی که لوگوی ماکروسافت میاد بالا گیر می کنه! در نهایت بایوس رو به ورژن قبلی و رسمی اپدیت کردم تا درست شد. دلیلش چی می تونه باشه!؟
    دوست من به چه میزان اورکلاک کردید ؟ باید کم کم و پله پله این کار را انجام دهید.
    امتیازها
    2,841
    سطح
    32
    23
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    طرف خودش تو سایت مذکور یهو با تغییر ضریب BCLK و افزایش ولتاژ تا 1.350 پردازنده رو به 4500 مگاهرتز اور کرد! ... من تا 3900 با ولتاژ1.28 می خوام اور کنم که نشد گیر می کنه... البته ضریب و ولتاژ رو کمی تغییر هم دادم اما باز نشد...
    طبق حرف شما هم به تدریج و ابتدا فقط به میزان چند مگاهرتز عمل می کنم ببینم چی جواب میده...
    امتیازها
    2,841
    سطح
    32
    23
    کاربر انجمن
    امروز یکبار بایوس رو به نسخه Non-K اپدیت کردم و صبر کردم ابتدا سیستم بالا بیاد تا ببینم اصلا بدون اعمال تغییرات در بایوس non k ، ویندوز بالا میاد یا نه که دیدم بدون اعمال هیچ تغییری در تنظیمات بایوس نسخه non-k ، باز هم ویندوز بالا نمیاد...
    که نشون میده یا بایوس ایراد داره و یا بخشی از سیستم من!
    با توجه به اینکه بعیده مشکل از بایوس باشه به نظر شما مشکل از کجاست!؟ راهی برای یافتن مشکل هست!؟
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    امروز یکبار بایوس رو به نسخه Non-K اپدیت کردم و صبر کردم ابتدا سیستم بالا بیاد تا ببینم اصلا بدون اعمال تغییرات در بایوس non k ، ویندوز بالا میاد یا نه که دیدم بدون اعمال هیچ تغییری در تنظیمات بایوس نسخه non-k ، باز هم ویندوز بالا نمیاد...
    با توجه به اینکه بعیده مشکل از بایوس باشه به نظر شما مشکل از کجاست!؟ راهی برای یافتن مشکل هست!؟
    قبل از آپدیت بایوس هم ویندوز بالا نمی آمد ؟
    بایوس را به حالت دیفالت برگرداندید ؟
    امتیازها
    2,841
    سطح
    32
    23
    کاربر انجمن
    قبل از آپدیت بایوس هم ویندوز بالا نمی آمد ؟
    بایوس را به حالت دیفالت برگرداندید ؟
    قبل از اپدیت بایوس به ورژن ضریب بسته ویندوز بالا میومد و سالم بود ، اما با اپدیت بایوس به ورژن اورکلاک ضریب بسته ویندوز بالا نمیاد!
    یعنی وقتی به ورژن ضریب بسته اپدیت کنم چه تنظیمات رو تو بایوس تغییر بدم و چه ندم (حالت دیفالت) باز ویندوز بالا نمیاد...
    مجبور شدم بایوس رو به ورژن قبلی اپدیت کنم تا ویندوز بالا بیاد... یعین وقتی دوباره بایوس رو از نسخه ضریب بسته به نسخه معمولی اپدیت کردم ویندوز بالا اومد!
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    قبل از اپدیت بایوس به ورژن ضریب بسته ویندوز بالا میومد و سالم بود ، اما با اپدیت بایوس به ورژن اورکلاک ضریب بسته ویندوز بالا نمیاد!
    یعنی وقتی به ورژن ضریب بسته اپدیت کنم چه تنظیمات رو تو بایوس تغییر بدم و چه ندم (حالت دیفالت) باز ویندوز بالا نمیاد...
    مجبور شدم بایوس رو به ورژن قبلی اپدیت کنم تا ویندوز بالا بیاد... یعین وقتی دوباره بایوس رو از نسخه ضریب بسته به نسخه معمولی اپدیت کردم ویندوز بالا اومد!
    دوست عزیز بایوس را آپدیت کنید و Clear CMOS کنید

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    طرف خودش تو سایت مذکور یهو با تغییر ضریب BCLK و افزایش ولتاژ تا 1.350 پردازنده رو به 4500 مگاهرتز اور کرد! ... من تا 3900 با ولتاژ1.28 می خوام اور کنم که نشد گیر می کنه... البته ضریب و ولتاژ رو کمی تغییر هم دادم اما باز نشد...
    طبق حرف شما هم به تدریج و ابتدا فقط به میزان چند مگاهرتز عمل می کنم ببینم چی جواب میده...
    مشخصه که cpuی ضریب بسته نمیتونه تا این حد اورکلاک بشه مگر اینکه از همون بایوس جدید استفاده کنید.(که در اون مورد اطلاعی ندارم که بازم امکان پذیره یا خیر)
    سلام
    http://overclocking.guide/asus-z170-non-k-overclocking-guide/#comment-4898

این مشکل بیشتر مربوط به بایوس میشه و فکر میکنم شاید در جای اشتباهی سوال پرسیده باشید.
    اجازه بدین استاد بایوس و فریمویر (و کوادکوپتر ساز بزرگ!) بیان به سوال شما پاسخ بدن، من برای عرفان جان یه پیغام میذارم تا به این تاپیک سر بزنن.
    شاید مشکل در روش آپدیت کردن باشه، تا زمانی که عرفان جان میاد بفرمایید که دقیقا از چه راهی بایوس رو آپدیت کردین و سپس تاپیک های زیر رو هم یه نگاهی بندازین:

بایوس مادربورد را خودتان بروز رسانی کنید و مشکلات آن را رفع کنید

آموزش جامع آپدیت,فلش و دانگرید بایوس تمامی مادربوردها - AMI BIOS

ابزار دانلود و بررسی بروز بودن نسخه بایوس مادربوردها

@};-

ویرایش:
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    دوست عزیز بایوس را آپدیت کنید و Clear CMOS کنید
    خودش اومد دیگه، حواسش به همه چیز هست ماشاالله :D
    امتیازها
    2,841
    سطح
    32
    23
    کاربر انجمن
    فکر کنم سوال رو دیگه باید تو بخش بایوس پرسید و دنبال کرد ... به هر حال ممنون.
    امتیازها
    1,570
    سطح
    22
    0
    کاربر جدید
    سلام
    مشخصات سیستم:
    MB : Z97 Deluxe asus
    Ram: 1866 cl 10 ddr3
    CPU:4690k intel i5
    VGA: 970 g1 gaming giga
    power 600 w real
    سیستم خنک کننده پردازنده رو هم عوض کردم. نوکتوآ هست
    می خواستم ببینم دوستان پیشنهاد دارن برای اورکلاک، فن پردازنده رو عوض کردم ولی خیلی توی اورکلاک سررشته ندارم البته دارم مقالات سایت رو می خونم ولی اگه توصیه دارن دوستان ممنون می شم
صفحه 45 از 48 نخست ... 354344454647 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 476

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع