ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 48 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 476
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    38
    کاربر جدید
    اقا شما همیشه تو سایتی انگار!!
    دستت درد نکنه جواب میدی الان این فنو power خوبه؟ بعدش یه 2 هسته ای با 4 هسته ای فرق نداره؟ اخه boot windows بیشتر شده! راستش این m.b من ایراد داشت دو بار بردم گارانتی درست نشد تا اینکه خودش درست شد! حالا میترسم از مادر بورده باشه راستی ایرادشو بگم میتونین کمک کنین؟
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط peon نمایش پست ها
    اقا شما همیشه تو سایتی انگار!!
    دستت درد نکنه جواب میدی الان این فنو power خوبه؟ بعدش یه 2 هسته ای با 4 هسته ای فرق نداره؟ اخه boot windows بیشتر شده! راستش این m.b من ایراد داشت دو بار بردم گارانتی درست نشد تا اینکه خودش درست شد! حالا میترسم از مادر بورده باشه راستی ایرادشو بگم میتونین کمک کنین؟
    خب هستیم تا این که سوال های بچه ها در اسرع وقت راه بیفته دیگه !

بله ! هم پاور و هم فن برای اورکلاک تا 3.5 گیگاهرتز جواب میده ! میخوای یه تست با نرم افزار CINEBENCH بگیر و من عکس حالت استاک X2 255 را پیدا میکنم تا ببینیم با آنلاک کردن شما چقدر تفاوت کارایی داریم ! ولی مسئله اینجاست : مطمئنی درست آنلاک شد؟ مشکلی پیش نیومد ؟

این که شما میگی ویندوز دیر بالا میاد اصلا ملاک نیست ! ملاک ما بنچمارک های مثل Pc mark vantage و CInebench است !

حالا شما ایرادش را بگو ، انشالله که از دستم بربیاد
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    38
    کاربر جدید
    بازم سلام!
    اقا این بیچاره 555 هستش حرف شمام متین ولی اگه سرعتشو نشه حس کرد پس به چه درد میخوره unlock؟
    cpu z و windows x4 b55 میشناسنش با prime95و occt تست گرفتم توی اولی بعد از 45 دقیقه هیچ error نداد سر دومی هم خوابم برد (:| وقتی بیدار شدم دیدم سیستم reset شده
    حالا دیگه نمیدونم unlock شده یا نه ولی سرعت بوته اول windows بیشتر شده
    اما در مورده مادر بورد بعد از روشن شدن pc سر اوردن لوگوی windows سیستم خاموش میشد (حالت stand by) هر دکمه ای که میزدم یه اروره هچل هفت میداد خلاصه دستگاهو نمیتونستم خاموش یا restart کنم اگه میکردم فقط در صورتی بالا میومد که یکبار با safe mode بالا میومد
    بعد restart میکردم درست میشد منم از ترسم سیستم حدوده 45 روز روشن بود بعدش 3 بار بردم گارانتی ولی هیچ ... نخوردن همه قطعات دیگم سالم بودن تا اینکه خودش درست شد (یه بار با بدبختی windows عوض کردم ولی درست نشد) یه روز شب خوابیدم صبح پاشدم دیدم معجزه شده!!!!
    البته پی سیم همش به اینترنت وصله حالا کککککککمممممممممکککککککک
    شرمنده زیاد شد
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    38
    کاربر جدید
    uppppp
    uppppp
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    بازم سلام!
    اقا این بیچاره 555 هستش حرف شمام متین ولی اگه سرعتشو نشه حس کرد پس به چه درد میخوره unlock؟
    cpu z و windows x4 b55 میشناسنش با prime95و occt تست گرفتم توی اولی بعد از 45 دقیقه هیچ error نداد سر دومی هم خوابم برد (:| وقتی بیدار شدم دیدم سیستم reset شده
    حالا دیگه نمیدونم unlock شده یا نه ولی سرعت بوته اول windows بیشتر شده
    اما در مورده مادر بورد بعد از روشن شدن pc سر اوردن لوگوی windows سیستم خاموش میشد (حالت stand by) هر دکمه ای که میزدم یه اروره هچل هفت میداد خلاصه دستگاهو نمیتونستم خاموش یا restart کنم اگه میکردم فقط در صورتی بالا میومد که یکبار با safe mode بالا میومد
    بعد restart میکردم درست میشد منم از ترسم سیستم حدوده 45 روز روشن بود بعدش 3 بار بردم گارانتی ولی هیچ ... نخوردن همه قطعات دیگم سالم بودن تا اینکه خودش درست شد (یه بار با بدبختی windows عوض کردم ولی درست نشد) یه روز شب خوابیدم صبح پاشدم دیدم معجزه شده!!!!
    البته پی سیم همش به اینترنت وصله حالا کککککککمممممممممکککککککک
    شرمنده زیاد شد
    سلام دوباره !

من یه مثال میزنم ! من قبل از 1090 که الان دارم Q8300 داشتم و وقتی سیستم را عوض کردم تفاوت فاحشی بین سرعت عملکرد ویندوز نبود (مثل شما )اما تو نرم افزار های تست و بنچمارک و بازی میشد تفاوت هایی را دید ! حتی با اورکلاک تا 4.2 گیگاهرتز و HT برابر 2600 باز هم میشد سرعت بیشتر را احساس کنی ولی نه خیلی محسوس !

شما Cpu z را باز کن و تو صفحه کلیک راست کن ، اگر بهتون 4 تا هسته را گزارش داد ، آنلاک شما مطمئنه ! (45 دقیقه تست در نهایت فشار هیچ وقت در عملکرد عادی سیستم اتفاق نمیفته ولی احتمالا مسئله دما بوده که سیستم ریست شده (شاید هم ولتاژ))

این ایرادی که توضیح دادید بیشتر نرم افزاری است تا سخت افزاری ! به هر حال الان درست شده و مشکی نیست ؟
    Albert Einstein
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    38
    کاربر جدید
    سلام !!!
    اره نفهمیدم چرا ولی درست شد! گارانتیم هیچ غلطی نکرد!!
    الان یه مشکل جدید دارم بعد از نصب 6850 بعضی وقتا میزنه stop respond graphic درایوره کارت قبلیمو پاک کردم از اول ریختم بهتر شد ولی بعضی وقتا دستگاه هنگ میکنه باید ریست سخت افزاری بشه
    میدونم اینجا جاش نیست یه مشاوره برای case monitor هم میخوام یه کولر transformer 3 از گرینم دارم x3 خوبه؟ مونیتور الانمم 23500 سامیه
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    سلام !!!
    اره نفهمیدم چرا ولی درست شد! گارانتیم هیچ غلطی نکرد!!
    الان یه مشکل جدید دارم بعد از نصب 6850 بعضی وقتا میزنه stop respond graphic درایوره کارت قبلیمو پاک کردم از اول ریختم بهتر شد ولی بعضی وقتا دستگاه هنگ میکنه باید ریست سخت افزاری بشه
    میدونم اینجا جاش نیست یه مشاوره برای case monitor هم میخوام یه کولر transformer 3 از گرینم دارم x3 خوبه؟ مونیتور الانمم 23500 سامیه
    شما یه ویندوز عوض کنی و کاتالیست را به روز کنی مسئله حل میشه ! stop respond زمانی پیش میاد که درایو نمیتونه با کارت در ارتباط باشه یا سیستم از استیبل بودن خارج میشه !

ترنسفرمر با X3 ترکیب عالی است ! هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی ! مانتیور شما هنوز که هنوزه جزو بهترین هاست ! مدل 23500 فوق العاده است ! نمیدونم چرا میخواید عوضش کنید !
    Albert Einstein
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    38
    کاربر جدید
    در مورد monitor گفتم یه 20 اینچ با رزولوشن 1600 بگیرم هم led باشه هم اینده نگری واسه گرافیک که راحت اجرا میکنه کارتم رو این رزولوشن نهایت 20 30 تومنم باید بدم واندازه مونیتورم زیاد کوچیک نمیشه شما چی میگی؟ خوبه به نظرت؟
    در مورد کیس من شنیدم فن های green جدیدا افتضاح شده من یوزر عادیم به نظرت من حس میکنم این چیزارو؟ من خودم اینارو دیدم x7 x3 tt(thermaltech v5 black edition) اینو ماتریس داره vanguard فقط نمی دونم power تو vanguard بالا میخوره یا پایین حالا شما نظرت چیه؟ البته میدونم زیاد با پول دادن بابت کیس موافق نیستی و به نظرت کیس جعبه ایست جهت قرار دادن دل و روده pc:)>-
    راستی catalyst 12.1 هم نصبه
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    در مورد monitor گفتم یه 20 اینچ با رزولوشن 1600 بگیرم هم led باشه هم اینده نگری واسه گرافیک که راحت اجرا میکنه کارتم رو این رزولوشن نهایت 20 30 تومنم باید بدم واندازه مونیتورم زیاد کوچیک نمیشه شما چی میگی؟ خوبه به نظرت؟
    در مورد کیس من شنیدم فن های green جدیدا افتضاح شده من یوزر عادیم به نظرت من حس میکنم این چیزارو؟ من خودم اینارو دیدم x7 x3 tt(thermaltech v5 black edition) اینو ماتریس داره vanguard فقط نمی دونم power تو vanguard بالا میخوره یا پایین حالا شما نظرت چیه؟ البته میدونم زیاد با پول دادن بابت کیس موافق نیستی و به نظرت کیس جعبه ایست جهت قرار دادن دل و روده pc:)>-
    راستی catalyst 12.1 هم نصبه
    من مخالفم ! چه کاریه ! رزولیشن مانیتور را پایین بیار ! در ضمن 6850 را یه کم اورکلاک کنی به 6870 میرسه و 6870 هم برای FHD با اکثر تنظیمات بالا جواب گو است !

این حرف ها چیه ! کیس X3 عالیه به دو دلیل ! یک : کارایی به قیمت فوق العاده دو : خنک سازی معقول
    من به شخصیه x3 زیاد خریدم و صداش اصلا اذیتم نکرد ، فرجام x3 داشته میتونی از اون در باره تجربه اش بپرسی !
    کیس حرفه مال یوزر حرفه ای که همه قطعاتش در بهترین حالت است و بودجه اضافی داره به درد میخوره ! نه این که مثلا x9 ارزش خرید نداشته باشه ولی برای سیستمی که لیاقت و نیاز به این کیس را داشته باشه !
    Albert Einstein
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    38
    کاربر جدید
    6850 با کمک خودت اور کردم با afterurn اگه منظورت این باشه
    توی x3 مادربوردای جدید یا همین کولرم جا میشه یعنی کوچیک نیست؟
    من خودم vanguard خوشم اومده خوبه؟ 145 نمایندگی میگه x3چنده حدودا؟این ttv5 110 تومنه
    رزولوشنو پایین بیارم صفحه قناص میشه پس میگی led بودن زیاد مزیت نیست؟
    cpu بخوام تا 3.4 over کنم تو کدوم تاپیک برم؟ اگه تو کار خرید و فروشی ادرس مغازه یا جای اشنا بده بریم پیشش
صفحه 3 از 48 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 476

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع