ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی

انتخاب گجت مناسب برای مرور فروم های اینترنتی

دوستان خسته نباشید
    مدتی هست برای آموزش و نیاز به اطلاعات مجبورم روزانه بیش از 12 ساعت در فروم هایی مثل انجمن خودمون باشم.
    به همین خاطر دیگه توان نشستن تنهایی پشت کامپیوتر رو ندارم و این سیستم منم دیگه صداش در اومده میگه من با این عظمت چرا همش باید وبگردی کنم. چشمای خودمم کم کم یه نیم نمره بگی نگی تار شده. صدای عیال هم دراومده. البته دو عدد مانیتور LG D2342 گرفتم که هم تو مغازه هم منزل راحت باشم ولی بازم نمیتونم بشینم پشت کامپیوتر
    از اونجایی که تا به حال بجز pc با وسیله دیگه ای وارد این انجمنها نشدم دوستان میگن وقتی با گوشی موبایل یا تبلت میخوای وارد انجمن بشی باید از برنامه تاپاتالک استفاده کنی.
    خلاصه قصد خرید یک دستگاه دارم که بتونم مثل PC (اما) در حالات دراز کش و لمیده و در کنار خانواده و سر سفره :D و خلاصه هرجایی تو منزل به انجمن ها و سایتها دسترسی داشته باشم.
    خب حالا چند گزینه داریم: 1: چه سیستم عاملی؟ 2: چه دستگاهی؟
    امیدوارم دوستان مثل همیشه من رو با راهنمایی های خودشون شرمنده تر کنند
    گوشه چشمی هم به دو مورد سامسونگ گلکسی نوت 8 و 10.1 دارم. نظر بفرمایید
    امتیازها
    3,018
    سطح
    33
    215
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید
    مدتی هست برای آموزش و نیاز به اطلاعات مجبورم روزانه بیش از 12 ساعت در فروم هایی مثل انجمن خودمون باشم.
    به همین خاطر دیگه توان نشستن تنهایی پشت کامپیوتر رو ندارم و این سیستم منم دیگه صداش در اومده میگه من با این عظمت چرا همش باید وبگردی کنم. چشمای خودمم کم کم یه نیم نمره بگی نگی تار شده. صدای عیال هم دراومده. البته دو عدد مانیتور LG D2342 گرفتم که هم تو مغازه هم منزل راحت باشم ولی بازم نمیتونم بشینم پشت کامپیوتر
    از اونجایی که تا به حال بجز pc با وسیله دیگه ای وارد این انجمنها نشدم دوستان میگن وقتی با گوشی موبایل یا تبلت میخوای وارد انجمن بشی باید از برنامه تاپاتالک استفاده کنی.
    خلاصه قصد خرید یک دستگاه دارم که بتونم مثل PC (اما) در حالات دراز کش و لمیده و در کنار خانواده و سر سفره :D و خلاصه هرجایی تو منزل به انجمن ها و سایتها دسترسی داشته باشم.
    خب حالا چند گزینه داریم: 1: چه سیستم عاملی؟ 2: چه دستگاهی؟
    امیدوارم دوستان مثل همیشه من رو با راهنمایی های خودشون شرمنده تر کنند
    گوشه چشمی هم به دو مورد سامسونگ گلکسی نوت 8 و 10.1 دارم. نظر بفرمایید
    سیستم عامل ios یا اندروید. پیشنهاد من اندرویده.
    و دستگاه هم نکسوس 7 جدید یا نوت 2.
    به یزدان که این کشور آباد بود هـمـه جــای مـــردان آزاد بود
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    با سیستم عامل وین فون 8 نمیشه تو انجمن اومد؟ مثلا سورفیس ماکروسافت
    چرا نوت 2 ؟ خب نوت 8 که بزرگتره گفتم که چشمامم داره تار میشه دیگه
    امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    به نظرم فبلت بگیری بهتره بین گوشی هوشمند وتبلت هست اندازشم مناسبتره............ازبین فبلت ها اینا رو پیشنهاد می کنم LG Optimus G Proوگلکسی اس 4وگوشی اکپسریا zr
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeid1362 نمایش پست ها
    به نظرم فبلت بگیری بهتره بین گوشی هوشمند وتبلت هست اندازشم مناسبتره............ازبین فبلت ها اینا رو پیشنهاد می کنم LG Optimus G Proوگلکسی اس 4وگوشی اکپسریا zr
    دوست عزیز من برای تبلت تاپیک زدم با گلکسی نوت 8 و 10.1 هم میشه مکالمه تلفنی کرد. درضمن من 3 عدد گوشی موبایل دارم یه جایگزین برای وبگردی با PC میخوام. لطفا یکم تخصصی تر راهنمایی کنید تورو خدا. با یه صفحه نمایش 5 اینچی چشمام دیگه از کاسه در میاد خب
    اگر هم پیشنهادی میدید با ذکر دلیل باشه ممنونم
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    ما فروم بزرگی داریم ! منظورم خودش نیست ، منظورم عرض تصویری است که میگیری ! تنها توصیه من این است دستگاهی بگیر که صفحه بزرگ و ترجیحا IPS داشته باشه ! مثلا من اصلا با گوشیم از تجربه فروم خوشم نمیاد ! (صفحه 4.3)

علائم اعتیاد دارید ! این که شما سر سفره هم بخوای ........ ! راستی فروم شما الان خانومته ، نه اینجا !
    ما ها که تنهاییم شاید توجیح داشته باشه که زیاد با اینترنت وقت بگذرونیم یا خیلی کتاب بخونیم ولی شما ..... ! البته صلاح خویش خسروان دانند !

@ همه (یه مطلب دوستانه) :
    یه مطلب دیگه ! عزیز من فروم برای یادگیری نیست ! فروم جای رفع اشکال و بحث است !
    آموزش با کتاب و خودآموز و کلاس و ویدیو و... است ، خبر هم با سایت های خبری دنیای آی تی ! فروم صرفا برای رفع اشکال است و پرسیدن سوال ! 90 درصد فروم باید "رفع اشکال و پرسش و پاسخ" باشه !
    اگر نگاهی به alexa بندازید میبینید که تعداد دقایقی که افراد در فروم ما میگذرونند عدد بالایی است ! نسبت به شاید 95 درصد ها ، این عدد بالاتر است ! مطمئنا این عدد بخش زیادیش به خاطر خاصیت فروم ها یعنی احساس نزدیک بودن فرد با فروم داره ! البته یه چیزهایی را هم نمیشه گفت چون همه ظرفیت شنیدنش را ندارند !
    http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum
    ویکیپدیا :تالار گفتگو یا فروم (به انگلیسی: forum)‏ به برنامه‌های مبتنی بر وب گفته می‌شود که برای نگهداری بحث‌ها و نوشته‌های کاربرهای یک وبگاه به کار می‌روند. در تالار گفتگو معمولاً افراد سؤالات خود را مطرح می‌کنند و سایر کاربران به این سؤالات پاسخ می‌دهند.علاوه بر این تالارهای گفتگو به جز سؤال پرسیدن می‌توانند واسطهٔ بحثی در هر زمینه باشند و افراد می‌توانند نظریات و عقیده‌های خود را برای دیگران بیان کنند.

شمای نوعی 30 سال دیگه هم تو فروم 24/7 آنلاین باشی (به خصوص که بحث آزاد هم ماشالله فعالیت خوبی داره) چیز زیادی یاد نمیگیری !
    اصلا هم حرف اونهایی که میگن من با فروم فلان شدم و بهمان شدم را قبول ندارم !
    اگر به جای فروم دو ماه روزی 2 ساعت کتاب میخوندند (هر کی خواست شروع کنه بگه تا راهنماییش هم بکنم ، من روی این حرفی که زدم حاضرم شرط ببندم و ثابت کنم) ، تاثیر 10 سال فروم را میدیدند

جای شما بودم ( و برای خودم همین کار را کردم) یه کتاب خوان میخریدم ! مثلا Barnes and Noble Nook Simple Touch With Glow light فکر کنم تهران قیمتش 600 تومن باشه ! یا آمازون و سونی حدود 800 تا 1100 هستند !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    دوست عزیز من برای تبلت تاپیک زدم با گلکسی نوت 8 و 10.1 هم میشه مکالمه تلفنی کرد. درضمن من 3 عدد گوشی موبایل دارم یه جایگزین برای وبگردی با PC میخوام. لطفا یکم تخصصی تر راهنمایی کنید تورو خدا. با یه صفحه نمایش 5 اینچی چشمام دیگه از کاسه در میاد خب
    اگر هم پیشنهادی میدید با ذکر دلیل باشه ممنونم
    old gamer عزیز ببخشید که نظر نا به جا داد م اخه نمی دونستم گوشی داری اونم سه تا..:D...به نظرم اگه برای چشمات داری اقدام می کنی اون نوت 2 هم نگیر ازاین دو هرکدومو که تونستی بگیر....
    Galaxy Tab 3 و Google Nexus 7...چون تجربیه ی کار بااینها رو ندارم نمی دونم که کدوم بهتر ولی خوب هردو دریک حدن
    اطلاعات کاملتر
    http://www.mobile.ir/phones/specific...7.0-p3200.aspx
    http://www.digikala.com/?Products=Ta...y-Tab-3-7-16GB
    http://www.mobile.ir/tablets/specifi...e-nexus-7.aspx
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    ما فروم بزرگی داریم ! منظورم خودش نیست ، منظورم عرض تصویری است که میگیری ! تنها توصیه من این است دستگاهی بگیر که صفحه بزرگ و ترجیحا IPS داشته باشه ! مثلا من اصلا با گوشیم از تجربه فروم خوشم نمیاد ! (صفحه 4.3)

علائم اعتیاد دارید ! این که شما سر سفره هم بخوای ........ ! راستی فروم شما الان خانومته ، نه اینجا !
    ما ها که تنهاییم شاید توجیح داشته باشه که زیاد با اینترنت وقت بگذرونیم یا خیلی کتاب بخونیم ولی شما ..... ! البته صلاح خویش خسروان دانند !
    عزیز دل مهربون علیرضا جون کوتاه بیا. نوکرتم من یه دستگاهی میخوام که واسه نت و شبکه های اجتماعی مجبور نباشم پشت سیستمم بشینم. گفتی سوال خب منم اومدم اینجا مشکل دارم سوال میپرسم بهترین جواب رو میگیرم. اصلا مشکل من همین سوالاست که تمومی نداره. شبکه های اجتماعی هم هستند. من الان واسه کارم پشت کامپیوتر میشینم دیگه واسه وبگردی دوست ندارم پشت سیستم باشم خسته شدم. یکم درک کن منو داداش.
    فروم هم خب صفحه بازه از مطالب و تجربیات دوستان استفاده میکنم. شما کمک کن یه گجت خوب بگیرم قول میدم فروم سخت افزار نیام :D
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeid1362 نمایش پست ها
    old gamer عزیز ببخشید که نظر نا به جا داد م اخه نمی دونستم گوشی داری اونم سه تا..:D...به نظرم اگه برای چشمات داری اقدام می کنی اون نوت 2 هم نگیر ازاین دو هرکدومو که تونستی بگیر....
    Galaxy Tab 3 و Google Nexus 7...چون تجربیه ی کار بااینها رو ندارم نمی دونم که کدوم بهتر ولی خوب هردو دریک حدن
    اطلاعات کاملتر
    http://www.mobile.ir/phones/specific...7.0-p3200.aspx
    http://www.digikala.com/?Products=Ta...y-Tab-3-7-16GB
    http://www.mobile.ir/tablets/specifi...e-nexus-7.aspx
    باما به از این باش که با غیر جهانی
    برو بالاتر تا 2/5 میلیون
    امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    باما به از این باش که با غیر جهانی
    برو بالاتر تا 2/5 میلیون
    خوب اگه می خوای اینقدر هرینه کنی پس نکسوس 10 اینچ رو بگیر وخیاله خودتت وهم مارو راحت کن.:)....ولی نظره من روی اینه Samsung Galaxy Tab 3 7.0 P3200 - 16GB..ولی این 7 اینچ هست اگه خیلی به چشمات میرسی :D همون نکسوس 10 اینچ رو بگیر
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع