ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    2,108
    سطح
    27
    27
    کاربر جدید

مشکل با بلوتوث مادربرد asus p8z77 v deluxe

سلام به همه ی دوستان .
    من یه چند ماهی میشه مادربورد asus p8z77 v deluxe رو گرفتم ... همینطور که میدونید این مادر بورد دارای بلوتوث آنبرد هستش ...و اما مشکل : در ابتدای نصب ویندوز همه چی مرتبه و بلوتوث به خوبی کار میکنه ولی بعد از گذشت یه چند روز بلوتوث دیگه نه شناسایی میشه و نه دستگاهی رو میشناسه ، یا حتی در صورت شناسایی یه دستگاه ، نمیتونه بهش متصل بشه ... این مشکل از روز اول که این برد رو خریدم داره آزارم میده و داغ گوش دادن به موسیقی با هدست بلوتوثو گذاشته به دلم ...مشکل از کجا میتونه باشه ؟(از ویندوز 7 64 بیتی استفاده میکنم)
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    منم با بلوتوث سیستمم مشکل دارم ولی آنبرد نیست...( USB هستش)
    بعد از کلی کلنجار رفتن هم نتونستم یه زنگ موبایل به گوشیم بفرستم!
    الانم فقط با کابل USB میتونم به حافظه گوشیم دسترسی داشته باشم!
    امتیازها
    2,108
    سطح
    27
    27
    کاربر جدید
    پس میتونه از خود ویندوز باشه ... من شکم به برد رفته بود که نکنه مشکل داره ...
    باز اگه دوستی راهی برای این مشکل میدونه یه کمک کنه ما هم یه استفاده ای کنیم...ممنون.
    امتیازها
    2,108
    سطح
    27
    27
    کاربر جدید
    دوستان کسی نیست بدونه؟؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوست خوبم

من همین مادربرد رو دارم و مشکل مشابهی رو باهاش داشتم.

میدونی مشکل از کجاست؟

نمیدونم تاحالا هاب USB داشتید یا نه، مثلا" گاهی پیش میومد که یک هاب USB که 4 تا پورت داره، وفتی به یکی از اون خروجی های هاب یک وسیله ای وصل میشه که زیادی به برق و نیرو نیاز داره اونوقت بقیه دستگاه هایی که به پورت های دیگه وصل هستن در کارکردشون اشکال بوجود میاد و یا اینکه با بقیه USB های موجود در اون هاب ناهماهنگی داره، بعد کل هاب هنگ میکنه و اصن کار نمیکنه.

متاسفانه، بلوتوث موجود روی Asus P8Z77-V DELUXE از طریق هاب مشترک با پنل USB پشت مادربرد به سیستم وصل میشه، وقتی شما وسیله ای نا هماهنگ با بلوتوث مادربرد رو به خروجی های USB پنل پشت مادربرد که همجوار بلوتوث هستند استفاده می کنید، این قطعه شروع به بازی درآوردن و در نهایت تبدیل به Unknown Device میشه.

حالا بماند که من چطوری فهمیدم این قضیه رو. راهی که من انجام دادم این بود. همه ی پورت های USB پشت مادربرد رو درآوردم. و اونهایی که ضروری بود، مثل موس و کیبردم رو به USB های زیر مادربرد یا به USB های کیس زدم.

بعد ویندوز جدید ریختم. همچنان بلوتوث رو نمیشناخت. ویندوز رو آپدیت کردم، بعد همه ی درایور هاشو از داخل DVD مادربرد نصب کردم.

بازم نمیشناخت. از داخل Device Manager رفتم و گفتم ویندوز درایور های این Device رو از سرور مایکروسافت دانلود کنه، بخشی از اونو انجام داد، ولی همچنان کامل نمیشناخت.
    تا اینکه رفتم و فقط درایور بلوتوث رو از سایت ایسوز دانلود کردم؛ 500 مگ بود لامصب. دانلود کردم و هر از چند گاهی به زور میزدم نصب کنه، نصب میکرد اما همچنان بلوتوث نمی آمد.

تا اینکه یکی دو روز بعد تو Device Manager دیدم اسم بلوتوث رو شناخته، اما کامل نفهمیده، مجددا" درایور رو نصب کردم و این دفعه شناخت و الان داره کار میکنه.

برای اینکه مشکل دوباره پیش نیاد، ترجیحا" از پورت های USB پایین مادربرد، و در پنل پشت مادربرد هم از USB های زیری استفاده میکنم تا فشار به هاب USB فوقانی نزدیک به بلوتوث نیاد و دوباره چت نزنه.

این راهی بود که من رفتم.

جالب اینجاست هم مادربرد سالمه و هم بلوتوث و این فقط یک اختلال بین هاب USB متصل به بلوتوث و یکی از دستگاه های شماست که از طریق USB به پشت مادربرد نصب میشه.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/08/23 در ساعت 17:18
    امتیازها
    2,108
    سطح
    27
    27
    کاربر جدید
    !!! ممنون ازت برم یه تست کنم ببینم جواب میده یا نه ...!!!
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    ممنون، مادربرد من 6 تا پورت rear usb داره که الان همش در حال استفاده است! (اسکنر - پرینتر - موس - کیبرد 2 تا استفاده میکنه! - کابل usb نر به ماده که بیشتر وقتا یکی از 5 تا فلش هام بهش وصله! )
    بعد از قطع کردن کابل usb فلش و وصل کردن بلوتوث، ویندوز اصلا صدای Device connect رو پخش نمی کنه!
    منم باید مودم بلوتوثم رو دوباره پیدا کنم و روشی رو که گفتید امتحان کنم!
    تازه چند وقتی هم هست که 2 تا پورت های usb3 کلا غیر فعال شده و مثلا اگه موس رو بهش وصل کنم اصلا بهش برق وصل نمیکنه!
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)