ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 61
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    آخه زود پیچوندی رفتی!
    می گفتین عکس میخواین بگیرین، می موندم!
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    از راست به چپ
    امین (old gamer) ,دانیال (daniel2love) ، امیر محمود (AmirMahmood )، آرمین (Armin2012) ،آقای پناهی ، شهاب (
    sh2500
    ) ، خودم ، حسام شالیکاریان
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    از راست به چپ
    امین (old gamer) ,دانیال (daniel2love) ، امیر محمود (AmirMahmood) ، آرمین (Armin2012) ،آقای پناهی ، شهاب (
    sh2500
    ) ، خودم ، حسام شالیکاریان
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    می گفتین عکس میخواین بگیرین، می موندم!
    من تا آخرین لحظه ندیدمت یعنی با اون کلاهی که گذاشته بودی نشناختمت بعد این که رفتی از حسام پرسیدم این کی بود گفت تو بودی!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    من تا آخرین لحظه ندیدمت یعنی با اون کلاهی که گذاشته بودی نشناختمت بعد این که رفتی از حسام پرسیدم این کی بود گفت تو بودی!
    منم به جز حسام و آقای پناهی، کسی رو به چهره نمی شناختم اصلاً و کلاً ندیده بودمشون!
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    آقا بهنام میشه اون عکس با اسمارتیس رو هم بذاری؟ همون اولیه.
    حسام خان هم انگار خیلی خودشون رو گرفتن و زود جمع مارو ترک کردن و افتخار آشنایی ندادن. از این بابت بسیار دلگیریم از ایشون.
    شور و اشتیاق دوستان هم انقدر بالا بود کلا یادمون رفت علیرضا جان بیاد وایسه یه عکس یادگاری ازشون داشته باشیم. خیلی چیزا یادمون رفت دفعه بعد به امید خدا ببینیمتون
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    منم به جز حسام و آقای پناهی، کسی رو به چهره نمی شناختم اصلاً و کلاً ندیده بودمشون!
    بنده این همه عکس گذاشتم تو فروم تا وارد شدم بچه ها همه شناختن. این دیگه مشکل شماست که مارو قابل نمیدونی داداش
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    برادر اون کارت من که تمام مدت زده بودم به پیراهنم رو ندیدی؟ من و امیر محمود از اول تا آخر کارت زده بودیم.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    جای من خالی بود توی این عکس یادگاری! :(
    پس چرا مهندس علیرضا نیست؟! احتمالاً عکاس بوده! :D
    حسام جان هر کی از علیرضا عکس بگیره جایزه داره! تو این چند سال خیلی ها سعی کردن ازش عکس واضح بگیرن نتونستن! اگه کسی تونست ازش عکس بگیره میتونید بگید آقا حسام درجه کاربریش رو به Paparazzi تغییر بده!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال

من به عنوان یک مشاور نیاز دارم وقتی از برند گیگابایت تعریف می کنم، دلایل بسیار قانع کننده ای رو برای خریدار داشته باشم که متقاعدش کنم چرا فلان قطعه ی جدید وارد شده از سوی گیگا از فلان قطعه ی ایسوس بهتره! یکی از چیزهایی که باید مورد بحث قرار می گرفت، این بود که حتی یک جمله هم در موردش بیان نشد!

خب من یه پیشنهادی برات دارم ، به عنوان یه مشارو از برند خاصی تعریف نکن !!! عمیقا هم چیزی وجود نداره که شما باهاش ثابت کنی asus>giga یا giga>asus

یه مشکل دیگه هم داشتی : به اسم سمینار توجه نکرده بودی ! حتی اسمش هم داد میزد که هدف توجیح خرید PC است نه بحث فنی z87 !

نظر شخصی (نه لزوما درست) :آخه اون سمینار مال من و شما نبود ! به نظر من این قضیه ultra durable 4 و خازن جامد فلان و کارت صدای فلان و بهمان و.... همه ی این قصه ها یه سری داستان است و ... برای سرگرم کردن مشتری نوب موقع خرید از فروشنده نوب !!!

در نهایت به شخصه وقتی میخوام خرید کنم برندی را میخرم که اگر بوردش را 3 ساعت زیر تست و -180 نگه داشتم دچار cold boot و هنگ کردن پردازنده و نشناختن و.. نشم ! حتی برام مهمه که رنک اون بورد تو hwbot چه طوره ؟

توی این زمینه ، یعنی مشاوره دادن فقط میشه توی بودجه کاربر چند مدل را پیشنهاد داد و به کاربر گفت : "ببین ، بین امکانات و کارایی ، مدلهای اسوس و گیگا بیشتر به کارت میاد، همونو بخر ، فرقی بین کیفیت نیست "

مثلا برای من اصلا کارت صدا مهم نیست ، حرف هایی که درباره کارت های شبکه ی گیگا زده شد به نظرم قصه است (به عنوان کارشناس شبکه بهتون میگم هیچ منفعتی ندارند) ، اما به شدت سیستم توان رسانی گیگا را قبول دارم ! ولت بهشون میدی همون ست میشه نه بالاتر نه پایینتر ! توی FSB دادن خیلی خنگه ! (بیشتر روی amd و تجربه با ud3 و ud5)

من بورد 990FX Crosshair داشتم ، گیگای 990xaud3 دارم ، p55ud4 داشتم ، p45 و قبل تر هم اکثرا گیگا بودند ! توی z77 و x79 به نظرم اسوس بهتر بود ولی توی z87 میشه گفت به صورت کلی گیگا بهتره ! اما نه برای همه مدل ها ! از sniper هم اصلا خوشم نمیاد ! نارنجی را هم دوست دارم ! (مدل oc force)
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 61

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع