ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 61
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    جایی خیلی ها خالی بود ! دوست داشتم ببینمشون و پیشم حضور داشته باشند ! انشالله دفعه بعد ! (جام را میدم بهشون :دی)
    جاتو بدی بهشون که نه میبینیشون ، نه کنارشون حضور داری!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    http://www.zoomit.ir/it-news/6543-pc-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA

ز
    ومیت توی مراسم دیشب بود ! (نارنجی هم بود ، منتظر مقاله مانی قاسمی هم هستم)

توجه شما را جلب میکنم مقاله بالا را بخونید و بخندید ! بعد جالبش اینجاست دیشب نماینده همین زومیت بغل دست من نشسته بود ، جوری تو حس بود که من با خودم گفتم این خود kingpin است که ماسک زده و.....

اول که مادربورد گیگا را به جای OC FORCE نوشته DC Force (بنده خدا کلا اسم را اشتباه نوشته چون همه جا هم همین را تکرار میکرد)

بعد گفته گیتار برقی و کیبورد را به کارت گرافیک وصل میکنند (منظورش کارت صدا اکسترنال بوده که باز هم منظورش Midi controller بوده) :دی

درباره قابلیت oc brace هم که قصه نوشته ! عزیزم ، اینکاره ، حرفه ای ، oc brace یه براکته برای نگه داری چهار تا کارت ! نه کاری به اورکلاک داره و نه ...
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    http://www.zoomit.ir/it-news/6543-pc-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA

ز
    ومیت توی مراسم دیشب بود ! (نارنجی هم بود ، منتظر مقاله مانی قاسمی هم هستم)

توجه شما را جلب میکنم مقاله بالا را بخونید و بخندید ! بعد جالبش اینجاست دیشب نماینده همین زومیت بغل دست من نشسته بود ، جوری تو حس بود که من با خودم گفتم این خود kingpin است که ماسک زده و.....

اول که مادربورد گیگا را به جای OC FORCE نوشته DC Force (بنده خدا کلا اسم را اشتباه نوشته چون همه جا هم همین را تکرار میکرد)

بعد گفته گیتار برقی و کیبورد را به کارت گرافیک وصل میکنند (منظورش کارت صدا اکسترنال بوده که باز هم منظورش Midi controller بوده) :دی

درباره قابلیت oc brace هم که قصه نوشته ! عزیزم ، اینکاره ، حرفه ای ، oc brace یه براکته برای نگه داری چهار تا کارت ! نه کاری به اورکلاک داره و نه ...
    اون بنده خدا میخواسته برای گزارش بین سایت ها اول بشه هول شده بجای کارت صدای اکسترنال نوشته کارت گرافیک اکسترنال!!!
    این یکی هم جالبه
    http://itresan.com/18550/powerfull-pc-introduce.html
    قسمت ذخیره سازی برای اینکه سیستم چیزی در سرعت کم نداشته باشه دو تا هارد WD Green برای سیستم گذاشته بدون SSD !!!
    بعد در قسمت نظرات به این نظر اینطور جواب داده:
    "با این همه خرج لااقل یکی از هاردها رو برای سیستم عامل ssd تعیین میکردید."
    پاسخ : " ملاک سرعت بالا بود نه قیمت بالا ، سرعت هارد های ssd موجود از ۸۰۰ مگابیت بر ثانیه بیشتر نیست ، اما این هارد وسترن ۱۰ برابر سریعتر از ssd ها ست! "
    نویسنده محترم فکر کرده چون ساتا 6 GB/S داره حتما سرعتش هم همینقدره!
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    امین هستم
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    در مجموع سمینار خوبی بود و استقبال بی نظیری داشتن از حضار. منتها مشکلات زیاد داشت!

بحث های کسل کننده و کم کاربردی مطرح شده بود که هیچ ربطی به گیگابایت و سخت افزار نداشت! بیشتر سمینار نرم افزار بود!
    حضار از خستگی و کسالت حرف میزدن و بعضاً هرج و مرج زیاد بود در مواقع کسل کننده! حالا اینکه صندلی ها کمی سخت بود و کمردرد می گرفت آدم، بماند. :D

البته موارد پر کاربرد و مطابق با سخت افزار هم کم نبود و بهره بردیم از دیدگاه های اساتید.

اما پتانسیل این رو داشت که موضوع ها خیلی پر کاربردتر و در حوضه ی برند گیگابایت باشند و خیلی جذاب تر برگزار بشه از نظر محتوای موضوعیی و کنفرانس ها.
    نیاز بود که نظم بیشتری بر سالن برقرار باشه که بعضاً سکوت رو رعایت نمی کردن و طرف همینجور داشت مطالبش رو ارائه می کرد و حضار هم با هم حرف میزدن! انگار که برای دیوار داشت توضیح می داد! :D
    چرا این اتفاق افتاد؟! چون مطالب کاملاً کسل کننده بود و جذابیتی برای مخاطب نداشت از نظر روان شناسی. هیچگونه ارتباطی با سخت افزار و مخصوصاً گیگابایت نداشت. صرفاً کاربری های نرم افزاری بر روی قطعات گیگا رونمایی شد که خب روی هر سیستم دیگه ی قدرتمندی هم این موارد قابل اجرا بود و صرفاً لزومی به قطعات گیگا نداشت! چون اصلاً در این حوزه بحث نشد! بیشتر جنبه ی تبلیغاتی بود واسه افرادی که کارهای نرم افزاریشون رو به اجرا گذاشتن و شناخته شدن!

متاسفانه به نظر شخص من، قسمتی که بود و نبودش فرقی نمی کرد و اصلی ترین حوزه ی این سیمنار هم بود این بود که "PC ها می مانند یا می میرند؟!!"
    بعضاً به صورت طنز از بازی قدیمی مورتال کمبت ارائه شد که کم و بیش خنده های حضار رو در پی داشت و چیز جالب و حرفه ای نبود که در شان شرکت گیگابایت باشه و مبتدیانه بود!

من کمی واسم عجیب بود و کمی دور از انتظاراتم بود. مطالب، با اون چیزی که تا قبل از رسیدن به اونجا تصور می کردم، فاصله ی زیادی داشت.

انتظار داشتم در مورد خود گیگابایت بیشتر بشنوم و اطلاعات گسترده ای رو در اختیار حضار قرار بدن. از جمله؛

1- وضعیت مارکتینگ و واردات کالاهای گیگابایت به داخل کشور.
    2- وضعیت نماینده های رسمی سراسر کشور.
    3- وضعیت نحوه ی قیمت گذاری ها که اصلی ترین دلیلی هست که کاربران رو به سمت برند ایسوس سوق داده و همچنین بازار راکت گیگابایت در فروشگاه های آنلاین سخت افزاری.
    4- تفاوت ها و معایبی که نسبت به برند رقیب یعنی ایسوس داره و برنامه های شرکت گیگا در این مورد.
    5- توضیح کامل در مورد شیوه ی مشاوره به کاربران و خریداران با توجه به نیازشون.
    6- تفاوت های اساسی مادربردهای جدید گیگابایت نسبت به هم و همچنین اعلام پتانسیل اورکلاکشون.
    7- مقایسه ی مدل ها با مدل های مشابه در برند ایسوس و برتری هاش نسبت به اون برند که به نوعی تبلیغات هوشمندانه و غیرمستقیمی به حساب می اومد.
    8- دلیل وارد نشدن بعضی از کالا های برند گیگابایت به داخل کشور ما.
    9- وضعیت مادربردهای سوکت 2011 و چیپست(های) ورک استیشن باید بیان می شد و اینکه چرا گیگابایت هنوز محصول تاپی در این مورد رو نکرده که با مدل اکستریم ایسوس رقابت کنه؟! برنامه هاشون برای این سوکت چیه و فن آوری های جدید رو برای این سوکت باید می گفتن.
    10- برنامه های آینده ی کمپانی گیگابایت. در کل باید از قطعات آینده می گفتن که وضعیت به چه صورته...؟
    11- و ...

اینها مواردی بود که به شدت در این سمینار جاش خالی بود و مشتاق بودم پاسخش رو از خود مسئولین گیگابایت و مخصوصاً اون مسئولین خارجی بشنوم که متاسفانه از این حیث هیچ چیزی عاید منه نوعی نشد!
    باید 20 روز قبل از این سمینار آدرس ایمیلی رو در اختیار دعوت شدگان قرار میدادن تا هر گونه سوالی دارن رو ایمیل کنن به اون آدرس و در 2 روز آخر سوالات رو جهت پاسخ بهشون طبقه بندی می کردن و به پاسخشون می پرداختن تا مسئولین ایرانی یا خارجی پاسخ بدن!! این یعنی دقیقاً چیزی که همه باهاش 100% موافق بودن و بیشترین بهره وری رو می تونستن از زمان ببرن و فوق العاده آموزنده و کاربردی بود!

اما متاسفانه به موضوعات کلیی پرداخته شد و واسش وقت گذاشتن که هیچگونه ارتباطی با معقوله ای به نام برند گیگابایت و تا حدودی سخت افزار نداشت!
    البته در این بین بعضاً در مورد سخت افزار و انتخاب درست آن با توجه به کاربری خریدار مطرح شد. از جمله مهندس فخوری در مورد اهمیت چیپست ها در سیستم های ورک استیشن بیان کردن که چقدر سوکت 2011 و چیپست X79 نقش اساس رو در این بین ایفا می کنند!! (که متاسفانه در همین فروم همسایه برای هر سیستمی 1150 و 1155 رو پیشنهاد میدن! نه تنها اعتقادی به 2011 ندارن، بلکه با کاربری که پیشنهاد این سوکت رو بده، برخورد هم می کنند و با بنچمارک ها ثابت می کنند که پردازنده ای مثل 4770 به مراتب بهتر از 3820 از سوکت 2011 هست! خریدار هم وقتی اینو می بینه، متقاعد به خرید سوکت 1150 میشه برای رندرهای بسیار سنگین و حرفه ای!!!)

بخش تدوین و اینکه هارد ها به صورت چیدمان رید چقدر تاثیر گذار هستن در کاهش زمان خروجی رندر. یا در مورد سیستم صوتی و اینکه پردازنده و کارت صدا بیشترین تعامل و نقش رو در سیستم های صدا گذاری دارن که بیان شد و بسیار عالی و فوق العاده آموزنده بود!
    اما در حد چند جمله که بسیار کم بود. یعنی مهم ترین موارد، در کمترین جملات ارائه شد و کم اهمیت ترین موارد، بیشترین بازه ی زمانی رو به خودش اختصاص داد!
    در حالی که انتظار می رفت بیشترین زمان این سمینار صرف موارد سخت افزاری و بالاخص گیگابایت باشه تا استفاده ی مورد انتظار رو از این سمینار ببریم!

مواردی چون معرفی بسیار مختصر فن آوری های انحصاری گیگا هیچ ضرورتی نداشت که در این سمینار بیان بشه! به دلیل کوتاه بودن وقت هم خیلی سریع به اینها پرداخته شد!
    ماشالله حضار همشون خوره ی برند گیگابایت بودن و فول این فن آوری ها هستن و خیلی بهتر از خود مسئولین گیگابایت در مورد این فن آوری ها اطلاعات داشتن! در اینترنت به فور این موارد به زبان فارسی نوشته شده و نیازی به تکرار مکررات نبود!
    همچنین در برشورهایی که دادن این موارد به خوبی درش بیان شده بود که با این وجود، باز هم موارد تکراری بیان شد!

من به عنوان یک علاقه مند به گیگا، زیر و بم تمام جزئیات و دل روده ی اسنایپر 5 و مین او سی فورس رو 2 ماه پیش مطالعه کردم و کاملاً واقف بودم! در حالی که زمان ویژه ای صرف معرفی این مادربردها اختصاص داده شده بود! کاربری این مادربردها جهت مشاوره به خریداران، بسیار بیشتر از معرفی خود مین بردها ارزشمند بود که در حد یک جمله بیان شد! چون معرفی این مادربردها هم در همین سایت گوگل به زبان فارسی بسیار زیاده! اما متاسفانه در مورد کاربری هاشون هیچی گفته نشده! مستثنی از اینکه مین های اسنایپر و او سی فورس مشخص هست که برای گیم و اورکلاک هست.
    زمانی که می تونست مطالبی درش باشه که هیچکسی اطلاعات در موردش نداشت! این اطلاعات همون اطلاعاتی هست که برای کاربران سوال بود!
    شک ندارم که بیش از 80% جمیع هم به این موارد واقف بودن و اینها براشون تکراری بود! اگر غیر از این بود، نباید در چندین بازه ی زمانی سکوت حاکم بر جو سالن بهم می ریخت!
    مطالب می بایست اینقدر جذاب، حرفه ای (در عین حال ارائه به زبان ساده و قابل فهم)، کاربردی و مهم بیان می شد که هیچ کسی از افراد سالن این اطلاعات رو نداشت و نمی دونست! تنها در این موقع بود که همه از اینکه در اون سمینار شرکت کردن، 100% خوشحال و راضی بودن و چیزهای بسیار زیادی یاد گرفتن که تا حالا به گوششون نخورده بود!

با این وجود بهترین بحث ها رو جناب امیرحسین عرفانی (هنرمند عرضه هنرهای دیجیتال و فعال در زمینه مدل سازی) و جناب محمد رضا محمدی (کارشناس میکس و مونتاژ ویدیو) داشتن که نسبت به سایرین خیلی آموزنده تر بود. هر چند مطالب اضافی و غیرضروری هم زیاد بیان شده بود از سوی این دوستان و نکته ی جالب اینکه به دلیل زمان کم خیلی خلاصه و نصف موارد رو بیان کردن! تصور کنید اگر وقت نامحدود بود و تمام موارد بیان می شد، چقدر کسل کننده می بود؟! اون زمان دیگه همه به نظرم سالن رو ترک می کردن! :D
    چون همونطور که گفتم هیچگونه ارتباطی با گیگابایت نداشت و کارهاشون رو در معرض نمایش برای کاربرانی گذاشته بودن که در سمینار شرکت گیگابایت حضور یافته بودن و اون از بین رفتن سکوت بخاطر این بود که براشون بی اهمیت بود و نیومده بودن که کارهای نرم افزاری این دوستان رو ببیند!!!
    بلکه به نکات تعامل نرم افزار با سخت افزار مربوطه نیاز داشتن و اینکه چقدر فلان نرم افزار می تونه فلان سخت افزار رو در شرایط کاری متفاوت تحت فشار ببره و کمپانی گیگابایت چه واکنش و محصولاتی رو برای چنین کاربری هایی ارائه کرده که نسبت به سایرین برتره...؟!!
    این چیزی بود که حضار بهش احتیاج داشتن به نظرم!
    من به عنوان یک مشاور نیاز دارم وقتی از برند گیگابایت تعریف می کنم، دلایل بسیار قانع کننده ای رو برای خریدار داشته باشم که متقاعدش کنم چرا فلان قطعه ی جدید وارد شده از سوی گیگا از فلان قطعه ی ایسوس بهتره! یکی از چیزهایی که باید مورد بحث قرار می گرفت، این بود که حتی یک جمله هم در موردش بیان نشد!

امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    اینم از عکس بچه های مجموعه سخت افزار
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_2639.JPG
مشاهده: 60
حجم: 850.6 کیلو بایت

برای دیدن سایز اصلی روی عکس کلیک کنید

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_2633.JPG
مشاهده: 25
حجم: 362.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_2634.JPG
مشاهده: 21
حجم: 317.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_2635.JPG
مشاهده: 21
حجم: 334.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_2636.JPG
مشاهده: 20
حجم: 333.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_2637.JPG
مشاهده: 24
حجم: 343.1 کیلو بایت
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    جای من خالی بود توی این عکس یادگاری! :(
    پس چرا مهندس علیرضا نیست؟! احتمالاً عکاس بوده! :D
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    اینم از عکس بچه های مجموعه سخت افزار

بهنام جان معرفی تک به تک نمی کنی که ما که نبودیم افتخار آشنایی با چهره ماه این دوستان رو داشته باشیم واسه دفعات بعد ان شاء الله ؟!

امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    آخه زود پیچوندی رفتی!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    پس چرا مهندس علیرضا نیست؟!
    آره ! چرا شما نیستی توی اون جمع حسام جون ؟!! میخواستم اگه دفعه بعد اومدم سورپرایزت کنم !!! :D

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 61

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع