صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 53
    کاربر جدید
    امتیازها
    1,732
    سطح
    24
    تشکر کردن
    67
    دستاوردها:
    Three Friends1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points

Wink

به جرات می تونم بگم یکی از بهترین بازی های FPS ژانر جنگ جهانی brothers in arm: hell's highway بود... (خیلی دوسش دارم!) توی ژانر جنگ های مدرن هم VEGAS 2 و سری call of duty: MW... البته خیلی نامردی اگر از battlefield نامی برده نشه... .

توی racing هم که ... بهتر از DiRT 2 تا حالا تجربه نکردم، با اینکه NFS ProStreet و MostWanted رو هم دوست دارم... (البته الآن دارم Driver:SanFrancisco رو بازی می کنم که کاملا بنده رو مات و مبهوت خویش ساخته و از کار زندگی ما را انداخته...!).

با اینکه با روند داستانی و هدف بازی سرسختانه مخالفم... ولی گیم پلی عالی این بازی نمیذاره که بگذریم ازش... assassin's creed (بعضی وقت ها اینقدر حرصمو در میآورد که می خواستم با سر برم تو مانیتور...!).

استراتژیک هم که فقط جنگ های صلیبی (اونم فقط 1) التبه با اینکه خیلی استراتژیک باز نیستم... .

توی خاطرات بچگیم هم هیچی به غیر از "EA sports: it's in the game" روشن نیست... .

یه بازی هم هست که خیلی دوسش دارم و دلم نمیاد نگم ازش... machinarium... ((ای جانم...))=D> .
    ویرایش توسط sajad : 2011/11/09 در ساعت 00:16

2. The Following 3 Users Say Thank You to sajad For This Useful Post:

مدير بازنشسته
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    تشکر کردن
    1,815
    دستاوردها:
    Three FriendsYour first GroupCreated Album picturesTagger First ClassOverdrive
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad نمایش پست ها

توی خاطرات بچگیم هم هیچی به غیر از "EA sports: it's in the game" روشن نیست... .

یه بازی هم هست که خیلی دوسش دارم و دلم نمیاد نگم ازش... machinarium... ((ای جانم...))=D> .
    آره یادش بخیر!
    اول بازی مدال افتخار که سوراخ سوراخ میشد هم یادمه!
    یک خبر خوب هم در مورد machinarium دارم تو دنیای موبایل که بعدا می ذارمش!
    نسخه جدید رینبو سیکس هم تو راه هست!
    خوش باشید

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

4. The Following 4 Users Say Thank You to +Aren For This Useful Post:

کاربر جدید
    امتیازها
    1,368
    سطح
    20
    تشکر کردن
    7
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    Mass Effect, Fifa12, Need For Speed Hot pursuit, Devil May Cry 4, Assassin's Creed, Battlefield

6. The Following User Says Thank You to Rudra For This Useful Post:

ATA

کاربر انجمن
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    تشکر کردن
    2,300
    دستاوردها:
    Created Album picturesThree FriendsTagger First ClassOverdrive5000 Experience Points
    دوستان گرامی اینجانب هرنوع بازی رو که بگین بازی کردم ولی از بازیهای استراتژیک وفوتبال به دلایلی دوری کردم بهترین بازیها برای اینجانب بازیهای فکری خون آشامی بخصوص ریزیدنت اویل البته بازیهای متنوعی از این قبیل مانند سایلنت هیل والا آخر بازیهای هواپیمایی از اسی کمبت تا هاواکس و از هواپیمای میکرو گرفته تا انواع بازیهای پلی 1 و 2 و رایانه خلاصه هرچی فکرشو بکنید بازی کردم ولی الآن مشکلی برام پیش اومده که وقتی بازیهایی که زیاد صحنه هاش چپ وراست میچرخن حرکات زیادی دارند گیج میشم وحالم بد میشه به امید سلامتی برای کلیه عزیزان موفق باشید

8. The Following User Says Thank You to doom2009 For This Useful Post:

ATA

کاربر انجمن
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    تشکر کردن
    2,300
    دستاوردها:
    Created Album picturesThree FriendsTagger First ClassOverdrive5000 Experience Points
    کاملا درسته دوست گرامی ولی اینجانب نوشتم به دلایلی البته نمیگم اصلا بازی نکردم ولی جزو بازیهای اصلی من نبودن موفق باشید

10. The Following User Says Thank You to doom2009 For This Useful Post:

ATA

مدير بازنشسته
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    تشکر کردن
    2,670
    دستاوردها:
    Created Album picturesThree FriendsTagger First ClassOverdrive25000 Experience Points
    افتخارات:
    Master Tagger
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    کاملا درسته دوست گرامی ولی اینجانب نوشتم به دلایلی البته نمیگم اصلا بازی نکردم ولی جزو بازیهای اصلی من نبودن موفق باشید
    دوست عزیز من هم یه موقع از بازی استراتژیک خوشم نمی اومد مخصوصا WOW ولی بعد از اینکه civilization 5 رو نصب کردم نظرم کاملا" عوض شد .
    به شما هم توصیه می کنم حتی واسه 1 بار هم شده این بازی رو امتحان کنین - واقعا که فوق العادست

12. The Following User Says Thank You to *hit m@n* For This Useful Post:

ATA

کاربر فعال
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    تشکر کردن
    18,354
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassCreated Album picturesOverdriveYour first Group
    من در بازی هایی که انتخاب میکنم.(نه برای بازی کردن,به عنوان بهترین بازی ها) اول به سبک,بعدا به داستان,بعد گرافیک توجه میکنم.بهترین بازی های من به ترتیب:
    Assassin's Creed Brotherhood
    Assassin's Creed 2
    Modern Warfare 1
    Battlefield 3
    Crysis 1
    این بازی ها از نظر داستان شاهکارن.مخصوصا Brotherhood و MW1.من MW1 رو سه سال پیش بازی کردم.(زمانی که اصلا انگلیسی بلد نبودم) اما بعد از این که سطح انگلیسیم رو فوق العاده بالا بردم حدود 6 یا 7 بار این بازی رو تموم کردنم.عاشق Captain Price و Gaz شدمو فهمیدم MW چیه!!در کل بازی فوق العاده ای بود.از Crysis 1 هم خوشم اومد چون درواقع آینده,جنگ افزارهای آینده رو به تصویر کشیده بود و Battlefield 3 چون از نظر داستان فوق العاده بود.ایران!!!!بمب هسته ای!!!!پاریس!!!!!روسیه!!!!!نیویور ک!!!!80 هزار نفر کشته!!!!فوق العاده بود.البته موافق نیستم که ایران رو به عنوان تهدید جهانی معرفی کردن و به این آدرس رفتم و اعتراضم رو به EA اعلام کردم.
    http://www.ipetitions.com/petition/againstbattlefield3/
    از شما هم میخوام اگه ناراحتین به کشورتون توهین شده برین و اعتراض کنین و اگر نه که هیچ.
    موفق باشید.

14. The Following 2 Users Say Thank You to Yaser_Aramesh For This Useful Post:

کاربر فعال
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,411
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassYour first GroupCreated Album picturesOverdrive
    بهترین بازی هایی که بازی کردم، جی تی ای بوده و بتمن آرکهام سیتی!

16. The Following User Says Thank You to Hessam For This Useful Post:

ATA

کاربر حرفه ای کامپیوتر
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,214
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassCreated Album picturesVeteran25000 Experience Points
    با سلام خدمت دوست عزیز :
    ps3 : Uncharted 3: Drake’s Deception / Batman: Arkham City / FIFA Soccer 12
    pc : The Elder Scrolls V: Skyrim / Mass Effect 3 / Deus Ex: Human Revolution

کاربر انجمن
    امتیازها
    10,741
    سطح
    68
    تشکر کردن
    2,563
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    فقط
    Need For Speed Most Wanted
    زمین آدم خور و آدم زمین خوار .......... نه این زان و نه آن زین دست بردار
    زمین خوار زمین دار زمین گیر .......... نشد تا در زمین شد از زمین سیر

19. The Following User Says Thank You to dr.zhivago For This Useful Post:

ATA

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

ame، download، download game، download games، downloads اخبار بازي، foroms، forum، game download، games، mag، magazine، play، sakhtafzar، sakhtafzar magazine، sakhtafzar magazine forum، sakhtafzar magazine forums، sakhtafzarmag، sakhtafzarmag forum، sakhtafzarmag forums، sakhtafzarmagazine، sakhtafzarmagazine forum، sakhtafzarmagazine forums، فروم، فروم ماهنامه سخت افزار، فروم مجله سخت افزار، فروم نشريه سخت افزار، فروم تخصصي، فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار، فروم تخصصي مجله سخت افزار، فروم تخصصي نشريه سخت افزار، فروم تخصصي سخت افزار، فروم سايت، فروم سايت سخت افزار، فروم سخت افزار، ماهنامه، ماهنامه تخصصي، ماهنامه تخصصي سخت افزار، ماهنامه سخت افزار، مجله، مجله تخصصي، مجله تخصصي سخت افزار، مجله سخت افزار، نشريه، نشريه تخصصي، نشريه تخصصي سخت افزار، نشريه سخت افزار، آخرين شماره بازي، اخبار و بحث بازي، اخبار پيرامون بازي، اخبار بازي هاي روز، اخبار روز بازي، بازي، بازي pc، بازي هاي روز، بازي کم حجم، بازي پر حجم، بازي جديد، بازي روز، بحث، بحث پيرامون بازي، بحث اخبار بازي، بحث بازي، بحث بازي هاي روز، بحث دنياي بازي، بحث درمورد بازي، تخصصي، دانلود بازي، سايت، سايت ماهنامه سخت افزار، سايت مجله سخت افزار، سايت نشريه سخت افزار، سايت تخصصي، سايت تخصصي سخت افزار، سايت سخت افزار، سخت افزار

نمایش برچسب‌ها