ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29
    امتیازها
    1,035
    سطح
    17
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    شرمنده دیر جواب میدم مسافرت بودم.ببین داغ کردن از همون اوائل بازی طبیعی هستش.چون شما فک کن همون تکنولوژی مثلا کارت گرافیک GT-620 رو روش کار کردن(البته با کمی ضعیف کردن)داخل یه لپ تاپ قرار دادن.واسه همینه همه از کول پد استفاده میکنیم.پس داغ شدن البته تا یه حد طبیی هستش.خیلی وقتها تموم شدن خمیر سیلیکون بین پردازنده یا کارت گرافیک از بین میره و باعث لگ زدن میشه.اگه از بایوس باشه باید دوباره پروگرام شه.البته همه این راها فک نمیکنم کار شما باشه دوست عزیزم.من بیشترین احتمال رو واسه گرما میدم

مرسی از راهنماییتون
    من کول پدم خیلی قوی نیست . ولی اگه از گرما باشه منظورتون اینه که کول پد رو عوض کنم ؟
    من ویندوزم رو ریکاوری کردم . ولی مشکل حل نشد.
    راستی این خمیر سیلیکون بین پردازنده یا کارت گرافیک که میگی چی هست . و اگه تموم بشه از کجا باید بفهمم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط navidsh نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    من کول پدم خیلی قوی نیست . ولی اگه از گرما باشه منظورتون اینه که کول پد رو عوض کنم ؟
    من ویندوزم رو ریکاوری کردم . ولی مشکل حل نشد.
    راستی این خمیر سیلیکون بین پردازنده یا کارت گرافیک که میگی چی هست . و اگه تموم بشه از کجا باید بفهمم
    دوست عزیز ! علت مشکل شما همون چیزی هست که قبلاً عرض کردم خدمتتون !! استفاده از گرافیک مجتمع اینتل به جای گرافیک اصلی توی بازی ها و به طور کلی !! دنبال هیچ چیز دیگه ای هم نباشید ! از کنترل پنل انویدیا عکس قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/09/01 در ساعت 20:53

امتیازها
    1,035
    سطح
    17
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز ! علت مشکل شما همون چیزی هست که قبلاً عرض کردم خدمتتون !! استفاده از گرافیک مجتمع اینتل به جای گرافیک اصلی توی بازی ها و به طور کلی !! دنبال هیچ چیز دیگه ای هم نباشید ! از کنترل پنل انویدیا عکس قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد !
    دوست عزیز من همه راه های سوییچ کردن روی گرافیک مجمع رو امتحان کردم هر کاری که خود MSI (نمایندگی ) گفت روکردم همون طور که در شکل می بینید بازی رو ADD کردم ومواردی که نشون دادم رو تغییر دادم. بازم حالا شما نظری دارید بفرمایید.

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    خمیر سیلیکون یه جور خمیر معمولا سفید قیمتش هم متغیره.تا سقف 800000 تومانیشم هست.اما واسه شما معمولیش خوبه.دوست عزیز شما مشکلت با ریکاوری حل نمیشه.البته بقیه استاد من هستن اما جسارت نباشه اون دوستمون که میفرماید واسه سویچ هست خدمت عرض کنم بسیار به ندرت پیش میاد که سویچ انجام نشه و اگرم بر فرض حرف شما درست باشه این دوستمون ریکاوری کردن احتمالا درست میشد.سیستم اپتیموس یه میان افزار هم داره که یه چک خیلی سریع از نرم افزار نصب شده انجام میده و اگر در موارده تعریف شده نباشه اجراش میکنه.توی seting nvidia توی تب manage 3d settings برید همه موارد رو ببینبد و به قسمت integrated graphics هم یه نگاهی بندازین
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست عزیز من همه راه های سوییچ کردن روی گرافیک مجمع رو امتحان کردم هر کاری که خود MSI (نمایندگی ) گفت روکردم همون طور که در شکل می بینید بازی رو ADD کردم ومواردی که نشون دادم رو تغییر دادم. بازم حالا شما نظری دارید بفرمایید.

داداشم من که گفتم ایراد از بخش نرم افزاریت نیست
    امتیازها
    1,035
    سطح
    17
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    داداشم من که گفتم ایراد از بخش نرم افزاریت نیست
    دو باره سلام دوست عزیز
    بنده می دونم شما گفتی مشکل نرم افزاری نیست. اینوبرای اون دوستمون گذاشتم.
    یه چیزی می خواستم بگم . من یه چیزی فهمیدم . اونم اینه که:

من امروز وقتی لپ تاپو روشن کردم . یه بازی آوردم و دیدم که بازی عالی اجرا شد ولگ نمی زد ما همون طوری که شما گفتید . بعد از اینکه لپ تاپ داغ کرد شروع به لگ زدن کرد . اما مدت کوتاهی کشید تا دستگاه داغ کرد.
    فکر کنم باید یه کول پد خوب بخرم درسته؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    دو باره سلام دوست عزیز
    بنده می دونم شما گفتی مشکل نرم افزاری نیست. اینوبرای اون دوستمون گذاشتم.
    یه چیزی می خواستم بگم . من یه چیزی فهمیدم . اونم اینه که:

من امروز وقتی لپ تاپو روشن کردم . یه بازی آوردم و دیدم که بازی عالی اجرا شد ولگ نمی زد ما همون طوری که شما گفتید . بعد از اینکه لپ تاپ داغ کرد شروع به لگ زدن کرد . اما مدت کوتاهی کشید تا دستگاه داغ کرد.
    فکر کنم باید یه کول پد خوب بخرم درسته؟
    بله احتمالش خیلی زیاده که بخاطر دما باشه. خرید کول پد هم ضروریه. اگه در کارایی هم تاثیر نداشته باشه در عمر لپ تاپ تاثبر گذاره.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سلام.کول پد که لازمه ولی خدمتت عرض کنم جز کول پد چیزه دیگه اینه که شما احتمالا یا فن cpu ایراد داره یا مثه بعضی لپ تاپها که 2 تا فن دارن فن کارت گرافیکت.من حس میکنم قسمت cpu یا خنک کننده ایراد داره.تا یه چیزیو نسوزونده ببر تعمیر
    امتیازها
    127
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    سلام ببخشید سیستم من اینه:
    CPU:corei5 4460 3.2
    vga:nvidia geforce gt 730 128 bit
    RAM:8G
    مادربرد:Asus z97-k
    من در اجرای بیشتر بازیها از جمله بازی رایز فرزند روم حتی در حالت lowهیتمن ابسولوشن در حالت مدیوم باید بازی کنم و pes15 و Cod در حالت بالا با کمی لگ چیکار کنم؟؟؟
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع