ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن

درخواست کمک برای انتخاب روتر با استاندارد ac

سلام دوستان
    بین روتر های ASUS RT-AC66U و TP-LINK Archer C7 AC1750 کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید ؟ خونه ما دیوار های بتونی قطور زیادی داره و قدرت سیگنال برام خیلی مهمه . تفاوت قیمتشون هم فقط 30 دلار هست که مبلغ بسیار ناچیزیه . با توجه به بررسی که همین مجله از روتر ASUS RT-N66U منتشر کرده ، فکر کردم ممکنه روتر ایسوس بهتر از روتر تی پی لینک باشه .
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    دوستان اگر گیرنده usb خوب هم معرفی کنند ممنون میشم .
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    اصلا استاندارد ac بگیرم یا n ؟ من هیچ کدوم از تجهیزات فعلیم ac رو مستقیم ساپورت نمی کنن و حتما باید با گیرنده وصل بشن .
    امتیازها
    10,116
    سطح
    67
    652
    مشاور انجمن
    با سلام شما اگر می خواهید هزینه کنید. Apple Airport Extreme جدید اپل را بگیرید. در حدود ۹۵۰ تومان است. بنده از نزدیک تفاوتش را حتی در پخش سیگنال بر روی دستگاه های N دیدم و به طرز قابل توجهی بالاست.
    MOB: ASUS STRIX Z270G | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM: G.Skill Trident Z 16GB (2x8GB) 3200MHz | VGA: SAPPHIRE Nitro+ RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB | HDD : WD Blue WD40EZAZ | Case: Corsair Carbide Air 240 Black | Cooler: Corsair H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | KB : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer Deathadder Elite
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    میشه توضیحات کاملی از Apple Airport Extreme بدهید ؟ مثلا امکانات مدیریتی و بیشینه و میانگین سرعت شبکه بیسیم و ...
    امتیازها
    10,116
    سطح
    67
    652
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Overclocker نمایش پست ها
    میشه توضیحات کاملی از Apple Airport Extreme بدهید ؟ مثلا امکانات مدیریتی و بیشینه و میانگین سرعت شبکه بیسیم و ...
    http://www.apple.com/airport-extreme/

http://wireless-router-review.topten...me-review.html
    MOB: ASUS STRIX Z270G | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM: G.Skill Trident Z 16GB (2x8GB) 3200MHz | VGA: SAPPHIRE Nitro+ RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB | HDD : WD Blue WD40EZAZ | Case: Corsair Carbide Air 240 Black | Cooler: Corsair H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | KB : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer Deathadder Elite
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سرور گرامی و عزیز

به نظر بنده شما به سراغ روتری نسل n بروید چون در مجموع استاندارد n دارای پوشش دهی بیشتر در مقایسه با ac است یعنی محدوده پوشش دهی ac کمتر است و این باعث بروز مشکل در هنگام افزایش فاصله می شود. برای این منظور یک روتر N سری با سه آنتن قدرتمند خارجی خریداری کنید که محیط خانه شما را به طور کامل پوشش دهد. در مورد سرعت هم N در حال حاضر نیاز شما را به خوبی برآورده می کند. در مورد ac هم این مورد را بگم که الان محدودیت زیادی روی گیرنده ac خواهی داشت و کلا کاربرد زیادی برایتان ندارد.

موفق باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    ممنونم آقای پناهی عزیز
    بین روتر های استاندارد n با سه آنتن خارجی شما کدام را پیشنهاد می کنید ؟
    آیا کیفیت مودم روتر ها پایین تر از روتر ها است ؟ چون مودمم نیز در حال خراب شدن است و باید به فکر یک مودم تازه باشم . کدام بهتر است : یک مودم روتر یا یک مودم معمولی و یک روتر جداگانه ؟
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سرور گرامی در این بین محصولات خوبی از TP Link و Asus وجود دارد البته باید یک سری به بازار بزنید چون الان موجودی محصولات معلوم نیست. در مجموع پیشنهاد من برای کاهش هزینه خرید یک روتر مودم است چون هزینه کمتری را به شما تحمیل می کند اما در مورد کیفیت مشکلی وجود ندارد و تفاوت بین آنتن دهی مودم روتر و یک روتر تنها وجود ندارد. در مجموع ترکیب این دو بیشتر برای کاهش هزینه است. البته در مجموع تنوع مدل ها در روتر مودم ها کمتر از روترها است. به نظر من TD-W8968 شرکت TP Link با وجود دو آنتن 5 دسی بلی یکی از گزینه های ایده ال برای شما است البته بنده اطلاعات کافی ندارم این مدل در بازار ایران است.
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    آقای پناهی عزیز
    من تجربه های تلخی از خرید وسایل الکترونیکی گران قیمت از ایران دارم که دو موردشان را برای آقای شالیکاریان تعریف کردم برای همین من قطعات را از ایران تهیه نمی کنم . به همین دلیل موجود بودن قطعات در ایران برایم مهم نیست . از نظر هزینه هم مشکلی نیست . اگر ممکن است شما بهترین روتر های سری N را که نهایتا 200 دلار قیمت دارند معرفی کنید . برای مودم هم اگر مودم خوب و با کیفیتی سراغ دارید معرفی کنید ممنون می شوم .
    تجربه ها را برایتان با پیام خصوصی می فرستم .
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع