ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34
    امتیازها
    856
    سطح
    15
    4
    کاربر جدید

پیشنهاد سیستم برای کارهای شیمی محاسباتی

با سلام و تشکر از سایت خیلی پرمحتوایی که دارید
    دانشگاه ما قصد داره برای انجام پروژه های شیمی محاسباتی خود یک سیستم قوی و کارا تهیه کند
    خواهشمند است یک سیستم قوی برای اینکار معرفی کنید اگر مبتنی بر مادربرد دو سوکته SR-X باشه بهتره و یا هر پیشنهاد دیگری که داشتید.
    در ضمن ممکنه نیاز به برنامه نویسی هم باشه اگه میشه کارت گرافیک Gpu روی سیستم باشه.
    بودجه در نظر گرفته شده حدود ۱۵ تومن هستش
    با تشکر
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    قبلاً چنین سیستم در بخش سیستم کامل فروم ما مطرح شد. پیدا کنید، اطلاعات بسیار خوبی دستگیرتون میشه.

اگر سیستم دسکتاپی مد نظرتون بود، این سیستم مناسبه برای شما. قابلیت و پتانسیل ارتقای خیلی خوبی هم داره!
    البته نیاز پردازش گرافیکیتون اگر در سطح بالایی نباشه، می تونید کارت گرافیک سبک تر خریداری کنید؟! ما فرض بر این گذاشتیم که پردازش گرافیکی سنگین باشه!

براتون تهیه ی قطعه از خارج از کشور مقدور هست؟!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan1354 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از سایت خیلی پرمحتوایی که دارید
    دانشگاه ما قصد داره برای انجام پروژه های شیمی محاسباتی خود یک سیستم قوی و کارا تهیه کند
    خواهشمند است یک سیستم قوی برای اینکار معرفی کنید اگر مبتنی بر مادربرد دو سوکته SR-X باشه بهتره و یا هر پیشنهاد دیگری که داشتید.
    در ضمن ممکنه نیاز به برنامه نویسی هم باشه اگه میشه کارت گرافیک Gpu روی سیستم باشه.
    بودجه در نظر گرفته شده حدود ۱۵ تومن هستش
    با تشکر
    حسن جان باید از دو پردازنده Xeon E5-26XX و مادربردهای دوال سوکت مثل همین EVGA SR-X استفاده کرد به همراه حداقل 16 تا 32 گیگ رم ! واسه گرافیک هم اگه بتونند کارت گرافیک های صنعتی انتخاب کنند مثل NVIDIA Quardo که چه بهتر و گرنه میشه از کارت های سری 700 مثل 760 یا 770 استفاده کرد !
    البته دیگه مادربرد های EVGA وارد کشور نمی شوند و مادربردهایی مثل سوپرمایکرو بیشتر موجود هستند ! پیشنهاد می کنم از طریق گروه مازستا و فرم زیر با اونها مکاتبه کنید ! گروه مازستا به طور تخصصی در این کار فعالیت دارند !
    http://www.dfmrendering.com/فرم-درخو...یستم-ها

ضمناً پیشنهاد می کنم تاپیک زیر رو به دقت مطالعه کنید چون مشابه کاربرد دانشگاه شماست :
    پیشنهاد سیستم برای کارهای سنگین (شبیه سازی )

امتیازها
    220
    سطح
    4
    12
    کاربر جدید
    سلام
    دست دوستان درد نکنه واقعن سیستم خوبی برای من معرفی کردند خواستی
    می تونی از اطلاعات اون هم استفاده کنی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud1975 نمایش پست ها
    سلام
    دست دوستان درد نکنه واقعن سیستم خوبی برای من معرفی کردند خواستی
    می تونی از اطلاعات اون هم استفاده کنی
    سلام محمود جان ! خوبی عزیز ؟! :xخیلی خوشحال شدم که می بینم آنلاین شدی ! چه موقع مناسبی هم هست انصافاً ! راضی هستی از سیستمت ؟!!

امتیازها
    856
    سطح
    15
    4
    کاربر جدید
    من مشخصات سیستم محمود آقا را دیدم سیستم خیلی خوبی است تقریبا زمینه کاریمان یکی است البته ایشان زیست شناسی
    کار می کنند و من شیمی فیزیک.
    بنده سیستمی می خواهم که از نظر قدرت سی پی یو خیلی قوی باشه البته نسبت به قیمتش هم بصرفه.
    بخاطر همین می خواهم دو تا سی پی یو داشته باشم ولی مادربرد هم می خواهم از رم های قوی و جی پی یو پشتیبانی بکنه
    چونکه نرم افزارها به آن سمت حرکت می کنند. اگه دوستان راهنمایی بکنند ممنون می شوم
    امکان تهیه قطعه از خارج هم نیست چون دانشگاه می خواهد خرید بکنه
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    من مشخصات سیستم محمود آقا را دیدم سیستم خیلی خوبی است تقریبا زمینه کاریمان یکی است البته ایشان زیست شناسی
    کار می کنند و من شیمی فیزیک.
    بنده سیستمی می خواهم که از نظر قدرت سی پی یو خیلی قوی باشه البته نسبت به قیمتش هم بصرفه.
    بخاطر همین می خواهم دو تا سی پی یو داشته باشم ولی مادربرد هم می خواهم از رم های قوی و جی پی یو پشتیبانی بکنه
    چونکه نرم افزارها به آن سمت حرکت می کنند. اگه دوستان راهنمایی بکنند ممنون می شوم
    امکان تهیه قطعه از خارج هم نیست چون دانشگاه می خواهد خرید بکنه
    پردازنده ی معرفی شده در لیست، دارای 12 هسته ی پردازشی 3.50 گیگاهرتزی هست و قدرتمندترین پردازنده ی اینتل در بین پلتفرم های دسکتاپی شناخته میشه و هنوز قدرتمندتر نیومده!
    یعنی از این لحاظ قدرتمندترینه! اگر از این هم قدرتمندتر بخواید، باید سراغ سیستم های سروری بروید که برای شبکه های بزرگ استفاده میشه.
    که البته در قالب کاربری شما، دیگه سیستم سروری تلقی نمیشه. میگن سیستم های قدرتمند ورک استیشن.
    هارد چند گیگ برای شما کفایت می کنه؟! همچنین نیاز گرافیکیتون رو هم بفرمایید که در چه سطحیه؟! کارت گرافیک قدرتمند نیاز دارید یا خیر؟

همچنین نظر شرکت مازستا رو هم جویا بشید و شرایط کامل رو براشون پیش فاکتور کنید تا سیستم به شما معرفی کنند و بعد مشخصات سیستمی که به شما میدن رو اینجا قرار بدید تا در موردش گفتگو کنیم.
    چون اونها متخصص هستن در این زمینه و بهترین راهنمایی رو با تضمین به شما می کنن.
    امتیازها
    856
    سطح
    15
    4
    کاربر جدید
    این پردازنده خیلی قوی است ولی من می خواستم اگه بشه دو تا از اینها را در یک سیستم داشته باشم
    کار من محاسباتی است و کارت گرافیکی می خواهم که به درد محاسبات بخوره
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    این پردازنده خیلی قوی است ولی من می خواستم اگه بشه دو تا از اینها را در یک سیستم داشته باشم
    پس باید به فکر خرید سیستم ورک استین (سروری) باشید.
    اجازه بدید یه بررسی بکنیم...
    در همین حین شما نظر اون شرکت رو هم بپرسید که مهندس اشراقی لینک پیش فاکتورش رو قرار دادن. پر کنید و براشون ارسال کنید.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    هیچ مادربردی دو تا Core i7 3970X ساپورت نمی کنه ! فقط از دو تا پردازنده زئون می تونند پشتیبانی کنند مادربردها !!
    کارت گرافیک هم باید از سری Quardo بگیرند !

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع