ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan1354 نمایش پست ها
    دوستان من فکر می کنم سیستم معرفی شده برای آقا محمود قویتر از این باشه
    و هم اینکه این سیستم قطعاتش خیلی گرونن
    فکر کنم سیستم دسکتاپی بگیریم بهتره نظر شما چیه؟!!
    حسن آقا سیستم دسکتاپی رو آقا حسام توی صفحه اول معرفی کردند اما اگه از نظر پردازش به احتمال خیلی کم جوابگو نبود چی ؟!!! بنابراین دو پیشنهاد دارم :
    1. همون سیستم آقا حسام رو با بعضی از قطعات این سیستم سروری ترکیب کنید !!! چطوری ؟!!
    مادربردش رو GA-X79S-UP5-WIFI بگیرید که از چیپست C606 بهره می بره و میشه روش یک پردازنده زئون از سری E5-26XX نصب کرد . گرافیک هم به جای خرید 690 ، Quardo 2000 یا بهتر بگیرید !
    2. سیستم بر پایه مادربردهای دوال سوکت بگیرید اما واسه کمتر شدن هزینه موقتاً یک CPU زئون روش نصب کنید ! که یک نمونه سیستم رو آقا حسام به این روش معرفی کردند !
    البته دقت کنید که این یک سیستم کاملاً سروری نیست و بحث های تخصصی سرور شامل حالش نمیشه ! مثلاً به نظرم نیازی به ECC-Memory ها نیست یا الزامی برای خرید و نصب هارد اختصاصی سرور مثل هاردهای HP 15K براش وجود نداره ! چون قراره فقط پردازش سنگین انجام بده و قصد میزبانی سیستم های دیگه نداره !
    البته از آقا حسام و آقا علیرضا که توی این موارد خبره هستند این مسئله رو بپرسید و مطمئن بشید !

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    اتفاقاً اون سیستم سروری که ارزون تر از اون سیستم دسکتاپی شده حسن عزیز...! قیمت هاش رو جمع بزنید.
    سیستم قبلی دانشگاه چی بوده که الان میخوان جدید بخرن؟! دسکتاپی بوده یا سروری؟

من بخاطر اینکه سیستم دسکتاپی کم دردسر و در عین حال قدرتمند هست، پیشنهادم خرید سیستم دسکتاپی هست! وگرنه از نظر قیمتی گرون تر از اون سیستم سروری در میاد و قابلیت نصب دو پردازنده رو هم نداره!

ضمناً باز هم میگم سیستمی سروری که پیشنهاد دادم، قابلیت نصب دو پردازنده رو داره و نیازمند این هست که یک متخصص (یکی از اون دو شرکتی که به شما گفتم) سیستم رو از نظر مچ بودن و سازگاری و متناسب بودن با کاربری شما تایید کنه.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    اتفاقاً اون سیستم سروری که ارزون تر از اون سیستم دسکتاپی شده حسن عزیز...! قیمت هاش رو جمع بزنید.
    سیستم قبلی دانشگاه چی بوده که الان میخوان جدید بخرن؟! دسکتاپی بوده یا سروری؟
    واسه یه کار تحقیقاتی که میخوان انجام بدن قصد خرید دارن حسام جون !

امتیازها
    856
    سطح
    15
    4
    کاربر جدید
    من با پیشنهاد دوم مهندس اشراقی موافقم فکر کنم نیازی به قطعات سروری نباشه نظر دوستان چیه ؟ مادربرد دو سوکته با تجهیزات دسکتاپی البته این مادربردها هم قابلیت pci3 رو ندارن!!
    امتیازها
    856
    سطح
    15
    4
    کاربر جدید
    سیستم دسکتاپی معرفی شده توسط آقا حسام در صفحه اول هم خیلی عالی است فقط فکر کنم هاردش یکم خیلی زیاد است اگه کم بشه خیلی بهتر است
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    من با پیشنهاد دوم مهندس اشراقی موافقم فکر کنم نیازی به قطعات سروری نباشه نظر دوستان چیه ؟ مادربرد دو سوکته با تجهیزات دسکتاپی البته این مادربردها هم قابلیت pci3 رو ندارن!!
    البته پردازنده Xeon الزامی هست حسن جان ! البته پیشنهاد اول هم با پیشنهاد دوم چندان فرقی نداره ! حتی مادربردش بهتر هم هست ! البته چون بودجه نسبتاً مناسبه میشه مادربرد دوال سوکت گرفت و فقط یه دونه پردازنده زئون روش نصب کرد !!
    این مادربرد رو ببین حسن جان !
    http://www.mihanmarket.com/ProductsI...rmicro-X9DRi-F

مادربرد دوال سوکت اختصاصی سرور مثل مادربردهای سوپرمایکرو و نمونش اون مدلی که برات لینکشو گذاشتم از PCIe3 پشتیبانی می کنه اما یه عیب بزرگ داره که ساپورت فرکانسشون واسه RAM حداکثر 1600 هست !! و همچنین پردازنده های زئون ماکزیمم ساپورت فرکانس RAM شون 1600 هست !

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    عیب دیگرش اینه که تقریباً 90% قطعاتش باید از نوع سروری خریداری و نصب بشه روی مادربرد. مثل همون سیستم سروری که پیشنهاد دادم!

سیستم دسکتاپی معرفی شده توسط آقا حسام در صفحه اول هم خیلی عالی است فقط فکر کنم هاردش یکم خیلی زیاد است اگه کم بشه خیلی بهتر است
    شما دو تا 500 بلک جایگزینش کنید. میشه 500 هزار تومن.

امتیازها
    856
    سطح
    15
    4
    کاربر جدید
    من لینک رو دیدم مادربرد خوبیه میشه روش دو تا E5-2640 بست. راستی قیمت E5 ها چنده؟ بعدشم برای اینم بایستی هارد و رم سروری بست؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    من لینک رو دیدم مادربرد خوبیه میشه روش دو تا E5-2640 بست. راستی قیمت E5 ها چنده؟ بعدشم برای اینم بایستی هارد و رم سروری بست؟
    اگه موجود باشه قیمتشو باید از گروه صدف قیمتشو بگیرید که مشخصات و تلفن این گروه رو آقا حسام براتون گذاشتن !

منم دوباره براتون میزارم :
    مشخصات و تلفن تماس گروه صدف

اجباری هم به خرید هارد و رم اختصاصی سرور نیست ! اما صبر کنید چون من واسه آقا علیرضا پیام گذاشتم که بیان و نظرشون رو اعلام کنند !

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    با سلام !

استارتر عزیز دقیقا چه نرم افزارهایی قراره روی این سیستم ران بشه ؟ بودجه چقدره ؟ شما مسئول خرید هستید یا مشاور ؟

به صورت فعلی توصیه میکنم (قبل از جواب دادن شما به سوالاتم و با خوندن تاپیک) مدل HP DL380G7 تهیه کنید با کانفیگ دو تا 5650 و 24 گیگ رم ! قیمت حدودیش هم 16 تومنه ! از شرکت های مختلف مثل ابریشم و اچ پی ایران و... میتونید تهیه کنید ! در ضمن مدل های رکمونت این سرور 2 یونیت هستند پس حواستون به تامین فضا هم باشه !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع