ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    نمیدونم چی بگم
    یاسر جان دیگه به این چیزا عادت کردیم! سال هاست که نمیدونیم چی بگیم! همین MGC نمونه بارزش بود. اون از مسابقات بخش خصوصی اینم از بخش های غیر خصوصی. هر وقت هم گیمرها حرف میزنن میگن نه اصلا مشکلی وجود نداره و بهانه هایی که به جز خودشون برای هیچکس قابل قبول نیست!
    گیمر حرفه ای در ایران یعنی کسی که حداکثر توی گیم نت یه کلن داره چون بخاطر وضعیت اینترنت حتی در مسابقات آنلاین هم نمیتونن شرکت کنند!
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط APA نمایش پست ها
    در مورد بازی E.T.ARMIES هم این بازی در سطح یه بازی آماتور هست نمیشه بهش عالی گفت ولی با این محدودیت هایی که تو ایران وجود داره خیلی خوب درست شده و لازم به ذکر هست که موتور گرافیکی این بازی رو خود شرکت راسپینا درست کرده!
    انشاءالله روزی رو میبینیم که استعداد های ایرانی تو همه جا هستن و هیچ محدودیتی هم براشون وجود نداره!
    راسپینا که گقته با UDK درستش کرده ؟!!@#$
    اینم لینک خودش
    http://raspina.co/fa/etarmies/information
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط APA نمایش پست ها
    از یه کشور جهان سومی چه انتظاری دارید دوستان؟!
    از کشوری که فقط بلده بازی سانسور کنه چه انتظاری دارید؟!
    این همه استعداد درخشان دارن تو این مثلا مملکت تلف میشن کسی هم نیست ازشون حمایت کنه!
    از کشوری که اصلا نه برای مردمش و نه برای گیمراش ارزش قائل نیست بیشتر از این انتظار نمیره!
    شاید بیشترتون بدونید که کارگردان چند سری از بازی های موفق gta و بازی MAX PAYNE 2 ایرانی هست! که اسمش هم نوید خونساری هست!
    و جدیدا هم یه بازی داره به تنهایی به نام 1979 داره میسازه که در مورد انقلاب ایران هست.
    کافیه تو گوگل سرچ کنید 1979 the game هر چی اطلاعات در مورد بازی هست میتونید کسب کنید!
    سعی کنید زیاد حساسیت به خرج ندین چون هیچ تغییری ایجاد نمیشه!
    در مورد بازی E.T.ARMIES هم این بازی در سطح یه بازی آماتور هست نمیشه بهش عالی گفت ولی با این محدودیت هایی که تو ایران وجود داره خیلی خوب درست شده و لازم به ذکر هست که موتور گرافیکی این بازی رو خود شرکت راسپینا درست کرده!
    انشاءالله روزی رو میبینیم که استعداد های ایرانی تو همه جا هستن و هیچ محدودیتی هم براشون وجود نداره!
    ما هم میدونیم درست نمیشه چون بار اول که نیست! همیشه همینطور بوده!
    بله نوید خونساری رو کیه که نشناسه با شاهکار مکس پین 2 که خودتون هم گفتید. توی بخش های دیگه هم استعدادهای زیادی وجود داره مثل رامین جوادی‎ که آهنگساز بازی هایی مثل Medal of Honor , Medal of Honor: Warfighter و Need for Speed : Shift 2 هستش و در بخش فیلم و سریال هم با کارهایی مثل Prison Break , Game of Thrones و همکاری در آثاری مثل Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl , Batman Begins , Iron Man که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیذاره.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    موندم چرا در معرفی استعداد ها کسی به من اشاره نکرد؟!:-"
    امتیازها
    1,655
    سطح
    23
    306
    APA
    کاربر انجمن
    با سلامی دوباره.
    دوستان امروز رفتم نمایشگاه!!! اصلا e3 و games com رو میزاره تو جیبش!!!!:))
    دلشون خوشه نمایشگاه راه انداختن! اخه این چه وضعشه؟؟؟!!!!! به اینم میگن مثلا نمایشگاه بازی های رایانه ای؟!!!!!!!!!!!!! کسل کننده ترین و بدترین و مسخره ترین و .... نمایشگاهی بود که تا حالا رفتم!
    من واقعا برام سواله که اینا با بازی های خارجی چه مشکلی دارن؟! حداقل وقتی بازی های خارجی رو تبلیغ نمیکنین و یا اجازه نمیدین که غرفه ای داشته باشن چرا بازی هاش رو میفروشین؟!!!
    واقعا نمیدونم چی بگم و متاسفم برای مسئولین!!!
    ولی از حق نگذریم با غرفه ی ایسوس خیلی حال کردم!!!
    به خاطره سیستماش و کارت گرافیک ماتریکس 7970!
    تریلر بازی E.T.ARMIES رو هم دیدم گرافیکش خوب بود! ولی جزئیاتش از بازی های MASS EFFECT و CRYSIS برداشته شده بود!! ولی بازم خوب بود خوشمان امد!!:))
    GTA V WILL BE THE BEST GAME IN THE WORLD
    GTA V >>>>>> WATCH DOGS

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    منم دیروز رفتم. سطحش خیلی پایین بود (مثل هر سال!)
    من هم واقعا براشون متاسفم! همین بازی های داخلی هم هیچ حمایتی ندارن! تیم ET Armies تا الان همه ی هزینه ها رو از جیب خودشون تامین کردند و هیچ کمکی بهشون نشده! ولی بازی خوبی بود. با این که از نوع بازیش خیلی خوشم نمیاد ولی برای حمایت هم که شده سعی میکنم یه نسخه ازش بخرم.
    عجیبه که غرفه ایسوس رو شرکت هماهنگ برپا کرده در حالی که همه تبلیغاتش مادربورد و کارت گرافیکه که مربوط به ویستا و سازگار میشه!

نکته: به گفته سازنده ها برای ET Armies در حالت Ultra کارت گرافیک 6870 و GTX 560 کافیه.
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)