ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    امتیازها
    2,252
    سطح
    28
    11
    کاربر جدید
    سلام به همه.من یک سیستم قدیمی دارم که فعلا نمیتونم اونو ارتقا بدم.حس میکنم دمای cpu بالاست.یه اسکرین شات هم از برنامه speed fan ضمیمه کردم که دما رو تو حالت معمول نشان میده.با یه برنامه دیگه هم اومدم تست cpu بگیرم که ارور داد دما بالاست تست رو متوقف کرد.مشخصات سیستم هم ضمیمه کردم.اینم باید بگم که فن cpu چند بار از کار افتاد و من بازش کردم و روغنکاری انجام دادم و کار کرد.اینم بگم تا حالا خمیر سیلیکون و... رو تا حالا عوض نکردم و سیستم فقط یک فن اضافی دارد.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2017-07-12 19_18_38-.png   2017-07-12 19_25_59-.png  
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa0192 نمایش پست ها
    سلام به همه.من یک سیستم قدیمی دارم که فعلا نمیتونم اونو ارتقا بدم.حس میکنم دمای cpu بالاست.یه اسکرین شات هم از برنامه speed fan ضمیمه کردم که دما رو تو حالت معمول نشان میده.با یه برنامه دیگه هم اومدم تست cpu بگیرم که ارور داد دما بالاست تست رو متوقف کرد.مشخصات سیستم هم ضمیمه کردم.اینم باید بگم که فن cpu چند بار از کار افتاد و من بازش کردم و روغنکاری انجام دادم و کار کرد.اینم بگم تا حالا خمیر سیلیکون و... رو تا حالا عوض نکردم و سیستم فقط یک فن اضافی دارد.
    سلام. به انجمن سخت افزار خوش امدید.
    لطفا برای سوال خودتون یک تاپیک جدید ایجاد کنید و یا در تاپیک پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزار سوالتون رو بپرسید.
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع