ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 53
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar92 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون.
    دیروز گزینه ram رو تیک زدم و دیدم انگار داره سی پی یو ها رو تست میکنه چون همشون 100% شده بودن یه مقدار برام عجیبه چرا برای تست ram باید FPu و cache تیک زده بشه و با تیک زدن ram سی پی یو تست میشه اگه ممکنه در این مورد توضیح بدید تا روشن بشم
    چون همه ى اينها به هم وابسته هستند.

بعدشم شما اصرار داريد با اين برنامه AIDA 64 رم رو تست كنيد. در صورتى كه من خدمدتون عرض كردم، براى رم بايد از Super PI يا Memtest يا از تست Blend برنامه Prime 95‌استفاده كنيد.
    امتیازها
    1,977
    سطح
    26
    30
    کاربر انجمن
    نه اصرار ندارم فقط خواستم بدونم قضیه چیه
    امتیازها
    1,977
    سطح
    26
    30
    کاربر انجمن
    این نرم افزارها برا تست قطعات سیستم های معمولی(اوورکلاک نشده) هم جواب میده یا فقط مخصوص سیستم های اوورکلاک شده س؟
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    این نرم افزارها برا تست قطعات سیستم های معمولی(اوورکلاک نشده) هم جواب میده یا فقط مخصوص سیستم های اوورکلاک شده س؟
    این نرم افزار ها برای همه حالتی جواب میده. یک کامپیوتر سالم اوورکلاک نشده باید همه ی اینها رو پاس کنه. اگر نتونه پاس کنه خرابه!! همون اولین خط این تاپیک من این رو عنوان کردم:

در حالت عادی یک کامپیوتر می تواند – یا بهتره بگوییم باید بتواند تحت هر نوع فشاری پایداری خودش را حفظ کند.
    امتیازها
    1,938
    سطح
    26
    44
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نمیدونم آرمین جان خودت متوجه شدی که اگه روی Start تو نرم افزار IntelBurnTest راست کلیک کنی ، یه گزینه میاره به نام Xtreme Stress Test ؟ فاتحه ی کامپیوتر من که خونده شد ! بازم ممنون . مقالاتی که شما می نویسی واقعا مفیدن . دست شما درد نکنه .
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian0098 نمایش پست ها
    نمیدونم آرمین جان خودت متوجه شدی که اگه روی Start تو نرم افزار IntelBurnTest راست کلیک کنی ، یه گزینه میاره به نام Xtreme Stress Test ؟ فاتحه ی کامپیوتر من که خونده شد ! بازم ممنون . مقالاتی که شما می نویسی واقعا مفیدن . دست شما درد نکنه .
    والا برای من که همچین گزینه ای نیومد. به صورت دیفالات Stress Level روی Standard هستش. و تست گرفتم.

حالا شما یک توضیحی بدین چی شد که فاتحه کامپیوتر شما خونده شد؟ CPU چی بود؟ مادربرد چی بود؟ کولر CPU چی بود؟ چقدر ولتاژ داده بودین؟ چه فرکانسی بوده؟ اطلاعات کامل رو بفرمایید تا دوستان روشن بشن.

ضمن اینکه من تمامی نرم افزار هایی که اینجا معرفی کردم تک تک رو روی سیستمهای مختلف چک کردم، هیچ مشکلی نداشتن.
    امتیازها
    1,938
    سطح
    26
    44
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    Intel Core i3 530 2.93 GHz . اورکلاکش کردم به 4.07 GHz ! ولتاژ QPI/VTT رو به 1.190 تغییر دادم . (Normal :1.100) ولتاژ هسته (VCore) رو هم به 1.32500 . (Normal : 1.15625) .تازه با فن استوک ! البته بعد از یه مدت روشن شد . گویا دما تا 98 درجه بالا رفته بود و سیستم خاموش شده بود و تا قبل از رسیدن به دمای عادی روشن نمی شد . مادربورد هم Gigabyte H57M هست . بعدشم خیلی عجیبه که واسه شما Xtreme Stress Test نداشت . اگه روی دکمه Start (منظورم دکمه Start داخل محیط برنامست . همون که تست رو شروع میکنه ) راست کلیک کنید حتما گزینه ی مورد نظر رو می بینید که اول باید تیکش بزنید و بعد روی دکمه Start کلیک کنید .
    امتیازها
    1,977
    سطح
    26
    30
    کاربر انجمن
    یعنی چی که فاتحه کامپیوترتون خونده شد؟
    در صورتیکه کامپیوتر پایداری لازم رو نداشته باشه این نرم افزارها بهش آسیب بیشتر وارد میکنن آیا؟
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    Intel Core i3 530 2.93 GHz . اورکلاکش کردم به 4.07 GHz ! ولتاژ QPI/VTT رو به 1.190 تغییر دادم . (Normal :1.100) ولتاژ هسته (VCore) رو هم به 1.32500 . (Normal : 1.15625) .تازه با فن استوک ! البته بعد از یه مدت روشن شد . گویا دما تا 98 درجه بالا رفته بود و سیستم خاموش شده بود و تا قبل از رسیدن به دمای عادی روشن نمی شد . مادربورد هم Gigabyte H57M هست . بعدشم خیلی عجیبه که واسه شما Xtreme Stress Test نداشت . اگه روی دکمه Start (منظورم دکمه Start داخل محیط برنامست . همون که تست رو شروع میکنه ) راست کلیک کنید حتما گزینه ی مورد نظر رو می بینید که اول باید تیکش بزنید و بعد روی دکمه Start کلیک کنید .
    خوب،‌ شما خودت مقصر هستى عزيز دل. اووركلاك با فن استوك رو كى به شما توصيه كرده بوده؟ شما هواست به دماهاى هسته ها بود وقتى ولتا‍ژ ميدادى؟

بعدش اين همه ولتا‍ براى چى بهش دادين؟ روى 4 گيگاهرتز 1.2 بسش بوده. http://www.tomshardware.com/reviews/...56,2626-4.html

به هر صورت، اووركلاك اشتباه روى سخت افزار اشتباه قطعا" سيستم رو به باد ميده No Kidding. شما دارى تنظيمات كارخانه اى چيزى رو با نظر خودت عوض ميكنى، براى اين كار بايد ابتدا دانشش رو كسب كنى، تجهيزات لازمش رو تهيه كنى و بعد دست به اووركلاك بزنى. وگرنه سيستم معلومه كه به فنا ميره، حالا IntelBurntest‌ نه، يه تست ديگه اين بلا رو سر سيستمت مياورد.

حالا به هر صورت، با گفتن و نگفتن من چيزى ديگه حل نميشه.
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    یعنی چی که فاتحه کامپیوترتون خونده شد؟
    در صورتیکه کامپیوتر پایداری لازم رو نداشته باشه این نرم افزارها بهش آسیب بیشتر وارد میکنن آیا؟
    در صورتى كه بدون تجهيزات و دانش لازم اووركلاك كنى، هر نرمافزارى در هر لحظه اى در هر حالتى ميتونه كل سيستمت رو از بين ببره.

در مورد سيستم در حالت ديفالت و بدون اووركلاك، اين برنامه ها بهش آسيب نميرسانند و ميتونن براى تست سلامت مورد استفاده قرار بگيرن.
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 53

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)