ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 41
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید

Question خرید سیستم برای کرک کردن hash (بحث تخصصی)

سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان گلم
    دوستان در بحث هکینگ ی فایل هایی هستش به نام handshake که حاوی hash هستش. برای کرک کردن این فایل هندشیک نیاز داریم hash های جدیدی خودمون ایجاد کرده و اون ها را به hash موجود مقایسه کنیم و این عمل نیاز به پردازش زیادی داره
    این پردازش رو هم با cpu میشه انجام داد هم با gpu
    بر روی یک مادربرد چون تعداد کارت های گرافیک اسمبل شده بیشتر تعداد cpu ها هستش ، برای همین معمولا از gpu چند کارت گرافیک کلاسفایر شده برای این کار استفاده میکنن

• PC1: Windows 7, 64 bit
    • Catalyst 13.1
    • 1x AMD hd7970
    • stock core clock

• PC2: Windows 7, 64 bit
    • ForceWare 310.90
    • 1x NVidia gtx570
    • 1600Mhz clock

• PC3: Ubuntu 12.04.1, 64 bit
    • Catalyst 13.1
    • 1x AMD hd6990
    • stock core clock

• PC4: Ubuntu 12.04.2, 64 bit
    • ForceWare 310.32
    • 1x NVidia gtx560Ti
    • stock core clock

NTLM 7501M c/s 2137M c/s 9096M c/s 1641M c/s
    MD5 5470M c/s 1619M c/s 6956M c/s 1345M c/s
    SHA1 2136M c/s 629M c/s 3081M c/s 433M c/s
    SHA256 1012M c/s 272M c/s 1101M c/s 170M c/s
    SHA512 76M c/s 86M c/s 152M c/s 62M c/s
    LM 1245M c/s 346M c/s 992M c/s 236M c/s
    phpass $P$ 2167k c/s 661k c/s 3087k c/s 538k c/s
    descrypt 65594k c/s 29029k c/s 78941k c/s 18636k c/s
    md5crypt $1$ 3592k c/s 963k c/s 5033k c/s 872k c/s
    bcrypt $2a$ 4080 c/s 680 c/s 3877 c/s 604 c/s
    sha512crypt $6$ 12584 c/s 9932 c/s 18536 c/s 6545 c/s
    Password Safe (SHA-256) 501k c/s k c/s 608k c/s k c/s
    IKE-PSK (MD5) 296M c/s 93M c/s 324M c/s 78M c/s
    Oracle (DES) 365M c/s 110M c/s 167M c/s 70M c/s
    DCC (MD4) 3647M c/s 941M c/s 5194M c/s 798M c/s
    Joomla (MD5) 4140M c/s 1327M c/s 6188M c/s 790M c/s
    MSSQL (SHA1) 1880M c/s 583M c/s 2730M c/s 421M c/s
    WPA/WPA2 (PBKDF2) 133k c/s 35k c/s 184k c/s 25k c/s

همون طور که در جدول میبیند سیستم شماره 3 با کارت گرافیک AMD hd6990 بالاترین سرعت رو داشته

.
    سوالات
    1- رم کارت گرافیک در عمل کرک کردن hash چقدر اهمیت داره ؟

2- قصد تهیه یک سیستم رو دارم که بشه حداقل 4 تا کارت گرافیک رو کلاسفایر کرد و قابلیت اورکلاک کردن هم داشته باشه، مشخصات این سیستم چیه هستش ؟ اعم از کارت گرافیک ، cpu ، مادربرد و واتر کولر ها . . .
    (سیستم رو یک شبه نمی خوام جمع کنم برای همین خورد خورد می تونم قطعاتش رو خریداری کنم فقط می خوام بتونم به بهترین راندمان پردازشی با توجه به سخت افزاری که تهیه کردم دست پیدا کنم )

3- با اورکلاک کردن چقدر میشه به قدرت کارت گرافیک پیشنهادی اضافه کرد ؟

4- وقتی چنتا کارت گرافیک رو کلاستر میکنیم قدرت اونها با ظریب یکسانی افزایش پیدا میکنه یا متفاوت هستش ( مثلا با یک کات گرافیک اگه بشه 100 تا پردازش انجام داد با 2 میشه 200 تا ، یا بیشتر ؟ )

5- اسمبل کردن چنین سیستمی مثل سیستم های معمولی میشه توسط خود آدم انجام بشه ( با تجه به واتر کولر ها) یا باید ی نفری که وارد هستش این کار رو انجام بده ؟

6- مصرف برق همچین سیستمی چند وات میشه ؟

ممنونم از کمک دوستان

به توجه به نکته ای که دوستان اشاره کردن کلمه کلاستر به کلاسفایر اصلاح گردید
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    1- چون شما به پهنای باند بالا نیاز دارید، فرکانس حافظه گرافیکی برای شما تاثیرگذار است، البته کارتهای قدرتمند به میزان حافظه بالا هم مجهز هستند که با پهنای باند و رابط حافظه در تناسب هستند. پس نتیجه می گیریم همه این موارد مکمل یکدیگر هستند.

2- دوست عزیز چه کسی به شما واژه کلاستر را یاد داده؟؟!! کلاستر مربوط به هارد دیسک است. در کارت های AMD در صورت استفاده از دو یا تعداد بیشتری کارت گرافیک به این ترکیب، Crossfire می گویند. بودجه شما برای خرید سیستم چقدر است؟

3- در صورتی که کارت شما سیستم خنک کننده خوبی داشته باشد و مدار تغذیه کارت هم یاری کند، تاثیر اورکلاک می تواند در بسیاری از موارد شما را از خرید یک کارت قوی تر، بی نیاز کند.

4- وقتی چند کارت را کراسفایر می کنید، تاثیر هر کارت بستگی به مدل کارت ها دارد، در کارت های سری 7000 ای ام دی به دلیل استفاده از رابط PCI 3.0، تاثیر کراسفایر به شکل بهتری خود را نشان می دهد و می توان گفت اضافه شدن هر کارت تا حدود 50-60 درصد می تواند به کارایی کمک کند. این میزان در هر کارت متفاوت است.

5- حتما باید در بخش اسمبل کردن از یک فرد با تجربه استفاده کنید.

6- باید تمامی قطعات را انتخاب کنید، روی هوا نمی توان گفت این سیستم چند وات مصرف دارد، شما اول بودجه را بفرمائید.
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    خیلی خیلی ممنونم ازتون
    1- ذهنیتی که من از پردازش تحت شبکه داشم باعث شدش که واژه کلاستر رو به کار ببرم.
    در پردازش تحت شبکه (با فرض وجود 10 کامیپوتر) یک کامپیوتر سرور شده و 9 تای دیگه به کلاستر تبدیل می شوند و سرور پردازش را بین همه ی آن ها تقسیم میکند ولی با توجه به نکاتی گفتید تاپیک رو اصلاح کردم و کلاستر رو کراسفایر تغییر دادم

2- من ماهی 800 هزار تومن می تونم کنار بزارم برای اینکار ، یعنی تقریبا 10 میلیون میشه در مدت یک سال

3- با احتساب وجود 4 کارت گرافیک 7970 در حالت عادی من به رقمی در حدود 520.000 key/s دست پیدا میکنم ، آیا با اورکلاک و درارا بودن یک سیستم خنک کننده مناسب می توان آن را به یک میلیون و یا بیشتر افزایش داد ؟

4- می کاری که می خوام کنم ی چیزی شبیه این سایت هستش و پول قطعات بعد از مدتی در میاد !!!
    بعضی وقت ها شک میکنم که آیا شدنی هستش یا نه ، به نظرتون شدنی هست ؟ (البته این سایت ثانیه 250000 کلمه میزنه من می خوام یک میلیون بزنم)
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط silent1 نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان گلم

سوالات
    1- رم کارت گرافیک در عمل کرک کردن hash چقدر اهمیت داره ؟

2- قصد تهیه یک سیستم رو دارم که بشه حداقل 4 تا کارت گرافیک رو کلاستر کرد و قابلیت اورکلاک کردن هم داشته باشه، مشخصات این سیستم چیه هستش ؟ اعم از کارت گرافیک ، cpu ، مادربرد و واتر کولر ها . . .
    (سیستم رو یک شبه نمی خوام جمع کنم برای همین خورد خورد می تونم قطعاتش رو خریداری کنم فقط می خوام بتونم به بهترین راندمان پردازشی با توجه به سخت افزاری که تهیه کردم دست پیدا کنم )

3- با اورکلاک کردن چقدر میشه به قدرت کارت گرافیک پیشنهادی اضافه کرد ؟

4- وقتی چنتا کارت گرافیک رو کلاستر میکنیم قدرت اونها با ظریب یکسانی افزایش پیدا میکنه یا متفاوت هستش ( مثلا با یک کات گرافیک اگه بشه 100 تا پردازش انجام داد با 2 میشه 200 تا ، یا بیشتر ؟ )

5- اسمبل کردن چنین سیستمی مثل سیستم های معمولی میشه توسط خود آدم انجام بشه ( با تجه به واتر کولر ها) یا باید ی نفری که وارد هستش این کار رو انجام بده ؟

6- مصرف برق همچین سیستمی چند وات میشه ؟

ممنونم از کمک دوستان

سلام

تو فروم خاصی (در زمینه ه*ک) شرکت دارید یا مستقل هستید ؟ دقیقا چقدر از شبکه و ** (امنیت) میدونید ؟ دقیقا چه نوع هشی را میخواید ک*ر*ک کنید؟!

(دقت داشته باشید اگر نسخه ی لینوکس hashcat را میخواید انتخاب کنید بهتره کارت amd برندارید)

شاید اشتباه بیان کردید فایل ها CA هستند و توشون برای اهراز هویت عملیات hand shake انجام میشه ! شما میخواید این authentication را دور بزنید که البته با هش انجام شده و برای شکوندن اون طبیعتا قدرت محاسباتی Gpu مناسب تر است (دلیلش تعداد کارت گرافیک نیست بلکه ساختار Gpu نسبت به CPu است ، مهمترین دلیل اینکه تعداد هسته های یک GPU خیلی خیلی خیلی بیشتره (مثلا GTX 670 حدود 1400 کور داره در مقابل پردازنده 3960 که 6 کور داره) و طبیعتا هر کدوم با پایپ لاین کردن 32 بیت داده خیلی سریعتر از تعداد کورهای کم یه Cpu با تعداد 64 بیت داده عمل میکنند! در ضمن خوشه های پردازشی کارت گرافیک به صورت موازی با هم کار میکنند که باز هم باعث تسریع عملیات میشه ، تازه این همه ی داستان نیست! حالا میشه به قول شما چند تا کارت استفاده کرد)

کارت های مورد نیاز شما کارت های بازی نیستند یعنی باید سراغ Quadro و Firepro برید ! مثلا انتخاب 6990 و 7970 به عنوان یه کارت بازی خیلی معقول نیست ! (البته من این قضیه را با اطمینان 100 درصد نمیگم ولی تا 95 درصد مطمئنم!)

1 عملا حافظه تاثیر کمی داره چون شما دارید یه سری کد را با یه سری کد دیگه مقایسه میکنید ! اما مطمئنا هر چقدر تعداد هسته ها و فرکانس کور بالاتر باشه به نفعتون است پس اورکلاک هم توصیه میشه !

2 کارت گرافیک را کلاستر نمیکنند ! سیستم است که کلاستر میکنند (مثلا برای راه اندازی سیستم های سرور یه سازمان) !(کلاستر در خیلی موارد به کار میره حتی به بخش های کارت گرافیک و هارد هم میگند اما برای چند گرافیک کلاستر نمیگند) کارت گرافیک را وابسته به تکنولوژی SLI/Crossfire میکنند ! مهمترین مشخصات این سیستم مادربورد قدرتمند برای دادن حداقل 32 خط ارتباطی با کارت های گرافیک (x8.x8.x8.x8) است ، داشتن پردازنده خوب برای جلوگیری از ایجاد گلوگاه روی کارت های گرافیک و پاور قدرتمند
    بودجه اتون چقدره ؟ الان و آینده ؟
    یه چیزی شبیه این پایینی میشه ولی با کارت متفاوت و قیمت بالاتر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4343.PNG
مشاهده: 53
حجم: 15.7 کیلو بایت

3 زیاد ! از 10 درصد تا 40-30 درصد وابسته به مدل و میزان اورکلاک برای هر کارت (البته منظور اورکلاک کاربردی است نه اکستریم اورکلاک)

4 نه ضریب یکسان نیست ! هدر رفت هم در خود تکنولوژی وجود داره هم در نرم افزار ها و بازی ها ! معمولا با دو کارت 180 درصد ، سه کارت 250 درصد و چهار کارت 310 تا ! (اعداد دقیق نیست ولی نسبت حدودی همین است)

5 اگر ه*ک رو خودتون یاد گرفتید (و البته Script Kiddie نباشید) خودتون هم میتونید اسمبلش کنید ، البته من توصیه نمیکنم اولین تجربه کیس های میلیونی را روی این سیستم انجام بدید !

6 بستگی به تعداد گرافیک داره ولی معمولا زیر 1200 وات است
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    خیلی خیلی ممنونم ازتون
    1- ذهنیتی که من از پردازش تحت شبکه داشم باعث شدش که واژه کلاستر رو به کار ببرم.
    در پردازش تحت شبکه (با فرض وجود 10 کامیپوتر) یک کامپیوتر سرور شده و 9 تای دیگه به کلاستر تبدیل می شوند و سرور پردازش را بین همه ی آن ها تقسیم میکند ولی با توجه به نکاتی گفتید تاپیک رو اصلاح کردم و کلاستر رو کراسفایر تغییر دادم

2- من ماهی 800 هزار تومن می تونم کنار بزارم برای اینکار ، یعنی تقریبا 10 میلیون میشه در مدت یک سال

3- با احتساب وجود 4 کارت گرافیک 7970 در حالت عادی من به رقمی در حدود 720.000 key/s دست پیدا میکنم ، آیا با اورکلاک و درارا بودن یک سیستم خنک کننده مناسب می توان آن را به یک میلیون و یا بیشتر افزایش داد ؟

4- می کاری که می خوام کنم ی چیزی شبیه این سایت هستش و پول قطعات بعد از مدتی در میاد !!!
    بعضی وقت ها شک میکنم که آیا شدنی هستش یا نه ، به نظرتون شدنی هست ؟ (البته این سایت ثانیه 250000 کلمه میزنه من می خوام یک میلیون بزنم)
    1 بله من هم حدس زدم !

2 کمه ! کارت های صنعتی خیلی گرون هستند ! اما اگر هدفتون 1 میلیون است و 7970 حدود 730 هزار گرفته (من فکر میکردم خیلی بیشتر از این حرف ها میخواید) ، بله این قضیه شدنی است که با 10 تومن به راحتی به 1.5 میلیون الی 1.8 میلیون برسید !

4 چی شدنی هست ؟ از نظر فنی ؟ یا از نظر درآمد و هزینه خودتون ؟ صرفا بدونید امنیت توی ایران حتی به اندازه S&R در level های بالا درآمد نداره ! مگر اینکه شما برای ارائه خدمات هزینه کمی بگیرید که شرکت یا آدم هایی که از شما سرویس میگیرند (Blackbox Brute force) ترقیب بشند که با شما ادامه بدند وگرنه اون ها هم میتونند همچین سیستمی را جمع کنند و...

یه مسئله هست ! اگر شما هدفتون پیاده کردن این قضیه روی وب سرورهاست باید حتما این کیس را توی یه دیتاسنتر قرار بدید که به یه پورت لااقل 1000 دسترسی داشته باشه وگرنه قدرت پردازش شما هدر میره ! (درست نمیگم ؟؟؟)
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    سلام

تو فروم خاصی (در زمینه ه*ک) شرکت دارید یا مستقل هستید ؟ دقیقا چقدر از شبکه و ** (امنیت) میدونید ؟ دقیقا چه نوع هشی را میخواید ک*ر*ک کنید؟!

(دقت داشته باشید اگر نسخه ی لینوکس hashcat را میخواید انتخاب کنید بهتره کارت amd برندارید)

شاید اشتباه بیان کردید فایل ها CA هستند و توشون برای اهراز هویت عملیات hand shake انجام میشه ! شما میخواید این authentication را دور بزنید که البته با هش انجام شده و برای شکوندن اون طبیعتا قدرت محاسباتی Gpu مناسب تر است (دلیلش تعداد کارت گرافیک نیست بلکه ساختار Gpu نسبت به CPu است ، مهمترین دلیل اینکه تعداد هسته های یک GPU خیلی خیلی خیلی بیشتره (مثلا GTX 670 حدود 1400 کور داره در مقابل پردازنده 3960 که 6 کور داره) و طبیعتا هر کدوم با پایپ لاین کردن 32 بیت داده خیلی سریعتر از تعداد کورهای کم یه Cpu با تعداد 64 بیت داده عمل میکنند! در ضمن خوشه های پردازشی کارت گرافیک به صورت موازی با هم کار میکنند که باز هم باعث تسریع عملیات میشه ، تازه این همه ی داستان نیست! حالا میشه به قول شما چند تا کارت استفاده کرد)

کارت های مورد نیاز شما کارت های بازی نیستند یعنی باید سراغ Quadro و Firepro برید ! مثلا انتخاب 6990 و 7970 به عنوان یه کارت بازی خیلی معقول نیست ! (البته من این قضیه را با اطمینان 100 درصد نمیگم ولی تا 95 درصد مطمئنم!)

1 عملا حافظه تاثیر کمی داره چون شما دارید یه سری کد را با یه سری کد دیگه مقایسه میکنید ! اما مطمئنا هر چقدر تعداد هسته ها و فرکانس کور بالاتر باشه به نفعتون است پس اورکلاک هم توصیه میشه !

2 کارت گرافیک را کلاستر نمیکنند ! سیستم است که کلاستر میکنند (مثلا برای راه اندازی سیستم های سرور یه سازمان) !(کلاستر در خیلی موارد به کار میره حتی به بخش های کارت گرافیک و هارد هم میگند اما برای چند گرافیک کلاستر نمیگند) کارت گرافیک را وابسته به تکنولوژی SLI/Crossfire میکنند ! مهمترین مشخصات این سیستم مادربورد قدرتمند برای دادن حداقل 32 خط ارتباطی با کارت های گرافیک (x8.x8.x8.x8) است ، داشتن پردازنده خوب برای جلوگیری از ایجاد گلوگاه روی کارت های گرافیک و پاور قدرتمند
    بودجه اتون چقدره ؟ الان و آینده ؟
    یه چیزی شبیه این پایینی میشه ولی با کارت متفاوت و قیمت بالاتر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4343.PNG
مشاهده: 53
حجم: 15.7 کیلو بایت

3 زیاد ! از 10 درصد تا 40-30 درصد وابسته به مدل و میزان اورکلاک برای هر کارت (البته منظور اورکلاک کاربردی است نه اکستریم اورکلاک)

4 نه ضریب یکسان نیست ! هدر رفت هم در خود تکنولوژی وجود داره هم در نرم افزار ها و بازی ها ! معمولا با دو کارت 180 درصد ، سه کارت 250 درصد و چهار کارت 310 تا ! (اعداد دقیق نیست ولی نسبت حدودی همین است)

5 اگر ه*ک رو خودتون یاد گرفتید (و البته Script Kiddie نباشید) خودتون هم میتونید اسمبلش کنید ، البته من توصیه نمیکنم اولین تجربه کیس های میلیونی را روی این سیستم انجام بدید !

6 بستگی به تعداد گرافیک داره ولی معمولا زیر 1200 وات است
    ممنونم از توجهتون

من هکر نیستم اما هکر ها رو دوست دارم :D
    عضو تیم خاصی نیستم شاید بشه گفت به آرمان های anonymous اعتقاد دارم :D
    منابع و کتاب های خارجی می خونم و بر روی مباحث شبکه کار میکنم
    نوعش تنها اهمیتی که داره در بحث سرعتش هست و فرقی نمیکنه حالا هش MD5 باشه یا WPA

hashcat همون طور که میدونید ی ابزار هستش ، نرم افزار های دیگه ای هم مثل pyrit و hybrid و . . . هستند
    ولی چرا اگه می خوام hashcat کار کنم amd بر ندارم ؟

در رابطه با فایل cap و این داستان باید خدمتتون بگم که : (فکر نمیکردم بچه های این سایت به این مفاهیم وارد باشن :D ، حال کردم باهاتون )
    همون طور از اسمش پیداست واژه hand shake یا همون دست دادن خودمون به عملیاتی گفته میشه که در طی اون عملیات اهراز هویت بین یک کلاینت و اکسس پوینت صورت می گیره و کلید های PMK نقش خودشون رو در این رابط هایفا می کنند و این اطلاعات برای ما در قالب فایلی با پسوند CAB ذخیره میشه . توی این فایل، هش هایی وجود داره که ناشی از ترکیب رمز وارد شده در اکسس پوینت و نام شبکه است، و می دونید هش رشته ای است که یک طرفه هستش و قابل دیکد شدن نیستش)
    پس کاری که ما میکنیم این که میایم و عین همون hash رو ایجاد میکنیم و با hash به دست امده موجود مقایسه میکنیم
    حالا از این جاست که روش ها ی مقداری متفاوت میشه
    ی سری اول میان hash هارو ایجاد میکنند و بعد مقایسه میکنند
    ی سری هر دو عمل رو همزمان انجام میدن

فکر کنم الان اوکی شدش :D

- راستش من نمیتونم درک کنم چطوری یک کارت گرافیک 1400 تا کور داره ولی cpu ها 6 تا و فرق پردازش cpu در یک سیستم با gpu چی هستش که یک سیستم به جفتش نیاز داره ؟! چرا نمیشه از gpu جای cpu استفاده کرد ! (سوال چرتی پرسیدم میدونم :D) اگه میشه لینکی بدید من برم بخونم تا یاد بگیرم

- من میخوام خورد خورد سیستم رو جمع کنم و اگه کارم بگیره ، ی خورد خورد کارت گرافیک اظافه کنم ، ولی یک سری چیز هارو مثل cpu و مادربرد و کیس و پاور از همون اول باید درست بردارم که هزینه اظافی نشه

- فرق اورکلاک کاربردی با اکستریم چیه ؟

-فرق کارت گرافیک معمولی که برای بازی استفاده میشه با کارت های گرافیکی مثل Quadro و Firepro چیه ؟

- اگه درست خاطرم باشه سال 87 بودش که بحث اورکلاک توی ایران شروع شدش و اون موقع اینقدر فراگیر نبودش و یادم میاد داستان خاصی داشت وقتی شما می خواستی ی سیستم رو اورکلاک کنی ، امروز هم همون داستان هارو داره ، یا ی فرد عادی با خوندن دفترچه راهنما مادربرد و پرس و جو از دوستان خودش می تونه سیستمش رو اورکلاک کنه ؟ یا باید ی آدم با تجربه بهش یاد بده ؟

4- اگه 4 تا کارت گرافیک رو یک جور برداریم بازم هدر رفت پردازشی داریم ؟

5- خودم یاد گرفتم

- عکس ی سری از کیس های خارجی رو میدیدم که ی استوانه حاوی مایه خنک کننده داشتن ، اما چیزی که توی بازار خودمون بودش ی قوطی پمپ مایع است که مثل جعبه واکس می مونه ! از خوشگل ها این طرف آب نیستش ؟ از نظر قدرت چه فرقی دارن ؟

(راستش من ی زمانی راجب سخت افزار خیلی اطلاعات داشتم اما اطلاعاتم خیلی قدیمی شده ، اطلاعاتم به اون زمان بر می گرده که تازه cpu های دو هسته ای وارد بازار شده بودن :D )

از توجه دوستان بی نهایت سپاسگذارم
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    1 بله من هم حدس زدم !

2 کمه ! کارت های صنعتی خیلی گرون هستند ! اما اگر هدفتون 1 میلیون است و 7970 حدود 530 هزار گرفته (من فکر میکردم خیلی بیشتر از این حرف ها میخواید) ، بله این قضیه شدنی است که با 10 تومن به راحتی به 1.5 میلیون الی 1.8 میلیون برسید !

4 چی شدنی هست ؟ از نظر فنی ؟ یا از نظر درآمد و هزینه خودتون ؟ صرفا بدونید امنیت توی ایران حتی به اندازه S&R در level های بالا درآمد نداره ! مگر اینکه شما برای ارائه خدمات هزینه کمی بگیرید که شرکت یا آدم هایی که از شما سرویس میگیرند (Blackbox Brute force) ترقیب بشند که با شما ادامه بدند وگرنه اون ها هم میتونند همچین سیستمی را جمع کنند و...

یه مسئله هست ! اگر شما هدفتون پیاده کردن این قضیه روی وب سرورهاست باید حتما این کیس را توی یه دیتاسنتر قرار بدید که به یه پورت لااقل 1000 دسترسی داشته باشه وگرنه قدرت پردازش شما هدر میره ! (درست نمیگم ؟؟؟)
    2- با 4 تا کارت گرافیک 7970 تونسته 730 هزار بزنه !
    شما قیمت 4 تا 7970 رو حساب کن ، ایا میشه مثلا با این پول یک یا دو کارت گرافیک صنعتی گرفت که همین رقم یا بیشتر رو بزنه ؟

4- از نظر فنی سیستم سرمایشی مناسب رو در ایران داریم ؟
    هدف من راه اندازی یک سایت هستش ولی نیازی نیست که روی سرور راه اندازی کنم ، چون سایت هایی هم که این کار رو انجام میدم معمولا چنین کاری نمی کنن
    شما فایلت رو برای اون ها میفرستی با مشخصات ، اون ها روی سیستم کلاینت خودشون کرک کردن رو انجام میدن و نتیجه رو براتون میفرستن
    از نظر هزینه شما نگاه کن ی سایت خارجی حداقل 14 دلار میگیره ، من با توجه به ارزش ریال اگه بتونم حتی روزی دو تا هم بگیرم و 10 دلار قیمت بزارم توی 6 ماه پول سیستمم در میادش و بقیش میشه سود

در رابطه با بازار یابی این موضوع و بحث رقابتش اگه اطلاعاتی دارید خیلی ممنون میشم به منم بگید، راستش من کلی توی اینترنت گشتم کمتر از 10 تا سایت پیدا کردم که این کار رو انجام بدن و من با حسابی که کردم می تونم از همه ی این سایت ها ارزون تر کار کنم که برای به صرفه هستش

ممنونم بابت کمکی که میکنید
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    4 تا 7970 دونه ای یک میلیون و 700 هست حدوداً! میشه 6 و 800. سی پی یو و رم هم میشه 2 و نیم! شما GTX 770 بخری بهتر از 7970 هست! اگر هم کارت صنعتی باشه که کلاً هیچی. اینا میره به کنار!
    الان این 4 تا قطعه 9 میلیون تومن رو رد می کنه!!! بقیه ی قطعات با 1 میلیون جمع بشه؟! کارت صنعتی هم که باشه، دیگه بدتر! راحت واسه شما 15 میلیون در میاد! سیستم اگر یه چیز خیلی خوب بخواید جمع کنید. دست کم این مبلغ باید بودجه داشته باشید. به نظرم اول از نظر اقتصادی به جمع بندی برسید تا بعد برید سراغ سایر مباحث فنی. این همه اینجا بحث و گفتگو صورت بگیره و در آخر شما نتونی از پس خریدش بر بیای، یعنی وقت تلف کردن! البته این مباحث خوب و آموزنده اس و به نوعی کلاس درسه. اما در هر صورت مشتاقیم ثمره اش رو ببینیم. ثمره اش زمانی هست که شما سیستم رو خریداری کنید.
    در هر صورت امیدوارم قبل از این موارد، شرایط اقتصادی فراهم باشه تا بحث و گفتگو صورت بگیره.
    ضمناً قسطی 2 سال هم بخواید پرداخت کنید، سیستم 15 میلیونی نزدیک 17-18 و بلکه 20 میلیون براتون در میاد با سودش!
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    حسام جان از نظر مالی که گفتم چون پولش در میاد بیشتر هم می تونم هزینه کنم ، قطعات رو رو هم قستی بر نمی دارم ، خورد خورد می خرم ، یعنی اول سیستم رو جمع میکنم با ی کارت گرافیک و انجام تست ، بعدش همین طوری کارت گرافیک اضافه میکنم ، مخصوصا اگه کارم بگیره
    (البته من چون مجردم زیاد تابلو نمیشه چطوری این پول هارو می خوام خرج کنم ، اگه خونه بفهمن که دعوام میشه :D )

راجب کارت گرافیک صنعتی میشه یکم توضیح بدید برام یا لینک بدید برم بخونم

ی سری سوالات هم در پست قبلی مطرح کردم اگه تمایل داشته باشید جواب بدید ممنون میشم

ممنونم از توجهتون
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    حسام جان از نظر مالی که گفتم چون پولش در میاد بیشتر هم می تونم هزینه کنم ، قطعات رو رو هم قستی بر نمی دارم ، خورد خورد می خرم ، یعنی اول سیستم رو جمع میکنم با ی کارت گرافیک و انجام تست ، بعدش همین طوری کارت گرافیک اضافه میکنم ، مخصوصا اگه کارم بگیره

راجب کارت گرافیک صنعتی میشه یکم توضیح بدید برام یا لینک بدید برم بخونم

ممنونم از توجهتون

http://computer.webmoj.com/hardwares...diaquadro.html

http://animation.ir/post/99/%DA%A9%D...8%A8%D8%B1-AMD

یعنی سیستم در حد همون 15-20 میلیون پیشنهاد بدیم، مد نظر شما قرار می گیره و ذره ذره می خرید؟!

اگر کار شما گیم نیست، لزومی به خرید کارت های گیمینگ نداره و یکی از کارت های صنعتی رو باید انتخاب کنید.

--------------------------------------------------------------------

علیرضا این سیستم چطوره برای ایشون؟ (کلیک کنید.)
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 41

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع