ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 41
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    بله ، چون اگه بگیره کارم 1 سال پولش بر می گرده ، توی پست ها نوشتم می خوام چیکار کنم
    فقط نکتش اینجاست که باید بهره وری داشته باشه
    مثلا من اگه با ی کارت گرافیک صنعتی که فرضا 3.5 میلیون پولش می تونم 1 میلیون key/s چک کنم ولی با ی 2 تا کارت گرافیک خانگی هم بتونم به این رقم دست پیدا کنم و هزینش هم یکی باشه خوب ترجیح میدم خونگی رو انتخاب کنم
    .
    کارت های گرافیک nvidia توی تست های hashcat نتایجشون خیلی ضعیف بودش ، برای همین نظر خودم روی amd بود، باز تا دوستان چی صلاح بدونن

راجب کارت های گرافیک صنعنی هم لینکی رو که داده بودید مطالعه کردم و بسیار سپاس گذارم ازتون
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط silent1 نمایش پست ها
    ممنونم از توجهتون

من هکر نیستم اما هکر ها رو دوست دارم :D
    عضو تیم خاصی نیستم شاید بشه گفت به آرمان های anonymous اعتقاد دارم :D
    منابع و کتاب های خارجی می خونم و بر روی مباحث شبکه کار میکنم
    نوعش تنها اهمیتی که داره در بحث سرعتش هست و فرقی نمیکنه حالا هش MD5 باشه یا WPA

hashcat همون طور که میدونید ی ابزار هستش ، نرم افزار های دیگه ای هم مثل pyrit و hybrid و . . . هستند
    ولی چرا اگه می خوام hashcat کار کنم amd بر ندارم ؟

در رابطه با فایل cap و این داستان باید خدمتتون بگم که : (فکر نمیکردم بچه های این سایت به این مفاهیم وارد باشن :D ، حال کردم باهاتون )
    همون طور از اسمش پیداست واژه hand shake یا همون دست دادن خودمون به عملیاتی گفته میشه که در طی اون عملیات اهراز هویت بین یک کلاینت و اکسس پوینت صورت می گیره و کلید های PMK نقش خودشون رو در این رابط هایفا می کنند و این اطلاعات برای ما در قالب فایلی با پسوند CAB ذخیره میشه . توی این فایل، هش هایی وجود داره که ناشی از ترکیب رمز وارد شده در اکسس پوینت و نام شبکه است، و می دونید هش رشته ای است که یک طرفه هستش و قابل دیکد شدن نیستش)
    پس کاری که ما میکنیم این که میایم و عین همون hash رو ایجاد میکنیم و با hash به دست امده موجود مقایسه میکنیم
    حالا از این جاست که روش ها ی مقداری متفاوت میشه
    ی سری اول میان hash هارو ایجاد میکنند و بعد مقایسه میکنند
    ی سری هر دو عمل رو همزمان انجام میدن

فکر کنم الان اوکی شدش :D

- راستش من نمیتونم درک کنم چطوری یک کارت گرافیک 1400 تا کور داره ولی cpu ها 6 تا و فرق پردازش cpu در یک سیستم با gpu چی هستش که یک سیستم به جفتش نیاز داره ؟! چرا نمیشه از gpu جای cpu استفاده کرد ! (سوال چرتی پرسیدم میدونم :D) اگه میشه لینکی بدید من برم بخونم تا یاد بگیرم

- من میخوام خورد خورد سیستم رو جمع کنم و اگه کارم بگیره ، ی خورد خورد کارت گرافیک اظافه کنم ، ولی یک سری چیز هارو مثل cpu و مادربرد و کیس و پاور از همون اول باید درست بردارم که هزینه اظافی نشه

- فرق اورکلاک کاربردی با اکستریم چیه ؟

-فرق کارت گرافیک معمولی که برای بازی استفاده میشه با کارت های گرافیکی مثل Quadro و Firepro چیه ؟

- اگه درست خاطرم باشه سال 87 بودش که بحث اورکلاک توی ایران شروع شدش و اون موقع اینقدر فراگیر نبودش و یادم میاد داستان خاصی داشت وقتی شما می خواستی ی سیستم رو اورکلاک کنی ، امروز هم همون داستان هارو داره ، یا ی فرد عادی با خوندن دفترچه راهنما مادربرد و پرس و جو از دوستان خودش می تونه سیستمش رو اورکلاک کنه ؟ یا باید ی آدم با تجربه بهش یاد بده ؟

4- اگه 4 تا کارت گرافیک رو یک جور برداریم بازم هدر رفت پردازشی داریم ؟

5- خودم یاد گرفتم

- عکس ی سری از کیس های خارجی رو میدیدم که ی استوانه حاوی مایه خنک کننده داشتن ، اما چیزی که توی بازار خودمون بودش ی قوطی پمپ مایع است که مثل جعبه واکس می مونه ! از خوشگل ها این طرف آب نیستش ؟ از نظر قدرت چه فرقی دارن ؟

(راستش من ی زمانی راجب سخت افزار خیلی اطلاعات داشتم اما اطلاعاتم خیلی قدیمی شده ، اطلاعاتم به اون زمان بر می گرده که تازه cpu های دو هسته ای وارد بازار شده بودن :D )

از توجه دوستان بی نهایت سپاسگذارم
    داداش kerberoes را ما نوشتیم !

ببین عزیز جان فروم ما (البته من الان صرفا یه کاربرم پس ما خیلی معنی نداره) یه فروم تخصصی درباره سخت افزار است ، به این صورت نیست که هرکسی بیاد و بگه میخوام فلان کار را بکنم و بهترین پیشنهادها بهش بشه !(چون هیچ کس نیست که درباره همه زمینه ها بدونه که چه سیستمی مورد نیاز است) باید خود اون کاربر بدونه نیازهاش چیه و مطرح کنه تا بهترین نتیجه را بگیره ! مثلا اگر شما یه مقدار تجربه کاری بیشتری داشتی و میدونستی که نرم افزارها (جدا از هش کت) با کدوم کارت انویدیا یا ای ام دی بهتر عمل میکنند و این مسئله را ذکر کنی بهتری راهنمایی میشدی ! حالا خوبیش اینه که من یه زمان از این کارها میکردم و یه اطلاعات مختصری دارم و یه پیشنهادهایی میتونم بدم !

نکته : در ضمن گروه anonymous را بهتره گروه هکری ندونیم ! جمعیت انونیموس را بعضا یه سری نوب ، اسکریپت کیدی و... تشکیل داده و فعالیتشون هم ****tivism است و اون هم نه با دانش بالا بین همه ی اعضا !!!
    بله از ابزار ها و انواع هش ها اطلاع دارم ، چون مدیر یکی از فروم های ه-ک ایرانم ولی تا حالا نشنیدم کسی بخواد از این راه شما پول دربیاره ! به همین دلیل هم به شما توصیه کردم که اگر راش بندازید شاید درآمد خوبی داشته باشید !(البته شرط داره)
    بله هش با هش باز میشه ! یعنی اگر یه کارکتر رمز متفاوت باشه کل هشی که شما به عنوان key استفاده میکنی متناقض است و همین است که اصلا btuteforce یا dic atack میزنند !
    چرا از ابزار های خود backtrack یا Kali استفاده نمیکنید ؟؟؟ چه کتابی میخونید ؟ چه مباحثی از شبکه ؟ سری ****ing exposed ؟

من نگفتم چون هش کت کار میکنی سراغ amd نرو ، به رسم تجربه کارم با لینوکس گفتم که لینوکس معمولا با amd مشکل درایور داره ! مشکل از لینوکس هم نیست و مشکل از amd است که درایور منتشر نمیکنه ! اگر میخوای amd بخری بهتره ویندوزی کار کنی یا قبلش در باره درایور تحقیق کنی ! این قضیه در باره انویدیا هم کمابیش صدق میکنه !

بله نرم افزار که زیاده ! حتی john the ripper یا cain and abel و hydra و ophcrack و.. هم برای password cracking استفاده میشند ! (البته انقدر هم نرم افزار بازی مال لمر هاست !)
    مثلا شما تو صفحه Elcom soft wireless security auditor که بری میبینی هم از cuda و هم از stream پشتیبانی میکنه !
    در اصل کارت گرافیک ها در این نوع اتک ها نقش Field programmable gate array را بازی میکنند و سعی میکنند یه کار خاص را زیاد انجام بدند ! همین هم هست که برنده اند ! (پس حافظه گرافیکی اگر بالای 512 یا 1024 باشه کافیه و نیازی به بیش از اون نیست)

جواب سوال ها :

سوال خوبیه ! به همون دلیل که پردازش های تصویری هم بیشتره ! درباره GPGPU processing و parallel processing و stream processing تحقیق کنید ! ببینید یه تصویر متشکل از صدها میلیارد پیکسل است که به صورت مثلت وار پردازش میشه ! یعنی یه تصویر گرافیکی توسط کارت گرافیک باید میلیون ها محاسبه داشته باشه ولی به صورت ساده ! از نوع متفاوتی که پردازنده اصلی سیستم محاسبه میکنه باید انجام بدید ! مثل پروتوکلهای موجود درشبکه که هر کدوم با قانونی خاص کار میکنند ، دستورالعمل های پردازش تصویر و دیتا (گرافیک و پردازنده) با هم متفاوته و نوع خروجی هم متفاوت است ! مثلا برای همین کار شما که میخوای هش را کرک کنی از SSE2 پردازنده استفاده میشه ولی در کارت گرافیک از چیز دیگری که نمیدونم چیه D:
    راستی یه تفاوت دیگر هم تعداد خیلی بیشتر دستور العمل هایی است که کارت گرافیک باید انجام بده (به خاطر همون قضیه مثلث ها پس هسته بیشتری نیازه گرچه اون هسته ها ضعیف تر باشه)
    یه تفاوت دیگه سادگی هر هسته ی پردازشی در کارت گرافیک هاست مثلا برای کاری مثل سایه زنی و... استفاده میشند !
    تفاوت در کاربرد هم هست ! پردازنده ها باید دستورات مختلف را سریع انجام بدند ، ولی گرافیک ها دستورهای ایستایی و ساده تری را پردازش کنید ! گرافیک ها پیکسل پردازش میکنند ! پردازنده ها خروجی کد شده !
    یه دلیل دیگه نیاز پردازش تصویر به پردازش موازی است ! حالا شما از این قضیه میخوای سوء استفاده کنی و باهاش .... (البته مسلمه که هر هسته گرافیکی کندتر از هسته پردازشی است)
    پس نتیجه میگیریم هر دو قطعه در یک سیستم لازمه !

فایل پیوست 22209
    خلاصه تفاوت زیاده دیگه !!! اتفاقا نظریه هایی هم هست که از Gpu به عنوان CPu در آینده استفاده کنیم و... (دستم درد گرفت ! خودتون تحقیق کنید)

دقیقا باید همین کار را بکنید ! باید پول خوبی همون اول برای پردازنده و مادربورد خوبی هزینه کنید !

فرق اورکلاک کاربردی با اکستریم » کاربردی یعنی روی air یا watercooling با یه نسبت های خاص و بدون ولتاژ بالا و به صورت کنترل شده برای استفاده 24/7 ! اکتسریم یعنی زیر dice /LN2 /HL2/cascade و دمای حداقل -40 الی -250 درجه برای مدتی کوتاه و صرفا جهت ثبت رکورد !

فرق کارت های صنعتی با گیم > کارت های ورکستیشن برای استفاده در نرم افزارهای طراحی آفریده شدند و گیم برای ... !!! فرق اصلی در درایور و نحوه پردازش اطلاعات است و رویکرد اونها به تصاویر ! حالا یه سری از برنامه ها با کودا بهتر کار میکنند بعضی ها با opencl !

البته اون 5 درصد کار دست من داد و با تحقیق هایی که کردم مشخص کارت های Tesla هستند که به درد شما میخورند نه Quadro و Firepro که البته اون ها هم تاثیر شدید ندارند و برای 1 تا 5 میلیون key باید روی کارت های دسکتاپ فکر کنید مثلا همون 7970 یا بالاتر ! ولی قضیه تاثیر مثبت اورکلاک و تاثیر کم مموری (حتی میتونید آندرکلاکشون کنید) هم باز برام ثابت شد !

بله استفاده از 4 کارت هدر رفت پردازشی دارد و خب خاص این تکنولوژی ها است !

اون استوانه صرفا برای ظاهر است ! میتونید سفارش بدید از اونور بگیرید ولی همون استفاده و همون قدرت را داره ! بهترین چیزی که میشه ایران پیدا کرد XSPC است

اورکلاک ایران به سالها قبل برمیگرده ! سال 87 من تازه اومدم تو این داستان ها ! ولی قبلش هم کمابیش به صورت جدی و شوخی وجود داشته ! (درباره شهریار بارانی تحقیق کنید) برای اورکلاک کاربردی داستان خیلی ساده تر شده (البته از روی دفترچه مادربورد نمیشه) ولی اورکلاک اکستریم سخت تر شده چون رقابت زیاد تر شده ! البته رقابت با خارجی ها ! وگرنه اور اکستریم در ایران در بهترین حالت به صورت فعلی توسط 5 نفر داره انجام میشه !

یه وقت فکر نکنی این مشاوره ها که داریم میدم مجانی ها ! اگر اینکاره شدی باید یه پروژه NTLM مجانی برام بزنی ! :دی (just kidding)

به به ! مقاله ای شد برای خودش !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    2- با 4 تا کارت گرافیک 7970 تونسته 730 هزار بزنه !
    شما قیمت 4 تا 7970 رو حساب کن ، ایا میشه مثلا با این پول یک یا دو کارت گرافیک صنعتی گرفت که همین رقم یا بیشتر رو بزنه ؟

4- از نظر فنی سیستم سرمایشی مناسب رو در ایران داریم ؟
    هدف من راه اندازی یک سایت هستش ولی نیازی نیست که روی سرور راه اندازی کنم ، چون سایت هایی هم که این کار رو انجام میدم معمولا چنین کاری نمی کنن
    شما فایلت رو برای اون ها میفرستی با مشخصات ، اون ها روی سیستم کلاینت خودشون کرک کردن رو انجام میدن و نتیجه رو براتون میفرستن
    از نظر هزینه شما نگاه کن ی سایت خارجی حداقل 14 دلار میگیره ، من با توجه به ارزش ریال اگه بتونم حتی روزی دو تا هم بگیرم و 10 دلار قیمت بزارم توی 6 ماه پول سیستمم در میادش و بقیش میشه سود

در رابطه با بازار یابی این موضوع و بحث رقابتش اگه اطلاعاتی دارید خیلی ممنون میشم به منم بگید، راستش من کلی توی اینترنت گشتم کمتر از 10 تا سایت پیدا کردم که این کار رو انجام بدن و من با حسابی که کردم می تونم از همه ی این سایت ها ارزون تر کار کنم که برای به صرفه هستش

ممنونم بابت کمکی که میکنید
    خب پس ! شما با 4 تا 7970 و اورکلاکشون میتونی 1 میلیون یا 900 هزار بزنی !

کلا قضیه کارت صنعتی منتفیه !

آره مشکل خاصی درباره سیستم کولینگ نداریم چون کولینگ خاصی هم نمیخواد ! مگر اینکه بخوای هزینه کنی و 4 تا بلاک کارت گرافیک خوب از اونور سفارش بدی ! که کارت ها را هم واتر کولینگش کنیم !

ببین شاید منظورم را درست متوجه نشدی ! مثلا اگر مشتری از شما بخواد Cpanel یه سایتی یا فرومی را bruteforce کنی مگر نیاز به اینترنت سریع نداری ؟ اگر نیاز داشته باشی که باید سیستمت را بدی یه دیتا سنتر و هر وقت باهاش کار داری و میخوای استفاده کنی باید بهش ریموت بزنی !

حالا اگر نخوای خدمات بالا را ارائه بدی ، بله میتونی سیستم را توی خونه هم بزاری و حرف شما کاملا درسته !

از نظر قیمت باید با بقیه در ایران مقایسه کنی ولی اون 14 $، عملا یعنی 70000 تومن چون کردیت کارت هم هزینه داره دیگه !

راستش برای بازاریابی کمک خاصی نمیتونم بهت بکنم مگر اینکه وقتی شروع کردی با شرکت های امنیتی که کار میکنم شما را توصیه کنم ! آخه استفاده از این قضیه خیلی خاصه ! من فکر میکنم که باید خدمات دیگری هم ارائه بدی که مشتری هات بیشتر بشه !
    مثل این ابزار فروش ها که به بهونه انبردست تو را میکشونند توی مغازه و چهل تا آچار هم بهت میفروشند !

یعنی به صرف این کار نمیتونه درآمدزایی خوب بکنی !

میشه یکی دو از اون سایت ها را معرفی کن (میتونی پخ هم بکنی)
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    4 تا 7970 دونه ای یک میلیون و 700 هست حدوداً! میشه 6 و 800. سی پی یو و رم هم میشه 2 و نیم! شما GTX 770 بخری بهتر از 7970 هست! اگر هم کارت صنعتی باشه که کلاً هیچی. اینا میره به کنار!
    الان این 4 تا قطعه 9 میلیون تومن رو رد می کنه!!! بقیه ی قطعات با 1 میلیون جمع بشه؟! کارت صنعتی هم که باشه، دیگه بدتر! راحت واسه شما 15 میلیون در میاد! سیستم اگر یه چیز خیلی خوب بخواید جمع کنید. دست کم این مبلغ باید بودجه داشته باشید. به نظرم اول از نظر اقتصادی به جمع بندی برسید تا بعد برید سراغ سایر مباحث فنی. این همه اینجا بحث و گفتگو صورت بگیره و در آخر شما نتونی از پس خریدش بر بیای، یعنی وقت تلف کردن! البته این مباحث خوب و آموزنده اس و به نوعی کلاس درسه. اما در هر صورت مشتاقیم ثمره اش رو ببینیم. ثمره اش زمانی هست که شما سیستم رو خریداری کنید.
    در هر صورت امیدوارم قبل از این موارد، شرایط اقتصادی فراهم باشه تا بحث و گفتگو صورت بگیره.
    ضمناً قسطی 2 سال هم بخواید پرداخت کنید، سیستم 15 میلیونی نزدیک 17-18 و بلکه 20 میلیون براتون در میاد با سودش!

آفرین گل گفتی !
    البته انویدیا کاربردی برای این کار نداره وگرنه حتما استفاده میکردند!
    حسام جان اینها که هزینه نیست ! هزینه یعنی سرور Hp بخری 100 میلیون ! Storage solutionبخری 1 میلیارد و 600 !

حسام جان از نظر مالی که گفتم چون پولش در میاد بیشتر هم می تونم هزینه کنم ، قطعات رو رو هم قستی بر نمی دارم ، خورد خورد می خرم ، یعنی اول سیستم رو جمع میکنم با ی کارت گرافیک و انجام تست ، بعدش همین طوری کارت گرافیک اضافه میکنم ، مخصوصا اگه کارم بگیره
    (البته من چون مجردم زیاد تابلو نمیشه چطوری این پول هارو می خوام خرج کنم ، اگه خونه بفهمن که دعوام میشه :D )

راجب کارت گرافیک صنعتی میشه یکم توضیح بدید برام یا لینک بدید برم بخونم

ی سری سوالات هم در پست قبلی مطرح کردم اگه تمایل داشته باشید جواب بدید ممنون میشم

ممنونم از توجهتون
    جواب دادم !

http://computer.webmoj.com/hardwares...diaquadro.html

http://animation.ir/post/99/کارت-های...برابر-AMD

یعنی سیستم در حد همون 15-20 میلیون پیشنهاد بدیم، مد نظر شما قرار می گیره و ذره ذره می خرید؟!

اگر کار شما گیم نیست، لزومی به خرید کارت های گیمینگ نداره و یکی از کارت های صنعتی رو باید انتخاب کنید.

--------------------------------------------------------------------

علیرضا این سیستم چطوره برای ایشون؟ (کلیک کنید.)

پردازنده فعلاً 3820 بهتره بخره ایشون و 2 ماه دیگه 4960X بخرن!
    حرف خودت : فعلا بهتره پیشنهاد سیستم ندیم تا یه مقدار نیازشناسی بیشتر و تحلیل اقتصادی بالاتری انجام بدیم
    نه دوبار هزینه نکنیم بهتره ! 3930 برمیدارند و چند سال دیگر کلا عوضش میکند (از بیخ و بن)

بله ، چون اگه بگیره کارم 1 سال پولش بر می گرده ، توی پست ها نوشتم می خوام چیکار کنم
    فقط نکتش اینجاست که باید بهره وری داشته باشه
    مثلا من اگه با ی کارت گرافیک صنعتی که فرضا 3.5 میلیون پولش می تونم 1 میلیون key/s چک کنم ولی با ی 2 تا کارت گرافیک خانگی هم بتونم به این رقم دست پیدا کنم و هزینش هم یکی باشه خوب ترجیح میدم خونگی رو انتخاب کنم
    .
    کارت های گرافیک nvidia توی تست های hashcat نتایجشون خیلی ضعیف بودش ، برای همین نظر خودم روی amd بود، باز تا دوستان چی صلاح بدونن

راجب کارت های گرافیک صنعنی هم لینکی رو که داده بودید مطالعه کردم و بسیار سپاس گذارم ازتون
    باید روی کارت های قوی تر از 7970 فکر کرد !
    Albert Einstein
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    آفرین گل گفتی !
    البته انویدیا کاربردی برای این کار نداره وگرنه حتما استفاده میکردند!
    حسام جان اینها که هزینه نیست ! هزینه یعنی سرور Hp بخری 100 میلیون ! Storage solutionبخری 1 میلیارد و 600 !

جواب دادم !

حرف خودت : فعلا بهتره پیشنهاد سیستم ندیم تا یه مقدار نیازشناسی بیشتر و تحلیل اقتصادی بالاتری انجام بدیم
    نه دوبار هزینه نکنیم بهتره ! 3930 برمیدارند و چند سال دیگر کلا عوضش میکند (از بیخ و بن)

باید روی کارت های قوی تر از 7970 فکر کرد !
    مهندس خیلی شرمنده کردید به خدا ، خیلی زحمت کشیدی حتما اگه کاری از دستم بر بیادش انجام میدم
    خداروشکر که شما هم این کاره هستی

- این kerberoes که گفتی نمی دونم چیه :(

- شما که خودت استادی اما این مطلب رو من رفتم خوندم و درس پس میدم خدمتتون و برای کسایی میگم که بحث رو دنبال می کنن شاید به دردشون بخوره :
    کارت گرافیک انویدیا معماریش این طوری که مثلا 100 تا هسته داره هر کودومش 10 محاسبه انجام میدن و میشه 1000 تا ، کارت گرافیک amd ما 1000 تا هسته داره که هر کودومش 1 محاسبه انجام میده ، جفتشون یک کار می کنن اما تعداد هسته ها متفاوت هستش و چون کاری که ما می خوایم انجام بدیم سبک هستش ولی تعداد هسته ها توش اهمیت داره ، amd برامون خیلی بهتر هستش

- البته قبل از اینکه من بیام و توی این سایت مطلب بزارم ی پروژه ای رو دنبال می کردم که همون رایانش ابری تحت شبکه لوکال بودش و قصد داشتم پردازش رو بین چنتا سیستم تقسیم کنم و تا جاهای خوبی هم پیش رفتم و حتی برنامه ی مناسبی براش پیدا کردم که تا 100 میلیون پردازش رو ساپورت می کرد اما توی تنظیمات شبکه نتونستم کلاستر هارو درست تنظیم کنم و کسی هم نیست بهم کمک کنه و گرنه به ی روش priv8 خیلی عالی می تونستم دست پیدا کنم که شما فرض کن ی روز با دوستات که همه خوره سیستم هستن قرار میزاری و با کارت گرافیک های 10 تا سیستم پردازش خودت رو انجام میدی !
    یا برای خیلی از مراکز تحقیقاتی هم کاربرد داره که بحثش جداست.

- در رابطه با anonymous ، ایدولوژی این گروه برام جذاب بودش و همچنین انتخاب ماسک V

- این شرط که برای پول دراوردن گفتی چیه ؟ :D

- من با ابزارهای BT , Kali کار کردم و تمام فعالیت هام رو هم به صورت یک جزوات می نویسم و اگه ی سر دل و دماغ باشم توی فیس بوک به به ها میدم بخونن :D

-در رابطه با استفاده از cpu بهترین نتیجه ای که گرفتم ترکیب crunch و aircrack بوده و نتیجه به دست آمده رو براتون گذاشتم.

- کتاب های Packt Publishing رو می خونم ، آخرین کتابی هم که خوندم wireshark 101 بودش که خود wireshark رسما منتشر کرده (البته زبانم زیاد خوب نیستش ولی چون کامپیوتر میفهمم :D )

- راجب نصب درایور ها هم آخ آخ آخ ، دست رو دلم نزار که خون . اول بیا بشینیم یکم باهم گریه کنیم تا سبک بشم :(
    ی لب تاپ hp داشتم که سال 88 خریده بودم و اون موقع 9600gt روش بود ! دقیقا یک هفته وقت گذاشتم تا تونستم گرافیک BT رو نصب کنم
    الانم ی sony دارم که 6470m داره + ی گرافیک مجتمع اینتل. ولی صد رحمت به همون 9600gt ! وقتی روی سیستم نصب کردم (نه روی VM) تونستم درایورش رو بعد از یک هفته نصب کنم اما opencl رو دیگه نمی دونم نصب تونستم کنم یا نه ! اینقدر که اذیت شدم
    الانم که kali اومده که بر پایه ی دبیان و خلاصه بیخیال شدم که روش کارت گرافیک رو نصب کنم، ی vm ریختم و از تکنولوژی VT اینتل فقط برای اینکه عریضه خالی نباشه برای ران کردن گرافیکش استفاده میکنم

- نرم افزار هم که زیاد همون طور که گفتی ولی پدرمادر دار ترینش hashcat و pyrit هستش.
    john the ripper مگه از cpu برای ساخت pmk استفاده نمیکنه ؟

- فایل پیوست هم میگه موجود نیست !

- آنلاین نمی خوام کرک کنم ، همین سیستم خونه بزارم به نظرم برای شروع خوب هستش :D
    پول سیستم در بیاد بقیش رو نخواستیم:D

- شما فرض کن ی سایت بزنم ، اولین سایت فارسی کرک کردن hash ، هر هش رو هم 10 تومن میگیرم !
    ماه اول پولدار میشم ، ماه دوم سر از اوین در میارم :D ، روزنامه هم تیتر میزنه هکر های سازمان یافته با استفاده ابر رایانه ها در کمین سایت های ایرانی ، مصاحبه هم باهام میکنم که پول سیستم رو از آمریکا و اسراییل گرفتم :D
    چند وقت پیش ی نفر، ی تروجان خریده بود که پسورد رو از سیستم ها می دزیده روزنامه ایران تیتیر قرمز و درشت زده بودش که دستگیری هکر دیپلم ردی ! معنی هکری رو هم فهمیدیم !

- از سایت های کرکر Hash معرفی کنم ؟

- قوی تر از 7970 ! یعنی شما می خوای با قوی تر کردن کارت گرافیک و کمتر کردن تعدادشون مشکل هدر رفت پردازش رو کاهش بدی ؟

مهندس بازم خیلی شرمنده کرده ای ، بابت وقتی که گذاشتی ممنون
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    پس انویدیا و کواردو منتفیه! اما چرا کارت های صنعتی ای ام دی (ATI FirePro) مناسب نیست؟!
    دوست عزیز، لیست جدید قطعات رو در همون پست ببین که با فونت قرمز هست! (شده 21 میلیون! رم 32 گیگ نوشته شده! اگر کمه، می تونید 8 تا 8 گیگ = 64 گیگ خریداری کنید!)
    شما دو تا 7990 رو می توی کراس فایر کنی و با یک پاور 1500 وات هم حله! منتها برای 4 تا 7990 مشکل هست!! 1600 وات هم جواب نمیده!
    به نظر من شما فعلاً دو تا 7990 بخر و تست کن ببین وضعیت چطوره...؟ چون 7990 دو هسته ایه! دو تاش میشه 4 هسته ای و پهنای باند هر کدوم 768 بیته که فوق العاده اس!
    باز نظر نهایی رو مهندس میده خدمت شما. :)

ضمناً این ویدئو رو هم ببینید، بد نیست! جالبه:
    یارو 4 تا کارت تیتان رو روی اتفاقاً مادربرد Asus Rampage IV Extreme اس ال آی چهار مسیره کرده با کولر آبی XSPC!!
    چیزی که جلب توجه کرد این بود که 4 تا کارت رو قابشون رو جدا کرده و به هم چسبونده!!! انگار 4 تا کارت گرافیک، یک کارت غول بودن:

http://www.sakhtafzarmag.com/jMediaD...STyV4PmOGD.mp4
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    مهندس خیلی شرمنده کردید به خدا ، خیلی زحمت کشیدی حتما اگه کاری از دستم بر بیادش انجام میدم
    خداروشکر که شما هم این کاره هستی

- این kerberoes که گفتی نمی دونم چیه :(

- شما که خودت استادی اما این مطلب رو من رفتم خوندم و درس پس میدم خدمتتون و برای کسایی میگم که بحث رو دنبال می کنن شاید به دردشون بخوره :
    کارت گرافیک انویدیا معماریش این طوری که مثلا 100 تا هسته داره هر کودومش 10 محاسبه انجام میدن و میشه 1000 تا ، کارت گرافیک amd ما 1000 تا هسته داره که هر کودومش 1 محاسبه انجام میده ، جفتشون یک کار می کنن اما تعداد هسته ها متفاوت هستش و چون کاری که ما می خوایم انجام بدیم سبک هستش ولی تعداد هسته ها توش اهمیت داره ، amd برامون خیلی بهتر هستش

- البته قبل از اینکه من بیام و توی این سایت مطلب بزارم ی پروژه ای رو دنبال می کردم که همون رایانش ابری تحت شبکه لوکال بودش و قصد داشتم پردازش رو بین چنتا سیستم تقسیم کنم و تا جاهای خوبی هم پیش رفتم و حتی برنامه ی مناسبی براش پیدا کردم که تا 100 میلیون پردازش رو ساپورت می کرد اما توی تنظیمات شبکه نتونستم کلاستر هارو درست تنظیم کنم و کسی هم نیست بهم کمک کنه و گرنه به ی روش priv8 خیلی عالی می تونستم دست پیدا کنم که شما فرض کن ی روز با دوستات که همه خوره سیستم هستن قرار میزاری و با کارت گرافیک های 10 تا سیستم پردازش خودت رو انجام میدی !
    یا برای خیلی از مراکز تحقیقاتی هم کاربرد داره که بحثش جداست.

- در رابطه با anonymous ، ایدولوژی این گروه برام جذاب بودش و همچنین انتخاب ماسک V

- این شرط که برای پول دراوردن گفتی چیه ؟ :D

- من با ابزارهای BT , Kali کار کردم و تمام فعالیت هام رو هم به صورت یک جزوات می نویسم و اگه ی سر دل و دماغ باشم توی فیس بوک به به ها میدم بخونن :D

-در رابطه با استفاده از cpu بهترین نتیجه ای که گرفتم ترکیب crunch و aircrack بوده و نتیجه به دست آمده رو براتون گذاشتم.

- کتاب های Packt Publishing رو می خونم ، آخرین کتابی هم که خوندم wireshark 101 بودش که خود wireshark رسما منتشر کرده (البته زبانم زیاد خوب نیستش ولی چون کامپیوتر میفهمم :D )

- راجب نصب درایور ها هم آخ آخ آخ ، دست رو دلم نزار که خون . اول بیا بشینیم یکم باهم گریه کنیم تا سبک بشم :(
    ی لب تاپ hp داشتم که سال 88 خریده بودم و اون موقع 9600gt روش بود ! دقیقا یک هفته وقت گذاشتم تا تونستم گرافیک BT رو نصب کنم
    الانم ی sony دارم که 6470m داره + ی گرافیک مجتمع اینتل. ولی صد رحمت به همون 9600gt ! وقتی روی سیستم نصب کردم (نه روی VM) تونستم درایورش رو بعد از یک هفته نصب کنم اما opencl رو دیگه نمی دونم نصب تونستم کنم یا نه ! اینقدر که اذیت شدم
    الانم که kali اومده که بر پایه ی دبیان و خلاصه بیخیال شدم که روش کارت گرافیک رو نصب کنم، ی vm ریختم و از تکنولوژی VT اینتل فقط برای اینکه عریضه خالی نباشه برای ران کردن گرافیکش استفاده میکنم

- نرم افزار هم که زیاد همون طور که گفتی ولی پدرمادر دار ترینش hashcat و pyrit هستش.
    john the ripper مگه از cpu برای ساخت pmk استفاده نمیکنه ؟

- فایل پیوست هم میگه موجود نیست !

- آنلاین نمی خوام کرک کنم ، همین سیستم خونه بزارم به نظرم برای شروع خوب هستش :D
    پول سیستم در بیاد بقیش رو نخواستیم:D

- شما فرض کن ی سایت بزنم ، اولین سایت فارسی کرک کردن hash ، هر هش رو هم 10 تومن میگیرم !
    ماه اول پولدار میشم ، ماه دوم سر از اوین در میارم :D ، روزنامه هم تیتر میزنه هکر های سازمان یافته با استفاده ابر رایانه ها در کمین سایت های ایرانی ، مصاحبه هم باهام میکنم که پول سیستم رو از آمریکا و اسراییل گرفتم :D
    چند وقت پیش ی نفر، ی تروجان خریده بود که پسورد رو از سیستم ها می دزیده روزنامه ایران تیتیر قرمز و درشت زده بودش که دستگیری هکر دیپلم ردی ! معنی هکری رو هم فهمیدیم !

- از سایت های کرکر Hash معرفی کنم ؟

- قوی تر از 7970 ! یعنی شما می خوای با قوی تر کردن کارت گرافیک و کمتر کردن تعدادشون مشکل هدر رفت پردازش رو کاهش بدی ؟

مهندس بازم خیلی شرمنده کرده ای ، بابت وقتی که گذاشتی ممنون
    اول اینکه بنده مهندس نیستم ! بر فرض اینکه شما به بنده که دو ماه دیگه میرم ترم 3 سخت افزار و معدل کلم 12.12 است (با افتخار) بگی مهندس ، افتخار میکنم اگر بتونم مشکلی برای شما حل کنم !!! پس خواهش میکنم !
    اون که شوخی بود پروتوکل kerberos توسط دانشگاه MIT توسعه یافته ! برای Authentication و Authorization به کار میره ! بسیار پروتوکل امن و کار درستی است و اسمش هم به معنی اژدهای 6 سر است !!! (اگر اشتباه نکنم)

بله خیلی خوب تفاوت AMD/Nvidia را در پردازشی که ما میخوایم انجام بدیم روشن کردی !

عزیز دلم اون کاری که شما میخواستی انجام بدی و بهش میگی پردازش ابری ما بهش میگیم کلاسترینگ !!! عملا شما داشتی طرحی را عملی میکردی که مهندسین بسیار خبره (به معنی کلمه خبره! نه این جوجه ماشینی ها!) انجامش میدند و پول بسیار خوبی هم به جیب میزنند این کار یه جور مقدمه ساخت ابررایانه ها یا سیستم های بزرگ برای پردازش ها سنگین است !!! خلاصه اگر بدون آموزش خاص نتونستی به نتیجه برسی غصه نخوره چون همینجوریش هم مرد میخواد که سراغ همچین کاری بره ! حالا انجامش که بماند !

اون شرط هم تک بودن در کارت بود و وقتی تازه شروع میکنی مثل باقی استارت آپ های موفق خیلی فکر سود نباشی و با قیمت پایین تر از بقیه کار کنی ! خلاصه کاری کنی همه به سمتت بیان !

بله WireShark خیلی خوبه ! نمیشه به عنوان یه Sniffer روش حساب کرد ولی میشه ازش بهره های زیادی برد !

بله برای لینوکس و درایور گریه ها کرده ایم !!! درباره john هم درست میگی ! من خواستم اسم نرم افزار ها را گفته باشم که شاید کمک کنه !

دقیقا متاسفانه ه+ک ، ه+ک+ر و هر کسی در زمینه ی امنیت تو این مملکت کار میکنه باید یه جنبه مخفی از خودش داشته باشه ! سر کلاس CEH به ما میگفتند صبح ها و توی شرکت ها CEH باشید و شب Black Hat ! کلا همیشه باید یک ماسک V بزاری روی سر هر کسی که حتی به صورت WH و برای رفع باگ نفوذ میکنه ! شعورشون نمیرسه یه ه-ک-ر یعنی کسی که در علم خاصی (حتی خیاطی) به درجه استادی رسیده و هر کسی حق نداره به خودش بگه ه-ک-ر ! یه ه-ک-ر یعنی کسی که لااقل به 3-4 زبان برنامه نویسی مسلطه ! (مطمئنا زبان در ielts6-7 بلده که با توجه به این میتونه خودش را تقویت کنه) یعنی کسی که به اندازه یه net admin از شبکه های ماکروسافت و سیسکو سر درمیاره ، یعنی کسی که با برنامه نویسی وب آشنا است ، لااقل php و HTml میدونه و.. تازه شروع میکنه به یادگیری امنیت و خود مباحت ه-ک و....... !!! حالا اینها همچین کسی را با اون مدرک دیپلم ردی بودنش قضاوت میکنند ! شعور زیادی بالاست !

بله دقیقا به همین مسئله فکر میکنیم ! بنده و حسام ! باید تحقیق کنیم ببینیم دو تا 7970 بهتر عمل میکنند یا یک عدد 7990 !!!

البته اون قضیه چهار تا 7990 منتفیه چون عملا از نظر فنی این چینش 8way cross میشه و هیچوقت همچین چیزی پشتیبانی نشده !

پس باید بین 4 تا 7970 یا 2 تا 7990 تصمیم گرفت !!! باقی سیستم میشه یه corei7 3930 و 16 گیگ رم و سالید و...

بله سایت های کرکر هش را معرفی کنید ! (ایرانی ها ارجح هستند)

پس انویدیا و کواردو منتفیه! اما چرا کارت های صنعتی ای ام دی (ATI FirePro) مناسب نیست؟!
    دوست عزیز، لیست جدید قطعات رو در همون پست ببین که با فونت قرمز هست! (شده 21 میلیون! رم 32 گیگ نوشته شده! اگر کمه، می تونید 8 تا 8 گیگ = 64 گیگ خریداری کنید!)
    شما دو تا 7990 رو می توی کراس فایر کنی و با یک پاور 1500 وات هم حله! منتها برای 4 تا 7990 مشکل هست!! 1600 وات هم جواب نمیده!
    به نظر من شما فعلاً دو تا 7990 بخر و تست کن ببین وضعیت چطوره...؟ چون 7990 دو هسته ایه! دو تاش میشه 4 هسته ای و پهنای باند هر کدوم 768 بیته که فوق العاده اس!
    باز نظر نهایی رو مهندس میده خدمت شما. :)

ضمناً این ویدئو رو هم ببینید، بد نیست! جالبه:
    یارو 4 تا کارت تیتان رو روی اتفاقاً مادربرد Asus Rampage IV Extreme اس ال آی چهار مسیره کرده با کولر آبی XSPC!!
    چیزی که جلب توجه کرد این بود که 4 تا کارت رو قابشون رو جدا کرده و به هم چسبونده!!! انگار 4 تا کارت گرافیک، یک کارت غول بودن:

http://www.sakhtafzarmag.com/jMediaD...STyV4PmOGD.mp4
    عجب ویدیو فشنگی بود ! کلی لذت بردم !

آقا حسام نظرت چیه ؟ به نظرت دو تا 7990 بهتره یا 4 تا 7970 ؟ بنچمارک ها چی میگند ؟
    Albert Einstein
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    اوکی ، ی تحقیقی میکنم ببینم کودومش رو بگیرم بهتر هستش

من متوجه شدم چیزی که اهمیت داره تعداد هسته های موجود در کارت گرافیک هستش، مثلا کارت Tesla K20X ، تعداد هسته هاش 2688 عدد یا Tesla K10 در مجموع 3072 عدد هسته ی پردازشی داره

الان سه تا مولفه دارای اهمیت میشه برامون قیمت ، تعداد هسته های پردازشی و قابلیت اورکلاک کردن کارت های گرافیک سری Tesla به کارت های رایج در بازار . . .

- در رابطه با ** و این داستان ها هم ، به نظرم ** نه اونقدر ساده هستش که همه فکر میکنن نه اونقدر پیچیده !
    مهم این بدونی چیکار میکنی من به شبکه بیشتر از سایت علاقه دارم چون زدن یک سایت بیشتر جنبه ی نمایشی داره مخصوصا توی ایران اما یک شبکه مثل رگ حیاطی سازمان که روزانه صد ها مگابایت اطلاعات شرکت توش تبادل میشه !

-در کلاس های CEH بهتون چی یاد میدن ؟

- wireshark خیلی پیشرفته تر از اون چیزی که فکر میکنید

- کامپیوتر دونستن هم نه به رشته است نه به معدل ، فقط علاقه و گیر بودن ، خودمم رشتم کامپیوتر نیستش

- توی قضیه کلاستر کردن هم من از این ناراحتم که 75% راه رو رفتم فقط ی مقدار کمیش مونده که گیرم توش

- ویدئوی جالبی بودش ! مخصوصا در رابطه با کارت گرافیکش

سایت ایرانی نداریم
    اینم چنتا سایت خارجی
    md5 cracker - The fastest way to recover your lost passwords - WPA / WPA2 password crack
    Online Hash Crack MD5 LM NTLM SHA1 MySQL MD4 OSX WPA(2) - Passwords Recovery
    CloudCracker :: Online Hash Cracker
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    اوکی ، ی تحقیقی میکنم ببینم کودومش رو بگیرم بهتر هستش

من متوجه شدم چیزی که اهمیت داره تعداد هسته های موجود در کارت گرافیک هستش، مثلا کارت Tesla K20X ، تعداد هسته هاش 2688 عدد یا Tesla K10 در مجموع 3072 عدد هسته ی پردازشی داره

الان سه تا مولفه دارای اهمیت میشه برامون قیمت ، تعداد هسته های پردازشی و قابلیت اورکلاک کردن کارت های گرافیک سری Tesla به کارت های رایج در بازار . . .

- در رابطه با ** و این داستان ها هم ، به نظرم ** نه اونقدر ساده هستش که همه فکر میکنن نه اونقدر پیچیده !
    مهم این بدونی چیکار میکنی من به شبکه بیشتر از سایت علاقه دارم چون زدن یک سایت بیشتر جنبه ی نمایشی داره مخصوصا توی ایران اما یک شبکه مثل رگ حیاطی سازمان که روزانه صد ها مگابایت اطلاعات شرکت توش تبادل میشه !

-در کلاس های CEH بهتون چی یاد میدن ؟

- wireshark خیلی پیشرفته تر از اون چیزی که فکر میکنید :D

- کامپیوتر دونستن هم نه به رشته است نه به معدل ، فقط علاقه و گیر بودن ، خودمم رشتم کامپیوتر نیستش

- توی قضیه کلاستر کردن هم من از این ناراحتم که 75% راه رو رفتم فقط ی مقدار کمیش مونده که گیرم توش

- ویدئوی جالبی بودش ! مخصوصا در رابطه با کارت گرافیکش

سایت ایرانی نداریم
    اینم چنتا سایت خارجی
    md5 cracker - The fastest way to recover your lost passwords - WPA / WPA2 password crack
    Online Hash Crack MD5 LM NTLM SHA1 MySQL MD4 OSX WPA(2) - Passwords Recovery
    CloudCracker :: Online Hash Cracker
    بله دقیقا ! باید تحقیق کنید ولی درباره تسلا ها باید بنچمارک یا نتیجه عینی گیر بیارید !
    اگر سراغ تسلا رفتید بدونید نمیشه روی اورکلاکشون خیلی حساب کرد !
    تا جایی هم که من از تسلا میدونم کارت گرافیک اصلی نمیتونند باشند چون خروجی ویدیو برای مانیتور ندارند و فقط نصب میشند و پردازش میکنند !

دقیقا مثل من ، من هم به اون صورت به دیفیس کردن سایت علاقه ندارم و کلا خود شبکه و امنیت شبکه را بهتر دوست دارم ! امیدوارم روزی CCIE Security را هم در همین زمینه بگیرم !
    توی کلاس Ceh همون چیزی که توی سیلابس هست ! در اصل Ceh ه-ک یاد نمیده ، یه جور دید ه-ک میده که متخصص امنیت شبکه جلوی ه-ک-ر را بگیره
    من هم یه ضرب سر این کلاس نرفتم و آخریش هم نیست ! اولش ICDL 1 2 بوده (البته اول اولش زبان بوده) ، بعد A+ و Net+ و Server+ و Security+ و2008 MCitp و Cisco CCNA R&S و CCNA security و CCNP R&s بوده !
    الان هم دارم همون ادامه ی راه sec+ و Ceh را ادامه میدم ! یعنی LPT و CHfi و Cissp و....

وایرشارک آخه نرم افزار تحلیل است من چیزهای زیادی نمیتونم ازش دربیارم و احتمالا مشکل از منه چون هیچ وقت بهش به چشم یه نرم افزار کامل نگاه کنم ، همیشه به عنوان ابزار برام بوده !

ممنون بابت سایت ها ! امیدوارم کارت بگیره !
    Albert Einstein
    امتیازها
    1,238
    سطح
    19
    37
    کاربر جدید
    می خوام این بحث رو تا آخر روز جمعه با کمک دوستان ببندیم

من قیمت ها و مشخصات رو دراوردم
    فقط چنتا سوال دارم که سوالات نهایی هستش

1- ی کارت گرافیک رو مثلا چنتا کمپانی زدن ، msi، asus و . . . همشون هم 7970 هستن و قیمتاشون هم چند ده دلار تفاوت داره ، تفاوت خاصی اینها با هم دارم یا تفاوت قیمت به خاطر لوازم جانبی که روی کارت گرافیک هستش ؟ کدام کمپانی هم بهتر ؟

2- میشه آدم به کسی پول بده داره میادش با خودش ی کارت گرافیک هم بیاره که ارزون تر در بیادش ، مثلا 7990 ، از 700 دلار شروع میشه اما این طور که من خوندم میگن اینجا بالای 5 میلیون ! و کلا روی هر کارت گرافیک کم کمش 400 تومن می خورن

3- روی یک مادربردحداکثر میشه چنتا 7990 یا 7970 سوار کرد ؟

4- در صورت استفاده از چند کارت گرافیک به دلیل کمبود فضا باید از سیستم های خنک کننده استفاده کرد ؟ ، آیا توی ایران لوازمش برای کارت گرافیک هست ؟ من توی سایت فقط برای cpu رو دیدم
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 41

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع