ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    4,942
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن

Question راهنمای خرید لپ تاپ برای کار های معماری و گرافیکی تا 4تومن

سلام یه لپ تاپ برای کارای معماری : کد . تیری دی . رندر . وی ری . فتوشاپ . نت . آفیس

محدوده قیمتی هم تا 4 تومن

حدود 15 اینچ فکر میکنم مناسب باشه

ورزن هم مسلما کمتر بهتر

واسه خانوم میخوام از فامیلا بگیرم ممنون میشم چند مدل راهنمایی کنید و بهترینشم بگین

ممنون از کسایی که کمک میکنند
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    لب تاپ که برای رندرینگ نیست دوست عزیز...!
    برای کارهای سنگین شما باید سیستم بخرید! در غیر اینصورت لب تاپ های مک اپل مناسبه و قیمتشون هم زیر 7 میلیون نیست!
    Sony VAIO E15118 i7 با قیمت 3 میلیون و 400 یا ASUS S550CB VivoBook / i7 با 3 میلیون و 700 گزینه ی خوبیه. اما برای رندر سنگین اصلاً لب تاپ ها جواب نمیدن!!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fara.ramin نمایش پست ها
    سلام یه لپ تاپ برای کارای معماری : کد . تیری دی . رندر . وی ری . فتوشاپ . نت . آفیس

محدوده قیمتی هم تا 4 تومن

حدود 15 اینچ فکر میکنم مناسب باشه

ورزن هم مسلما کمتر بهتر

واسه خانوم میخوام از فامیلا بگیرم ممنون میشم چند مدل راهنمایی کنید و بهترینشم بگین

ممنون از کسایی که کمک میکنند
    خدمت شما دوست عزیز !

ASUS - S550CB VivoBook / i7

هرچند همون طور که آقا حسام گفتند برای کار رندرینگ بهتره سیستم خریداری بشه اما استدلال من واسه پشنهاد این مدل این بود که شاید قصد حمل و نقل ( مثلاً برای دانشگاه ) و موارد مشابه لازم داشته باشند ایشون و در این صورت سیستم که قابل حمل و نقل نیست !!

امتیازها
    4,942
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    برای کارهای سنگین شما باید سیستم بخرید! در غیر اینصورت لب تاپ های مک اپل مناسبه و قیمتشون هم زیر 7 میلیون نیست!
    Sony VAIO E15118 i7 با قیمت 3 میلیون و 400 یا ASUS S550CB VivoBook / i7 با 3 میلیون و 700 گزینه ی خوبیه. اما برای رندر سنگین اصلاً لب تاپ ها جواب نمیدن!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    خدمت شما دوست عزیز !

هرچند همون طور که آقا حسام گفتند برای کار رندرینگ بهتره سیستم خریداری بشه اما استدلال من واسه پشنهاد این مدل این بود که شاید قصد حمل و نقل ( مثلاً برای دانشگاه ) و موارد مشابه لازم داشته باشند ایشون و در این صورت سیستم که قابل حمل و نقل نیست !!
    حرف شما دوستان عزیز کاملا درسته و برای کارای سنگین چه بازی چه هرکاری دسکتاپ سرتر و خیلی بهتره ولی من نوشتم رندر منظور رندر های در حد پلن های ساختمانی و معماری آنچنان رندرینگ نمیخوایم از این سیستم

ولی خب همونطور که دوستمون گفتن دانشجو هست و شهرستانو جابجاییو این داستانا همراهشه واسه همین دسکتاپ منتفیه

ممنون که این مدلارو معرفی کردید فقط یه سوال : این مدل هارو از رو مشخصات معرفی میکنید یا جواب پس دادن و یجورایی مطمئنن

چون همونجور که میدونین چندین مدل و برند با سخت افزار تقریبا یکسان هستش ولی اومدم اینجا مشاوره بگیرم که انتخاب بین خوب و خوبتر و بهم معرفی کنن

مرسی
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    من یه بار به بچه ها گفتم شرمنده بابت اینکه باید دوباره بگم
    اصا به خودم میگم
    مهران، وقتی یکی یه درخواست میده نگو نمیشه، درخواستت غیر ممکنه و نمیشه بودجتو ببر بالا و از این مدل حرفا

از رو تجربه میگم حسام عزیز برای رندر سنگین هم لپ تاپ کارشو میکنه هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط رندر بیشتر طور میکشه و شاید عمر مفید لپ تاپ کم بشه که اونم رد میکنم

من 3 سال با لپ تاپ کار میکردم cpu 2 هسته ای رم 3 گیگ بدون کول پد
    لپ تاپ 24 ساعت روشن بود و روزی 8 ساعت تقریبا رو رندر بود بدتر از این نیست که با اون لپ تاپه بیچاره با موتور Arion ازش رندر میگرفتم که :)))
    هنوز هم لپتاپ زندس بعد5 سال :د

راستی هم لپتاپ پیشنهادی هم خوب بود براشون@};-
    امتیازها
    4,942
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    خدمت شما دوست عزیز !

ممنون دوسان عزیز بابت پاسخ هاتون
    امتیازها
    4,942
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن
    ممنون از دوستان بابت پاسخ هاشون

بله منم میدونم که دسکتاپ یه چیز دیگه اس کلا ولی خب دیگه دانشجو و شهرستانو.... جابجایی های خودش

از طرفی اپل واسه بنده خدایی که زیاد با کامپیوتر آشنا نیس یکم مشکله و برنامه هاشم به وفور ویندوز نیس تو بازار

رندرینگ هم منظورم پلن های معماری و در همین حد بود نه در حد خیلی خرکیو سنگین

یه سوال دیگه اینکه لپ تاپ با مشخصات تقریبا یکسان و برند های مختلف زیاده ولی خب اینجا اومدم مشورت بگیرم که یه انتخابی بین خوب و خوبتر بشه

حالا اینایی که معرفی کردین ج پس دادن و مطمئنن یا اینکه از رو مشخصات اعلام کردین؟

ممنون
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fara.ramin نمایش پست ها
    ممنون از دوستان بابت پاسخ هاشون

بله منم میدونم که دسکتاپ یه چیز دیگه اس کلا ولی خب دیگه دانشجو و شهرستانو.... جابجایی های خودش

از طرفی اپل واسه بنده خدایی که زیاد با کامپیوتر آشنا نیس یکم مشکله و برنامه هاشم به وفور ویندوز نیس تو بازار

رندرینگ هم منظورم پلن های معماری و در همین حد بود نه در حد خیلی خرکیو سنگین

یه سوال دیگه اینکه لپ تاپ با مشخصات تقریبا یکسان و برند های مختلف زیاده ولی خب اینجا اومدم مشورت بگیرم که یه انتخابی بین خوب و خوبتر بشه

حالا اینایی که معرفی کردین ج پس دادن و مطمئنن یا اینکه از رو مشخصات اعلام کردین؟

ممنون
    قطعاً از روی مشخصات بوده دوست عزیز. اینجا هیچکسی استاد نیست که 50 تا لب تاپ رو تست کرده باشه!
    تنها منبعی که میشه بهش استناد کرد، بررسی مشخصاتشونه.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع