ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 13 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 129
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Overclocker نمایش پست ها
    من هم با توجه به همین موضوع گفتم شاید بهتر باشه الان با یه سیستم موقت ارزون کار کنم تا با اولین جهش سیستم رو نو کنم و تا مدت ها بتونم ازش استفاده کنم . بعد سری haswel-e از ddr4 پشتیبانی می کنه .
    نسل آینده ی اسکایلک انتظار میره بیشترین ماندرگاری رو در بین سوکت های اینتل داشته باشه و تا سال ها به روز بمونه! (اگر روند پیشرفت تکنولوژی ها و فناوری ها با همین سرعت امروزی پیش بره!)
    در هر صورت میل خودتونه و من مخالف نظر شما رو دارم. چون سری اسکایلی که گفتم خییییییلی بیشتر از Haswell-E ارزش خرید داره!!

عکس زیر از چپ به راست بیانگر زمان تولید نسل پرازنده های اینتل + فناوری های منحصر به فردشان می باشند:
    این عکس به نوعی استراتژی اینتل در دو سال آینده را نیز نشانه رفته است و پس از سری برودول، پردازنده های نسل جدیدی ظهور خواهند کرد به نام اسکایلاک!
    اینطور انتظار می رود که نسل اسکایلاک یکی از ماندگارترین نسل پردازنده ها خواهد بود و دارای بیشترین طول عمر در مقایسه با سایر رقبا می باشند.

امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    سلام
    دست درد نکنه . اون وقت زمان معرفی skylake چه سالیه ؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    سلام
    دست درد نکنه . اون وقت زمان معرفی skylake چه سالیه ؟
    زمان دقیق و رسمیی اعلام نشده! اما فکر می کنم تا پایان سال 2015 توی بازار حتی ایران موجود باشه! ( یعنی بیش از 2 سال دیگه)
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    سلام
    من هم حدودش رو می خواستم . خوب با توجه به این که گفتید skylake ممکنه بیشترین ماندگاری رو داشته باشه و ddr4 و pcie 4 رو هم قراره ساپورت کنه و با توجه به حضور احتمالی نسل جدید sata فکر کنم اگر 2 سال دیگه صبر کنم ، می تونم سیستم خیلی ماندگار تری بگیرم . مثل اون هایی که الان سوکت 2011 دارن . تشکر
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام
    من هم حدودش رو می خواستم . خوب با توجه به این که گفتید skylake ممکنه بیشترین ماندگاری رو داشته باشه و ddr4 و pcie 4 رو هم قراره ساپورت کنه و با توجه به حضور احتمالی نسل جدید sata فکر کنم اگر 2 سال دیگه صبر کنم ، می تونم سیستم خیلی ماندگار تری بگیرم . مثل اون هایی که الان سوکت 2011 دارن . تشکر
    عزیز دل

شما 2 سال دیگه هم صبر کنی از لحاظ ماندگاری سیستم هیچ تفاوتی نسبت به الان نخواهد داشت. پیشنهاد میکنم به قانون مور یک مطالعه ای داشته باشید: تعداد ترانزیستورهای روی یک تراشه با مساحت ثابت هر دو سال، به طور تقریبی دو برابر می‌شود. همچنین هزینه تولید ترانزیستور نسبت به حجم کمتر. این یعنی زیر و رو شدن تکنولوژیک کامپیوتر (همه ی قطعات کامپیوتر) هر 2 سال یکبار. حالا میخواد اسکای لیک باشه، یا هسول، فرقی نمیکنه. به اظهار خود مور که از موسسین اینتله، انتظار بر اینه این قانون تا سال 2020 ادامه داشته باشه تا زمانی که سیلیکن رو دیگه نشه کوچکتر کرد و عملا" ترانزسیتور ها به سایز اتمها نزدیک بشن که دیگه نشه کوچکترشون کرد.

بنابراین اگر میخواهید یه سیسم ماندگار بخرید، پیشنهاد میکنم طرفهای سال 2020 اقدام به این کار کنید.
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن

مشخصات

متوجه شدم
    سیسیم اصلیم رو می خرم . مشخصاتش رو می نویسم . از بین اون هایی که چند تا نوشتم لطفا بهترینش رو برام انتخاب کنید . یه دور دیگه نیاز هام رو می نویسم ( به ترتیب اولویت ) :
    1 - گیم 2 - اورکلاک برای راندمان بالاتر در گیم 3 - اورکلاک فقط برای دستیابی به فرکانس های بالاتر 4 - ادیت عکس و فیلم
    فایل مشخصات رو به صورت PDF ضمیمه کردم .
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ازبین 4مادربردهای انتخابیتون انتخاب بهترین واقعاسخته ولی فقط یادتون باشه بالاتربودن تعدادفاز بیشتر دلیل بهتربودن نیست من نظرم مادبرداسوس بااون پنل اورکلاکش برای رم به نظرم منتخی نیست به خاطر133فرکانس بیشتر300دلاربیشتربده البته نظرمن خریدبرندهای ارزان تروصرف هزینه در جای دیگس kingstone 4x8gb2400 350$تا2800هم اورمیشه ازبرند های corsair وadata هم میشه برای گرافیک هرکدو رو تهیه می کنید از سری hydro coper evga باشه به نظرم برای کیس هم با بودجه ای که داریدcosmos 2عالی هر چندکیس انتخابی خودون هم خوبه برای پاورهم یا یک انرمکس 1500توان قطعات تامین میشه من قطعات تون روتوسایت انرمکس وارد کردم این پاورکافیه بقیه قطعات هم که سلیقه ای ولی فکر نکنم لاجیتک به razor برسه پیشاپیش مبارک.
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    سلام...
    پیشنهاد میکنم حتما در سایت یو/تو/ب سرچ کنید gaming pc 2013 10000$
    چند تا ویدئو هست که بهترین high end pc هارو با این مبلغ معرفی میکنند.
    تازه من برای 5000 دلا/ریش رو دیدم داخل ویدئو طرف همش میگفت غیر ضروری همچین سیستمی و its crazy!
    خیلی کمکتون میکنه.
    در ضمن هیچکدوم از این ویدئوها سیستمی با سوکت 1150 معرفی نکرده بودند و فقط سوکت 2011 بود.
    موفق باشید.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    2,974
    سطح
    33
    10
    کاربر اخراجی
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.
    من تازه وارد این سایت بی نظیر شدم. میخواستم بنده رو راهنمایی کنید. واقعا ممنون میشم.
    من میخوام یه کیس کامل بخرم اما تجربه کافی رو ندارم و با تحقیقاتی که انجام دادم یه سری قطعات رو انتخاب کردم که میخواستم راهنماییم کنید.
    اول میخواستم بدونم که قطعات خوبی رو انتخاب کردم یا خیر.
    دوما میخواستم بدونم که برای این سیستم بهترین cpu cooler و فن کیس و پاور و کیس چیست.
    درضمن بودجه ام هم محدود به حداکثر 4 میلیون هست.
    از این که وقتتون رو به این بنده حقیر میدید متشکرم.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehizadeh نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.
    من تازه وارد این سایت بی نظیر شدم. میخواستم بنده رو راهنمایی کنید. واقعا ممنون میشم.
    من میخوام یه کیس کامل بخرم اما تجربه کافی رو ندارم و با تحقیقاتی که انجام دادم یه سری قطعات رو انتخاب کردم که میخواستم راهنماییم کنید.
    اول میخواستم بدونم که قطعات خوبی رو انتخاب کردم یا خیر.
    دوما میخواستم بدونم که برای این سیستم بهترین cpu cooler و فن کیس و پاور و کیس چیست.
    درضمن بودجه ام هم محدود به حداکثر 4 میلیون هست.
    از این که وقتتون رو به این بنده حقیر میدید متشکرم.
    محمد آقا گل نباید در تاپیک دیگران سؤال مطرح کنید !
    در بخش سیستم کامل تاپیک جدا ایجاد کنید !

صفحه 3 از 13 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 129

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)