ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    نه آقا... این کارا چیه...؟! :D
    کاربر برتر اعلام شده آرمین جان. راضی به زحمت نیستم. دست شما درد نکنه.
    من هم که تا اینجا رسیدم، به لطف بعضی از کاربران با تجربه ای همچون شما بوده...

ضمناً با خودم عهد بستم که اگر روزی چیزی از این فروم برنده شدم، میخوام به کاربری تقدیم کنم که بیشترین تاثیر رو در فعالیت های من در این فروم داشته و از این حیث مدیون هستم.

پیشنهاد می کنم شما هدیه تون رو دریافت کنی... :) مستحق شماست به عنوان مدیر.
    به هر حال یک مدیری مثل جناب عالی، شایسته ی دریافت حداقل یک جایزه ی ناقابل در این فروم هست و اگر غیر از این باشه، بی انصافیه در حق مدیران زحمت کش اینجا که از هیچ فعالیت و تلاشی دریغ نمی کنند!

در هر صورت مدیر بودن یک سری وظایف و مسئولیت هایی داره که براش وقت میذاره و ارزش قائل شده برای یک فروم.
    ما به پاس این ارزش قائل شدن اون مدیر، باید همیشه قدرانش باشیم و این هدیه ها تنها ابراز محبتی کوچکی در راستای این هست که زحماتشون فراموش نمیشه و حداقل یادبودی از طرف فروم هست که بهشون تعلق می گیره و ما هم از این حرکت زیبا استقبال می کنیم تا سهم کوچکی در قدردانی از مدیران داشته باشیم.

این حداقل یادبود، صلاح نیست که به دیگری واگذار بشه. (مگر اینکه طرف واقعاً انتخاب شدنش رو مدیون کسی دیگری باشه. مثل من که مدیون کسی دیگری هستم و همه جوره بهش بدهکارم و در فروم ما هم حضور داره، منتها هیچ فعالیتی نداره).
    دوست دارم هدیه ای که مستقیماً خودم برنده شدم رو بهش تقدیم کنم به عنوان کسی که خیلی بهم توی علوم سخت افزار کمک کرده!!!
    بعد از اون فرد، خود جناب شالیکاریان هست که افتخار شاگردی ایشون رو داریم. هر چند اخلاق بعضاً تُندی دارن که موجب دلخوری شده. ;) اما این باعث نمیشه که آموزش ها و تجربیات ایشون رو که بهم خیلی جاها در سال گذشته منتقل کردن رو فراموش کنم.

در هر صورت بخاطر این ابراز لطف، تشکر می کنم و امیدوارم همه روزی بتونیم با کمک همدیگه، بهترین ها رو برای کاربران اینجا به ارمغان بیاریم ...

حسام جون ناراحت نمیشی اگر بگم من میدونم اون فرد کیه؟؟؟
    از پست های گذشتت فهمیدم.

البته مطمئن باش بین خودمون میمونه
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    حسام جون ناراحت نمیشی اگر بگم من میدونم اون فرد کیه؟؟؟
    از پست های گذشتت فهمیدم.

البته مطمئن باش بین خودمون میمونه
    در فروم ما فعالیتی نداره محمد جان. قبلاً کمی داشته. (سال گذشته)
    از اینکه اسمش هم گفته بشه، مشکلی ندارم. در هر صورت من به ایشون خیلی بیشتر از اینها بدهکار هستم. قبلاً یکبار اسمش رو گفتم در فروم! اما دوستان در اینجا ایشون رو نمی شناسن! موقع اهدا قطعاً اسمشون رو نام می برم و شاید هم اومدن در فروم حضور پیدا کردن برای تشکر و اینها... (احتمالاً)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    مشکلی نیست حسام جان، (تهران میای دیگه؟! )

خوشبختانه من یه لیست از کاربرانی که به نظرم میومد میتونن برنده باشن دارم و با مدیر کل عزیز مطرح کرده بودم.

نفر بعدی در لیست من که میخوام ازش تشکر کنم و این یادگاری رو به وی از طرف فروم بدم، شخصیه که بسیار فروتنانه در تاپیک ها شرکت میکنه و اطلاعات خودش رو بدون چشم داشت در راهنمایی هاش به دیگر کاربران ارائه میده. ایشون ادعایی نداره اما اوورکلاکر قدریه.

منظورم کاربر iSteve آقا ناصر عزیز هستش که حضورش در فروم ما باعث دلگرمی و افتخاره.

امیدوارم مبارکشون باشه. (*)
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    در فروم ما فعالیتی نداره محمد جان. قبلاً کمی داشته. (سال گذشته)
    از اینکه اسمش هم گفته بشه، مشکلی ندارم. در هر صورت من به ایشون خیلی بیشتر از اینها بدهکار هستم. قبلاً یکبار اسمش رو گفتم در فروم! اما دوستان در اینجا ایشون رو نمی شناسن! موقع اهدا قطعاً اسمشون رو نام می برم و شاید هم اومدن در فروم حضور پیدا کردن برای تشکر و اینها... (احتمالاً)
    اوکی!! مثل این که من اشتباه کردم

آخه تو پست های قبلیت شاره کرده بودی از دو نفر خیلی چیز ها یاد گرفتی (نه دقیقا با این لحنی که من میگم)
    (همونطور که من دارم از شما و سایر دوستان یاد میگیرم)
    یکیش اون فرد مورد نظر من بود و دیگری رئیس حسام
    رئیس حسام رو خودت اسم بردی من هم فکر کردم الان منظورت اون شخص دیگست

در هر صورت عذر میخوام
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها

منظورم کاربر iSteve آقا ناصر عزیز هستش که حضورش در فروم ما باعث دلگرمی و افتخاره.

آرمین جون یه بازار تعارف ایرانی باز کردی . الان این بحث اونقدر کش پیدا میکنه که نگو و نپرس ! آقا ناصر میگه نه بابا , یعنی چی ؟ از من مستحق تر هم هست . مرسی آرمین جان , لطف داری و .... و بعد تو میری به نفر بعدی تو لیست و این داستان ادامه دارد !

پس من 5 تا راه توصیه میکنم تا بحث کش پیدا نکنه ! به یکیش عمل کنین !

1 : ناصر جان یه تشکر کن و فلش رو قبول کن !

2 : آرمین جان خودت فلش رو قبول کن !

3 : مدیر کل عزیز کلا فلش آقا آرمین رو نده و برای خودت بردار ! خودت خیلی برتری شیرمرد .

4 : فلش رو برای من بفرستین !

5 : به خاطر روز قدس که امروز بود و برای نشان دادن اعتراض به صهیونیست ها اشغالگر فلش رو تیرباران کنید !!!! :)) امسال خواب موندم و راهپیمایی نرفتم . اگه این کار رو کردین اسمس از من هم ببرین ! :))

ولی دور از شوخی 3 مورد اول رو جدی گفتم .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    آرمین جون یه بازار تعارف ایرانی باز کردی . الان این بحث اونقدر کش پیدا میکنه که نگو و نپرس ! آقا ناصر میگه نه بابا , یعنی چی ؟ از من مستحق تر هم هست . مرسی آرمین جان , لطف داری و .... و بعد تو میری به نفر بعدی تو لیست و این داستان ادامه دارد !

پس من 5 تا راه توصیه میکنم تا بحث کش پیدا نکنه ! به یکیش عمل کنین !

1 : ناصر جان یه تشکر کن و فلش رو قبول کن !

2 : آرمین جان خودت فلش رو قبول کن !

3 : مدیر کل عزیز کلا فلش آقا آرمین رو نده و برای خودت بردار ! خودت خیلی برتری شیرمرد .

4 : فلش رو برای من بفرستین !

5 : به خاطر روز قدس که امروز بود و برای نشان دادن اعتراض به صهیونیست ها اشغالگر فلش رو تیرباران کنید !!!! :)) امسال خواب موندم و راهپیمایی نرفتم . اگه این کار رو کردین اسمس از من هم ببرین ! :))

ولی دور از شوخی 3 مورد اول رو جدی گفتم .
    به دور از شوخی اگه دو گزینه اول عملی نشه گزینه 3 و 4 عالیه !!!!!
    خدا قسمتت کنه یاسر جون کنکور بدی که دیگه گزینه طراحی نکنی !!!! :))

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    مشکلی نیست حسام جان، (تهران میای دیگه؟! )

خوشبختانه من یه لیست از کاربرانی که به نظرم میومد میتونن برنده باشن دارم و با مدیر کل عزیز مطرح کرده بودم.

نفر بعدی در لیست من که میخوام ازش تشکر کنم و این یادگاری رو به وی از طرف فروم بدم، شخصیه که بسیار فروتنانه در تاپیک ها شرکت میکنه و اطلاعات خودش رو بدون چشم داشت در راهنمایی هاش به دیگر کاربران ارائه میده. ایشون ادعایی نداره اما اوورکلاکر قدریه.

الان اگه آقا عطا اینجا بود میگفت:
    یکی از فانتزیام اینه که به عنوان کاربر ماه انتخاب بشم بعد دکمه ی خروج رو بزنم و آفلاین بشم بعدش توی تاریکی محو بشم و هرگز کسی خبری ازم نداشته باشه!!!
    آرمین جان شما لطف دارید،شما بزرگوارید، در زمینه ی اورکلاک و سخت و افزار و اخلاق، عددی نیستم، در حد شاگرد کوچیک شما و بقیه ی بچه ها هم نیستم.
    آرمین عزیزم، فلش بیچاره رو هوا مونده، الان آقای شالیکاران میاد میگه اصلا به هیچ کدومتون نمیدم ها! خواهش میکنم خودتون قبولش کنید، چرا همش مدیران باید هدیه بدن؟ این هدیه ناقابل رو که اصلا قابل قیاس با زحمات شما نیست از طرف مدیران و تمام کاربران فروم قبول کنید.@};-
    تا زمانی که شما و آقاحسام و... باشن من خجالت میکشم کاربر برتر باشم، از همینجا از تمام مدیران میخوام هرگز نام منو توی لیست کاربران برتر هر ماه قرار ندن، اونجا که اعلام حضور کردم برخلاف میل باطنی بود.....
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوستان عزیز فلش مموری ها را از دست دادید، اگر می دانستم به فلش نیازی ندارید، بی دلیل 30 هزار تومان برای یک فلش USB 3.0 با ظرفیت 8 گیگابایت پول پرداخت نمی کردم. سال گذشته همین فلش با ظرفیت 32 گیگابایت را با قیمت 55/000 تومان خریداری کردم و امروز هشت گیگابایتی آن را با قیمت 30 هزار تومان!!!
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من فلش میخوام به پاس خدماتی که آرمین انجام داده!:دی
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دوستان عزیز فلش مموری ها را از دست دادید، اگر می دانستم به فلش نیازی ندارید، بی دلیل 30 هزار تومان برای یک فلش USB 3.0 با ظرفیت 8 گیگابایت پول پرداخت نمی کردم. سال گذشته همین فلش با ظرفیت 32 گیگابایت را با قیمت 55/000 تومان خریداری کردم و امروز هشت گیگابایتی آن را با قیمت 30 هزار تومان!!!
    پس حتما Silicon Power Blaze 10 رو میگی , درسته ؟
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع