ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 45
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    حق به حق دار رسید...
    به آرمین و رضا جان عزیز تبریک میگم .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط practiced نمایش پست ها
    حق به حق دار رسید...
    به آرمین و رضا جان عزیز تبریک میگم .
    کوروش جان ! ممنونم عزیز !@};-
    من رو شرمنده نکن بیشتر از این ! انشاء الله کاربر برتر شهریور ماه شما باشی !

امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    مبارکه داداشای گلم انشالله برنده تمام ماه های زندگیتون باشید.

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    مدیر برتر : آقای آرمین ابیشی با نام کاربری Armin2012

کاربر برتر: آقای رضا اشراقی با نام کاربری eshraghi2011

به این دو عزیز یک عدد فلش مموری 8 گیگابایتی اهدا می شود. این دو سرور گرامی لطف کنند آدرس خود را به صورت پیام خصوصی ارسال کنند تا مراحل ارسال هدیه انجام شود.
    آخ جون فلش!! - اونم هش! o:-) (هش = هشت گیگ)

حسام جان، ماشالا خودت با این همه گرفتاری و کارهایی که داری، همچنان در فروم بیشترین فعالیت مدیریت مال خودت بوده عزیز!

از اینکه بازم شما و دیگر دوستان لطف داشتین حقیر رو لایق دونستین از شما بسیار ممنونم و از دوستانی هم که تبریک گفتن متشکرم.

حقیقتش بهتر از من می دونی کاربران بسیاری در فروم فعال هستند، و هر کسی گوشه ی کاری رو گرفته و زحمت میکشه، کارایی و فعالیت من در کنار همه ی این دوستان معنا داره. البته نمیشه به همه یکدفعه هدیه داد، اما حالا که موقعیت بدستم اومده همانطور که با شما مشورت کردم از شما اجازه میخوام که به پاس زحمات و فعالیت های کاربر حسام جمشیدی، با توجه به اینکه فعالیت های مثبتش در بخش راهنمایی ستودنی بوده، جایزه رو به ایشون تقدیم میکنم، به عنوان یادگاری از طرف فروم سخت افزار.

امیدوارم مبارکشون باشه.

میگم شب شب گیگابایتی ها بوده، اون از رضا اشراقی اینم از حسام جمشیدی.

یادم باشه آواتارم رو ایسوز کنم، غریب موندم. :-"
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/08/02 در ساعت 18:22
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها

حسام جان، ماشالا خودت با این همه گرفتاری و کارهایی که داری، همچنان در فروم بیشترین فعالیت مدیریت مال خودت بوده عزیز!

از اینکه بازم شما و دیگر دوستان لطف داشتین حقیر رو لایق دونستین از شما بسیار ممنونم و از دوستانی هم که تبریک گفتن متشکرم.

حقیقتش بهتر از من می دونی کاربران بسیاری در فروم فعال هستند، و هر کسی گوشه ی کاری رو گرفته و زحمت میکشه، کارایی و فعالیت من در کنار همه ی این دوستان معنا داره. البته نمیشه به همه یکدفعه هدیه داد، اما حالا که موقعیت بدستم اومده همانطور که با شما مشورت کردم از شما اجازه میخوام که به پاس زحمات و فعالیت های کاربر حسام جمشیدی، با توجه به اینکه فعالیت های مثبتش در بخش راهنمایی ستودنی بوده، جایزه رو به ایشون تقدیم میکنم، به عنوان یادگاری از طرف فروم سخت افزار.

امیدوارم مبارکشون باشه.

آقا اینجا چه آدم های از خود گذشته ای هم پیدا میشه. از مدیر و داداش آرمین بخاطر این حرکتش ممنونیم
    از طرف همه بچه های سخت افزار

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

امیدوارم مبارکشون باشه.

:))
    واقعاً به خودم افتخار می کنم که در این فروم در کنار مدیران عزیز و فداکاری مثل شما فعالیت می کنم !!
    کارت بیسته آرمین جون !!
    هم بابت انتخابت بهت تبریک میگم و هم به خاطر مرام و معرفتی که داری و هم به خاطر تصمیمت !! :-*@};-

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

اول از همه برایت آرزومندم که عاشق شوی

و اگر هستی، کسی هم به تو عشق بورزد

و اگر اینگونه نیست، تنهایی‌ات کوتاه باشد

و پس از تنهایی‌ات، نفرت از کسی نیابی

آرزومندم که اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد

بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی کنی.

یه شعر برای همه زحماتتون!
    @};-

شاید اینبار او انتخاب شود...

اللّهم عجّل لولیک الفرج
    شاید این جمعه بیاید ، شاید.........

ehsannalizadeh
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نه آقا... این کارا چیه...؟! :D
    کاربر برتر اعلام شده آرمین جان. راضی به زحمت نیستم. دست شما درد نکنه.
    من هم که تا اینجا رسیدم، به لطف بعضی از کاربران با تجربه ای همچون شما بوده...

ضمناً با خودم عهد بستم که اگر روزی چیزی از این فروم برنده شدم، میخوام به کاربری تقدیم کنم که بیشترین تاثیر رو در فعالیت های من در این فروم داشته و از این حیث مدیون هستم.

پیشنهاد می کنم شما هدیه تون رو دریافت کنی... :) مستحق شماست به عنوان مدیر.
    به هر حال یک مدیری مثل جناب عالی، شایسته ی دریافت حداقل یک جایزه ی ناقابل در این فروم هست و اگر غیر از این باشه، بی انصافیه در حق مدیران زحمت کش اینجا که از هیچ فعالیت و تلاشی دریغ نمی کنند!

در هر صورت مدیر بودن یک سری وظایف و مسئولیت هایی داره که براش وقت میذاره و ارزش قائل شده برای یک فروم.
    ما به پاس این ارزش قائل شدن اون مدیر، باید همیشه قدرانش باشیم و این هدیه ها تنها ابراز محبتی کوچکی در راستای این هست که زحماتشون فراموش نمیشه و حداقل یادبودی از طرف فروم هست که بهشون تعلق می گیره و ما هم از این حرکت زیبا استقبال می کنیم تا سهم کوچکی در قدردانی از مدیران داشته باشیم.

این حداقل یادبود، صلاح نیست که به دیگری واگذار بشه. (مگر اینکه طرف واقعاً انتخاب شدنش رو مدیون کسی دیگری باشه. مثل من که مدیون کسی دیگری هستم و همه جوره بهش بدهکارم و در فروم ما هم حضور داره، منتها هیچ فعالیتی نداره).
    دوست دارم هدیه ای که مستقیماً خودم برنده شدم رو بهش تقدیم کنم به عنوان کسی که خیلی بهم توی علوم سخت افزار کمک کرده!!!
    بعد از اون فرد، خود جناب شالیکاریان هست که افتخار شاگردی ایشون رو داریم. هر چند اخلاق بعضاً تُندی دارن که موجب دلخوری شده. ;) اما این باعث نمیشه که آموزش ها و تجربیات ایشون رو که بهم خیلی جاها در سال گذشته منتقل کردن رو فراموش کنم.

در هر صورت بخاطر این ابراز لطف، تشکر می کنم و امیدوارم همه روزی بتونیم با کمک همدیگه، بهترین ها رو برای کاربران اینجا به ارمغان بیاریم ...
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    نه آقا... این کارا چیه...؟! :D
    کاربر برتر اعلام شده آرمین جان. راضی به زحمت نیستم. دست شما درد نکنه.
    من هم که تا اینجا رسیدم، به لطف بعضی از کاربران با تجربه ای همچون شما بوده...

ضمناً با خودم عهد بستم که اگر روزی چیزی از این فروم برنده شدم، میخوام به کاربری تقدیم کنم که بیشترین تاثیر رو در فعالیت های من در این فروم داشته و از این حیث مدیون هستم.

پیشنهاد می کنم شما هدیه تون رو دریافت کنی... :) مستحق شماست به عنوان مدیر.
    به هر حال یک مدیری مثل جناب عالی، شایسته ی دریافت حداقل یک جایزه ی ناقابل در این فروم هست و اگر غیر از این باشه، بی انصافیه در حق مدیران زحمت کش اینجا که از هیچ فعالیت و تلاشی دریغ نمی کنند!

در هر صورت مدیر بودن یک سری وظایف و مسئولیت هایی داره که براش وقت میذاره و ارزش قائل شده برای یک فروم.
    ما به پاس این ارزش قائل شدن اون مدیر، باید همیشه قدرانش باشیم و این هدیه ها تنها ابراز محبتی کوچکی در راستای این هست که زحماتشون فراموش نمیشه و حداقل یادبودی از طرف فروم هست که بهشون تعلق می گیره و ما هم از این حرکت زیبا استقبال می کنیم تا سهم کوچکی در قدردانی از مدیران داشته باشیم.

این حداقل یادبود، صلاح نیست که به دیگری واگذار بشه. (مگر اینکه طرف واقعاً انتخاب شدنش رو مدیون کسی دیگری باشه. مثل من که مدیون کسی دیگری هستم و همه جوره بهش بدهکارم و در فروم ما هم حضور داره، منتها هیچ فعالیتی نداره).
    دوست دارم هدیه ای که مستقیماً خودم برنده شدم رو بهش تقدیم کنم به عنوان کسی که خیلی بهم توی علوم سخت افزار کمک کرده!!!
    بعد از اون فرد، خود جناب شالیکاریان هست که افتخار شاگردی ایشون رو داریم. هر چند اخلاق بعضاً تُندی دارن که موجب دلخوری شده. ;) اما این باعث نمیشه که آموزش ها و تجربیات ایشون رو که بهم خیلی جاها در سال گذشته منتقل کردن رو فراموش کنم.

در هر صورت بخاطر این ابراز لطف، تشکر می کنم و امیدوارم همه روزی بتونیم با کمک همدیگه، بهترین ها رو برای کاربران اینجا به ارمغان بیاریم ...
    حسام عزیز

این هدیه از طرف من نیست، بلکه به انتخاب من به عنوان مدیر بخش سخت افزاره که مطمئن باش بدون مشورت با مدیر کل انجام نشده.

پس این هدیه از طرف فروم سخت افزار به عنوان یادگاری به شما داده شده به پاس زحماتتون. @};-

نمیتونی پسش بدی چون اخلاق منم دست کمی از جناب شالیکاریان نداره، امتحانش نکن =))
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    حسام عزیز

این هدیه از طرف من نیست، بلکه به انتخاب من به عنوان مدیر بخش سخت افزاره که مطمئن باش بدون مشورت با مدیر کل انجام نشده.

پس این هدیه از طرف فروم سخت افزار به عنوان یادگاری به شما داده شده به پاس زحماتتون. @};-

نمیتونی پسش بدی چون اخلاق منم دست کمی از جناب شالیکاریان نداره، امتحانش نکن =))
    :))
    گناه من چیه که میخوام هدیه ای که مستقیماً برنده شدم رو به کسی دیگه واگذار کنم که مدیونشم؟! :D
    ایشالله فرصت زیاده و حالا حالاها ظاهراً به صورت ماهانه کاربر و مدیر برتر اعلام میشه و من خودم رو یکی از برنده های احتمالی می دونم در آینده! :))
    اگر شما هم نگیری، خلاصه فرصت هست جهت برنده شدن در ماهای بعدی و خلاصه برنده میشی و می شویم. :)

خیلی سخت نگیر. به قول مازندرانی ها میگن: دنیا اَنی تِنی مِنی ندارنه! :)) حسام می دونه چی میگم! بگو برات ترجمه کنه اگر آشنایی با این گویش نداری! :))
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع