ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر

درخواست راهنمایی برای افزودن صدای ساراند به فیلم های HD تک فایل

سلام به رفقای سخت افزاری
    همونطور که میدونید بخاطر قیمت بالای دیسک بلوری و تجهیزات مربوط به اون ، خیلی از کاربرها (از جمله خودم) برای دیدن فیلم های با کیفیت ، به فیلم های تک فایل رو آوردن. مثلاً فیلم های mkv ، avi ، mpg و بقیهء فرمت ها. اما مشکلی که وجود داره اینه که صدای این فیلم ها استریو هست و صداهای چند کانالهء دالبی و یا دی.تی.اِس در دسترس نیست. برای همین 3 تا سؤال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید. بخصوص سؤال سوم

1 - آیا فیلم هایی با فرمت تک فایل وجود داره که روی خودشون صدای ساراند داشته باشن؟

2 - آیا میشه برای فیلم های HD تک فایلِ موجود ، بطور مجزا ، صدای ساراند دانلود کرد؟

3 - نرم افزاری هست که بشه بوسیلهء اون ، صدای استریویِ همین فیلم های موجود رو به صدای ساراند تبدیل کرد؟
    امتیازها
    7,298
    سطح
    56
    564
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزيز
    ١-تا جايي كه يادمه فيلمهاي با فرمت MKV كه به صورت 1080 هستند و هجمشون بالاي ٣گيگ هست،٩٩٪ صداي DTS رو خودشون هست.
    ٢-منم يك زماني دنبال صداي DTS براي فيلمهام گشتم كه مثلا يه جوري ميكسش كنم با فيلمم،اما نيافتم!
    ٣-پاسخ اين سوال رو نميدونم.دوستان ديگه راهنمايي كنند.البته من اسپيكرم و هم كارت صدام اين كارو انجام ميدن و اتوماتيك صداي استريو رو به ٥ كاناله تبديل ميكنن.اما هيچي صداي DTS نميشه!!
    من خودم دنبال فيلماي دي وي دي منو اصلي يا به اصطلاح ناين (dvd9) رفتم و اكثرا صداي دي تي اس داشتند.
    و الان هم از افرادي كه محتواي فيلم رو روي هارد به صورت Full hd تحويل ميدند،خريد ميكنم كه هم به صرفه هست ، هم صدا و تصوير عالي.
    به نظرم بهترين كار پيش گرفتن يكي ازين دو راهه.اخه من ٧-٨ سال عمرم رو تو فيلم گذاشتم(البته اخرش هم هيچ فايده اي نداشت:> )
    شاد باشيد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)