ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    امتیازها
    833
    سطح
    15
    36
    کاربر اخراجی
    بله یه دو ماهی میشه که ADSL مخابرات نابود شده از زمانی که با زیرساخت دعواشون شده و بدهکاریشو نداده زیرساختم دیگه به مخابرات پهنای باند نداده و مثل همیشه به خاطر دعوای چنتا آدم احمق این مردم هستند که باید تاوانش رو بدند
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    هر وقت کسی از من در مورد شرکت های ISP بپرسه :
    هیچوقت اینقدر مطمئن حرف نمیزنم!
    سرعت و اینترنت در شهر ها و مکان های مختلف با هم متفاوت هست! حتی سرعت اینترنت 2 همسایه دیوار به دیوار که جفتشون هم از یک ISP سرویس می گیرند.
    چرا؟
    در این جا مسائلی چون : مرکز مخابراتی و تجهزاتشون ، کیفیت سیم ها و پست های مخابراتی و همچنین محل عبور سیم های تلفن مطرح میشه.
    مثلا اگر در انتقال خط به منزل یا محل کار از سیم های افشان استفاده شده باشه این نویز خط رو به شدت افزایش میده و کیفیت اینترنت شما رو به شدت کاهش.
    با مثلا اگر سیم انتقال خط تلفن مفتول باشه اما از کنار یک کابل برق بیاد ، این هم روی کیفیت اینترنت شما تاثیر گذاره.

در مورد شرکت ها باید خدمتتون عرض کنم شما باید معیار های انتخابتون رو مشخص کنید
    قیمت؟
    کیفیت؟
    سرعت؟
    پشتیبانی؟
    یا همه این موارد؟

همه مون خوب میدونیم که اینترنت ایران از لحاظ سرعت از آخر سومه ! و از لحاظ قیمت از اول ، اول!
    پس ارتباط کاملا مستقیمی به ISP ها نداره تا اینجا!

در مرحله سوم میرسیم به ISP ها
    حالا اینجا اون معیار ها ملاک قرار داده میشه

به طور کلی نسبت به سرعت , قیمت بالاست
    پشتبانی چطور؟
    بدونه شک نمیشه از امثال مخابرات انتظار پشتیبانی خوب داشت!

با توجه به قیمت کلی این خدمت در کشور
    من شاتل رو پیشنهاد میدم چون در قبال پولی که پرداخت میکنم دست کم پشتیبانی قویی بهم ارائه میده.

تجربه شخصی من :
    سرویس : ECO-128 سرعت دانلود 250 تا 300 در برخی مواقع حتی بیشتر و شب ها 50تا70
    در طول 4 سالی که یوزر این شرکت هستم قطعی بی دلیلی ازش ندیدم ( به جز اون داستان لنگر و کوسه و قفاس !) که برای کل کشور بود. در موارد قطعی جزئی دیگه ای هم که وجود داشت با تماس با پشتیبانی مشکلم حل شد.

یه مورد دیگه هم خدمتون عرض کنم که : دوستان فرموندن شاتل سرعتش خوبه یهو بد میشه!
    باید بگم احتمالا این مورد شما بر میگرده به سیستم نظارتی شاتل:
    "همه مون خوب میدونیم اینترنت اشتراکی هست حالا یک شرکت 1به 10 یکی 1 به 8 که شاتل 1به8 هست."
    در این سیستم یوزر های پر مصرف ( که حق یوزر های دیگه رو ضایع می کنند ) به طور موقت سرعتشون محدود میشه و به یوزر های داده میشه که کمتر استفاده کردند و به این صورت برابری رو اعمال میکنه. ( خودم تا دیروز تو این طرح افتاده بودم)

در آخر بهتون پیشنهاد میکنم از هر ISP سرویس می گیرید ، از مودم های زایکسل استفاده کنید.

موفق باشید.
    حرف بدونه منبع ؛ باد هواست...
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع