ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    خب همه ی شرکت ها در ساعات رایگان سرعتشونو کاهش میدن!اگه کاهش ندن که ورشکست میشن!
    پارس آنلاین 256 داشتم در روز حداقل سرعت دانلودم 300 بود و تا 500 هم در بهترین حالت میرسید!
    شبانه هم در بدترین حالت به 40 میرسید!
    شما شرکتی سراغ داری سرعت روزانش با شبانه(ساعات رایگانش)یکی باشه؟!
    مخابرات! خیلی افتش کمه!

امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی
    مخابرات خيلي راحت دزدي موجه مي كند . كسي هم پاسخگو نيست
    امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی
    دوستان . من يك اكانت شش ماهه 128 با 24 گيگ حجم از مخابرات گرفتم ( چون در اين روستاي تازه شهر شده غير از ايرانسل و مخابرات ديگران حق ندارند اينترنت بدهند ) قرار بود دانلود شبانه رايگان داشته باشم . سيستم تنظيم بود و اتومات روشن مي شد و دانلود مي كرد و سر ساعت خاموش مي شد . ناگهان متوجه شدم دانلودهاي شبانه را از حجم ترافيكم كم كرده اند . زنگ زدم گفتند دانلود شبانه قطع شده و دستور از بالاست . در حالي كه هيچ اطلاع رساني نشده بود . خيلي شاكي شدم فايده نداشت . دزدي در سر گردنه انحصاري مخابرات اينگونه است .
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    داداش گلم
    اینطور که بچه ها از مخابرات تعریف کردن منو به شک انداختن انگار که فقط مخابرات قم آشغال ترین خدمات رو میده و در جاهای دیگه مخابرات خوب سرویس میده
    ولی در کل باید بگم که بستگی به شهرستان ها و محلی که شما دارید زندگی می کنید داره بطور مثال من توی قم پارس آنلاین داشتم ولی یکی دیگر از دوستان که در منطقه ای دیگر از قم داشت کلی ازش تعریف می کرد ولی اصلا برای من چنگی به دل نمیزد یا مخابرات رو من دو نقطه مختلف قم داشتم واقعا آشغال بود فقط خوبیش ارزون بودن و نامحدود بودن حجمش بود
    در ضمن من صبا نت رو در دو نقطه مختلف قم تست کردم واقعا عــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــالی بود و الان هم دارم و فوق العاده ازش راضی ام در ضمن من با شاتل و پارس آنلاین و مخابرات و صبانت کار کردم و آسیاتک رو هم دوتا از دوستان من داشتن و واقعا آشغال بود ولی تابحال ندیدم کسی از صبانت تجربه تلخی به ذهن داشته باشه

ولی باز هم تأکید می کنم بستگی به شهرستان ها داره

آها در ضمن من با صبانت شبانه که از ساعت 2 الی 7 صبح رایگان هست براحتی ویندوز سون لپ تا و پی 30 مو آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم نداشت البته نه هردو رو با هم بلکه هرکدوم رو جدا جدا و توی 5 ساعت خیلی راحت آپدیت ها تماما انجام شد بخصوص برای لپ تاپ که کلی بود همش رو یکسره آپ کردم
    در ضمن من خیلی وقت ها توی این ساعات رایگان میرم آپارات و شده حتی برخی مواقع +500 مگ هم دانلود کردم خیلی راحت
    یعنی بنظرم شما اگر از ساعت 2 الی 7 یک فایل یک گیگی رو بزارید برای دانلود حداقل +70 درصدش دانلود خواهد شد
    و آنچنان افت سرعت هم نداره واقعا عالیه
    من که با سرعت حول و حوش 90 و الی 100 هم دانلود می کنم در این ساعات

@};-@};- السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی @};-@};-

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است

عرق شرم زمین است که سرباز کم است

آن روز ها که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده خود کردند؛

نکند این روزها که
    دشمن به نانمان حمله کرده، شرمنده شهدا شویم

امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    بچه ها اصلا باورتون میشه من با اکانت رایگان شبانه صبانت 3.8 گیگابایت رو در عرض ده ساعت که نه بلکه تقریبا 9 ساعت و نیم دانلود کردم ؟

در طی دو شب دانلود کردم در ساعت های رایگان که 2 الی 7 هست

@};-@};- السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی @};-@};-

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است

عرق شرم زمین است که سرباز کم است

آن روز ها که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده خود کردند؛

نکند این روزها که
    دشمن به نانمان حمله کرده، شرمنده شهدا شویم

امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahidamlaki نمایش پست ها
    بچه ها اصلا باورتون میشه من با اکانت رایگان شبانه صبانت 3.8 گیگابایت رو در عرض ده ساعت که نه بلکه تقریبا 9 ساعت و نیم دانلود کردم ؟

در طی دو شب دانلود کردم در ساعت های رایگان که 2 الی 7 هست
    سرعت دانلودتون متوسط در ساعات رایگان چقدره؟

امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    سلام

بنده از اینترنت مخابرات استفاده می کنم، سرعت 512 که اخیراً درخواست به قطعی آن داده ام. قصد دارم از پارس آنلاین سرویس بگیرم. 2Mb/s هم سرعتش خواهد بود.

اوایل سرعت اینترنت بسیار عالی بود به طوری که محال بود با افت سرعت و قطعی روبرو شوم. ولی این روز ها قضیه کمی فرق می کند.

داستان شماره 1) دو سه روز قبل ( روز کــاری بود نه تعطیل! ) برادر کوچکترم با مرکز خرابی ADSL مخابرات تماس گرفت و از کمبود سرعت شکایت کرد، اما چه پاسخی دادند: " در روز های تعطیل همینطوریه، سرعت کمه! " برادرم: آخه بابا ایکی یوسان امروز که تعطیل نیست :))

داستان شماره 2) پدر یکی از دوستان هم که از اینترنت مخابرات استفاده می کند با مرکز خرابی تماس می گیرد و همین مورد بالا را مطرح می کند که آقا سرعت پایینه، پاسخی که دادند: " آقا آنتی ویروس تو آپدیت کردی؟! " مـنــو میگی، مثل این سوسک های پیف پاف خورده افتاده بودم رو زمین می خندیدم!=))=))
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    2
    کاربر جدید
    من مخابرات دارم جدیدا افتضاح شده
    امتیازها
    2,369
    سطح
    29
    24
    کاربر جدید
    سلام . من خیلی با ... دانلود میکنم و یک سرویس خوب میخواستم با دانلود خوب . تهران هم هستم . تا ماهی 40 تومن هم میتونم بدم. چی پیشنهاد می کنید؟
    امتیازها
    1,690
    سطح
    23
    23
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    خب همه ی شرکت ها در ساعات رایگان سرعتشونو کاهش میدن!اگه کاهش ندن که ورشکست میشن!
    پارس آنلاین 256 داشتم در روز حداقل سرعت دانلودم 300 بود و تا 500 هم در بهترین حالت میرسید!
    شبانه هم در بدترین حالت به 40 میرسید!
    شما شرکتی سراغ داری سرعت روزانش با شبانه(ساعات رایگانش)یکی باشه؟!
    بله من داتک 512 دارم شب ها (رایگان)و روزها سرعتش یکی هست 110کمترین و 130 بیشترین سرعت دانلود.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع