ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    پس اگه اینجوریه کلا به دلیل ورود نسل جدید دست نگه دارن و وقتی اون ها اومدن خرید کنن دیگه این چه کاریه...
    الان 3820 بخرن و به محض اومدن عوض کنن و ضرر بدن و از طرفی به محض ورود قیمت ها بالا خواهد بود و براشون گرون در میاد.
    به هر حال میگن صلاح مملکت خویش را خسروان دانند!:D
    ممنون از انتقادت حسام جان.:)
    خب ضرر 3930 بعداً بخوان بفروشن که بیشتره عزیز من! :D
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    خب ضرر 3930 بعداً بخوان بفروشن که بیشتره عزیز من! :D
    من که نگفتم 3930 رو بخرن و وقتی نسل جدید اومد زود آپدیت کنن عزیز من!:D
    حداقل 2 سال به راحتی میتونن با 3930 کارشونو به بهترین شکل ممکن انجام بدن!تازه کار هم هستن میتونن تا دوران حرفه ای شدن با سرعت 3930 لذت رندر گرفتن رو ببرن.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    من که نگفتم 3930 رو بخرن و وقتی نسل جدید اومد زود آپدیت کنن عزیز من!:D
    حداقل 2 سال به راحتی میتونن با 3930 کارشونو به بهترین شکل ممکن انجام بدن!تازه کار هم هستن میتونن تا دوران حرفه ای شدن با سرعت 3930 لذت رندر گرفتن رو ببرن.
    ok. پس بهتره صبر کنند! چون ظاهراً دقیقاً تا 2 ماه دیگه پردازنده های نسل Ivy Bridge-E وارد بازار میشن!
    البته یه چیزی هم هست! طبق چیزی که در سایت ها نوشته، برتری محسوی نسبت به سندی بریدج ندارن!
    فقط کمی راندمان کلی بهتر و مصرف کمتر دارن! همین! که اونم نامحسوسه!!
    امتیازها
    443
    سطح
    8
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    تا روز قیامت تقریباً به صورت هر یکی دو ماه یکبار مانیتورهای جدید وارد بازار میشه! تا کی میخواید صبر کنید؟! :D

ضمناً شاهین جان، به دلیل ورود نسل جدید پردازنده ها (Ivy Bridge-E) صلاح نیست که 3930 بخرن!
    ایشون فعلاً 3820 بخرن تا چند ماه دیگه ایشالله برای خرید 4820 یا 4930 بهتره سرمایه گذاری کنند!
    دوستان شرمنده دیر جواب میدم چون جایی مشغول کارم در مورد قیمت قطعات سخت افزار اطلاعی ندارم اما در مورد گوشی تبلت و لپ تاپ انصافا قیمت ها خیلی خوب پایین اومده برای مثال برادرم چند ماه پیش گوشی اکسپریا تی رو گرفت 1300 الان شده 1 میلیون همون موقع یک تبلت گالاکسی تب رو گرفت 1500 الان شده 1100 بنظرم اگر نظارت وجود داشته باشه مجبور هستن قیمت قطعات رو بیارن پایین که اگر خدا بخواد این اتفاقم میفته در مورد مانیتورم قصد داشتم یک مانیتور سه بعدی بگیرم همین مانیتوری که شما معرفی کردین بررسیش رو در سایت زومیت خوندم اما دارای اشکالاتی در حالت دو بعدی و همچنین سه بعدی بود که کلا از خرید مانیتور سه بعدی منصرف شدم شخصا حاضرم برای خرید مانیتور هزینه بیشتری کنم در سایت های انلاین که جستجو میکردم اکثر مانیتور ها قدیمی بودن اگر دوستان اطلاع دارن مانیتور با صفحه نمایش igzo وارد شده خبر بدن در مورد خرید قطعات سیستم قبلا هم گفتم اوایل مهر قصدخرید دارم تمام قطعاتی که اقا حسام و شاهین معرفی کردن بررسی قطعات رو در سایت خوندم و الان برای دو ماه دیگه اطلاعات خوبی ازشون بدست اوردم بازم اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم کمک کنید تا سیستم نهایی رو انتخاب کنم
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    ببخشید بی ادبی نباشه این مرض آپ دیت کردن قطعات چیه افتاده به جون ههمون؟؟؟؟
    مگه اینطور نیست که ساخت سخت افزار از تولید نرم افزار همیشه جلو تره؟؟؟
    خب حالا یه قطعه ای تولید شده مثلا 3930 . کمپانی های نرم افزاری تا بیان نرم افزارهاشونو برای استفاده از این cpu ها بروز کنن یه مدت طول میکشه.
    بعد نرم افزار به دست ما میرسه. حالا ما بیایم یاد بگیریمش نصبش کنیم ازش استفاده کنیم بازم طول میکشه . الان چه کسی با داشتن همون سیستمهای تولید شده پارسال احساس ضعف و کمبود میکنه؟ تازه داره نرم افزارهای مناسب و سیستم عامل های هماهنگ باهاشون میاد. چه کاریه که تا یه قطعه میاد همه میگن بریم بخریم بریم ارتقاء بدیم. بهتره یکم بیشتر فکر کنیم. وارد کننده ها و فروشنده ها دارن از این علاقه ماها سوء استفاده میکنن
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع