ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    امتیازها
    9,315
    سطح
    64
    20
    کاربر انجمن
    نه والا پولدار نیستیم$-)8->
    ولی خوب هم مدلی که شما معرفی کردید 23 اینچه و دل رو که فاکتور بگیریم اون دو مدل الجی و اسوس همشون توی یه رنج قیمتن و حدود 200 دلارن که قیمت خیلی خوبی دارن و در توان خریدم هست وقتی مشخصاتشونو میخونم همشون عالین و توی توضیحاتشون ویزگی های خوبی دارن ادم وسوسه میشه همرو بخره;)واس همین زیادی مزاحم میشم و میگم کدوم از همه بهتره بخاطر راهنمایی های عالیتون خیلی ممنون.اگه شما خودتون اهل فیلم دیدن و وبگردی اینا بودین کدوم مانیتر رو انتخاب میکردید؟:-??
    با تشکر فراوان:x
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من فیلم و سریال زیاد میبینم!

از سری قبل ips های الجی دارم! راضیم! مدلشم ips226v هست قیمت خوبی داشت موقعی که خریدمش!

اما سری جدید مانیتورای الجی عالین! من به نظرم برای فیلم دیدن مدل 23 اینچی الجی که معرفی کردم از بقیه بهتره
    امتیازها
    12,810
    سطح
    73
    12
    کاربر انجمن
    با سلام میخواستم یک مانیتور سه بعدی بخرم که از نظر کیفیت دو بعدی افت تصویر نداشته باشه عمق تصویر تو سه بعدی زیاد باشه خروجی hdmi داشته باشه در ضمن سیستم من گرافیک امبرد باید گرافیک بخرم یا اینکه ربطی نداره با تشکر
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط maad123 نمایش پست ها
    با سلام میخواستم یک مانیتور سه بعدی بخرم که از نظر کیفیت دو بعدی افت تصویر نداشته باشه عمق تصویر تو سه بعدی زیاد باشه خروجی hdmi داشته باشه در ضمن سیستم من گرافیک امبرد باید گرافیک بخرم یا اینکه ربطی نداره با تشکر
    سلام ! برای مانیتور توصیه میشه سه بعدی نگیرید چون هم چشم رو اذیت می کنه هم موجودی زیادی توی بازار نداره و هم قیمت هاشون بالاست !
    ضمن اینکه در تاپیک دیگران نباید درخواست مشاوره کنید ! تاپیک قدیمی رو هم آوردید بالا !
    توی این تاپیک مشاوره و راهنمابی برای خرید لوازم "جانبی" کامپیوتر سؤالتون رو با ذکر بودجه طرح کنید مجدداً !

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع