ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه امتیازی به ماهنامه سخت افزار می دهید؟

رأی دهندگان
78. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0-20

2 2.56%
  • 20-40

0 0%
  • 40-60

8 10.26%
  • 60-80

33 42.31%
  • 80-100

35 44.87%
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 51
    امتیازها
    533
    سطح
    10
    81
    کاربر جدید
    ساختار ومطالب ماهنامه بسیار خوب است.
    اما گلایه ای از بخش گنو/لینوکس ماهنامه که صفحات کمی را به خود اختصاص میدهد و دوستان همین بخش کم را به بررسی توزیع ها می پردازند. بهتر است در این بخش نیز مانند بخش مکینتاش به آموزش نرم افزارها و یا راهکارها پرداخته شود. (البته جای خالی گنو/لینوکس در فروم هم احساس می شود)
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    2 شماره است که مجله داره میترکونه امیدوارم این بار هم همینطور باشه
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    انشاء الله این شماره هم این طور خواهد بود اما باید منتظر شاره 35 باشید نمی گویم سورپرایز شوید دوستان
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوست خوبم متاسفانه بعضی از دوستان کمی کم لطفی کردند و به علت بعضی موارد پشت کار را خالی کردند برای همین است که بخش لینوکس ضعیف است.

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    آقای سردبیر عزیز دل والا ما هر چی از این و اون پرسیدیم خیلی ملت طرفدار بخش هایی مثل متن باز و لینوکس و ... یا حتی معرفی و بررسی فلش مموری و ... این جور چیزا نیستند
    معمولا قشر خیلی خاصی به متن باز و مک علاقه دارند

پیشنهاد میکنم برای هدر نرفتن صفحات مجله بیایم همچین موضوعاتی را تو فروم گسترش بدیم و بیشتر در راستای اسم مجله (سخت افزار) حرکت کنیم !

البته همین موضوع خیلی جای بحث داره و اگه شما سردبیر عزیز بخواین میشه یه کنفرانس توی یاهو تو یه زمانی خاص تشکیل داد یا یه نظر سنجی خیلی جامع و کامل (تاکید داره) توی وبسایت قرار بگیره و نتیجه هر چی بود عمل بشه

البته همه این ها درصورتی که مجله برنامه خاص بلند مدتی نداشته باشه
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوست خوبم من هم با شما موافقم چون طی نظر سنجی که ما قبلا انجام دادیم کمترین میزان طرفداری برای لینوکس بود و من هم منظورم وب سایت بود که باید قوی تر شود.

www.sakhtafzarmag.com //

امتیازها
    274
    سطح
    5
    7
    کاربر جدید
    به نظر من ساختار مطالب خيلي عالي هستش - ولي متاسفانه دير چاپ شدن و دير در دسترس قرار گرفتنش خيلي آدم رو اذيت مي كنه.
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    آقای سردبیر عزیز دل والا ما هر چی از این و اون پرسیدیم خیلی ملت طرفدار بخش هایی مثل متن باز و لینوکس و ... یا حتی معرفی و بررسی فلش مموری و ... این جور چیزا نیستند
    معمولا قشر خیلی خاصی به متن باز و مک علاقه دارند

پیشنهاد میکنم برای هدر نرفتن صفحات مجله بیایم همچین موضوعاتی را تو فروم گسترش بدیم و بیشتر در راستای اسم مجله (سخت افزار) حرکت کنیم !

البته همین موضوع خیلی جای بحث داره و اگه شما سردبیر عزیز بخواین میشه یه کنفرانس توی یاهو تو یه زمانی خاص تشکیل داد یا یه نظر سنجی خیلی جامع و کامل (تاکید داره) توی وبسایت قرار بگیره و نتیجه هر چی بود عمل بشه

البته همه این ها درصورتی که مجله برنامه خاص بلند مدتی نداشته باشه
    من خیلی با این نظر موافق نیستم .
    به نظر من اگر مجله فقط به سخت افزار بپردازه پیشرفت قابل توجه ای نمی کنه چون دیده ام و شنیده ام که می گن ( زمانی که به اسم سخت افزار روی مجله بر می خورند می گن ای بابا این هم همش سخت افزار اما با کمی دقت و پیدا کردن تیتر ها می بینند یک مجله متفاوتی که به راحتی 1500 تومان می دن ) .
    به نظرم باید تمام بخش های صنعت کامپیوتر پوشش بدیدم تا طیف وسیعتری از کاربران را پوشش بدیم البته می دونم این کار خیلــــــــــــی مشکل است اما برای بقا نیاز است الان در دوره ای زندگی می کنیم برای بقا دیگر نمی توان تک قطبی به ارائه محصولات پرداخت .
    همچنین باید در مجله و حتی در سایت شروع کننده مطالب باشیم و کاربران را سوق بدیم به فرم . ( پس برای چی انقدر هزینه مادی و زمانی کردیم برای ساخت یک فرم ). در فرم هم شروع به بحث یادگیری و غیره می کنند البته ناظرین و مدیران فرم باید با دقت مشغول باشند تا فرم از مسیر اصلی جدا نشود.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: take-that-progress.jpg
مشاهده: 34
حجم: 10.0 کیلو بایت

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Fatehi نمایش پست ها
    من خیلی با این نظر موافق نیستم .
    به نظر من اگر مجله فقط به سخت افزار بپردازه پیشرفت قابل توجه ای نمی کنه چون دیده ام و شنیده ام که می گن ( زمانی که به اسم سخت افزار روی مجله بر می خورند می گن ای بابا این هم همش سخت افزار اما با کمی دقت و پیدا کردن تیتر ها می بینند یک مجله متفاوتی که به راحتی 1500 تومان می دن ) .
    به نظرم باید تمام بخش های صنعت کامپیوتر پوشش بدیدم تا طیف وسیعتری از کاربران را پوشش بدیم البته می دونم این کار خیلــــــــــــی مشکل است اما برای بقا نیاز است الان در دوره ای زندگی می کنیم برای بقا دیگر نمی توان تک قطبی به ارائه محصولات پرداخت .
    همچنین باید در مجله و حتی در سایت شروع کننده مطالب باشیم و کاربران را سوق بدیم به فرم . ( پس برای چی انقدر هزینه مادی و زمانی کردیم برای ساخت یک فرم ). در فرم هم شروع به بحث یادگیری و غیره می کنند البته ناظرین و مدیران فرم باید با دقت مشغول باشند تا فرم از مسیر اصلی جدا نشود.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: take-that-progress.jpg
مشاهده: 34
حجم: 10.0 کیلو بایت
    خواهشن برداشت اشتباه نشه !

من منظورم این نیست که مجله تک قطبی فقط به سمت سخت افزار ، اورکلاک ، ... بره
    اتفاقا من خودم مباحث شبکه و معرفی مودم و روتر این ها را میپسندم
    یا میتونه درباره ها تکنینک های ** و کرک و مباحث backdoor در باره مثلا ویندوز بحث بکنه ولی این که بخوایم واقعا یه سری صفحاتی که 95 درصد خوانندها اون را حتی نگاه نمیکنن و دارن براش پول خودش ضدتبلیغ است

مجله دانستنیها پیشرفتی با سرعت نور کرد چرا ؟ مهمترین دلیلش سابقش نیست بلکه یه سری مطالب عامه پسند گذاشت و کاری کرد که افراد مختلف مجله را به هم توصیه کنند ! چیزی که من به عینه توی مدارس دیدم . روز های اول (از شماره 1 دانستنیهای جدید) جدا هیچ کس جز من (من هم چون صبحش تو دکه روزنامه فروشی دیده بودم) این مجله را نمیخوند ولی بعد از 3 ماه تو هر کلاسی لااقل 10 نفر میخریدند و میخوندند حالا ما میتونیم همین مثال را بسط بدیم

میدونم سخت افزار مجله عامه نیست و نباید باشه ، اتفاقا باید یه سری مطلب تخصصی و بعضا فوق تخصصی داشته باشه که بتونه جذب کنه ولی مباحث بیسیک شبکه یا ویندوز یا بررسی های هارد اکسترنال مخاطب عام را میاره و نتیجه و تنظیمات اورکلاک Fx8150 یا بررسی لایه os در شبکه مخاطب خاص را جذب میکنه

ببینید شماره قبل تو مجله درباره ی هارد اکسترنال مطالب زیادی داشتیم و خب به نظر من و مشاهدات عینی من برای مخاطبین کلی و به خصوص عام خوب جواب داد
    حالا اگه همین موضوع درباره SSD بود بازخورد چه جوری بود ؟ به نظر من کسایی که مخاطب عام هستند اگر علاقه داشته باشند میتونن پیگیر باشند ، مخاطب خاص و سخت افزاری هم که لذت میبردند!

به نظر میرسه بهترین حالت در نظر گرفت یه جور حد وسط و حذف مطالب اضافه باشه

راستی داریم روی یه مقاله درباره ی SSD و بررسی انواع مدل های موجود در بازار ایران با یکی از دوستان کار میکنیم و میخوایم انقدر قوی کار کنیم و جامع و کامل باشه که آقای پناهی همین جوری بگیره بزنه تو مجله !!! : دی :D:-s
    امتیازها
    118
    سطح
    2
    31
    کاربر جدید
    مثل همیشه 5
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 51

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع