ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه امتیازی به ماهنامه سخت افزار می دهید؟

رأی دهندگان
78. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0-20

2 2.56%
  • 20-40

0 0%
  • 40-60

8 10.26%
  • 60-80

33 42.31%
  • 80-100

35 44.87%
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 51
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    بعضی ازکلمات بکاربرده شده درماهنامه تخصصی است وبرای یک خواننده معمولی قابل فهم نیست بنظراینجانب مطالب باید ساده ترباشندیااینکه بعضی از اسطلاحات روبیشترتشریح کنیدبهتر است موفق باشید
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوست عزيزم ما سعي کرديم با ارائه بخش اصطلاحات در وب سايت اين مشکل را تا حدودي حل کنيم. اما سعي مي‌کنيم که مطالب را تلطيف کنيم.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    اگر تعداد صفحات مجله را کمی بیشتر کنید ، خیلی بهتر میشود . ( 70 و خرده ای صفحه برای بهترین مجله تخصصی آی تی کشور ، کمی کم است )
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سعيد جان دوست داريم اين مهم اتفاق بيفتد اما در همين حالت هم باز نشريه به خيلي‌ها نمي‌رسد و مردم واقعا نمي‌دانند نشريه سخت افزار است چون سيستم پخش مملکت ما وضع خوبي ندارد.

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    5,228
    سطح
    46
    333
    کاربر انجمن
    من که عمرا این مجله رو اشتراک بگیرم.
    (چرا؟) چون یه بار مجله عصر شبکه رو اشتراک گرفتم پشیمون شدم.
    (بازم چرا؟) اینقدر چرا چرا نکنین/ به چند دلیل:
    1- وقتی شما روی یه دکه روزنامه فروشی میبینید که مجله ای که اشتراک گرفتین اومده ولی شما به دلیل داشتن اشتراک باید صبر کنین خیلی بده. مخصوصا وقتی هر ماه مجلتون ده روز بعد از دیده شدن روی دکه به دستتون برسه.
    2- مامور محترم پست هم به این چیزا کار نداشت که داره یه مجله 60 صفحه ای رو از زیر در میندازه یا یه قبض برق یه برگی رو. مجله بعد از رسیدن به این طرف در تا شده و مچاله شده بود.
    3- بعضی مواقع هم خود نشریه شیطنت میکردن و مجله ای رو میفرستادن که توش جوهر پاشیده شده بود و برگه هاش درست برش نخرده بود و .....

دو دلیل از این سه دلیل برای من پس بود که یا اخبار رو از روی سایت دنبال کنم یا برم و با خیال راحت مجله رو از دکه بخرم.

اما همیشه بعد از خوندن هر دو مجله (عصر شبکه و سخت افزار) به این نتیجه میرسیم که اگه یه کار باشه برای گذروندن وقت و خرج کردن پول همین خریدن این مجله های گران بهاست.
    (هنوز هم بعد از یه سال نکات جدید از توی مجله پیدا میکنم :d)
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    بله دوست خوبم به این نام در فیس بوک است
    sakhtafzarmag

www.sakhtafzarmag.com //

امتیازها
    4,827
    سطح
    44
    262
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ببینید اینطوری نشد...ما تو مجله به هر چیزی گیر میدیم...شما هم حتی کوچکترین مورد منفی که به نظرتون میاد رو بهمون بگین تا اگر از دستمون بر میومد حتما اصلاحش کنیم یا دربارش توضیح بدیم.

تو زمان چاپ و توزیع مجله 2 تا چیز واقعا زیاد روش نمیتونیم تاثیر بزاریم...یکیش همین پست هستش. اگر یادتون باشه قبلا پست عادی داشتیم اما از اونجایی که پست عادی هیچ تضمینی نداشت (که البته پست سفارشی هم نداره!) و خیلی مواقع اصلا مجله به دست مشترک نمیرسید، مجبور شدیم پست عادی رو حذف کنیم.

مورد دوم هم چاپ و صحافی هستش. خیلی مواقع شده کلی زحمت کشیدیم یه عکس خوب از محصول تهیه کنیم، اما در نهایت میبینیم که تو چاپ اصلا چیز جالبی از آب در نیومده. یا مثلا تو بخش صحافی بعضی وقتا با شاهکار های با مزه ای روبرو میشیم.

در مورد تبلیغاتی بودن بررسی ها و اینکه کاربر مورد نظر قرار بگیره، باید بگم ما همیشه سعیمون این بوده که به عنوان یک کاربر محصول رو بررسی کنیم و یا مقاله های بررسی گروهی رو طبق نیاز کاربر تهیه کنیم و در نهایت از این دید مزیت ها و محدودیت های هر محصول رو بنویسیم. بخش تبلیغات یکی از اجزای لازم برای هر مجله ای هستش (چه داخلی و چه خارجی که تبلیغاتشون از مجله های داخلی خیلی خیلی بیشتر هستش) و واقعا قابل حذف نیست. مقاله های بررسی رو تبلیغ نمیدونیم، چون داره یه مطلب جدیدی رو ارائه میکنه و شامل همه چیز میشه (مزایا و معایب). در حالی که در یک تبلیغ کسی معایب محصولش رو نمیگه و همیشه ازش تعریف میکنه.

باز هم در مورد بررسی ها و اینکه تبلیغ هستن یا نه با بعضی شرکت ها مشکلات داشتیم. مثلا پیش اومده که شرکتی گفته چون معایب محصول منو گفتید حق ندارید چاپش کنید (اما کو گوش شنوا!). یا مثلا کلی برای یک شرکت توضیح میدیم که فرق بررسی با رپرتاژ آگهی و کر تبلیغاتی چی هستش که عملی زمان بره و جا انداختنش کمی مشکل.

به هر حال اگر شرکتی محصول خوبی رو برای بررسی بده، نتایج خوب بررسی این محصول باعث میشه تا طرفدار پیدا کنه و شاید بشه گفت به نوعی براش تبلیغ شده (مثل محصول ASRock E350 M1 که بعد از اتمام بررسی خودم اون رو خریداری کردم)
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    1- وقتی شما روی یه دکه روزنامه فروشی میبینید که مجله ای که اشتراک گرفتین اومده ولی شما به دلیل داشتن اشتراک باید صبر کنین خیلی بده. مخصوصا وقتی هر ماه مجلتون ده روز بعد از دیده شدن روی دکه به دستتون برسه.
    واقعا این نکته ی بسیار ازار دهنده ای است !!!من با اینکه تهران هستم با تاخیر حتی 10-12 روزه مجله به دستم میرسه !!! اما خب این نیز حل شده دوستان !!!! به خریداری کردن مجله به صورت الکترونیک میتونید در وقت و هزینه خد صرفه جویی کنید !!
    در مورد بخش چاپ هم با اینکه حتی مامور هم فرستاده میشه به چاپ خونه جهت نظارت بازهم شیطنت هایی میشه !!! دیگه ایرانه دیگه !
    من شخصا با صفحه تبلیغات وسط مجله که کمی ضخیم تر هست مشکل دارم هر موقع مجله را باز میکنم اون صفحه میاد چندید باز تصمیم گرفتم بکنم اون صفحه را اما مجله خراب میشد و حیفم میومد !!!!
    در بعضی از مقالات لحن نوشتار مقاله به نظر خیلی خودمانی میاد.....تا قبل از شروع به کار سایت و علی الخصوص فروم این باعث نزدیک شدن خوانندگان با مجله میشد اما الان فکر میکنم کمی کمتر بشه بهتره!
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من 1000 میدم
    راستی چرا به من میگه Junior Member و Member نمیگه اصلا قضیه اینا چیه؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh_oyama نمایش پست ها
    من 1000 میدم
    راستی چرا به من میگه Junior Member و Member نمیگه اصلا قضیه اینا چیه؟
    بسته به میزان فعالیت و امتیازی که بدست می آورید، عنوان کاربری شما تغییر می کند، در مورد شما موضوع امتیاز مطرح می باشد.
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 51

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع