ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    3,018
    سطح
    33
    215
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    و بعد اومد خلاقیت های نرم افزایش رو روی iOS 7 پیاده کرد . واقعا iOS 7 تغییرات خوبی کرده و طراحیش عالی شده . iOS 7 اولین نسخه ی iOS ای هست که من بهش علاقه مند شدم .
    دقیقا همینطوره... بهتر بود ios 7 همزمان با آیفون بعدی معرفی میشد تا فروشش رو ببره بالاتر...
    به یزدان که این کشور آباد بود هـمـه جــای مـــردان آزاد بود
    امتیازها
    7,740
    سطح
    58
    25
    کاربر انجمن
    مشکل اینجاست که اپل یه مدت پشت سر هم محصولات انقلابی طراحی کرد و نه پیشرفتی که باعث شد انتظارات مصرف کننده ها ازش بالا بره. تازه من با این عدم ارتقای سخت افزاری اپل مثل سامسونگی که کارش هسته هسته کردنه موافقم. چیزی رو که آدم نمیتونه تشخیص بده، تولیدش لزومی نداره. سامسونگ فقط با تبلیغات به فروش بالا رسیده که البته با این اهمیت ندادنش به طراحی بدنه ی گوشی هاش و تندروی هاش تو اعداد و ارقام یه روزی مثل نوکیا احتمال داره بشه. یکیم اینکه آی او اس مثل اندروید به سخت افزار خیلی دهن پر کنی احتیاج نداره و تا جایی که یادمه هسته ی آی او اس هیبرید بود. مثل فرق فرق سواری با وانت 6 چرخ میمونه.
    اگه مثلا سرعت بالا اومدن یه صفحه ی اینترنت با پهنای باند آنچنانی کشورای پیشرفته از 2 ثانیه بشه یه ثانیه و بگی سرعت دو برابر شده بله محسوسه و کاربرد داره ولی نه از 0.2 ثانیه به 0.1 یا صفحه ای با دقت بالای 300 پی پی آی
    تازه اینم در نظر بگیرین که برا صفحه و سخت افزار با اون مشخصات چه باتری ای باید بذاره و چقدر وزن رو افزایش بده
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع