ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط A Z A D نمایش پست ها
    مدل دقیق msi Z77A-G43 هست.
    خوب شد با این مشکل شما برخوردم, فردا اول وقت زنگ میزنم گارانتی و بهشون میگم علاوه بر پروگرم کردن بایوس مین رو با دو تا رم تو اسلاتای آبی امتحان کنن.... الانم دارم تو فروم MSI تاپیک میزنم ببینم کسی جوابی داره یا نه...
    بهشون بگو مین رو به صورت :
    2کاناله ( 2 ماژول رم در اسلات های آبی یا مشکی)
    1کاناله ( 1 ماژول رم در اسلا آبی و1 ماژول در اسلات مشکی)
    و
    تمامی 4 اسلات رو به صورت یکی یکی تست کنند

من اینجا هم مطرح کردم
    اما مثل اینکه تا حالا به این مشکل بر نخوردند و پیشنهاد آپدیت بایوس دادند!
    حرف بدونه منبع ؛ باد هواست...
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    3,018
    سطح
    33
    215
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    و

به یزدان که این کشور آباد بود هـمـه جــای مـــردان آزاد بود
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    فردا تماس میگیرم و به همین صورت بهشون میگم. فقط خدا کنع مین بهشون رسیده باشه, امروز زنگ زدم نرسیده بود.
    بی صبرانه منتظر نتیجه هستم
    ممنون از شما
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    3,018
    سطح
    33
    215
    کاربر انجمن
    بی صبرانه منتظر نتیجه هستم
    ممنون از شما
    امروز بازم تماس گرفتم و بازم نرسیده بود, با نمایندگی یزد تماس گرفتم گفت نفرستاده و فردا تازه ارسال میکنه.
    امتیازها
    6,180
    سطح
    51
    109
    کاربر انجمن
    و

من اینجا هم مطرح کردم
    اما مثل اینکه تا حالا به این مشکل بر نخوردند و پیشنهاد آپدیت بایوس دادند!
    فردا تماس میگیرم و به همین صورت بهشون میگم. فقط خدا کنع مین بهشون رسیده باشه, امروز زنگ زدم نرسیده بود.
    با سلام به دوستان
    - مادربورد منم از MSI هستش، چند وقت پیشم به مشکل برخوردم بردم گارانتی ماتریس.
    - طبق تجربه ای که از برخورد با این شرکت پیدا کردم متوجه شدم کارشناسان این شرکت بسیار در کارشون اهمال میکنن و اصلا برای حل مشکل حوصله به خرج نمیدن و صرفا وقتی ببینن سیستم روشن میشه، حکم به سالم بودن قطعه میکنن ؛ البته اگر واقعا مشکل رو بتونن تشخیص بدن حتی به راحتی بورد رو تعویض هم میکنن.
    - من بعید میدونم اگر به صورت تلفی بهشون بگید، کارتون راه بیوفته - من برای حل مشکل ، خودم مادربورد رو بردم گارانتی و مجبور شدم نزدیک 2 ساعت باهاشون حرف بزنم تا مشکل بورد من رو متوجه بشن و اصلا حوصله بررسی و اینجور کارا رو ندارن .
    - من بهتون پیشنهاد میکنم خودتون برید اونجا و مسرانه پیگیر کارتون باشید و بالاسرشون واستید و مشکل رو بهشون بفهمونید و سخت بهشون بگید تا اسلات های رم رو چک کنن- حتی اگه گفتن شما برید خبرتون میکنیم شما بگید کارم خیلی مهم و فوریه و بگید همین الان به کارتون رسیدگی کنن.
    - اینم بگم اگر مشکل رو درست متوجه بشن، امکان داره بدون هیچ دردسر خاصی بورد شما رو عوض کنن که من با پیگیری که داشتم ؛ 2 بار در 2 روز بورد عوض کردم بدون هیچ هزینه ای البته هم وقتم کلی هدر رفت هم کلی سختی کشیدم سر فهموندن مشکل بورد.این رو هم بگم دفعه اول خودشون بورد رو تعویض کردن بدون هیچ دردسری.
    - آقا حتی اگه بورد رو هم عوض کردن ، اون بورد جدید رو هم بگید تا همه جوانبشو بررسی کنن (خودتون واستید بگید چیکار کنن)
    امام علی(علیه السلام) :
    از دوستی با احمق برحذر باش، که می خواهد تو را سود دهد ولی زیان می رساند؛
    از رفاقت با بخیل بپرهیز، چه اینکه آنجا که به شدت به او نیازمندی از تو دریغ خواهد کرد؛
    و از دوستی با بدکار کناره بگیر، زیرا تو را به اندک چیزی می فروشد؛
    و از رفاقت با دروغگو حذر کن، چرا که مانند سراب است، دور را در نظرت نزدیک و نزدیک را دور می کند.
    نهج البلاغه
    امتیازها
    6,180
    سطح
    51
    109
    کاربر انجمن
    در مورد آپدیت بایوس هم بگم که تا حالا بارها بایوس رو فلش کردم (چه به نسخه قبلی و چه به نسخه بعدی) و مشکل خاصی وجود نداشته ولی از طریق بایوس اینکار رو انجام دادم (بهتره طبق همون راهنمایی که تو قسمت دانلود بایوس قرار داره عمل بشه)- این رو هم بگم که تا حد امکان دقیقا به آخرین نسخه آپدیت نشه بهتره خصوصا اگه راه برگشتی (به نسخه قبل) وجود نداشته باشه
    - باید اضافه کنم که در اکثر موارد آپدیت کردن تاثیر مثبت داشته و البته میتونه تاثیر منفی هم داشته باشه؛ مثلا من وقتی بایوس رو به آخرین نسخه آپدیت کردم (مدل بورد A75A-G35)، نزدیک به 15 ثانیه سرعت بود بهتر شد ولی یه مشکل بزرگ ایجاد شد که فرکانس iGpu وقتی دما به مرز 50 درجه میرسید خفه میکرد (به اصطلاح throttling اتفاق می افتاد) و باعث لگ زدن تو بازیها میشد و چون تو این نسخه من راهی برای برگشت نداشتم (به روش عادی) کلی به مشکل برخوردم.
    - ولی در مجموع تا قبل از نسخه آخر ، من هربار که بایوس رو فلش کردم مشکل خاصی وجود نداشت و براحتی اینکار انجام شد.
    امتیازها
    3,018
    سطح
    33
    215
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hannan bakhshayesh نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    - مادربورد منم از MSI هستش، چند وقت پیشم به مشکل برخوردم بردم گارانتی ماتریس.
    - طبق تجربه ای که از برخورد با این شرکت پیدا کردم متوجه شدم کارشناسان این شرکت بسیار در کارشون اهمال میکنن و اصلا برای حل مشکل حوصله به خرج نمیدن و صرفا وقتی ببینن سیستم روشن میشه، حکم به سالم بودن قطعه میکنن ؛ البته اگر واقعا مشکل رو بتونن تشخیص بدن حتی به راحتی بورد رو تعویض هم میکنن.
    - من بعید میدونم اگر به صورت تلفی بهشون بگید، کارتون راه بیوفته - من برای حل مشکل ، خودم مادربورد رو بردم گارانتی و مجبور شدم نزدیک 2 ساعت باهاشون حرف بزنم تا مشکل بورد من رو متوجه بشن و اصلا حوصله بررسی و اینجور کارا رو ندارن .
    - من بهتون پیشنهاد میکنم خودتون برید اونجا و مسرانه پیگیر کارتون باشید و بالاسرشون واستید و مشکل رو بهشون بفهمونید و سخت بهشون بگید تا اسلات های رم رو چک کنن- حتی اگه گفتن شما برید خبرتون میکنیم شما بگید کارم خیلی مهم و فوریه و بگید همین الان به کارتون رسیدگی کنن.
    - اینم بگم اگر مشکل رو درست متوجه بشن، امکان داره بدون هیچ دردسر خاصی بورد شما رو عوض کنن که من با پیگیری که داشتم ؛ 2 بار در 2 روز بورد عوض کردم بدون هیچ هزینه ای البته هم وقتم کلی هدر رفت هم کلی سختی کشیدم سر فهموندن مشکل بورد.این رو هم بگم دفعه اول خودشون بورد رو تعویض کردن بدون هیچ دردسری.
    - آقا حتی اگه بورد رو هم عوض کردن ، اون بورد جدید رو هم بگید تا همه جوانبشو بررسی کنن (خودتون واستید بگید چیکار کنن)
    متاسفانه من یزدم و گارانتی هم تهران!
    امتیازها
    6,180
    سطح
    51
    109
    کاربر انجمن
    - اصلا نگران نباشید ، اون طور که در جریان مشکل بورد شما بودم و شناختی که از کارکنان بخش فنی این شرکت پیدا کردم ؛ یحتمل بورد شما رو تعویض میکنن.
    در صورت امیدوارم مشکل شما بدون دردسر حل بشه.
    امتیازها
    765
    سطح
    14
    3
    کاربر جدید
    با درود خدما دوستان
    یه سیستم قدیمی دارم یعنی برای سه سال پیش هست
    یه مدت خطای check sum error میداد بعدش رم رو دوباره جا میذاشتم کار میکرد.تا اینکه یه روزی خطای"Please floppy disk insert to drive A" رو داده بود که مربوط به بایوس اپدیت از طریق floppy است.حالا فلاپی هم کار نمیکنه.میخاستم بگم نمیشه اپدیت بایوس رو از طریق cd یا فلش به مادربورد تزربق کرد.متاسفانه سریال نامبر مادربورد ایسوس رو هم نمیدونم چجوری به دست بیارم.اصلا وارد محیط ویندوز نمیشه که بتونم با استفاده از نرم افزارهای خاصی سریال نامبرش رو بدست بیارم.
    با تشکر
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Electronic Art نمایش پست ها
    با درود خدما دوستان
    یه سیستم قدیمی دارم یعنی برای سه سال پیش هست
    یه مدت خطای check sum error میداد بعدش رم رو دوباره جا میذاشتم کار میکرد.تا اینکه یه روزی خطای"Please floppy disk insert to drive A" رو داده بود که مربوط به بایوس اپدیت از طریق floppy است.حالا فلاپی هم کار نمیکنه.میخاستم بگم نمیشه اپدیت بایوس رو از طریق cd یا فلش به مادربورد تزربق کرد.متاسفانه سریال نامبر مادربورد ایسوس رو هم نمیدونم چجوری به دست بیارم.اصلا وارد محیط ویندوز نمیشه که بتونم با استفاده از نرم افزارهای خاصی سریال نامبرش رو بدست بیارم.
    با تشکر
    شما اصلا برو تو تنظیمات بایوست و درایو A که همون فلاپی هست رو کلا دیسیبل کن
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع