ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    3,147
    سطح
    34
    0
    کاربر جدید

کار نکردن یکی از اسلت های رم

سلام
    مادربورد من Gigabyte g41mt-s2 هست بعد 2 تا اسلت رم DDR3 داره توش من یه رم 2 گیگ داشتم روی اولین اسلت و تا حالا اسلت دوم یعنی راستی رو چک نکرده بودم که بفهمم درسته یا نه همین دیروز رفتم پایتخت یه رم 2 گیگ kingston دیگه هم خریدم که با هم بشن 4 گیگ بعد وقتی اومدم انداختم رو اسلت راستی دیدم تو کامپیوتر 2 گیگ نشون میده یعنی فقط رم قبلیمو نشون میده اومدم رمی که خریده بودمو انداختم رو اسلت چپی دیدم کار میکنه و فقط رو اسلت دوم خرابه بعد از این قرار اومدم مشکلمو اینجا نوشتم.
    من اسلت رو هم با اسپری و مسواک تمیز کردم ولی بازم جواب نداد.لطفا کمکم کنید.:-s
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط k1000 نمایش پست ها
    سلام
    مادربورد من Gigabyte g41mt-s2 هست بعد 2 تا اسلت رم DDR3 داره توش من یه رم 2 گیگ داشتم روی اولین اسلت و تا حالا اسلت دوم یعنی راستی رو چک نکرده بودم که بفهمم درسته یا نه همین دیروز رفتم پایتخت یه رم 2 گیگ kingston دیگه هم خریدم که با هم بشن 4 گیگ بعد وقتی اومدم انداختم رو اسلت راستی دیدم تو کامپیوتر 2 گیگ نشون میده یعنی فقط رم قبلیمو نشون میده اومدم رمی که خریده بودمو انداختم رو اسلت چپی دیدم کار میکنه و فقط رو اسلت دوم خرابه بعد از این قرار اومدم مشکلمو اینجا نوشتم.
    من اسلت رو هم با اسپری و مسواک تمیز کردم ولی بازم جواب نداد.لطفا کمکم کنید.:-s
    گارانتی داره دوست عزیز ؟!! اگه گارانتی داره بفرستید گارانتی !!
    آقا ناصر هم دقیقاً همین مادربرد رو دارن و قصد فروشش رو دارن !! میتونید به ایشون پیام خصوصی بدید !!
    http://forums.sakhtafzarmag.com/members/5059-iSteve

امتیازها
    3,147
    سطح
    34
    0
    کاربر جدید
    بله داره یعنی میگم تنها راهش همینه؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    وقتی اسلات رم کار نمیکنه و شما تستش کردین، باید بره گارانتی.
    امتیازها
    3,147
    سطح
    34
    0
    کاربر جدید
    thank you very much
    فردا میدم گارانتی.:|
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    این مادربوردها هنوزم گارانتی دارن و بدون دریافت هیچ هزینه ای برای شما تعمیرش میکنند. البته اگه تشخیص بدن مشکل ایجاد شده از دستکاری و... نباشه بدون هزینه تعمیر میکنند.
    جالبه بعد از اینکه مادربودمو بردم گارانتی و تعمیرش کردند، از همون مسئول تحویل در شرکت آواژنگ سوال کردم گفت این مادربورد هنوزم گارانتی داره و یکی از دوستانم میگفت گارانتی اینا مادام العمره!
    بدون هیچ نگرانی ای مادربوردو بفرستید گارانتی و انشاالله مثل بنده درست در صبح روز دوم برید سالم تحویل بگیریدش!
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع