ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ST92 نمایش پست ها
    من فکر کنم به خاطر پارتیشن بندی مجدد این ارورا ایجاد شده باشن. راه حلی برا درست کردنشون هست؟

یادم نیست کجا خونده بودم که فرمت صفر بکنی احتمال رفتنشون زیاده
    نه لزومی نداره شما اصلا" کاری کرده باشید ممکنه خود هارد به مرور به این مشکلات دچار شده باشه و اینکه شما هر کاری هم بکنید اون ارور ها در Log File هاردتون ذخیره شدند و هرگز از بین نمیره. در حال حاضر تست سلامت رو هارد شما پاس کرده و نیازی نیست هیچ کاری بکنید. فقط هر از گاهی هر 6 ماهی بهش سر بزنید از داخل این برنامه چک کنید که تعداد Reallocated Sector Count افزایش نداشته باشه.

اون قضیه ی فرمت 0 و 1 مال زمانیه که هاردتون دیگه اصلا اون تست رو نتونسته پاس کنه و خونه ی قرمز دارید! نه الان که همه اش سبزه.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    همینجا از همه ی دوستان به خصوص جناب ST92 عذرخواهی میکنم بابت زود قضاوت کردنم در مورد مشکل .

بنده بدون اینکه به فکر مطمئن شدن درباره ی جدی بودن یا نبودن مشکل باشم , نظرم رو گفتم و اشتباه هم بود . معذرت میخوام .

با تشکر از آقا آرمین بابت راهنمایی خوبش .
    امتیازها
    7,740
    سطح
    58
    25
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    همینجا از همه ی دوستان به خصوص جناب ST92 عذرخواهی میکنم بابت زود قضاوت کردنم در مورد مشکل .

بنده بدون اینکه به فکر مطمئن شدن درباره ی جدی بودن یا نبودن مشکل باشم , نظرم رو گفتم و اشتباه هم بود . معذرت میخوام .

با تشکر از آقا آرمین بابت راهنمایی خوبش .
    خواهش میکنم. لزومی نداشت عذرخواهی بکنین. اولا همینطور چیزا باعث میشه دوستای جدید مفید آدم پیدا بکنه، ثانیا من به دو علت تاپیک رو طول دادم، میتونستم یه راست برم از کسایی که خیلی خبره هستن و چند سالیه باهاشون دوستم بپرسم.
    اولا اینکه خیلیا به این مشکلات بر میخورن. من خودم با سرچ کردن خیلی وقتا به جواب مشکلم میرسم، چون قبلا برا کسی پیش اومده و علت به وجود اومدن انجمن ها هم همین یاد دادن دونسته هامون به دیگرانه.
    ثانیا با اینکه رشته ی من کامپیوتر نیست و تجربی تمام اطلاعاتمو به دست آوردم، ولی بازم یه چیزایی حالیم میشه و میدونم بالاخره چیزی که رو به قبله ست با چیزی که داره با انقدر ارور بیشتر از یه ساله کار میکنه، ایراد اساسی نداره و هنوز تست نگرفته دو نفر از دوستام 100 تومن مشتریشن که البته مغازه دارن اونا و مصرف کننده نیستن. گفتم ببینم اگه اینو بفروشم بعدا برا کسی که میخره مشکلی ایجاد نکنه که گناه اونم بیوفته گردنم و خیالم یه مقدار راحت بشه.
    علت فروش اینم این نیست که ارور داره، علتش کم آوردن جاست که میخواستم یه اکسترنال بخرم ولی دیدم که اینترنال یه ترا برام به صرفه تره.

خلاصه اینکه از همه ی دوستان تشکر میکنم که راهنمایی کردنم مخصوصا از آقا آرمین. راستی اسم منم سیاوشه. فکر کنم تو مشخصات این کنار یه جای اسم هم اضافه بشه بهتره.
    آقا یاسر علت این نظر شما هم بیشتر اینه که مدیر انجمن موبایلی و طرز فکر خوره های گوشی با سخت افزار فرق میکنه تو بعضی زمینه ها. من قبلا خودم تو یه انجمن تخصصی موبایل هم همکار بودم و به جای مدیر شدن گفتم بازنشسته بکننم! وقت دیگه زیاد چرخیدن تو انجمن ها رو ندارم.
    این انجمن خیلی بهم حال میده چون کاربرای معمولیش هم تا درصد بیشتری نصبت به انجمنای دیگه فرهنگ انجمن رو یاد گرفتن و اینکه فعالیتش زیاده و یه پست زدی یه ماه لازم نیست وایسی جواب داده شه اونم فقط یه نفر مدیر اون انجمن.

ببخشید که زیاد کشش دادم و سرتون رو درد آوردم. موفق باشین
    امتیازها
    25
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام به دوستان
    هارد من ارور 0x800701e3 میده موقع کپی فایل. تست ریپورت رو هم ضمیه کردم. امیدی هست؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 16
حجم: 44.7 کیلو بایت
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط tissot1981 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    هارد من ارور 0x800701e3 میده موقع کپی فایل. تست ریپورت رو هم ضمیه کردم. امیدی هست؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 16
حجم: 44.7 کیلو بایت
    درود

چندتا از سکتورهای هارد شما اسیب دیده، نرم افزار Hard Dish Sential نصب کنید و از تب Over view یک عکس بزارید . یا اقدام کن به ترمیم فایل های سیستمی ویندوز .
    امتیازها
    25
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

چندتا از سکتورهای هارد شما اسیب دیده، نرم افزار Hard Dish Sential نصب کنید و از تب Over view یک عکس بزارید . یا اقدام کن به ترمیم فایل های سیستمی ویندوز .
    ممنون از اینکه زود جواب من رو دادید
    از تب over view عکس برای شما فرستادم. به نظرتون هاردم قابل استفاده است؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: disk riport.PNG
مشاهده: 36
حجم: 213.3 کیلو بایت
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط tissot1981 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه زود جواب من رو دادید
    از تب over view عکس برای شما فرستادم. به نظرتون هاردم قابل استفاده است؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: disk riport.PNG
مشاهده: 36
حجم: 213.3 کیلو بایت
    درود

سریعا از اطلاعاتتون BackUp تهیه کنید و به هارد دیگه ای منتقل کنید این هارد دیسک ها دیگه مرخص شدن و هر لحظه از کار می ایستند.
    امتیازها
    25
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

سریعا از اطلاعاتتون BackUp تهیه کنید و به هارد دیگه ای منتقل کنید این هارد دیسک ها دیگه مرخص شدن و هر لحظه از کار می ایستند.

ممنون که خبر دادید
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع