ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

جایزه برای کاربران جدید فروم سخت افزار

سلام دوستان عزیز

با توجه به روند رو به رشد ثبت نام کاربران جدید در فروم سخت افزار، در نظر داریم تا به کاربران جدیدی که اطلاعات مناسب و بهتری نسبت به سایر کاربران جدید دارند و در بحث ها و تاپیک ها نیز فعالیت مفیدی دارند، هدیه ای به این عزیزان اهدا کنیم. کاربران جدیدی که می خواهند در این طرح شرکت کنند باید در این تاپیک اعلام حضور کرده تا پست ها و فعالیت آنها مورد بررسی قرار گیرد. جایزه در نظر گرفته شده برای این عزیزان نیز دو عدد فلش مموری 8 گیگابایت سیلیکون پاور برای دو نفر خواهد بود.

با تشکر
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    بنده لیاقت شرکت رو ندارم چون در اینجا بیشتر چیزی یاد گرفتم تا اینکه بخوام چیزی یاد بدم. همیشه دوستان خوبم اطلاعات ناقص بنده رو تصحیح میفرمودن و چندین بار اطلاعات اشتباه به دیگران دادم و باز دوستان اومدن و بنده رو متوجه اشتباهم کردن، دوبار هم تاپیک ها رو در جای نامناسب ایجاد کردم که بسیار شرمنده شدم و هستم!
    اما دیدم کاربرانی که لیاقت دارند فقط اومدن از این تاپیک تشکر کردن رو رفتن! به نظر میاد خجالت میکشند تا خودشونو معرفی کنند! برای همین بنده کاربران زیر رو بسیار لایق میدونم. اگه کس دیگه ای جا مونده به بزرگواری خودش ببخشه و سریع تر بیاد و خودشو معرفی کنه. بعضی از کاربرانی که نام میبرم ممکنه اصلا جدید نباشن و بعضی هم چند روزی هست که به دلیل مشغله فعالیت بسیار کمی دارن ولی دلم نیومد که از فعالیت مفید ایشان صرف نظر کنم.

eshraghi2011
    shahin007
    amir1364
    NAVID OC
    AmirMahmood
    old gamer
    Dan

از جناب شالیکاران خیلی عذرمیخوام چون شما فرمودین خودشون بیان خودشونو معرفی کنند ولی بنده اومدم بقیه رو معرفی کردم. بازم عذرخواهی میکنم.(در صورت صلاحدید پست بنده حذف شود)
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    سلام
    جناب ناصر خان لطف دارن. بنده خودم بارها از ایشون راهنمایی گرفتم. شما اصلا بگو یه دونه پسته هدیه میدیم. ما مثل مدال افتخار و کاپ قهرمانی آویزون میکنیم به دیوار o:-)
    آقا داستان چیه چرا همه دارن به من نگاه میکنن؟ خب یکی یه چیزی بگه دیگه :-s
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    با کسب اجازه از مدیریت محترم انجمن ، بنده حقیر حضور خودم رو در این تاپیک اعلام می کنم و فعالیت و اندک توانایی خودم رو به قضاوت مدیریت عزیز می سپارم !!
    با تشکر !!
    رضا اشراقی

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    حسام جان،

کاربران بسیار خوب و دائم الفعالی داریم تو فروم که در همه ی زمینه ها ماشالا دارای اطلاعات خوبی هستند. طرح هم بسیار عالیست.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

قدیمیا مگه دل ندارن؟ :D
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    قدیمیا مگه دل ندارن؟ :D
    با اجازه مدیریت محترم انجمن جناب شالیکاریان عزیز !!
    کاملاً با شما موافقم احسان جان !! ریش سفیدان فروم که کاربران جدید داشته هاشون رو از این اساتید دارند ( شما استاد عزیز ، آرمین جون ، حسام جون ، یاسر جون و همه بزرگان ) حق بزرگی به گردن ما دارند !! بهتره کاربران فعال ماه انتخاب بشن !! ( کاربران و مدیران عزیز )
    این کار قبلاً در سال 91 چندین مرتبه اجرا شده اما در سال 92 تاکنون اجرایی نشده !!
    پیشنهاد می کنم به خاطر اینکه از تصمیم اولیه مدیریت دور نشویم سه نفر شامل یک کاربر جدید فعال ، یک کاربر باسابقه فعال ( ریش سفیدان ) و یک مدیر فعال انتخاب شوند !!

امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    با اجازه مدیریت محترم انجمن جناب شالیکاریان عزیز !!
    کاملاً با شما موافقم احسان جان !! ریش سفیدان فروم که کاربران جدید داشته هاشون رو از این اساتید دارند ( شما ، آرمین جون ، حسام جون ، یاسر جون و همه بزرگان ) حق بزرگی به گردن ما دارند !! بهتره کاربران فعال ماه انتخاب بشن !! ( کاربران و مدیران عزیز )
    این کار قبلاً در سال 91 چندین مرتبه اجرا شده اما در سال 92 تاکنون اجرایی نشده !!
    پیشنهاد می کنم به خاطر اینکه از تصمیم اولیه مدیریت دور نشویم سه نفر شامل یک کاربر جدید فعال ، یک کاربر باسابقه فعال ( ریش سفیدان ) و یک مدیر فعال انتخاب شوند !!
    کار پسندیده ایه ، آفرین به مدیریت @};-

زیاد نمی خواد عمومیش کنید !!!! :-j

حسام جان یه دوتا فلش توو دستوبالش هست که لطف کرده و میخواد تقدیمشون کنه به کاربران

تازه کارو فعال....

پیشاپیش به اون دو گل نشکفته ، تبریک میگم... <:-P
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    بنده یه پیشنهاد دارم، چطوره قدیمی ترها هر کدوم کاربری رو که به نظرشون فعالیت مفیدتری رو داشته رو به عنوان کاربر منتخب خودشون اعلام کنند؟ مثلا آقا آرمین یا آقا احسان و آقا محسن و آقا حسام و مدیران و... هر کدوم یک کاربر رو در اینجا به عنوان کاربر منتخب خودشون انتخاب کنند و یا الویت گذاری کنند.
    به نظرم اینجوری بهتره چون خیلی از کاربرانی هستند که واقعا فعالیت های مفیدی داشتن اما یا خجالتی هستن و یا افتخار نمیدن!
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ناصر جان سختش نکن . . . من همه تون رو دوست دارم.
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع