ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشکل هارد اکسترنال adata

با سلام
    هارد اکسترنال من adata classic ch11 است و وقتی وصل می کنم چراغ هارد روشن می شود ولی در my computer هارد را نمی شناسد لطفا راهنمایی کنید.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    هارد شما usb 3 هستش. به کامپیوتر وصل میکنید؟ فقط با خروجی 3 USB کار نمیکنه یا با 2 USB هم اینطوریه؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    روی یک سیستم دیگر هم تست کنید، اگر مشکل پا بر جا بود، بفرستید گارانتی!
    شرکت آونگ، هارد های ایدیتا رو گارانتی می کنه و بسیار شرکت خوبیه و گارانتی عالیی هم داره!
    چند وقته هارد رو خریداری کردین؟
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام. خسته نباشید. من یه هارد adata classic ch94 دارم. یکی دو روز پیش وصلش کردم به ایکس باکسم تا بازی ای رو روش نصب کنم. وقتی که دوباره به کامپیوتر وصلش کردم همه ی اطلاعاتش پاک شده بود. با active file ricavery هم اسکنشش کردم اما باز هم چیزی پیدا نکرد. لطفا اگر می تونید کمکم کنید. کل زندگیم روی هاردم بود.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط princemo نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. من یه هارد adata classic ch94 دارم. یکی دو روز پیش وصلش کردم به ایکس باکسم تا بازی ای رو روش نصب کنم. وقتی که دوباره به کامپیوتر وصلش کردم همه ی اطلاعاتش پاک شده بود. با active file ricavery هم اسکنشش کردم اما باز هم چیزی پیدا نکرد. لطفا اگر می تونید کمکم کنید. کل زندگیم روی هاردم بود.
    در صورتی که هارد شما گارانتی دارد، مراحل زیر را انجام ندهید و هارد را برای شرکت آونگ ارسال کنید:

هارد را باید باز کنید. اگر توسط تبدیل به USB متصل می شود، باید تبدیل را باز کنید و مستقیم به پورت ساتا وصل کنید. سپس در ستاپ ویندوز هارد را چک کنید که اگر هارد را شناخت، وارد بخش Restore شوید و از آنجا اطلاعات داخل هارد را به یک هارد دیگر منتقل کنید. سپس هارد خود را فرمت کرده و اطلاعات را مجدد به آن بازگردانید.
    امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با عرض سلام وخسته نباشید
    من یه هارد اکسترنال adata_hd680 خریداری کردم چندماهیه ولی یکی دو هفتس وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم چراغ ضدشوک روشن میشه ودیگه ابی نمیشه واگرم ابی بشه باز مدتی ابی میمونه ودوباره ضدشوک فعال میشه وباز ابی وفقط میتونم یکی دوتا فایل انتقال بدم و ان هم کمی ناقص میشود وباز کلا چراغ قرمزچشمک زن میشود و نمیتوانم کاری انجام دهم ولی در تلوزیون به خوبی کار میکند من چیکارکنم واقعا کلافه شدم ونیاز دارم به حل این مشکل لطفا راهنمایی کنید
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiram00 نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشید
    من یه هارد اکسترنال adata_hd680 خریداری کردم چندماهیه ولی یکی دو هفتس وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم چراغ ضدشوک روشن میشه ودیگه ابی نمیشه واگرم ابی بشه باز مدتی ابی میمونه ودوباره ضدشوک فعال میشه وباز ابی وفقط میتونم یکی دوتا فایل انتقال بدم و ان هم کمی ناقص میشود وباز کلا چراغ قرمزچشمک زن میشود و نمیتوانم کاری انجام دهم ولی در تلوزیون به خوبی کار میکند من چیکارکنم واقعا کلافه شدم ونیاز دارم به حل این مشکل لطفا راهنمایی کنید
    به usb جلوی کیس متصل نکن مستقیم به usb مادربورد متصل کن و کابل هم چک کن سالم باشه.

امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    به usb جلوی کیس متصل نکن مستقیم به usb مادربورد متصل کن و کابل هم چک کن سالم باشه.
    به جلو نصب نکردم همون عقب میکنم کابلم سالمه چون تو تلویزیون بدون مشکل بالا میاره ولی تو کامپیوتر نه پدرمو دراورده نمیدونم دیگ باید چیکارکنم
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiram00 نمایش پست ها
    به جلو نصب نکردم همون عقب میکنم کابلم سالمه چون تو تلویزیون بدون مشکل بالا میاره ولی تو کامپیوتر نه پدرمو دراورده نمیدونم دیگ باید چیکارکنم
    اولا اینکه فقط باید به پورت usb3 وصل بشه تا هیچ اختلالی ایجاد نشه و جریان کافی رو دریافت کنه.
    دوم هم نرم افزارش رو نصب کن و یه نگاهی به نرم افزارش بنداز شاید چیزی متوجه بشی.
    https://www.adata.com/en/download/584

کلیک راست روی هارد و propertise و بعدش تولز و ارور چکینگ، بگذار تا تموم شه کارش.
    hdd sentinel رو نصب کن و همون صفحه اولش ببین سلامت و عملکرد رو چه مقداری داده؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    شاید از ویندوز هم باشه، همه اینا اوکی بودن یه ویندوز لایو بوت کن و هاردت رو در ویندوز لایو امتحان کن.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)