ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

Question نظرسنجی مجلات چاپی

Magazine

این تاپیک برای نظرسنجی درباره ی مجلات چاپی است . نه فقط در زمینه ی تکنولوژی و کامپیوتر . بلکه در هر زمینه ای .

هدف از این نظرسنجی به اشتراک گذاری نظرات درباره ی مجلات مختلف است تا فرصتی پیش بیاید که افراد کمی با ویژگی های مجلات دیگر آشنایی یابند و تعیین کنند که به سمت آن مجلات بروند یا نه .

برای رسیدن به این هدف شما عزیزان باید نظراتتان را به طور کامل بیان کنید و نکات قوت و ضعف مجلاتی که خوانده و میخوانید را بیان کنید . پس بسم الله . شروع کنید .

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

مجله سخت افزار

مثل اینکه خودم باید اول بگم تا بقیه یخشون آب بشه .

• نظر شخصی من درباره ی مجله سخت افزار :

مجله ی واقعا خوبیه . بررسی هاش یکه .هم از نظر فنی و هم نگارشی . از قطعات بگیر تا موبایل و تبلت

مقالاتش کمه اما بررسی هاش زیاد . بهتره تعدا مقالات کمی بیشتر بشه و کمی از تعداد بررسی ها کم .

منظورم از مقالات , مقالات کاربردی سخت افزاری یا تکنولوژیکی هست . مثلا از اورکلاک ,قسمت های خاص مادربرد یا فناوری های موجود در دنیای کامپیوتر نوشته بشه.

گاهی اوقات هم توش مطالب خیلی مفید و کاربردی پیدا میشه مثل نکات عکاسی که نوشته های آقا احسان عباسی هستن .

جنس و بوی کاغذ عالیه.(بله.من به بوی کاغذ اهمیت میدم !)

طرح های جلدش هم معمولا جذابه . نوع جلدش هم منحصر به فرد هست . هیچ مجله دیگه ای اینجوری نیست .

در کل مجله بسیار خوبی هست و ارزش 3000 تومان رو داره ولی همیشه میشه بهتر بود .

دوستان لطفا همه نظراتتان را اعلام بفرمایید .
    ویرایش توسط Yaser_Aramesh : 2013/08/15 در ساعت 12:35
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

رایانه خبر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image001.jpg
مشاهده: 76
حجم: 2.4 کیلو بایت

فوق العادست.کمی بیشتر از مجله سخت افزار دوسش دارم.

متاسفانه اسمش فریب دهنده ست و اغلب کسانی که آشنایی ندارن فکر میکنن بیشتر خبر هست در حالیکه خبرهای کمی داره و قسمت اعظم مجله رو مقاله و بررسی و آموزش تشکیل داده.

جنس کاغذش کاهی هست و به دل نمیشینه.بوی خاصی هم نداره.

خبر هاش خداوکیلی خیلی خوب هستن.بیشتر اوقات خبرهایی داشته که تو سایت های داخلی کمتر پیدا میشه.

مقالاتش رو بگو.اصلا عالی.تخصصی.کمتر جایی پیدا میشن.طعم شیرین مقالات Ivy Bridge , مدار رگولاتور ولتاژ پردازنده,فلش مموری,Refurbished, سخت افزارهایی با تاریخ انقضا و برندهای متفاوت,قطعات یکسان هنوز مونده تو دهنم !

بررسی هاش هم خوبه اما به اندازه ی بررسی های مجله سخت افزار حرفه ای نیست. نه از نظر فنی و نه از نظر نگارشی .

آموزش هاش رو اکثر اوقات نخوندم اما یکی دو باری که خوندم خوب بودن .

به کسانی که این مجله رو نخوندن باید بگم که اگر میخواین به یه مجله به اندازه ی ارزشش پول بدین و به دانش خودتون در زمینه های مختلف علم کامپیوتر اضافه کنید و خبرهایی رو بخونید که در کمتر وبسایت داخلی پیدا میشه حتما بچسبید به رایانه خبر و ولش نکنید .
    ویرایش توسط Yaser_Aramesh : 2013/08/15 در ساعت 12:34
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نظر شخصی :

مجله خوب ایرانی در باره کامپیوتر نداریم !

همشون یا تبلیغاتند یا تفریحات یا تحلیلات ! منظورم از تبلیغات که مشخصه ، منظورم از تفریحات هم اینکه نویسنده ها به خودشون زحمت کوچکترین نوآوری را نمیدند و فقط بررسی محصول ! چیزی که خودمون هم میتونیم سرچ کنیم یا در سطح اینترنت ببینیم ! تحلیلات هم که غالب کردن نظرشخصی به عنوان بررسی به خواننده است!

مجلات خارجی هم کمابیش همینه ! یعنی صرفا شما را تبدیل میکنه به یه خرید کننده ی حرفه ای ! نه یک گیک به معنی کلمه !

به شخصه رو آوردم به کتاب ها و خودآموز ها ! آخرین کتابی که خوندم learning lisp بود ! چیز جالبی بود ، هم lisp و هم کتاب !

البته یه مجله ای را یادم نیست اسمش "آنلاین یا آفلاین" بود که به صورت چاپی هم نبود ! اون مجله ی بدی نبود یعنی مطلب خوب هم داشت !

الان باید یا وبلاگ آدم های درست حسابی را خوند یا باید کتاب خوند ! نارنجی هم برای خبر خوبه !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    درباره مجله های کامپیوتری داخلی دیگه حرف بزنیم که فکر میکنم مشکل بوجود بیاد درباره مجله غیر کامپیوتری بگم. اگه مشکلی پیش نمیاد بگید انتقاد کنم! (البته سازنده!)
    جنگ افزار ؛ کاملا تخصصیه و تعداد نویسنده هایی که بتونن چنین مقالاتی بنویسن توی کشور انگشت شمارن. مخصوصا بعضی مقالات اختصاصی که ابدا جایی نمیتونید پیدا کنید.
    کیفیت کاغذ به معنای واقعی افتضاحه! کاغذ کاهی بازیافتی استفاده میشه با قیمت هر شماره 3500 تومن! البته تعداد صفحات بیش از 100 صفحه است و تبلیغاتش هم بسیار کمه.
    مجله صنایع هوایی هم من نمیخونم ولی افراد مطلع در زمینه هوایی میگن که اون هم مقالات بسیار خوبی داره.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    به نظر من خانواده سبز بهترین مجله ی ایران است ! (fingers crossed :D)
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    دوستان نظراتتون رو درباره ی مجلات اعلام بفرمایید .
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

Lightbulb دو هفته نامه دایرة المعارفی دانستنیها - زیرمجموعه گروه مجلات همشهری

اولین مجله دایرة المعارفی تمام رنگی ایران

نام: Danestaniha.jpg
مشاهده: 18
حجم: 28.7 کیلو بایت

نام: no124.jpg
مشاهده: 17
حجم: 198.8 کیلو بایت

نویسنده های حرفه ای و متخصص,مخلوطی از مطالب به روز و جذاب و کاربردی,دارای بخش های معرفی بازی,نرم افزار,وبسایت و کتاب,بخش فانتزی برای خنده,تصاویر واقعیت افزوده,پوستر و .....

قیمتش تنها 3 هزار تومن هست.به نظر من واقعا ارزش داره.

یه نکته ی منفی هزینه ی اشتراک اش هست که زیاده ! شش ماهه و یک ساله داره که هزینه شش ماهه 54 هزار تومن و هزینه یک ساله 104 هزار تومن هستن.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع